Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

PVC VINYLOVÉ DLAŽDICE DOSTUPNÉ NA BRICOFLOR

Pokud zvažujete změnu podlahy ve Vašem domě nebo v nějakém jiném objektu, jistě byste neměli zapomenout na možnost položení vinylových dlaždic, jelikož ty jsou mnohem více než jen alternativa. Lepicí vinylové dlaždice jsou k dispozici v neomezeném rozsahu a usnadňují tak životnímu prostředí, přičemž Vám přinášejí zcela nový pocit.

Dozvědět se více

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Vinylové dlaždice pro lepení jsou proto ideální podlahovou krytinou pro obytný prostor, ale také pro odvětví komerčního prostoru, jako jsou obchody. PVC obklady pro lepení jsou extrémně robustní a odolné proti nárazům a škrábancům. Kromě toho jsou tyto designové kryty velmi teplé na nohy a umožňují tak dokonalý komfort chůze. V našem obchodě BRICOFLOR je k dispozici vícevrstvý výběr různých PVC vinylových dlaždic pro lepení, které jsou také ideální pro použití s ​​podlahovým vytápěním. Díky použití vysoce kvalitních materiálů jsou PVC vinylové dlaždice odolné proti zlomení. Jsou tedy ideální pro dopravu. Pokládka vinylových dlaždic pro lepení je také více než snadná. Desky jsou nalepeny přímo na podklad.

 

VINYLOVÉ DLAŽDICE PRO LEPENÍ PŘESVĚDČÍ VLASTNOSTMI I VÁS

Na čistém, bezprašném povrchu lze vinylové dlaždice pro lepení snadno zpracovat. PVC vinylové dlaždice pro lepení se jednoduše přitlačí na podlahu. Pokud se musí některé dlaždice oříznout na velikost, není to žádný problém, s kobercovým nožem může být povrch snadno oříznut nebo vyražen ve správné velikosti. Pro lepší přilnavost se doporučuje použít válcování nebo pečlivé tření. Aby lepidlo mělo dostatek času na zaschnutí, musí být nová podlahová krytina používána až po 48 hodinách. PVC vinylové dlaždice mají mnoho dobrých vlastností. Jsou tedy nejen antistatické, ale také snadno čistitelné a nenáročné na údržbu. Jakmile jsou řádně položeny, člověk má hotovo na mnoho let. Taková designová podlaha může být dokonale vyčištěna pomocí vysavače, stejně jako metlou nebo mokrým mopem. Proto vinylové dlaždice pro lepení velmi snadno přesvědčují svými pozitivními vlastnostmi.

 

VELKÝ VÝBĚR RŮZNÝCH DESIGNŮ VINYLOVÝCH DLAŽEB PRO LEPENÍ

V obchodě BRICOFLOR najdete fantastický výběr zcela odlišných designových krytin. S PVC vinylovými dlaždicemi pro lepení lze bezchybně reprezentovat bezpočet motivů. Díky těmto nádherným krytinám lze dokonale realizovat jak přírodní kámen, mramor, beton a travertin, tak i břidlice, rzi, bronz nebo keramiku. Pro každou místnost je tedy k dispozici nová životní atmosféra s klamně reálným designem. Strukturované povrchy a integrované spoje umožňují, že možnosti designu nejsou omezeny. Pro lepení jsou také různé velké vinylové dlaždice, které mohou být také čtvercové nebo obdélníkové. Stojí za to se rychle podívat objevit neuvěřitelné vinylové dlaždice pro lepení.