Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Gerflor Senso Urban - Samolepicí vinylová podlaha 

Samolepící vinylová podlaha Senso Urban od firmy Gerflor jsou přesně tím prvkem, který do jakékoli místnosti vnese jak jednoduchost, tak eleganci. Tato samolepicí vinylová podlaha má vzhled přirozeného dřeva či textury kamene, takže si je lehce spletete se skutečnými materiály. Vinylová podlaha je navíc kromě svého trendy a stylového vzhledu velmi příjemná při chůzi pod nohama a extrémně odolná.

Dozvědět se více

Gerflor Senso Urban

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Stylové dřevěné a kamenné dekory, které působí jako reálné

Tato vinylová podlaha se skvěle hodí pro všechny styly interiérů. Vinylová podlaha má hladký a měkký povrch, což zajišťuje bezkonkurenční pohodlí a odolnost proti opotřebení. Perfektně proto budou sloužit ve Vaší ložnici, obývacím i dětském pokoji, ale i na chodbě, v kuchyně či dokonce v koupelně. Tato samolepící vinylová podlaha je tak naprosto vhodná pro obytné prostory s regulérním používáním. Navíc kromě vynikajících vlastností nabízí nádherné vzory a barvy. Dřevěné designy jsou kompletované s rýhami a texturami jako skutečné dřevo, kamenné designy pak dodávají každému prostoru jedinečný moderní a urbanistický nádech.

Vinylová podlaha, která vydrží zátěž

Tato samolepící vinylová podlaha od Gerflor je vysoce odolná, a tak jde o ideální řešení podlah v rušných domácnostech s dětmi nebo domácími mazlíčky. Její celková tloušťka je 2 mm, přičemž 0,2 mm tvoří užitná vrstva. Samolepící vinylová podlaha je v klasifikaci zátěže s regulérním používáním v obytných prostorech, patří tedy do třídy 22. Tato samolepicí vinylová podlaha je odolná proti ohni i vodě, a proto je naprosto bezpečnou součástí každého prostoru, v němž je instalovaná. Je navíc vybavená zvukovou izolací a také povrchovou úpravou PUR, která ji chrání před oděrem a poškrábáním. Tato samolepící vinylová podlaha je velice výkonná, ale i cenově dostupná.

Samolepící vinylová podlaha - Jednoduchá instalace, kterou zvládne každý

Placení pokladače už je minulostí. Samolepící vinylová podlaha a její montáž nebyla ještě nikdy snazší, navíc šetří Vaše peníze i čas a může to být dokonce zábava. Se samolepicí zadní stranou řady Senso Urban nepotřebujete k instalaci žádné speciální vybavení, a proto ji zvládne úplně každý bez ohledu na předchozí zkušenosti. Protože je tato vinylová podlaha je samolepicí, nemusíte k jeho pokládce kupovat žádné drahé lepidlo ani jiné pojivo. Jediné, co Vás čeká před samotným položením jednotlivých dlaždic či prken, je odstranění ochranné fólie ze zadní strany, která chrání lepidlo, a pak už můžete skládat dílce jeden po druhém těsně vedle sebe.

Bezpečí a dbání na ekologii ve Vašem domě

Gerflor si uvědomuje důležitost péče o životní prostředí, a proto vždy usiluje o lepší a zelenější budoucnost. Jejich výrobky jsou ze čtvrtiny produkované z recyklovaného materiálu a neobsahují žádné těžké kovy, inkousty na bázi rozpouštědla ani formaldehyd. Firma svým programem Second Life zajišťuje znovupoužití odpadu a starých podlahovin. Vinylový podlaha Senso Urban je součástí tohoto programu a je kompletně recyklovatelná. Tato samolepicí vinylová podlah navíc obsahuje jen velmi nízký počet těkavých organických látek, což ji řadí do emisní třídy A+, a tedy zlepšuje kvalitu vzduchu ve Vašem domě. Každá dlaždice nebo prkno přispívají k bezpečnému a bezchemickému prostředí.

Pouze výhody, žádné obtíže - samolepící vinylová podlaha Gerflor

Samolepící vinylová podlaha nabízí obrovské výhody v porovnání s tradičními dřevěnými krytinami. Nejen, že jsou nejlepší alternativou, co se týče poměru cena/výkon, ale rovněž jsou vinylové dílce vybavené výbornými technickými vlastnostmi – vysoká odolnost proti opotřebení a také ohni. Tato samolepící vinylová podlaha navíc drží pokojovou teplotu, takže je příjemná na dotek, a protože k její montáži se nevyužívá lepidlo, je šetrná k životnímu prostředí potažmo zdraví, když neuvolňuje žádné škodlivé emise. Tohle řešení krytiny doma nebo v kanceláři je navíc 100% recyklovatelné na konci svého života a přináší tak rostoucí ekologické povědomí, které vedlo ke vzniku ekologických kolekcí složených výhradně z materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Tento typ samolepící vinylu může být jednoduše instalovaný v domácnostech, administrativních budovách či dokonce ve vysoce zátěžových lokalitách. Výběr je tak široký, že samolepící vinylová podlaha bude sedět k jakémukoli prostoru i stylu vybavení. Další nespornou výhodou samolepící vinylové podlahy je jejich výrazná zvuková izolace díky pružnosti materiálu. To může vést jednak k většímu klidu, ale také kompletní zvukové izolaci v uzavřených prostorech.

Na základě těchto vlastností v případě silného a náhlého nárazu umožňuje flexibilita materiálu samolepicím dílům absorbovat tlak a zabraňovat deformaci a hlubokým škrábancům. Zejména z toho důvodu se jedná o odolnou podlahu, která nevyžaduje speciální údržbu.

Prakticky bezúdržbové řešení - samolepící vinylová podlaha

Alternativa, která má spoustu atraktivních výhod. Jsou jimi nenáročná instalace, odolnost a praktická inovace. Ovšem tou úplně nejlepší vlastností vinylové podlahy je údržba, respektive její takřka nepotřebnost. Povaha této samolepící vinylové podlahy je totiž taková, že i přes její pouze rutinní rychlý úklid je možné udržovat je v nejvyšší kvalitě. Nemusíte si k čištění pořizovat žádné speciální chemické prostředky, což napomáhá udržování ekologického statusu těchto krytin. Právě to má za důsledek, že tento typ vinylové podlahy si našel oblibu mezi lidmi, když k jeho dokonalé údržbě stačí dlažbu zamést anebo vytřít mopem. Dokonce ani s mastnými skvrnami si nemusíte lámat hlavu!

Samolepicí vinylová podlaha – nyní na webu BRICOFLOR

Samolepící vinylová podlaha kombinuje stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu. V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samolepicí vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samolepicí vinyl, který splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!