PVC Dlažba levně - Všestranné PVC PODLAHY za nízkou cenu

Musí být kvalitní a dobře vypadající podlaha drahá? Rozhodně ne! Pro ty, kteř&ia…

Přečtěte si více
1 - 20 z 51 Produkty

Laciná PVC dlažba – kvalita a vysoká trvanlivost

V šedesátých letech nebylo téměř nic, co se týče klasické PVC dlažba. Každý musel vybavit své čtyři stěny dynamickým obložením a každý chtěl těžit z jeho prvotřídních výhod. Když se zjistilo, že byly použity občasné škodlivé přísady, PVC dlažba pomalu upadla v zapomnění. Dnes prochází PVC dlažba skutečným návratem a díky vylepšeným technologiím a složení je PVC dlažba oblíbenější než kdykoli předtím.

Pokud jste se dosud nezabývali vlastnostmi PVC podlah, měli byste tak učinit hned! Elegantní PVC dlažba zaujme svými prvotřídními vlastnostmi produktu a inovativním vzhledem. Pokud jste se rozhodli vyložit svou podlahu praktickým dvorním zbožím, můžete ušetřit spoustu peněz pomocí několika tipů. PVC dlažba i přes svůj elegantní vzhled nemusí být na rozdíl od mnoha názorů drahá. Vysoce kvalitní PVC dlažba lze také snadno identifikovat pomocí několika atributů místo ceny.

PVC dlažba – vše, co potřebujeme vědět

Strach ze škodlivých změkčovadel je stále velký, ale PVC dlažba ztratila svou špatnou pověst a nyní zdobí přibližně 40% všech českých domácností. Nyní existuje mnoho ekologických alternativ, které zcela neobsahují změkčovadla nebo používají organická změkčovadla. Používání přísad, které jsou zdraví škodlivé, je dlouhodobě odsuzováno a porušuje platné směrnice v Evropě.

Ačkoli se zejména evropští výrobci vyhýbají škodlivým změkčovadlům, stále kolují pověsti o údajně škodlivých účincích podlah z PVC. Určité množství změkčovadel je pro PVC dlažba nepostradatelné, protože jí dodává charakteristickou pružnost. Pokud však chcete být na bezpečném místě, měli byste při nákupu levné PVC dlažba věnovat pozornost přidání ftalátů a pokud možno se jim vyhnout. Například kolekce PVC dlažba Gerflor Home Comfort je zvláště šetrná k životnímu prostředí. PVC dlažba této řady chrání životní prostředí i lidi.

Kvalitní PVC dlažba

Vysoce kvalitní PVC dlažba nelze poznat pouze podle jejích technických vlastností. Samotná vůně prozrazuje mnoho o kvalitě a konzistenci produktu. Znatelný zápach je často třeba srovnávat s vyššími výpary, a proto by se člověk měl v těchto případech zdržet nákupu. PVC dlažba s ideálními vlastnostmi by již po dvou dnech neměla mít znatelný zápach. Ani levnější PVC dlažba by neměla mít pronikavý zápach. Pokud se vám to zdá nepříjemné, měli byste hledat alternativní produkt, který ochrání vás a vaši peněženku před špatnými investicemi.

PVC Dlažba - VYHNĚTE SE DEKORŮm NÍZKÉ KVALITY

To, co si často všimnete při nákupu obzvláště levného laminátu, je také důležitým kritériem pro dobře vypadající PVC dlažba. Dekor by měl mít autentickou strukturu a neměl by vypadat příliš uměle. Nepřirozený design rychle vypadá levně na větších plochách a celkově vytváří tlumenou atmosféru. PVC dlažba zakoupená levně má několik kroků, které musíte následovat. Měli byste si vždy objednat vzorek dekoru nebo se podívat na design v obchodě. To je jediný způsob, jak zabránit tomu, aby PVC dlažba vykazovala nižší cenu. Kvalitní PVC dlažba v různých kolekcích může být nalezena u výrobce Joka. PVC dlažba je navržena tak, aby byla obzvláště autentická, takže má vždy pravdu s PVC podlahami od Joka!

PVC Dlažba – SPLNĚTE SVÉ POŽADAVKY

Abyste získali odolný a vždy atraktivní PVC dlažba, musíte se ujistit, že splňuje vaše osobní požadavky. Ne každá PVC dlažba je vhodná pro všechny účely. V nejhorším případě bude vybraná PVC dlažba po několika týdnech vykazovat jasné známky používání a nebude již vypadat jako nová, natož aby vypadala dobře. Proto stojí za to věnovat se jednorázově technickým údajům PVC krytin a plně je přizpůsobit vlastnímu projektu.

UPOZORNĚNÍ NA MOŽNOSTI POUŽITÍ – PVC dlažba a její správné použití

Ne každá PVC dlažba je vhodná pro každou oblast. Malý počet v produktovém listu ukazuje, do jaké míry lze použít PVC. Tzv. užitková třída poskytuje informace o tom, jak je PVC dlažba odolná a pro kterou oblast je vhodná. PVC dlažba se dodává ve dvou různých verzích. PVC s vinylovou podložkou je také známé jako CV podlaha. Tato zkratka znamená „polstrovaný vinyl“, který se používá k popisu pěnového vinylového materiálu. Kromě toho může mít PVC dlažba také textilní podklad. Má mírně silnější konstrukční výšku, a proto jemně vyvažuje nerovnosti podpovrchu a je o něco robustnější než vinylová verze. Kromě toho lze podlahu z PVC s textilním podkladem volně pokládat na větší plochu, než je tomu u PVC s vinylovým podkladem.

PVC dlažba - VYDĚLÁVEJTE ŠANCE

Kromě vlastností produktu, které je třeba vzít v úvahu při nákupu levných podlah z PVC, existují vždy slibné nabídky, kde lze PVC dlažba levně koupit. V našem online obchodě BRICOFLOR pravidelně najdete řadu nových nabídek a zbytky podlahových krytin z PVC také nabízíme za rozumnou cenu. Abychom vám výběr ještě usnadnili, při nákupu u společnosti BRICOFLOR budete vždy těžit z naší nepřekonatelné záruky nejlepší ceny. Využijte příležitosti a zajistěte si vysněnou podlahu několika kliknutími!

PVC dlažba – plno výhod

Každý, kdo si není zcela jistý rozhodnutím pro klasické zboží ze dvora, by nyní měl věnovat velkou pozornost! Ve srovnání s jinými levnými podlahovými krytinami, jako jsou laminátové podlahy, nabízí PVC dlažba řadu výhod, které je třeba vzít v úvahu. Vzhledem k nízké instalační výšce lze jako renovovanou podlahu použít PVC. Dveře nemusí být broušeny a přesazená hrana do ostatních místností je odpovídajícím způsobem malá.

Kromě toho má PVC dlažba ty nejlepší akustické a tepelné izolační vlastnosti, takže samostatný nákup izolace kročejového zvuku je zcela zbytečný! I zde lze ušetřit náklady, které lze investovat do kvality podlahy. Možné je také použití ve vlhkých místnostech. Plastový materiál je zcela vodoodpudivý a nemá problém s vlhkostí! Pokud chcete příjemný pocit z procházky za nízkou cenu, PVC dlažba je tou nejlepší volbou a měli byste si ji určitě koupit, jakmile se naskytne příležitost!

PVC dlažba S IMITACÍ DŘEVA A KAMENE

Pokud se rozhodnete PVC podlahy, na první pohled záleží na vzhledu. Koneckonců, chcete vytvořit krásný a moderní vzhled podlahy a nepřivést do svého domu nudnou a bezútěšnou podlahu. Pokud si chcete užít vzhled kvalitních dřevěných nebo kamenných podlah i přes nižší náklady, měli byste jako alternativu použít PVC dlažba! Pravé parkety a podlahy z přírodního kamene často tlačí rozpočet na maximum, ale nemusí to tak být! Pokud vás zajímá pouze vzhled, můžete dosáhnout stejného efektu s levnou PVC dlažba.

Ušetřete na položení - od amatéra po profesionála

Co se týče instalace, PVC dlažba můžete stále ušetřit trochu peněz. K instalaci vaší PVC podlahy nepotřebujete mnoho materiálu ani nástrojů ani zkušeného odborníka! Pokládání je jednoduché a snadné, takže i laik může dosáhnout rovnoměrného výsledku. PVC dlažba je pokládána podobným způsobem jako koberce. Válcované zboží by mělo ze všech stran vyčnívat asi 10 cm. Polovina podlahy se poté sklopí dozadu, provede se fixace, podlaha se poté položí dozadu a jemně se přitlačí dolů. Jakmile se totéž opakuje na druhé straně, lze přebytečné konce oříznout a podlaha bude bezpečně a pevně ležet na podkladu!

KUPUJTE NOVÉ PODLAHY PVC A CV V BRICOFLOR ONLINE SHOP

Zamilovali jste se do PVC dlažba nebo podlahové krytiny a chtěli byste ji dnes uložit do svých prostor? Objednejte si nyní v našem on-line obchodě a využívejte naše služby, které zaručují hladký a rychlý online nákup. Nejste si jisti, zda zvolená konstrukce zapadá do celkového obrazu vašich prostor? Využijte bezplatnou ukázkovou službu a my vám zašleme vzorek. Na základě toho můžete posoudit vzhled, pocit a kvalitu vybraných PVC podlah sami. Pokud si chcete objednat od nás, máte prospěch z naší osvědčené záruky nejlepší ceny. To vám zajistí nejlepší cenu na trhu. Je plánován větší stavební projekt, pro který potřebujete větší množství CV-podlah? Žádný problém s našim servisním týmem BRICOFLOR! Využijte příležitosti požádat o individuální nabídku při plánování komplexnějšího projektu renovace nebo výstavby. Naši kvalifikovaní zaměstnanci vám rádi pomohou najít vhodnou cenu pro obě strany. Rozhodněte se nyní o mnoha výhodách PVC podlah a obalů z CV a využijte šanci na bezproblémový online nákup. Stačí nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme rádi, že vám pomůžeme.

Plus icon Přečtěte si více