FORBO ALLURA 0,70 MM – LEPENÝ VINYL PRO VŠECHNY SITUACE

Hledáte podlahovou krytinu, která bude vypadat skvěle i ve výrazně používaných mí…

Přečtěte si více
20 / 65 Produkty

LEPENÁ VINYLOVÁ PODLAHA FORBO - VYSOKÁ KVALITA A SILNÝ DESIGN

Lepený vinyl z kolekce Forbo Allura 0,70 mm kombinuje inovativní technické vlastnosti vinylové podlahy s přírodním vzhledem dřeva a kamene. Výsledkem je pružná vinylová podlaha, kterou lze díky výrazné vrstvě opotřebení pokládat téměř do všech oblastí. Lepený vinyl Forbo vám dává příležitost navrhnout si pokoje podle vašich individuálních představ, bez ohledu na úskalí jednotlivých povrchů.

Lepený vinyl a jeho rozmanitost designu - Rozdílnost dekoru od Forbo

S maximálním výběrem různých barev, tvarů a formátů vám lepený vinyl Forbo Allura 0,70 mm poskytuje nespočet pohledů na design vašich pokojů. Díky nejmodernějším procesům tisku a embosování lze na první pohled jen stěží odlišit detailní povrchy od jejich přirozených modelů. Četné repliky dřeva a kamene zapůsobí svou enormní autentičností, aniž by podlehly nevýhodám citlivého dřeva a chladného kamene.

Jednotlivé designy jsou navíc vyraženy embosováním synchronním s dekorem, takže můžete také hapticky cítit nejjemnější zrna a různě výrazné struktury. Ať už je to design v tmavém, rustikálním dubu, dekorech jemné imitace borovice nebo ušlechtilého mramoru, lepený vinyl z kolekce Forbo Allura 0,70 mm má téměř vše a pomůže vám stylově realizovat váš vysněný domov!

Obzvláště moderní podlahové vzory můžete vytvořit například pomocí lepené vinylové podlahy Forbo Allura 0,70 mm v „bílém písku“. Replika světlých dlaždic má extrémně měkkou strukturu, díky níž je dekor ideální pro harmonický design místnosti. Klidný design vizuálně rozjasní malé místnosti a dá jim nové rozměry. V kombinaci s barevným interiérem mohou být vytvořeny útulné pokoje, které jsou vrcholem vašich čtyř stěn!

Forbo Allura 0,70 mm lepený vinyl – Technické parametry

Kromě vynikajícího vzhledu má lepený vinyl Forbo jedinečné technické vlastnosti, které vám zaručují vysoce kvalitní a odolný produkt. Díky nízké instalační výšce pouhých 2,5 mm je lepený vinyl dokonalým společníkem při renovaci, protože po něm mohou klouzat dveře, aniž by byly předem broušeny. 0,70 mm silná otěruvzdorná vrstva chrání dekor před možným poškozením poškrábáním nebo odřením. Ve spojení s povrchovou úpravou PUR je lepený vinyl také výrazně zjednodušen pro čištění a péči o podlahu.

Díky úrovni 6 co se týče odolnosti proti světlu si dekor zachovává svou barevnou intenzitu i při silném slunečním světle a nehrozí jeho vyblednutí. Chcete instalovat lepený vinyl z kolekci Forbo Allura 0,70 mm ve své obchodní kanceláři nebo studovně? Tento lepený vinyl pro kolečkové židle to umožňuje bez problémů! Přesvědčte se o četných výhodách technického univerzála a vybavte své prostory lepeným vinylem Forbo!

Stabilní řešení pro každý povrch – Odolný lepený vinyl

Lepený vinyl z kolekce Forbo lze použít v nejrůznějších oblastech. Stejně jako laminátová podlaha je odolnost vinylu specifikována také v užitných třídách. Lepený vinyl kolekce Forbo Allura 0,70 mm má nejvyšší možné užitné třídy (NK 23/34/43) pro obytné i komerční i průmyslové oblasti. Tato vinylová podlaha lepená však může být použita ve všech myslitelných oblastech. Bez ohledu na to, zda máte svou rušnou chodbu, obývací pokoj, obchod nebo sklad s talentem pro transformaci.

Instalace vinylové podlahy lepené – Lepený vinyl

Abyste mohli položit lepený vinyl, musíte nejprve zahájit několik přípravných kroků. Optimální čištění podkladu je obzvláště důležité. Jelikož se jedná o extrémně tenký materiál, musí být pečlivě odstraněny všechny nerovnosti i prach a nečistoty. Pokud tak neučiníte, může to vést k nevzhledným tlakovým bodům a poškození povrchu. Po přípravě podkladu a uskladnění vinylové podlahy po dobu 24 hodin při pokojové teplotě za účelem aklimatizace můžete použít disperzní lepidlo. Začněte uprostřed místnosti a poté zatlačte designovou podlahu do lepicího lůžka. Víceřádkový ruční válec může pomoci se správným tréninkem. Po dostatečné době schnutí můžete jako obvykle chodit po nově instalované vinylové podlaze.

Udržitelný život – Lepený vinyl Forbo

Jako jeden z předních výrobců vinylové podlahy je společnost Forbo, který berou v potaz důležitým tématem životní prostředí. Při výrobě svých produktů proto tržní gigant věnuje pozornost nejen neustálému přizpůsobování všech procesů, ale také minimalizaci dopadů na životní prostředí. Vinylová podlaha z kolekce Forbo Allura je také vyráběna výhradně z obnovitelných energií. Zároveň, pokud je to možné, je  zpětně přiváděn výrobní odpad zpět do cyklu, takže lepený vinyl ze sbírky Allura 0,40 mm obsahuje až 60% recyklovaného obsahu. Kromě prostředí se Forbo stará také o vaše zdraví. Výrobce proto nepoužívá škodlivé ftaláty a místo toho používá neškodná bioplastifikátory. Tímto způsobem můžete bez obav položit praktickou podlahu do citlivějších oblastí, jako je dětský pokoj.

FORBO ALLURA 0,70 mm - OBJEVTE SAMOlLEŽÍCÍ VINYLOVÉ PODLAHY V BRICOFLOR

Už se nemůžete dočkat, až svůj projekt renovace vezmete do ruky a vybavíte se lepená vinylová podlaha od Forbo? Nechte se inspirovat celou kolekcí v našem online obchodě BRICOFLOR a objevte nepředstavitelné možnosti designu pro vaše pokoje. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat některého z našich přátelských a kompetentních zaměstnanců. Jsme na vaší straně telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře a poradíme vám s vaším projektem.

Na požádání rádi podpoříme nákup většího množství kolekce Forbo Allura 0,70 mm s individuální nabídkou, ve které můžete samozřejmě využít naší záruky nejlepší ceny. Nenechte si ujít šanci a dejte svým pokojům zcela nový vzhled s volně položeným vinylem od BRICOFLOR!

Plus icon Přečtěte si více