Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Gerflor Senso Natural - Samolepící vinylová podlaha

Senso Natural od firmy Gerflor nastavuje standardy pro samolepicí vinylové podlahy svými klasickými designy, vysoce kvalitními materiály a snadnou instalací zvládnutelnou pro všechny. Samolepicí vinylová podlaha dodává jakémukoli prostoru útulnost, navozuje příjemný pocit, a to pro jejich realistický dřevěný či kamenný dekor. Kolekce představuje třináct jedinečných barev a stylů moderního i klasického vzhledu. 

Dozvědět se více

Gerflor Senso Natural

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Přirozeně vypadající samolepící vinylová podlaha za přijatelnou cenu

Samolepící vinylová podlaha z kolekce Senso Naturaldva kamenné a čtyři dřevěné designy, které přechází od tmavě šedé až po teplou medovou barvu. Tato samolepící vinylová podlaha vás utvrdí, že uvidíte rozdíl mezi skutečnými parketami a přírodní vinylovou imitací. Tato vinylová podlaha je extrémně realistická a estetická, a proto jde o bezvadnou volbu, která Vašemu prostoru dodá nádech modernity a výjimečnosti. Gerflor za dobu své existence dokázal napodobit mnoho dřevěných dekorů k dokonalosti, včetně ebenu, dubu nebo teplých tónů javoru. Tato samolepící vinylová podlaha také nabízí perfektní přirozeně vypadající pohled, který vytvoří pohodlné až mírumilovné prostředí v každém pokoji. Kolekce Senso Natural vinylová podlaha přináší velmi vzhlednou cenově dostupnou dlažbu. Protože je samolepící vinylová podlaha voděodolná, skvěle se hodí rovněž do vlhkých místností jako je koupelna nebo kuchyně. Renovace Vašeho domovu tak nebyla nikdy snadnější, jelikož zde dostáváte vysoce kvalitní podlahu za rozumnou cenu. Možnosti jsou nekonečné. Samolepicí vinylová podlaha nebo prkna můžete využít pro obývací pokoj, ložnice, chodby, kuchyně, koupelny, prádelny a další místnosti v domě. Tento samolepící vinylová podlaha spadá do užitné třídy 22 a je tak vhodná pro běžné domácí použití.

Samolepicí vinylová podlaha – řešení pro všechny

Mezi největší výhody samolepicích dílců patří skutečnost, že kromě odlišných barev mohou velmi dobře imitovat také mnoho přírodních materiálů, jako je dřevo nebo kámen. Samolepící vinylová podlaha je skvělou alternativou k nejpopulárnějším krytinám na trhu. Samolepící vinylové podlaha je excelentní alternativou také pro prostředí, kterým dokáže dodat naprosto jedinečnou atmosféru. Díky své široké paletě nejrůznějších designů a barev je ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí dodat interiéru jedinečný vzhled. Mezi největší výhody samolepicích dílců patří skutečnost, že kromě odlišných barev mohou velmi dobře imitovat také mnoho přírodních materiálů, jako je dubové dřevo nebo kámen. Výběr mezi dekory je tedy velmi rozmanitý a instalace luxusních vinylových podlah velmi rychlá a snadná.

Hlavní výrobci vinylové podlahy, Gerflor a Tarkett, nabízejí ve svých kolekcích „Senso“ a „Starflor“ obrovský výběr pro každou zákazníkovu potřebu. Najdete si zde jistě takové samolepící vinyl dílce, které budou nejlépe odpovídat Vašim technickým i estetickým požadavkům. Všechny dostupné produkty se vyznačují následujícími výhodami – realistické barvy, rychlá a snadná montáž, tvorba teplé dlažby, která je tichá a příjemná na dotek a protiskluznost. Vinylová podlaha se celkově považuje za ekologicky vyspělou podlahovinu, která je jako jedna z mála 100% recyklovatelná, a jelikož obsahuje pouze zanedbatelné množství emisí, tak všeobecně přispívá k udržování celkového zdraví.

Cena vinylové podlahy s pokládkou je poměrně nízká. Samolepicí vinylová podlaha je velmi snadno instalovatelné, rychlé a nenáročně udržovatelné, jednoduše odstranitelné. Pokládka vinylu je možná na stávající podlahu. Kromě toho mají výborné tepelné a zvukově izolační vlastnosti a navíc neuchovávají prach. Samolepící vinylová podlaha si tedy právem užívá popularitu a také stále vzrůstající prodej. To je zásluha jejich mnoha výhod a také výbornému poměru cena/výkon v porovnání s jinými materiály používanými v podlahářském průmyslu.

Odolná a stylová vinylová podlaha pro Váš domov

Kolekce podlahových krytin Senso Natural je vysoce odolná proti opotřebení. Vinylová podlaha či dlaždice jsou ošetřené ochrannou vrstvou PUR, která zabraňuje vzniku nečistot a poškrábání. Vynikající zpracování výrobku umožňuje jeho instalaci do vlhkých prostor a také dobrou snášenlivost s podlahovým vytápěním. Každý nám dá určitě za pravdu, že v zimě neexistuje nic lepšího než vyhřátá vinylová podlaha. Pro zvýšení bezpečnosti ve Vašem domě je i tato vinylová podlaha protiskluzná.

Vinylová podlaha a její rychlá a snadná instalace

Placení pokladače už je minulostí. Vinylová podlaha a její montáž nebyla ještě nikdy snazší, navíc šetří Vaše peníze i čas a může to být dokonce i zábava. Samolepící vinylová podlaha řady Senso Urban nepotřebuje k instalaci žádné speciální vybavení, a proto ji zvládne úplně každý bez ohledu na předchozí zkušenosti. Protože je tato vinylová podlaha samolepicí, nemusíte k jeho pokládce kupovat žádné drahé lepidlo ani jiné pojivo. Jediné, co Vás čeká před samotným položením jednotlivých dlaždic či prken, je odstranění ochranné fólie ze zadní strany, která chrání lepidlo, a pak už můžete skládat dílce jeden po druhém těsně vedle sebe.

Pouze výhody, žádné obtíže

Samolepící vinylová podlaha nabízí obrovské výhody v porovnání s tradičními dřevěnými krytinami. Nejen, že jsou nejlepší alternativou, co se týče poměru cena/výkon, ale rovněž jsou vinylové dílce vybavené výbornými technickými vlastnostmi – vysoká odolnost proti opotřebení a také ohni. Tato samolepící vinylová podlaha navíc drží pokojovou teplotu, takže je příjemná na dotek, a protože k její montáži se nevyužívá lepidlo, je šetrná k životnímu prostředí potažmo zdraví, když neuvolňuje žádné škodlivé emise. Tohle řešení krytiny doma nebo v kanceláři je navíc 100% recyklovatelné na konci svého života a přináší tak rostoucí ekologické povědomí, které vedlo ke vzniku ekologických kolekcí složených výhradně z materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Tento typ samolepící vinylu může být jednoduše instalovaný v domácnostech, administrativních budovách či dokonce ve vysoce zátěžových lokalitách. Výběr je tak široký, že samolepící vinylová podlaha bude sedět k jakémukoli prostoru i stylu vybavení. Další nespornou výhodou samolepící vinylové podlahy je jejich výrazná zvuková izolace díky pružnosti materiálu. To může vést jednak k většímu klidu, ale také kompletní zvukové izolaci v uzavřených prostorech.

Na základě těchto vlastností v případě silného a náhlého nárazu umožňuje flexibilita materiálu samolepicím dílům absorbovat tlak a zabraňovat deformaci a hlubokým škrábancům. Zejména z toho důvodu se jedná o odolnou podlahu, která nevyžaduje speciální údržbu.

Prakticky bezúdržbové řešení - samolepící vinylová podlaha

Alternativa, která má spoustu atraktivních výhod. Jsou jimi nenáročná instalace, odolnost a praktická inovace. Ovšem tou úplně nejlepší vlastností vinylové podlahy je údržba, respektive její takřka nepotřebnost. Povaha této samolepící vinylové podlahy je totiž taková, že i přes její pouze rutinní rychlý úklid je možné udržovat je v nejvyšší kvalitě. Nemusíte si k čištění pořizovat žádné speciální chemické prostředky, což napomáhá udržování ekologického statusu těchto krytin. Právě to má za důsledek, že tento typ vinylové podlahy si našel oblibu mezi lidmi, když k jeho dokonalé údržbě stačí dlažbu zamést anebo vytřít mopem. Dokonce ani s mastnými skvrnami si nemusíte lámat hlavu!

Ochrana životního prostředí

Tato vinylová podlaha je naprosto ideální řešení pro rodinné domy, jelikož neobsahuje žádné škodlivé kovy (těžké kovy, olovo, rozpouštědla nebo toxické plasty). Tato skutečnost pak přispěla k zařazení do emisní třídy A+, produkt je rovněž 100% recyklovatelný. Gerflor se už roky pyšní výrobou z přírodních materiálů a udržitelným výrobním procesem.

Gerflor Senso – dřevěný, keramický i kamenný design

Samolepící vinylová podlaja z řady Gerflor Senso je Vám v eshopu BRICOFLOR k dispozici ve čtyřech variantách Senso NaturalSenso RusticSenso Rustic Antique Style a Senso Urban. Všechny čtyři verze Vás přesvědčí svým kvalitním a realistickým dekorem. Jsou vskutku působivé a pyšní se i četnými technickými přednostmi. Mezi ně patří například povrchová ochranná vrstva PUR a skvělá požární odolnost.

Samolepící vinylová podlaha Gerflor je velmi snadné čistit a jsou vhodné pro všechny obytné i komerční prostory včetně vlhkých místností. Ať už hledáte tradiční vzhled teplých tónů dřeva, rustikálních dekorů nebo elegantního kamene, řada Gerflor Senso vždy splní Vaše očekávání. Vyberte si z nových trendových designů, jako je například Senso Urban „Biarritz“, která je charakterický svým výrazným červeným tónem anebo zvolte staré dobré klasické styly a splňte si svůj sen.

Samolepicí vinylová podlaha – nyní na webu BRICOFLOR

Samolepící vinylová podlaha kombinuje stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu. V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samolepicí vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samolepicí vinyl, který splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!