Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Gerflor loose-lay vinylové dlaždice a prkna – Už tradičně inovační produkt

Už od roku 2014 je značka Gerflor známá svými snadno pokladatelnými kolekcemi samoležících vinylových podlah. Jejich předností je kromě systému instalace, který umožňujě amatérským pokladačům a laikům snadno vytvářet nové uspořádání místnosti, také vizuální stránka. S inovativními samonosnými loose-lay designovými krytinami od Gerflor můžete proměnit Vaše sny o bydlení ve skutečnost. Rychle, jednoduše a bez jakéhokoli použití lepidla nebo zaklikávání.

Dozvědět se více

GERFLOR (Senso & Creation)

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Samoležící vinyl Gerflor Senso Adjust – Pokládka podlahy ještě nikdy nebyla snazší

Loose-lay vinylové podlahy v kolekce Gerflor Senso Adjust jsou novinkou na trhu flexibilních podlahových krytin. Stačí si jen z několika dekorů vybrat Vašeho favorita, objednat si přesně takový produkt, který bude odpovídat Vašim požadavkům a můžete si začít užívat nový prostor. V eshopu BRICOFLOR najdete například urbanistický dřevěný dekor Cleveland Light, jde o perfektní barevno směs hnědé a šedé, což je skvělá výchozí pozice pro kombinace s mnoha styly nábytku. Zvláště ve spojení s pestrobarevně natřenou zdí můžete vytvořit neodolatelné kontrasty, které Vás vyzývají k tomu, abyste si udělali na chvíli pohodu. Nezpochybnitelnou výhodou samoležících vinylových podlah z řady Senso Adjust je zařazení do užitné třídy 23 a 31, čímž je možné jejich použití v obytných i komerčních prostorech. Dílce z této kolekce jsou samoležící, což už samo o sobě velký důvod pro jejich zvolení při renovaci, nabízejí však ještě daleko víc. Tyto samonosné dlaždice a prkna se totiž vyznačují také požární klasifikací Bfl-s1, antistatickými vlastnostmi a vhodností pro podlahové vytápění. Dále je tento typ vinylu charakterizován zájmem o ekologii, a tedy je vyráběný bez formaldehydu a sám je kompletně recyklovatelný. Objevte ekologickou, snadno instalovatelnou, přirozeně realistickou a všestrannou samoležící vinylovou podlahu Senso Adjust od Gerflor v eshopu BRICOFLOR.

Gerflor Creation 55 X'Press – Samoležící vinylové podlahy pro komerční prostory

Plánujete montáž samoležící podlahy v komerčních prostorech? Žádný problém. Loose-lay vinyl v řadě Gerflor Creation 55 X'Press je perfektní podlahová krytina pro vysoce frekventovaný provoz v objekech. Neztratí se navíc ani v průmyslovém prostoru, jehož intenzivní zatížení hravě zvládne, užitná třída 33/42 je toho důkazem. Z celkové tloušťky 4 mm je užitná vrstva 0,55 mm, což zajistí velkou pevnost. Navíc díky velkému výběru z různých dřevěných a kamenných dekorů zde není vůbec žádné přání nesplnitelné. Je jedno, jestli upřednostňujete přírodní a rustikální dřevěné varianty anebo hledáte jemné dekory připomínající skutečný kámen, kolekce Creation 55 X'Press od Gerflor nabízí vše a navíc cenově dostupné. Podívejte se například na vzor Alisier, jehož přirozená béžová barva dřeva navozuje teplo a pohodu v každé místnosti. Kamenný design Carmel pak na druhé straně vytváří půvabný prostor nadčasovho vkusu. Současně s revolučním samoležícím systémem instalace tyto vinylové dílce přinášejí také spoustu dalších užitečných technických znaků. Se specifikací odolnosti proti ohni Bfl-s1, antistatickými vlastnostmi nebo vhodností podlahy i pro kolečkové židle (typ W) je celá řada velmi vhodná pro použití v domácnosti, stejně jako v komerčním či průmyslovém prostoru.

Gerflor Virtuo Adjust – Jednoduše si novou vinylovou podlahu užijte

Se samoležící vinylovou podlahou Virtuo Adjust 55 od Gerflor můžete renovaci dokončit bez prodlení. Zároveň Vám tento vinyl vnese do každého prostoru modernitu a technickou vyspělost – a to i v místnostech s velmi intenzivním provozem. Skvěle se totiž hodí do frekventovaných prostředí v průmyslu či jiných zatěžových prostorů. Podlahy, které patří do užitné třídy 33/42 můžou být totiž použité praktické všude. Konkrétně krytiny v této řadě mají celkovou tloušťku 4 mm, přičemž užitná vrstva měří 0,55 mm, a tak dokáží odolávat i vysokému dennímu náporu. Škála vzorů se pohybuje od klasických dřevěných dekorů až po urbanistický styl či moderní kamenný design. Dejte šanci například vzoru Virtuo Adjust 55 Mia, těší se příjemné bílo-šedé barvě, která dodá každé místnosti toužený lesk. Právě barevné schéma celé místnosti v komplexnosti může vytvořit příjemné prostředí, ve kterém se budeten cítit dobře. Důraz je zde kladený na detail povrchu, díky čemuž je tato samoležící vinylová podlaha Virtuo Adjust 55 obzvláště realistická.

Samoležící vinylové podlahy značky Gerflor – designové krytiny, které se pyšní unikátním systémem instalace

Renovace ještě nikdy nebyla snazší. Můžou za to samoležící podlahové krytiny Gerflor, tedy v pozitvním slova smyslu. Čeká Vás pouze pár jednoduchých kroků a nový vinyl je na světě – rychle, snadno a čistě. Nebudete k tomu potřebovat žádný úkon navíc, ani zaklikávání jednotlivýžch dílců do sebe nebo jejich lepení. Díky tomu je rekonstrukce s tímto typem vinylu vhodný i v případě Vašeho domu, nevyžaduje to ani přítomnost profesionála. K položení podlahy budete kromě ní samotné potřebovat jen pravítko, zatahovací nůž a metr. Po změření celé místnosti si upravte jednotlivé dlaždice nebo prkna, aby odpovídaly rozměrům, zároveň si vyřízněte také otvory na statické překážky (topení, apod.). Následně už můžete jeden kus po druhém pokládat těsně vedle sebe na podloží. Je nutné, aby zem byla čistá, suchá a zbavená nerovností. Jakmile máte hotový celý prostor, podlaha je ihned pochozí. Takové pohodlí a prakticky okamžitou radost Vám nabízí samoležící vinylové podlahy od francouzského výrobce Gerflor.

Získejte Gerflor samoležící vinylovou podlahu ještě dnes – v online obchodě BRICOFLOR

Máte zájem okamžitě pokládat tuto samoležící vinylovou podlahu od Gerflor? Pak jste na správním místě. V eshopu BRICOFLOR si můžete objednat svůj oblíbený design, u něhož si navíc můžete říct o garanci nejlepší ceny. Můžete si tak být jistí, že Vaši novou podlahu získáte bez utrácení zbytečných peněz navíc. Chybí Vám k objednávce ještě nějaké informace? V tom případě neváhejte kontaktovat ještě dnes náš kompetentní tým konzultantů prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Pokud jste už rozhodnutí pro Gerflor, ale nemůžete si zvolit jen jeden design, využijte naší služby zaslání vzorků zdarma. Poté si budete moct udělat lepší úsudek, který styl je pro Vás ten pravý. Těšíme se na naši spolupráci, ze které budete profitovat.