Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

FORBO ALLURA 0,55 MM – LEPENÝ VINYL PRO STABILNÍ VZHLED

Najít vhodnou podlahovou krytinu pro vysoce frekventované oblasti, která má také atrakt…

Přečtěte si více
20 / 65 Produkty

FORBO ALLURA 0,55 MM – LEPENÝ VINYL PRO STABILNÍ VZHLED

Aby jste se při rekonstrukci svých prostor nemuseli ničeho vzdát, společnost Forbo si dala za cíl vyrobit vinylové podlahy kolekce Allura 0,55 mm. Vysoce kvalitní lepený vinyl je speciálně navržen pro použití v silně zatížených oblastech. Doma si můžete nejen užít obrovský výběr barev, tvarů a technických výhod, ale také těžit z nich ve svém obchodním nebo průmyslovém sektoru. Nechte se přesvědčit četnými možnostmi a objevte ty pravé vinylové podlahy lepené pomocí kolekce Forbo Allura 0,55 mm ještě dnes!

LEPENÝ VINYL - NECHTE SI ŽÍT ŽIVÉ SNY

Lepený vinyl z kolekce Forbo Allura 0,55 mm obsahuje obrovský výběr různých možností dekorů. Lepený vinyl a jeho rozmanité dekory dřeva a kamene jsou navrženy tak autenticky, že je nelze odlišit od jejich přírodních modelů pouhým okem. Existuje také haptické riziko záměny; některé z elegantních dekorů jsou vyraženy synchronně s dekorem, takže nejjemnější zrna a struktury se stávají znatelně skutečným zážitkem. Nechte se inspirovat tmavými replikami rustikálního dubu, imitacemi měkkého kamene a vzory ušlechtilého mramoru a vytvořte kreativní obrazy podlah, které promění váš obývací prostor v nečekané poutače.

Kdo dává přednost útulné variantě, může se rozhodnout například pro lepený vinyl Forbo Allura 0,55 mm v „čistém dubu“. Medově zbarvený hnědý tón přichází s poněkud silnějším zrnem, které dodává vašim pokojům okouzlující přirozenost. Díky svému zdrženlivému designu lze dekor kombinovat s celou řadou živých a nábytkových prvků. A co třeba módní venkovský styl? Bez ohledu na to, co si vyberete, v kolekci lepený vinyl Forbo Allura 0,55 mm najdete ten pravý protějšek osvědčených i nových trendů bydlení.

Technické informace – Lepený vinyl FORBO ALLURA 0,55 MM

Dobrý vzhled není v žádném případě vše, to platí i pro vinylové podlahy! Proto společnost Forbo vybavila svou kolekci lepený vinyl Allura 0,55 mm širokou škálou inovativních technických výhod, které vám postupně usnadní život. Instalační výška 2,2 mm je tak nízká, že se během instalace obejdete bez otravného broušení dveří. 0,55 mm silná otěrová vrstva současně chrání rovný povrch před možným poškrábáním a poškozením oděrem. Ve spojení s povrchovou úpravou PUR získáte odpovídajícím způsobem trvanlivý produkt, který i po letech intenzivního používání zanechává dojem jako nový. Lepený vinyl společnosti Forbo má navíc obzvláště nekomplikované pro čistění a ošetřovací vlastnosti. K odstranění skvrn a nečistot potřebujete pouze vodu a použití běžného čisticího prostředku.

Je pro vás bezpečnost ve vašich pokojích zvlášť důležitá? Pro Forbo taky! Proto mají vinylové podlahy lepené z kolekce Allura 0,55 mm univerzální vlastnosti, které navíc zvyšují bezpečnost vašich budov. Kromě toho, že je flexibilní lepený vinyl vhodný pro kolečková křesla, má vysokou úroveň protiskluznosti a vysokou odolnost vůči požáru (Bfl-s1).

Instalace v různých oblastech – Lepený vinyl Forbo

Stejně jako laminátová podlaha se odolnost vinylové podlahy vyznačuje třídou použití. Lepený vinyl kolekce Forbo Allura 0,55 mm byl oceněn nejvyššími cenami třídy užitné třídy (NK 23/33) pro domácí i komerční použití. Podle toho můžete univerzální vinylové podlahy zcela volně integrovat podle svých individuálních představ do svých čtyř stěn nebo do svého podnikání. Kromě toho lze lepený vinyl použít i ve středně frekventovaných průmyslových oblastech (NK 42). Kolekce Forbo Allura 0,55 mm odolává namáhání a namáhání skladu a působí téměř novým dojmem i po letech používání.

Instalace vinylové podlahy lepené – Lepený vinyl

Abyste mohli položit lepený vinyl, musíte nejprve zahájit několik přípravných kroků. Optimální čištění podkladu je obzvláště důležité. Jelikož se jedná o extrémně tenký materiál, musí být pečlivě odstraněny všechny nerovnosti i prach a nečistoty. Pokud tak neučiníte, může to vést k nevzhledným tlakovým bodům a poškození povrchu. Po přípravě podkladu a uskladnění vinylové podlahy po dobu 24 hodin při pokojové teplotě za účelem aklimatizace můžete použít disperzní lepidlo. Začněte uprostřed místnosti a poté zatlačte designovou podlahu do lepicího lůžka. Víceřádkový ruční válec může pomoci se správným tréninkem. Po dostatečné době schnutí můžete jako obvykle chodit po nově instalované vinylové podlaze.

Udržitelný život – lepený vinyl Forbo

Jako jeden z předních výrobců vinylové podlahy je společnost Forbo, který berou v potaz důležitým tématem životní prostředí. Při výrobě svých produktů proto tržní gigant věnuje pozornost nejen neustálému přizpůsobování všech procesů, ale také minimalizaci dopadů na životní prostředí. Vinylová podlaha z kolekce Forbo Allura je také vyráběna výhradně z obnovitelných energií. Zároveň, pokud je to možné, je  zpětně přiváděn výrobní odpad zpět do cyklu, takže lepený vinyl ze sbírky Allura 0,40 mm obsahuje až 60% recyklovaného obsahu. Kromě prostředí se Forbo stará také o vaše zdraví. Výrobce proto nepoužívá škodlivé ftaláty a místo toho používá neškodná bioplastifikátory. Tímto způsobem můžete bez obav položit praktickou podlahu do citlivějších oblastí, jako je dětský pokoj.

FORBO ALLURA 0,55 mm - Objevte samoležící vinylové podlahy na webu Bricoflor

Už se nemůžete dočkat, až svůj projekt renovace vezmete do ruky a vybavíte se lepená vinylová podlaha od Forbo? Nechte se inspirovat celou kolekcí v našem online obchodě BRICOFLOR a objevte nepředstavitelné možnosti designu pro vaše pokoje. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat některého z našich přátelských a kompetentních zaměstnanců. Jsme na vaší straně telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře a poradíme vám s vaším projektem.

Na požádání rádi podpoříme nákup většího množství kolekce Forbo Allura 0.55 mm s individuální nabídkou, ve které můžete samozřejmě využít naší záruky nejlepší ceny. Nenechte si ujít šanci a dejte svým pokojům zcela nový vzhled s volně položeným vinylem od BRICOFLOR!

Plus icon Přečtěte si více