Close icon

FORBO ALLURA 0,40 MM – Lepený vinyl

Lepený vinyl z kolekce Forbo Allura 0,40 mm je ideálním společníkem pro váš každ…

Přečtěte si více
1 - 20 z 52 Produkty

FORBO ALLURA 0,40 MM – Flexibilní lepený vinyl

Každý den čelíme neočekávaným výzvám, kterým musíme čelit dovedně. To platí také pro podlahy. To je důvod, proč si výrobce značky Forbo dal za úkol vyvinout odolné vinylové podlahy pro váš každodenní život. Díky své obrovské stabilitě odolává lepený vinyl z kolekce Forbo Allura 0,40 mm i neočekávaným namáháním, aniž by na jeho povrchu zůstaly viditelné stopy. Masivní vrstva opotřebení vám také dává příležitost použít vinylové podlahy pro vaši restauraci, kancelář nebo sklad. Tímto způsobem můžete navrhnout svůj prostor zcela volně, aniž byste se museli starat o celistvost vaší podlahy.

Přírodní materiály – Lepený vinyl s autentickými dekory

Lepený vinyl Forbo v kolekci Forbo Allura 0,40 mm kombinuje vynikající vzhled přírodních materiálů, jako je dřevo a kámen, s technickými vlastnostmi vinylové podlahy. Povrchy jsou navrženy tak autenticky, že je na první pohled nerozeznáte od běžných parket nebo dlaždic. Díky inovativním procesům tisku a embosování jsou i ty nejjemnější zrna a struktury reprodukovány velmi podrobně. Některé vinzlové podlahy mají dekoračně synchronní strukturu reliéfu, což znamená, že nejsou v žádném případě horší než jejich modely, pokud jde o dotek.

Vyberte si z 51 designů v kolekci vinylové podlahy lepené, který nejlépe vyhovuje vám a vašemu interiéru. Co třeba například lepený vinyl Forbo Allura 0,40 mm v „dubu šedé koláže“? Tmavě šedá imitace dřeva má měkké zrno, které vizuálně uvolňuje dekor. V kombinaci se světlým interiérem dosáhnete vysoce kontrastního designu místnosti, který je ideálně zasazen do vinylové podlahy. Většinu dekorů v kolekci Forbo Allura můžete získat také jako click vinylové podlahy nebo samoležící vinylové podlahy lepené. Tímto způsobem získáte příležitost vyhovět individuálním výzvám vašich pokojů, aniž byste se museli vzdát dekoru vinylové podlahy, který jste si vybrali!

Vysoce kvalitní lepený vinyl – výrobce Forbo

Myslíte si, že vinylová podlaha lepená nemůže vypadat dobře a zároveň mít vynikající technické vlastnosti? Vinylová podlaha lepená z kolekce Forbo Allura 0,40 mm dovedně dokazuje opak! Kromě elegantního vzhledu je vinylová podlaha také technicky nejmodernější. Nízká instalační výška 2 mm zaručuje, že při pokládání vinylové podlahy nemusíte dveře brousit. Navíc je dekor chráněn před možným poškrábáním a poškozením otěrem o 0,40 mm silnou otěrovou vrstvou. V kombinaci s povrchovou úpravou PUR získáte odolné vinylové podlahy lepené, která má i po letech intenzivního používání nový povrch.

Aby jste se ve svých čtyřech stěnách cítili naprosto bezpečně, je lepený vinyl v kolekci Forbo Allura 0,40 mm vybaveny také některými bezpečnostními prvky. Dobrá odolnost vinylové podlahy lepené proti skluzu, vynikající chování při požáru (Bfl-s1) a vhodné antistatické vlastnosti zaručují, že se můžete kdykoli opřít a relaxovat. Aby vám to bylo co nejpohodlnější, vinylový lepidlo také snižuje kročejový hluk a lze jej snadno pokládat na podlahové topení.

Instalace je vhodná do všech oblastí - Design pro různé pokoje

Stejně jako u laminátové podlahy je možné zatížení vinylové podlahy indikováno třídami použití. Ty také odhalují, do kterých místností se pružná podlaha nejlépe hodí. Lepený vinyl společnosti Forbo má nejvyšší užitnou třídu obytný prostor (NK 23). Může být proto instalován ve všech místnostech vašich čtyř stěn.

Bez ohledu na to, zda se jedná o často používanou chodbu nebo silně využívanou jídelnu, lepená vinylová podlaha nabízí pro tyto oblasti nejlepší držení a sebevědomý vzhled. Pokud hledáte také podlahovou krytinu pro svou středně frekventovanou smluvní oblast, můžete také spadnout zpět do kolekce Forbo Allura 0,40 mm. Lepený vinyl třídy 32 může svítit také na lehce používaných displejích nebo plochách. Robustním materiálem (NK 41) lze obložit i menší průmyslové oblasti.

Instalace vinylové podlahy lepené – Lepený vinyl

Abyste mohli položit lepený vinyl, musíte nejprve zahájit několik přípravných kroků. Optimální čištění podkladu je obzvláště důležité. Jelikož se jedná o extrémně tenký materiál, musí být pečlivě odstraněny všechny nerovnosti i prach a nečistoty. Pokud tak neučiníte, může to vést k nevzhledným tlakovým bodům a poškození povrchu. Po přípravě podkladu a uskladnění vinylové podlahy po dobu 24 hodin při pokojové teplotě za účelem aklimatizace můžete použít disperzní lepidlo. Začněte uprostřed místnosti a poté zatlačte designovou podlahu do lepicího lůžka. Víceřádkový ruční válec může pomoci se správným tréninkem. Po dostatečné době schnutí můžete jako obvykle chodit po nově instalované vinylové podlaze.

Udržitelný život – Lepený vinyl Forbo

Jako jeden z předních výrobců vinylové podlahy je společnost Forbo, který berou v potaz důležitým tématem životní prostředí. Při výrobě svých produktů proto tržní gigant věnuje pozornost nejen neustálému přizpůsobování všech procesů, ale také minimalizaci dopadů na životní prostředí. Vinylová podlaha z kolekce Forbo Allura je také vyráběna výhradně z obnovitelných energií. Zároveň, pokud je to možné, je  zpětně přiváděn výrobní odpad zpět do cyklu, takže lepený vinyl ze sbírky Allura 0,40 mm obsahuje až 60% recyklovaného obsahu. Kromě prostředí se Forbo stará také o vaše zdraví. Výrobce proto nepoužívá škodlivé ftaláty a místo toho používá neškodná bioplastifikátory. Tímto způsobem můžete bez obav položit praktickou podlahu do citlivějších oblastí, jako je dětský pokoj.

FORBO ALLURA 0,40 mm - Objevte samoležící vinylové podlahy na webu Bricoflor

Už se nemůžete dočkat, až svůj projekt renovace vezmete do ruky a vybavíte se lepená vinylová podlaha od Forbo? Nechte se inspirovat celou kolekcí v našem online obchodě BRICOFLOR a objevte nepředstavitelné možnosti designu pro vaše pokoje. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat některého z našich přátelských a kompetentních zaměstnanců. Jsme na vaší straně telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře a poradíme vám s vaším projektem.

Na požádání rádi podpoříme nákup většího množství kolekce Forbo Allura 4.00 mm s individuální nabídkou, ve které můžete samozřejmě využít naší záruky nejlepší ceny. Nenechte si ujít šanci a dejte svým pokojům zcela nový vzhled s volně položeným vinylem od BRICOFLOR!

Plus icon Přečtěte si více