SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Vinylová podlaha GERFLOR – kvalita a originalita

Jako jeden z předních světových výrobců vinylové podlahy se Gerflor může ohlédnout za m…

Přečtěte si více
1 - 20 z 458 Produkty

Vinylová PODLAHA OD GERFLOR – to je tak, když se potká kvalita a skvělý design

Každý, kdo plánuje renovační projekt, se rychle potýká s otázkou vhodné podlahové krytiny. Vždy je třeba dodržovat příslušné podmínky místnosti a její použití. U typických podlah pak čelíte určitým problémům. Ve vlhkých místnostech nelze pokládat parkety a studené dlaždice způsobují, že se obývací pokoj cítí nepohodlně. Nicméně vinylová podlaha od společnosti Gerflor je multifunkční univerzální nástroj, který kombinuje vizuální výhody dřeva a kamene s technickými vlastnostmi elastického materiálu.

Vinylová podlaha je velmi flexibilní v kreativním designu svých pokojů a vy můžete si svobodně vybrat své vysněné kvalitní vinylové podlahy podle vašich individuálních preferencí. Designové vinylové podlahy od společnosti Gerflor vás podporují ve vašem každodenním životě a vyzbrojí vás k neočekávaným těžkostem, aniž by vinylové podlahy ztratily jakoukoli svou eleganci. Zapomeňte na pravidla designu místnosti a nechte svou představivost běžet s vinylovou podlahou od Gerflor!

PODPORA INDIVIDUALITY - RŮZNÉ VINYLOVÉ podlahy OD GERFLORU

Každá podlahová krytina má své vlastní silné a slabé stránky. Není vždy snadné to využít. Gerflor již uznal individualitu všech druhů pokojů a již roky propaguje individuální vinylové podlahy místo toho, aby je zobecňoval. Z tohoto důvodu nabízí tržní gigant velké množství vinylové podlahy, s nimiž se nabízí vhodné řešení vinylové podlahy pro každou překážku, bez ohledu na to, jak malá.

BEZPEČNÝ VÝKON DÍKY NEJLEPŠÍ PODPORĚ – Lepený vinyl Gerflor

Osvědčenou klasikou je vinylová podlaha pro celoplošné lepení. To se vyznačuje zejména nízkou konstrukční výškou, často jen 2 mm. Lepený vinyl je proto také známý jako dokonalá renovovaná vinylová podlaha, protože dveře nemusí být broušeny. Dáváte přednost skleněným dveřím? Pak jsou lepené vinylové podlahy od Gerfloru právě pro vás! Vyvarujte se obtížného procesu přizpůsobování místnosti vybrané podlaze a místo toho využijte všestrannost lepicí vinylové podlahy.

Pro mnohé je pokládání dřevěných dekorací do koupelny dlouho uctívaným snem. Zatímco parkety a laminát při vystavení zvýšené vodě hrozí bobtnání, charakteristické dlaždice vypadají příliš drsně a nudně. S kolekcemi, jako je série vinylová podlaha Gerflor Vinyl Design 30, mohou být vaše přání stále realizována. Praktický lepený vinyl je zcela odolný proti vlhkosti, a proto ho lze použít v kuchyni a koupelně!

I přes mírně komplikovanější pokládku lepené vinylové podlahy to stojí za zvážení pro vaše povrchy. S trochou přesnosti a pečlivého plánování můžete dosáhnout požadovaného výsledku nalepené vinylové podlahy i bez profesionála. Především je důležité správně umístit prkna do dříve naneseného lepicího lože a zvolit správné množství lepidla. Jelikož je potom těžké tyto věci napravit, je vhodné se o nich dozvědět více. Poté však získáte vinylové podlahy, která vám dá roky potěšení a neklouzá ani při nejtěžším zatížení!

Nejoriginálnějším způsobem pokládání vinylové podlahy je lepený vinyl. Instalace není snadná a vyžaduje spoustu dovedností a know-how. Podklad pro vinylové podlahy lepené musí být zcela rovný, protože i malé částice mohou být viditelné na povrchu díky malé celkové tloušťce. Zvláště důležitou roli hraje umístění prken a volba správného množství lepidla. Pouze tímto způsobem lze zabránit následnému prokluzování.

Po instalaci však lepicí vinyl nabízí mnoho výhod, které žádná jiná vinylová podlaha nemůže přinést: Designová vinylová podlaha lepená má enormně malou konstrukční výšku. Obvykle to jsou jen 2 mm. Díky tomu je lepicí vinyl ideální podlahou pro renovaci a zvláště pak i pro využití v bezbariérových prostorech, jelikož není nutné brousit dveře a navíc přechod do jiných místností je téměř neviditelný.

Dlaždice a prkna vinylové podlahy lepené jsou vysoce kvalitní produkty a mohou dobře sloužit na mnoha místech – od intenzivně používaného domácího prostředí až po komerční prostory s velkou zátěží. Jejich výjimečná pevnost spočívá v tom, že jsou samy o sobě silné. Jejich stabilita, kterou poskytuji, vychazí z vrstvy lepidla, které zvyšuje robustnost a také odolnost dílců proti opotřebení. Lepený vinyl je kvůli lepidlu trvalým řešením podlahy. Lze jej aplikovat prakticky na jakýkoli povrch, přičemž k tomu není potřebné mít žádné další nástroje.

Zámková vinylová podlaha Gerflor

Pokud se chcete dostat k vaší nové vinylové podlaze v několika jednoduchých krocích, měli byste použít klick vinylové podlahy. Instalace vinylové podlahy je stejně jednoduchá a rychlá jako u každé jiné vinylové varianty. Každé prkno vinylové podlahy je vybaveno vlastním zařízením pro kliknutí, takže je musíte pouze spojit. Vinylová podlaha z kolekce Gerflor Senso Lock 30 má jednoduché klikové spojení, s nímž mohou domácí a hobby řemeslníci získat požadovaný výsledek v žádném okamžiku!

Pro rovnoměrný vzhled vinylové podlahy vytáhněte prkno až k předchozímu pod úhlem 45° a jemně jej zatlačte. Jakmile uslyšíte stejnojmenný zvuk kliknutí, potvrdí to bezproblémové a přesné ukotvení vaší klick vinylové podlahy. Na desky můžete šlápnout přesně a bezpečně a těžit z kvalitní stability připojení!

GERFLOR samoležící vinylová podlaha

Pozor milovníci přírody! Díky své plovoucí instalaci samoležící vinylové podlahy od společnosti Gerflor zcela upustil od použití lepidla, a proto přispívá k nízkým emisím a zdravému vnitřnímu klimatu. Vinylová podlaha, která lze rychle umístit na podlahu, lze kdykoli vyměnit. Rychlá instalace vinylová podlaha může mít velký užitek zejména pro malé nebo často se měnící oblasti.

Vinylová podlaha z kolekce Gerflor Creation 30 X´Press dokazuje s nezaměnitelnými dekory, jak krásná technologie může být. Volně položené vinylové podlahy od Gerfloru v různých dřevěných a kamenných designech svědčí o jejich trendovém vzhledu a poskytují skvělé zvýraznění i v malých místnostech!

Tento typ vinylové podlahy je vynikající kombinací lepené a plovoucí podlahy. Důvodem je, že ačkoli k jejímu položení nepotřebujete lepidlo ani jiné pojivo, velmi silně přilne k podložce díky velkému spodnímu tření. Tento systém je tak efektivní a dílce drží tak pevně, že může působit jako by byly díly k podlaze přilepené. Nicméně k montáži se žádný druh lepidla nepoužívá, což z tohoto druhu pokládky činí snadnou variantu pro každého. Při instalaci dlaždic a prken i jejich odstraňování nezůstávají žádné zbytky. Díky své vlastní vysoké váze mohou být tyto dílce, podobně jako kobercové dlaždice, jednoduše položeny.

Prkna jsou snadno zvednutelná, takže výměna a čištění jsou lepší než u jiné vinylové podlahy. Jediné, co musíte udělat, je přizpůsobit loose lay vinylovou podlahu rozměrům místnosti a potom ji dílec po dílci pokládat, až budete s renovací hotoví. Loose lay se hodí do všech obytných prostor.

Praktická SAMOLEPÍCÍ VINYLOVÁ PODLAHA OD GERFLOR

Další okamžité, jednoduché, a navíc velmi efektivní řešení rekonstrukce podlahy je využití prken, které disponují samolepícími zadními stranami. Jedná se o snadné a praktické řešení, jelikož tímto druhem vinylové podlahy dopřejete jakémukoli prostoru novou stylovou atmosféru. Samolepící vinylová podlaha otevírá celou řadu možností, zejména pro obytný prostor. Vrchní dekorativní vrstva, která může mít vzhled od dřeva po železo nebo dokonce i porcelánu, je vyráběná tak, aby prostoru dodala naprosto originální a osobitý styl.

Pokud se rozhodnete rekonstruovat Váš domov, nemusí to být nutně jeden nekonečný projekt. Tyto vinylové dílce i prkna jsou ze spodní strany opatřené vrstvou lepidla citlivého na tlak. Při jejich pokládce tedy stačí jednoduše strhnout ochrannou fólii a přilepit je na zem. Vinyl podlaha díky tomuto systému nevyžaduje žádné speciální vybavení ani dovednosti, naopak je ideální pro domácí kutily, a je vhodný pro běžné domácí použití.

Další výhodou těchto samolepicích dlaždic a prken je jejich jednoduchá údržba a odolnost proti vlhkosti, díky čemuž se hodí do všech místnosti v obytných prostorech. Před montáží se ujistěte, že podloží je čisté a není na něm žádná nerovnost. Jakmile je podklad podlahy řádně připravený pro položení samolepicího vinylu, jde již všechno ráz na ráz. Jednoduše přizpůsobte dílce rozměrům místnosti, případně je seřízněte kolem trubek a dalších překážek, a dílce kousek po kousku připevněte k podlaze. Po položení tato samolepící vinylová podlaha vytvoří homogenní a díky lepidlu perfektně stabilní plochu, která je ihned pochozí. A tím je Vaše rekonstrukce u konce.

Mezi největší výhody této podlahy patří nenáročná údržba, excelentní přilnavost a voděodolnost. Naše rozmanité dekory, které jsou Vám k dispozici, zajistí Vašemu povrchu ten nejlepší vzhled. Průkopníky v tomto oboru jsou především firmy Tarkett a Gerflor. Samolepící podlaha těchto výrobců se vyznačuje různorodým designovým výhledem a zvláště pak snadnou instalací.

Samolepící vinylová podlaha Gerflor je praktická a představuje velmi jednoduchou pokládku. Vinylová podlaha z kolekce Gerflor Senso Urban ještě více usnadňuje přepracování vašeho prostoru! Samolepicí vinylová podlaha vám nabízí neuvěřitelné designové pohledy, kterými lze co nejlépe vybavit i častěji navštěvované oblasti. Bez čekání na zaschnutí lepidla můžete ihned po instalaci kráčet po elegantní designové podlaze. Pro méně starostí a více svobody ve vašem každodenním životě!

KREATIVNÍ DESIGN POKOJE - ROZDÍLNOST DEKORACE vinylové PODLAHY GERFLOR

Při vstupu do místnosti první pohled nespadne okamžitě na podlahu. Nicméně to hraje ústřední roli ve vnímání celkového designu místnosti. Díky podlaze může celá místnost vypadat útulně nebo může působit pravým opakem. Zejména propojení mezi interiérem, designem stěny a podlahou vytváří domácí charakter, který znáte z domácích časopisů a časopisů.

Abychom podpořili váš individuální vkus a vhodným způsobem podpořili váš koncept osobního života, má Gerflor širokou škálu různých dekorů a vzorů. Vinylové podlahy francouzského výrobce značek pokrývají obrovské spektrum barev a formátů, takže stále existují nové možnosti kombinací, které vedou k harmonickému celkovému obrazu s osvědčenými styly a novými trendy.

VINYLOVÉ PODLAHY S DŘEVĚNÝM DESIGNEM

Už máte dost standardních dubových dekorů ve stejné středně hnědé barvě? Pak vinylové podlahy od společnosti Gerflor vnesou váš názor do zcela nového světla! Díky autentickým dřevěným replikám, které lze jen těžko odlišit od jejich optických modelů, má vinylová podlaha Gerflor vždy v nabídce nespočet designů, které vypadají nadčasově a moderně. Díky kolekci Gerflor Senso Lock 20 se srdce milovníků dřevěných dekorů rozbije rychleji. Od jemné imitace borovice se zdrženlivým zrnem až po rustikální dub s hrubou strukturou - vinylové podlahy od Gerflor jsou skutečnými metamorfózními talenty. Bez ohledu na to, jaký design si vyberete, univerzální vinylové lamináty vám zaručují stylový vzhled v každé místnosti.

Imitace dlažby z vinylu

Když uvažujete o dlaždicích, myslíte na zastaralé koupelny u vzdálených příbuzných? Gerflor vás nutí toto sdružení přehodnotit! Zkušený výrobce značky promění kdysi nepohodlné malé dlaždice v nádherné poutače, které ponoří každou místnost do vysoce exkluzivního prostředí. Například vinylová podlaha z kolekce Gerflor Senso Clic 30 má elegantní dekory, které staví přírodní struktury kamenných dlaždic do nového světla. Kromě světle šedých dlaždic s jasnou strukturou a geometrickým designem obsahuje kolekce také extravagantnější povrchy. Gerflor Senso Clic 30 v „1030 Metal Board Dark“ má obzvláště poutavý efekt svým temným tónem. V souvislosti s konceptem kontrastního vybavení se vinylová podlaha stává působivým poutačem, s nímž můžete nastavit zcela nové akcenty vinylové podlahy!

NEOBVYKLÉ DESIGNY vinylové podlahy SPOLEČNOSTI GERFLOR

Odvážnější nápady však lze realizovat také u vinylové podlahy od společnosti Gerflor. Dřevěné a kamenné konstrukce nabízejí mnoho příležitostí vyjádřit se individuálně. Pokud vám to však nestačí, existuje tolik výstředních návrhů mezi dubem a přírodním kamenem, které lze obratně použít. Vinylová podlaha Gerflor Artline Mineral "0468 Arpeggio" zaujme svým rezavě zbarveným povrchem a vzrušující strukturou. Díky směsi mědi, béžové a šedé lze propracovaný dekor použít stejně opatrně. Jako základ minimalistické místnosti se stává neobvyklým poutačem, který vrhá kouzlo na všechny.

Vinylové podlahy s obrovským výběrem – zvolte si to pravé na webu BRICOFLOR

Vinylová podlaha je opravdu všestranné, což je jedním z důvodů, proč velmi rychle pvc podlahy dobyly trh s podlahovými krytinami. V online obchodě BRICOFLOR najdete obrovský výběr různých designových podlah s téměř 1000 odlišných stylů, které mohou být bezpečně a jenoduše instalované v domácnosti i komerčních prostorech. Máte na výběr mezi dlaždicemi i prkny vhodnými pro obytné i průmyslové prostory a rovněž čtyřmi systémy instalace, díky kterým pokládka vinylové podlahy nikoho nezaskočí.

Pokud potřebujete individuální radu, kontaktujte nás prosím e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Přátelský a kompetentní personál Vám rád pomůže a bude Vás doprovázet na cestě k Vaší vysněné podlaze. Bez ohledu na to, které podlahy si nakonec zvolíte, budete mít vždy prospěch z naší záruky nejlepší ceny.

Rozhodněte se nyní pro stylovou vinylovou podlahu či levné pvc lino a využijte všestranné možnosti použití. Přeměňte svůj domov na neporovnatelné místo s elegantním designem. Zvolte si nový domov dle Vašich požadavků, vyberte si mezi druhem dílců, variantu jejich montáže, která Vám nejvíc vyhovuje, barvu a technické i kvalitativní nároky, jimiž disponují. E-shop BRICOFLOR nabízí širokou škálu produktů, v níž jistě objevíte to, co hledáte!

Plus icon Přečtěte si více