Close icon

Vinylová podlaha FORBO ALLURA - MODERNÍ ŽIVOT DÍKY DESIGNOVÝM PODLAHÁM

Vinylová podlaha Forbo Allura vám nabízí širokou škálu využití. S …

Přečtěte si více
1 - 20 z 258 Produkty

Vinylová podlaha FORBO ALLURA - MODERNÍ ŽIVOT DÍKY VÁŠiM DESIGNOVÝM PODLAHÁM

Vinylová podlaha Forbo Allura se používá ve vysoce namáhaných komerčních oblastech nebo soukromě ve svém domě - tyto kolekce Allura nabízejí neomezený prostor pro design. Vinylové podlahy od výrobce Forbo pokrývá všechny designové požadavky díky rozmanitosti barev, formátů a konstrukcí. Společnost Forbo vždy sleduje nejnovější trendy, částečně kamennou optiku, částečně designy dřeva, které mají i přes svou rozmanitost vždy něco společného: dobré zpracování a velmi vysokou kvalitu.

Vinylová podlaha Forbo Allura a reliéf, který je synchronizován s dekorem, dává kolekci její zvláštní kouzlo: Díky nejnovější technologii je skutečná struktura zrna nebo kamene hapticky napodobována takovým způsobem, že ji lze jen těžko odlišit od přírody. Najděte v našem online obchodě tu pravou designovou podlahu pro vaše požadavky!

VLASTNOSTI PRODUKTU - FORBO Vinylová podlaha

Vinylová podlaha Forbo se vyznačuje lichotivými designy, inovativním povrchovým ražením a širokou škálou funkcí. Vinylová podlaha a její vysoká odolnost a dlouhá životnost podlahových krytin jsou charakteristickými znaky švýcarského výrobce Forbo. To platí také pro dobrou odolnost a nízkou instalační výšku, což je zvláště výhodné pro renovace.

Forbo Allura vinylová podlaha a její možnosti

Velká řada Forbo v našem internetovém obchodě vám nabízí různé vinylové designérské podlahy pro vaše potřeby s rozmanitými kolekcemi - nejen pro váš vkus, ale také pro vaši oblast použití. Pro různé místnosti můžou být aplikované jiné typy pokládky. V závislosti na požadavcích musí místnost splňovat různá kritéria. Protože se vinylová podlaha snadno pokládá, v obytném prostoru se často volí varianta s praktickým klikovým systémem.

Pro tento účel jsou oblíbené kolekce vinylová podlaha Forbo Allura Click 0,55 mm a Forbo Allura Click 0,70 mm. Naproti tomu v silně používaných průmyslových místnostech nebo v komerčním sektoru je pravděpodobnější použití variant lepení, které se vyznačují především vysokou odolností. To odpovídá kolekcím Forbo Allura Premium 0,70 mm, Forbo Allura Domestic 0,40 mm, Forbo Allura Commercial 0,55 mm. K dispozici jsou také volně ložené varianty z kolekce Flex Forbo Allura Flex 1,00 mm a Forbo Allura Flex 0,55 mm. Všechny kolekce mají kompaktní otěruvzdornou vrstvu, která zaručuje trvalou ochranu povrchu. Kromě toho povrchové těsnění PUR chrání podlahu před dalšími vlivy prostředí a protiskluzová úprava R10 vždy zajišťuje nejvyšší možnou bezpečnost. Krásné dekory můžete volitelně vybavit sokly v odpovídajících barvách, abyste získali rovnoměrný celkový obraz svých pokojů.

VÝHODY RYCHLÉHO A SNADNÉHO ČIŠTĚNÍ vinylové podlahy

I když je péče a čištění pravých dřevěných a kamenných podlah často pracné a časově náročné, spoustu úsilí bude ušetřeno s vizuálně realistickým Forbo Allura: I když vinulová podlaha vypadá tak klamně reálná, s komerčně dostupnými čistícími prostředky s alkoholem nebo PU je to velmi snadné. To je dobré nejen pro vaše zdraví a vaši peněženku, ale také pro životní prostředí. Díky uzavřenému a snadno čistitelnému povrchu je vinylová designová podlaha ideální pro instalaci v koupelnách a kuchyních. Díky vysoce vyvinutému materiálu prkna nebobtnají. Nyní je tedy možné vykouzlit šumivé čisté pokoje, aniž byste trávili spoustu času!

Vinylové podlahy jsou DOBRÉ PRO VAŠE KLOUBY

Díky četným technickým vlastnostem je designová vinylová podlaha Forbo něčím výjimečná. I když často zůstávají neviditelné pro oko, budete tyto výjimečné vlastnosti při každodenním používání jasně cítit: Robustní materiál je velmi elastický. Uslyšíte to na jedné straně, protože kolekce Forbo Allura zajišťuje vynikající akustiku místnosti, ale na druhé straně budete také cítit: díky elastickému povrchu jsou kolekce mimořádně přátelské ke spojům. Vysoký protiskluzový povlak R10 vás také chrání v každodenním životě - den za dnem.

JEDINEČNÁ ROZMANITOST - OBJEVTE vinylové PODLAHY Forbo Allura

V našem online obchodě najdete kompletních sedm kolekcí vinylové podlahy Forbo Allura. Všechny jsou k dispozici v 38 různých provedeních - v barvách od rustikálního černého dřeva a kamenných vzorů po různé typy prken až po jasný a přátelský vzhled. Některé vinylové podlahy mají reliéfní dekor, který je synchronizován s dekorem, což znamená, že jsou navrženy autenticky až do nejmenších detailů. Tyto povrchy odrážejí jejich přirozený model věrný originálu, takže vinylové designové krytiny od společnosti Forbo lze odlišit od skutečných přírodních materiálů až po bližším zkoumání. Popusťte uzdu své fantazii a objevte komplexní výběr vysoce kvalitních podlahových krytin.

KLASICKÁ vinylová podlaha FORBO ALLURA SE LEPÍ

Lepený vinyl Forbo zahrnuje celkem tři různé kolekce, každá s 38 různými vzory. Obsahují velký výběr klasických, současných a moderních vzorů dřeva a kamene, které vycházejí z přírodních modelů. 14 individuálních reliéfních struktur umožňuje, aby jednotlivé textury prken a dlaždic vypadaly výjimečně autenticky. Obzvláště nápadné jsou povrchy s ražbou synchronně s dekorem, protože reprodukují každý detail zrna a jednotlivé uzly v povrchovém designu.

Vinylový podlaha Forbo Allura Premium 0,70 mm, Forbo Allura Commercial 0,55 mm a Forbo Domestic 0,40 mm jsou trvale lepeny po celé ploše - to rozhodně není nejoblíbenější metoda pokládání designových podlah. Úsilí však stojí za to: Díky celoplošnému lepení dosahuje Allura nejvyššího výkonu i v silně využívaných oblastech - a to díky individuálnímu designu a kreativním vzorům pokládky. Zdravotně nezávadná podlahová krytina je nejen skutečným poutačem, ale je vhodná i pro pokládku v obchodech a obchodních domech. Tato vinylová podlaha je určitě jedním z aspektů, proč se vaši zákazníci budou cítit pohodlně.

FORBO ALLURA FLEX – VINYLová podlaha PRO SNADNOU INSTALACI

Vinylová podlaha Forbo Allura Flex 1,00 mm a Forbo Allura Flex 0,55 mm jsou kolekce Forbo Loose-Lay, které představují vysoce kvalitní a zvukově izolační designové vinylové podlahy. Byly speciálně navrženy pro volnou instalaci a jsou díky vysoké nosnosti ideální pro vysoké požadavky. Akustická designová vinylová podlaha s 14 dB, kterou lze rychle a snadno pokládat, je zvláště vhodná pro renovace. Díky své vysoké hmotnosti lze vinylovou podlahu pokládat bez lepidla - a stejně rychle ji i vzít a přemístit jinam. Pokud jsou však vaše prostory velmi frekventované, doporučuje se lepit prkna a dlaždice po celé ploše - to zaručuje, že vydrží roky.

Kolekce vinylová podlaha Forbo Allura Flex 1,00 mm je zvláště vhodná pro instalaci v obchodních domech nebo na veletrzích. Nejvyšší možné třídy použití 23, 34 a 43 naznačují, že tato kolekce splňuje všechny požadavky. Ve skutečnosti je můžete projet vysokozdvižnými vozíky v průmyslových místnostech - bez problémů. Vinylová podlaha Forbo Allura Flex 0,55 mm je také velmi robustní. Třídy použití 23, 33 a 42 naznačují, že designovou podlahu s její 0,55 mm silnou nášlapnou vrstvou lze pokládat v soukromých, komerčních a průmyslových oblastech - aniž byste se museli obávat, že dlouho nevydrží.

FORBO ALLURA CLICK - PRAKTICKÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE SE SYSTÉMEM CLICK

Zdaleka nejoblíbenější metodou je rozhodně klikový systém Forbo click vinylové podlahy, díky kterému je každý pohyb potěšením. Ve skutečnosti je možné, aby každý rychle a snadno položil podlahu pomocí systému kliknutí. Kolekce vinylová podlaha zámková Forbo Allura Click 0,55 mm a Forbo Allura Click 0,40 mm jsou k dispozici v 38 různých barvách a ražbě - od tmavého po velmi světlý vzhled v kamenných a dřevěných designech.

Od luxusního dřevěného designu až po detailní kamennou optiku je vše zahrnuto - rozhodování pro vás určitě nebude snadné. Díky souhře povrchového designu, barev a haptiky si s vinylové podlahy Allura Click vybíráte odolnou vinylovou designovou podlahu se systémem kliknutí, který vám budou hosté závidět. Kolekce vinylové podlahy určitě bude doma vypadat skvěle. Instalovaná vinylová podlaha na rohož snižující hluk při nárazu zajišťuje designovou podlahu snížení hluku při nárazu o 15 dB.

Vinylová podlaha FORBO DESIGN - JAK SE RENOVACE STANE ÚSPĚCHEM

Při pokládání svých kolekcí vinylové podlahy Forbo Allura můžete vynaložit různé úsilí - v závislosti na způsobu pokládání je to někdy více, jindy méně práce. Ale bez ohledu na to, jakou úroveň obtížnosti pro svou novou podlahu zvolíte: jakákoliv vinylová podlaha může být s trochou dovedností pokládána i laiky a hobby řemeslníky. A jedna věc je jistá: tento zástupce designérských podlah bude po celá léta pastvou pro oči!

KLICK-VINYL LAMINÁT - NEJJEDNODUŠÍ METODA

Díky inovativnímu klikovému systému je pokládka vinylového laminátu s klikovým systémem dokončena za okamžik. Kromě vinylové podlahy potřebujete pouze vhodný řezný nástroj pro řezání prken a volitelně podložku pro krokování pohlcující zvuk. Poté, co jste povrch očistili od nerovností a trhlin pomocí plniva, položte na povrch vinylový laminát. Stačí to dát dohromady na pero a drážku a renovace je téměř hotová. Spojením prken je výsledkem rovnoměrná vynilová podlaha, která splňuje všechny každodenní požadavky.

Lepený vinyl JAKO DLOUHODOBÉ ŘEŠENÍ

Lepený vinyl a jehož způsob pokládky se provádí po nanesení speciálního disperzního lepidla na již připravený povrch podlahy. Stejně jako u instalace click vinylu musí být trhliny a nerovnosti nejprve vyplněny plnivem. Po vyhlazení povrchu můžete začít nanášet lepidlo. Poté se jednotlivé desky nebo dlaždice umístí do lepicí vrstvy a poté se připevní k podkladu válečkem o hmotnosti nejméně 70 kg, aby se zabránilo vzniku vzduchových kapes. Navzdory velkému úsilí stojí tato metoda za zvážení, pokud chcete podlahu použít pro oblasti s vysokým provozem, jako jsou obchodní domy nebo jiná veřejná zařízení. Neexistuje účinnější metoda než lepený vinyl, jak vyzbrojit svou designovou podlahu proti všem vlivům.

 Vinylové podlahy s obrovským výběrem – zvolte si to pravé na eshopu BRICOFLOR

Vinylové podlahy jsou opravdu všestranné, což je jedním z důvodů, proč velmi rychle dobyly trh s podlahovými krytinami. V online obchodě BRICOFLOR najdete obrovský výběr různých designových podlah s téměř 1000 odlišných stylů, které mohou být bezpečně a jednoduše instalované v domácnosti i komerčních prostorech. Máte na výběr mezi dlaždicemi i prkny vhodnými pro obytné i průmyslové prostory a rovněž čtyřmi systémy instalace, díky kterým je i samo pokládka hračka.  Pokud potřebujete individuální radu, kontaktujte nás prosím e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Přátelský a kompetentní personál Vám rád pomůže a bude Vás doprovázet na cestě k Vaší vysněné podlaze. Bez ohledu na to, které podlahy si nakonec zvolíte, budete mít vždy prospěch z naší záruky nejlepší ceny. Rozhodněte se nyní pro stylové vinylové podlahy či levné PVC lino a využijte všestranné možnosti použití. Přeměňte svůj domov na neporovnatelné místo s elegantním designem. Zvolte si nový domov dle Vašich požadavků, vyberte si mezi druhem dílců, variantu jejich montáže, která Vám nejvíc vyhovuje, barvu a technické i kvalitativní nároky, jimiž disponují. E-shop BRICOFLOR nabízí širokou škálu produktů, v níž jistě objevíte to, co hledáte!

Plus icon Přečtěte si více