Close icon

Samoležící PVC dlažba – systém loose-lay je nejlepší řešení 

Samoležící PVC dlažba, kterou lze nazvat jako tzv. loose-lay, je tím nejnovějším, co ak…

Přečtěte si více
1 - 9 z 9 Produkty

Samoležící PVC dlažba – systém loose-lay je nejlepší řešení 

K pokládce se využívá jen jejich charakteristická spodní vrstva, což je odlišuje od ostatních systémů instalace, jako je zaklikávání nebo lepení. Vzhledem k poměrně velké hmotnosti a speciálně navrženému podkladovému povrchu, jediné, co musíte udělat, je položit jednotlivé díly těsně vedle sebe na zem.

Samoležící PVC dlažba, která lze nazvat jako samoležící, jsou tím nejnovějším, co aktuálně trh s podlahovými krytinami nabízí. Jejich nejvýraznějším znakem je, že mohou být instalované velmi rychle a bez použití lepidla. K pokládce se využívá jen jejich charakteristická spodní vrstva, což je odlišuje od ostatních systémů instalace, jako je zaklikávání nebo lepení. Vzhledem k poměrně velké hmotnosti a speciálně navrženému podkladovému povrchu, jediné, co musíte udělat, je položit jednotlivé díly těsně vedle sebe na zem.

Tato jednoduchá a přímočará montáž samoležící PVC dlaždice Vám zajistí, že bez jakékoli námahy můžete jednotlivé dlaždice odstranit a nahradit novými. Nemusíte se obávat i zbytky lepidla ani jiné ztěžující prvky. Navíc díky věrným designům a texturám, které jsou teplejší a jemnější než jejich skutečné protějšky, a snadné instalaci i údržbě, jsou loose-lay PVC dlaždice perfektním řešením z hlediska moderních renovací.

Samoležící PVC dlažba – jednoduchá pokládka, snadná údržba i následné odstranění

Loose lay PVC dlažba těží z nejnovější a nejvíc inovativní instalační technologie, pokud tedy tento produkt upřednostníte před nákupem jiných, budete šetřit svůj čas i peníze. Abychom to uvedli ještě konkrétněji, tento druh PVC dlaždice jednoduše využívá zákonů fyziky k tomu, aby zůstal na svém místě i bez použití lepidla či jiných pomůcek. Zadní strana každého dílu je pokrytá speciálním materiálem, který má velmi vysoký koeficient tření. Tímto způsobem je samoležící PVC dlažba zajištěná pevné spojení vespod. Je dokonce tak silné, že prakticky není možné rozlišit podlahu, která je lepená a která využívá loose-lay systém.

Naopak rozdíl je patrný při výměně jednotlivého kusu, případně odstraňování PVC dlaždice. Zatímco lepený vinyl i další instalační systémy za sebou nechávají zbytky z lepidla nebo jiného syntetického pojiva, případně je nutné vyměnit celou řadu kvůli jednomu kusu, u samoležící varianty PVC dlaždice instalace to není nutné, navíc nezanechává žádné nečistoty. Je nutné jen zatlačit, aby se dílec uvolnil. Navíc vzhledem k tomu, že loose-lay vinyl má těžší a pevnější konstrukci, je možné u něj garantovat naprostou stabilitu a neovlivnitelnost teplotními či vlhkostními výkyvy. Právě díky tomu se nesetkáte se zvětšujícími se mezerami mezi podlahou a stěnami.

Vysoce kvalitní PVC dlažba top výrobců – Gerfor a Tarkett

Kvalita. Jedna z nejdůležitějších vlastností, kterou vyhledávají lidé při nákupu nové PVC dlaždice pro renovaci svého domu. A my víme, že právě otázka kvality Vám pomáhá správně se rozhodnout, jaký produkt upřednostnit. To je také důvodem, proč v eshopu BRICOFLOR najdete špičkové produkty od nejlepších výrobců v Evropě. Dvě řady samoležícího vinylu pocházejí z dílen Gerflor a Tarkett.

Tito výrobci nabízejí spoustu různých stylů včetně dřeva, keramiky, a dokonce i kamene. Celkově v našem obchodě poskytujeme na výběr z asi 70 různých kolekcí, z nichž si určitě vyberete ten nejlepší design, který se bude hodit pro Váš prostor. Právě produkty výrobců Gerflor a Tarkett jsou vylepšené snadným systémem instalace, který zajistí bezproblémový proces při instalaci bez jakékoli extra pomoci a zároveň dlouhou životnost podlahy.

Gerflor samoležící PVC dlažba – styly, mezi nimiž si najde každý ten svůj

Samoležící PVC dlaždice řady Gerflor loose-lay jsou k dispozici v našem online obchodě se svými impozantními, a především realistickými designy, které zároveň dosahují vynikající technické kvality. Dílce Gerflor je velmi snadné udržovat čisté a hodí se prakticky do každého prostoru, a to včetně vlhkých místností. Ať už hledáte tradiční vzory například teplých tónů tvrdého dřeva anebo vzhled elegantního kamene, produkty od Gerflor Vás potěší svým širokým spektrem možností výběru.

Přestože samoležící PVC dlažba zkolekce Gerflor Senso Adjust obsahuje pouze osm různých stylů, každý z nich je naprosto perfektně navržený, což Vám umožní bez obav najít ten pravý design pro Váš pokoj. Pokud je Vaším záměrem nalézt krásný dřevěný vzhled, můžete si zvolit mezi světlým, středním i tmavým odstínem. Nicméně pokud preferujete kámen, tato řada Vám poskytuje tří nádherné styly, které opět najdete ve světlejší i tmavší verzi.

Celá řada samoležící PVC dlaždice se pak vyznačuje neuvěřitelně vysokou odolností, a to díky své robustní konstrukci. Samoležící PVC dlažba i prkna z kolekce Gerflor jsou vhodné pro domácí intenzivní použití i pro mírné použití v komerčních prostorech, důvodem je jejich silná ochranná vrstva PUR+ s šířkou 0,3 mm a celkovou tloušťkou 4 mm. To má za důsledek neobvykle výrazné tlumení nárazů. Naším záměrem je, abyste v případě vsazení na vinylovou podlahu, dostali produkt nejvyšší kvality, a z toho důvodu Vám přinášíme řadu Gerflor loose-lay.

Pouze výhody, žádné obtíže - samoležící PVC dlažba

Samoležící PVC dlažba nabízí obrovské výhody v porovnání s tradičními dřevěnými krytinami. Nejen, že jsou nejlepší alternativou, co se týče poměru cena/výkon, ale rovněž jsou vybavené výbornými technickými vlastnostmi – vysoká odolnost proti opotřebení a také ohni. Tato samoležící PVC dlažba navíc drží pokojovou teplotu, takže je příjemná na dotek, a protože k její montáži se nevyužívá lepidlo, je šetrná k životnímu prostředí potažmo zdraví, když neuvolňuje žádné škodlivé emise.

Tohle řešení krytiny doma nebo v kanceláři je navíc 100% recyklovatelné na konci svého života a přináší tak rostoucí ekologické povědomí, které vedlo ke vzniku ekologických kolekcí složených výhradně z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Tento typ luxusního vinylu může být jednoduše instalovaný v domácnostech, administrativních budovách či dokonce ve vysoce zátěžových lokalitách. Výběr je tak široký, že samoležící PVC dlažba bude sedět jakémukoli prostoru i stylu vybavení.

Další nespornou výhodou luxusní PVC dlaždice je stálost, a především výrazná pevnost, což zabraňuje deformaci a hlubokým škrábancům. Zejména z toho důvodu se jedná o odolnou podlahu, která nevyžaduje speciální údržbu. Celkově je tato loose-lay vinylová podlaha velmi realistická, voděodolná a neskutečně odolná.

Samoležící PVC dlažba – nyní na eshopu BRICOFLOR

Samoležící PVC dlažba kombinuje stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu. V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samoležící vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samoležící PVC dlaždice, které splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!

Plus icon Přečtěte si více