Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Gerflor Senso Rustic: Samolepicí vinylová podlaha vypadající jak reálné dřevo

Tato samolepící vinylová podlaha je perfektní možnost, pokud chcete mít pocit, že doma …

Přečtěte si více

Krásné přírodní dřevěnné textury a designy - vinylová podlaha Gerflor

Samolepicí vinylová podlaha Senso Rustic od firmy Gerflor bezvadně napodobuje vzhled přírodního dřeva, a my se vsadíme, že nebudete schopni poznat rozdíl. Má totiž textury i rýhy stejně jako reálné dřevo, ale s přidanou odolností. Nabízí nádherné odstíny jako tmavě šedou Hudson Perle, neutrální Candlenut, tmavě hnědou Cacao nebo náš nejoblíbenější odstín Pecan. Tato krytina bude skvěle sedět do každého domova, přičemž hodí se do ložnice, obývacího a dětského pokoje, kuchyně, koupelny chodby i suterénu či prádelny.

Samolepící vinylová podlaha a její odolnost a bezpečnost 

Tato samolepící vinylová podlaha na Vás neudělá dojem pouze skvělým vzhledem, jelikož je také velmi odolná. Vinylová podlaha a její povrch je ošetřený ochrannou vrstvou PUR a zabraňuje jejímu poškrábání, oděru a vzniku skvrn. Šířka užitné vrstvy je 0,2 mm, která zabezpečuje ochranu podlahy před poškozením z náhlého nárazu. Spadá do užitné třídy 22, což z ní činí vhodnou podlahu pro obytné prostory s běžným používáním. Vinylová podlaha stačí pouze zamést nebo vysát. Pokud je na podlaze nějaká větší nečistota, po vytření mopem bude opět vypadat jako úplně nová. Tato samolepící vinylová podlaha Gerflor je rovněž odolná proti světlu a vyblednutí, takže se nemusíte obávat toho, že ji umístíte do prostoru, kam celý den svítí slunce. Je tak praktická i pro zimní zahrady či jiné místnosti s velkými okny. Samolepící vinylová podlaha Senso Rustic se však hodí do jakéhokoli pokoje v domě, Vaše bezpečí zajišťuje odolnost proti ohni i vodě. K její výrobě nejsou používané žádné škodlivé chemikálie (těžké kovy, olovo, rozpouštědla ani toxické plasty), a z toho důvodu patří do emisní třídy A+. Je kompletně recyklovatelná.

Samolepící vinylová podlaja a její snadná instalace

Dílce z kolekce Senso Rustic se díky své samolepicí zadní straně velmi snadno instalují. K montáži není potřeba žádné další pojivo ani speciální nářadí. Právě jednoduchost je největší předností tohoto systému, s nímž si hravě poradí opravdu každý (ano, i bez dřívější zkušenosti s pokládkou podlahy). Důležité je pouze, abyste se před instalací ujistili, že zem je bez nerovností, prachu a mastnot. Následně můžete z dlaždic či prken odstranit ochranný film, který chrání lepidlo, a kus po kusu připevnit k podlaze. Díky lepidlu na jednotlivých dílech, nová podlaha výborně přilne k podložce.

Pouze výhody, žádné obtíže

Samolepící vinylová podlaha nabízí obrovské výhody v porovnání s tradičními dřevěnými krytinami. Nejen, že jsou nejlepší alternativou, co se týče poměru cena/výkon, ale rovněž jsou vinylové dílce vybavené výbornými technickými vlastnostmi – vysoká odolnost proti opotřebení a také ohni. Tato samolepící vinylová podlaha navíc drží pokojovou teplotu, takže je příjemná na dotek, a protože k její montáži se nevyužívá lepidlo, je šetrná k životnímu prostředí potažmo zdraví, když neuvolňuje žádné škodlivé emise. Tohle řešení krytiny doma nebo v kanceláři je navíc 100% recyklovatelné na konci svého života a přináší tak rostoucí ekologické povědomí, které vedlo ke vzniku ekologických kolekcí složených výhradně z materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Tato samolepící vinylová podlaha může být jednoduše instalovaný v domácnostech, administrativních budovách či dokonce ve vysoce zátěžových lokalitách. Výběr je tak široký, že samolepící vinylová podlaha bude sedět k jakémukoli prostoru i stylu vybavení. Další nespornou výhodou samolepící vinylové podlahy je jejich výrazná zvuková izolace díky pružnosti materiálu. To může vést jednak k většímu klidu, ale také kompletní zvukové izolaci v uzavřených prostorech.

Na základě těchto vlastností v případě silného a náhlého nárazu umožňuje flexibilita materiálu samolepicím dílům absorbovat tlak a zabraňovat deformaci a hlubokým škrábancům. Zejména z toho důvodu se jedná o odolnou podlahu, která nevyžaduje speciální údržbu.

Samolepící vinylová podlaha – jednoduché a komfortní řešení

Další okamžité, jednoduché, a navíc velmi efektivní řešení rekonstrukce podlahy je využití prken, které disponují samolepícími zadními stranami. Jedná se o snadné a praktické řešení, jelikož tímto druhem vinylové podlahy dopřejete jakémukoli prostoru novou stylovou atmosféru. Vinylové podlahy samolepící otevírají celou řadu možností, zejména pro obytný prostor. Vrchní dekorativní vrstva, která může mít vzhled od dřeva po železo nebo dokonce i porcelánu, je vyráběná tak, aby prostoru dodala naprosto originální a osobitý styl.

Pokud se rozhodnete rekonstruovat Váš domov, nemusí to být nutně jeden nekonečný projekt. Tyto vinylové dílce i prkna jsou ze spodní strany opatřené vrstvou lepidla citlivého na tlak. Při jejich pokládce tedy stačí jednoduše strhnout ochrannou fólii a přilepit je na zem. Vinyl podlaha díky tomuto systému nevyžaduje žádné speciální vybavení ani dovednosti, naopak je ideální pro domácí kutily, a je vhodný pro běžné domácí použití.

Další výhodou těchto samolepicích dlaždic a prken je jejich jednoduchá údržba a odolnost proti vlhkosti, díky čemuž se hodí do všech místnosti v obytných prostorech. Před montáží se ujistěte, že podloží je čisté a není na něm žádná nerovnost. Jakmile je podklad podlahy řádně připravený pro položení samolepicího vinylu, jde již všechno ráz na ráz. Jednoduše přizpůsobte dílce rozměrům místnosti, případně je seřízněte kolem trubek a dalších překážek, a dílce kousek po kousku připevněte k podlaze. Po položení tato samolepící vinylová podlaha vytvoří homogenní a díky lepidlu perfektně stabilní plochu, která je ihned pochází. 

Mezi největší výhody této podlahy patří nenáročná údržba, excelentní přilnavost a voděodolnost. Naše rozmanité dekory, které jsou Vám k dispozici, zajistí Vašemu povrchu ten nejlepší vzhled. Průkopníky v tomto oboru jsou především firmy Tarkett a Gerflor. Samolepící podlaha těchto výrobců se vyznačuje různorodým designovým výhledem a zvláště pak snadnou instalací.

Prakticky bezúdržbové řešení - samolepící vinylová podlaha

Alternativa, která má spoustu atraktivních výhod. Jsou jimi nenáročná instalace, odolnost a praktická inovace. Samolepící vinylová podlaha a její další výhoda je údržba, respektive její takřka nepotřebnost. Tato samolepící vinylová podlaha je totiž taková, že i přes její pouze rutinní rychlý úklid je možné udržovat je v nejvyšší kvalitě. Nemusíte si k čištění pořizovat žádné speciální chemické prostředky, což napomáhá udržování ekologického statusu těchto krytin. Právě to má za důsledek, že tento typ vinylové podlahy si našel oblibu mezi lidmi, když k jeho dokonalé údržbě stačí dlažbu zamést anebo vytřít mopem. Dokonce ani s mastnými skvrnami si nemusíte lámat hlavu!

Samolepicí vinylová podlaha – nyní na webu BRICOFLOR

Samolepící vinylová podlaha kombinuje stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu. V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samolepicí vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samolepicí vinyl, který splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!

Plus icon Přečtěte si více