WINEO Click PVC dlažba - MODERNÍ ŽIVOT SE STYLEM

Click PVC dlažba Wineo a její použití je velmi rozmanité. Mnohem více rozlišuje vinylov…

Přečtěte si více

WINEO Klick PVC dlažba - MODERNÍ ŽIVOT SE STYLEM

Například Wineo Klick PVC dlažba dnes disponuje miliony čtverečních metrů vnitřního prostoru v celé Evropě. Kombinace více než 30 let úspěšnosti a obdivuhodného smyslu pro trendy činí společnost Wineo jednou z předních společností pro flexibilní a především trendově orientované návrhy podlah. Takže společnost má vždy nejnovější trendy a inovace, aby vám nejnovější návrhy a styly mohli pomoci s rozhodnutími, které odpovídají tvůrčím standardům. Objevte designovou podlahu Wineo v našem on-line obchodě - moderní bydlení a práce ve stylu!

Klick PVC dlažba – designová a kvalitní podlaha pro každého

Klick PVC dlažba, ať už klasická dřevěná, elegantní kamenné nebo dokonce mramorové či metalické dekory jistě uspokojí i nejnáročnější a nejnovější trendy na trhu podlahových krytin. Na základě Vašich nároků si jistě vyberete ty pravé dílce z vinylu v sortimentu designových podlah. Vinylová podlaha má dva různé systémy, pomocí jichž se řídí pokládka. Podle toho dělíme vinyl podlahy na samolepicí PVC dlaždice, zámkové s click systémem PVC dlaždice, lepený PVC dlaždice a samoležící PVC dlaždice (loose lay vinyl). Tyto odlišné metody instalace PVC dlaždice umožňují ještě větší flexibilitu při výběru ideální podlahy pro Váš prostor a zajišťují také snadné zacílení pro domácí kutily i profesionály.

Všechny druhy instalace PVC dlaždice jsou velmi snadné a nevyžadují žádné speciální nářadí ani přítomnost kvalifikovaných pracovníků. Díky tomu se můžete do pokládání vybrané vinylové podlahy pustit sami a vytvořit si precizní a harmonické prostředí, které Vám bude vyhovovat. Vaše nové podlahové krytiny vytvoří okamžitě po jejich položení velmi atraktivní a příjemné prostředí. Flexibilita luxusních vinylových krytin, je jednou z neodmyslitelných vlastností, díky které je tak odolná.

PVC dlažba je připraven na vystavení náporu a opotřebení, avšak podlaha si díky své vysoké odolnosti vždy zanechává svou původní strukturu. Nemusíte se obávat ani žádné nestálosti nebo poškození, pokud je vystavena vlhku. Právě obrovská odolnost proti opotřebení, která zahrnuje odolnost proti oděru, řezu i nárazům, je jednou z hlavních výhod vinylového krytí. BRICOFLOR nabízí široké spektrum luxusních vinylových podlah, které jsou odolné proti vlhkosti a opotřebení a zároveň vhodné pro podlahové vytápění a působí jako opravdové dřevo za skvělé ceny.

Vaháte, zda je lepší PVC dlažba nebo laminátová podlaha?

Lidé se často nechtějí vzdát příjemného vzhledu dřeva, ale zároveň se z cenových důvodů vyhýbají parkety jako typ podlahy, proto většina z nich začne uvažovat, jestli není výhodnější pořídit vinyl, levné PVC linoleum nebo laminát. Laminátové podlahy jsou finančně bezkonkurenční. S nejnižšími možnými cenami proto přitahují mnoho zákazníků. Jejich nevýhoda však spočívá v tom, že laminátová podlaha často nesplňuje denní požadavky na život, proto se rychle dostává do špatného stavu a její životnost tím klesá.

PVC dlaždice mají jednoznačně více výhod, než lze najít u laminátu, jelikož tento moderní typ levné PVC podlahy je velmi odolný vůči vodě, tudíž je možné použít vinylovou krytinu i pro místnosti v domácnosti se zvýšenou vlhkostí, proto jsou právě vynil podlahy do koupelny či kuchyně tou správnou volbou. Laminátová podlaha oproti tomu má nevýhodu v tom, že není tak odolná proti vlhkosti, proto není vhodné používat laminát v koupelnách nebo ve sklepě.

Mezi další výhody těchto podlah patří odolnost proti opotřebení, která je rozšiřuje možnosti jeho využití na vícero místech, i na těch která jsou více frekventovaná, protože tento materiál vydrží déle a zachová si svůj tvar.

CHARAKTERISTIKY VÝROBKU JSOU ZAJÍMAVÉ: WINEO PVC dlažba

Klick PVC dlažba společnosti Wineo se vyznačuje inovativním povrchovým vyražením, skvělými vzory a širokou škálou funkcí. Proto má extrémně vysokou odolnost, nízkou konstrukční výšku a mnoho dalších vlastností samozřejmostí pro výrobky této značky. Tyto a další výhody dělají Wineo vinylovou podlahu oblíbenou podlahou, kterou můžete také využít. Objevte některé z výhod vaší nové oblíbené podlahy níže - Wineo Vinyl Design Floor:

MOŽNOST POUŽITÍ PVC dlaždice DO KAŽDÉ MÍSTNOSTI

Ve velkém sortimentu BRICOFLOR Wineo najdete vždy nejnovější kolekce vinylové podlahy a vyhledávané oblíbené položky. Zde najdete nejen vhodné PVC dlaždice pro každý styl, ale především pro každou aplikaci. PVC dlažba není stejná jako jiné podlahy. V závislosti na pokryté místnosti a požadavcích musí PVC dlažva splňovat různá kritéria. Například vinylová podlaha s klikacím systémem je oblíbené v soukromém domě. Zde jsou kolekce jako Wineo Ambra ze dřeva, vhodné pro instalaci do frekventovaných obytných prostor (užitná třída 31) dobrou volbou, protože klick PVC dlažba této verze je flexibilní.

Naproti tomu varianty, jako je dřevo Wineo 600 Wood, jsou velkým podlahovým řešením pro použití v budovách a průmyslových oblastech (třída 41). S vrstvou opotřebení o tloušťce 0,40 mm a povrchovou úpravou povrchu PU, tato PVC dlažba je připravena pro každodenní výzvy. Díky pokládce celoplošného lepení může PVC dlažba trvale čelit všem obtížím. Ve všech kolekcích Wineo najdete různé dekorace, ze kterých si můžete vybrat své oblíbené ve svém volném čase.

VYUŽIJTE VÝHODY RYCHLÉHO A SNADNÉHO ČIŠTĚNÍ

Zatímco čištění a péče o skutečné dřevěné nebo kamenné podlahy jsou často zdlouhavé a časově náročné, PVC dlažba Wineo nevyžaduje mnoho času a snahy investovat do péče a čištění. Díky uzavřenému a snadno čistitelnému povrchu je vinylová podlaha ideální pro pokládku v kuchyních a koupelnách. Ale i ve všech ostatních místnostech lze podlahovou krytinu snadno čistit. Vinylová podlaha a její povrch odolný proti skvrnám lze snadno čistit pomocí vody a čisticího prostředku pro domácnost - takže nečistota zmizí, jako by to bylo kouzlem. Díky použitému materiálu se vinylové desky nebo dlaždice při styku s vodou nenadouvají. Takže můžete snadno a rychle zajistit hygienické místnosti, které vyzařují!

WINEO PVC dlažba - ZJIŠTĚTE DIVERZITU

V online obchodě BRICOFLOR najdete širokou nabídku Wineo PVC dlažba. Najdete jak nové kolekce, stejně jako trvalé oblíbené sbírky, které se vám zalíbí. Kromě klasických kamenných dekorů najdete vysoce kvalitní dřevěné konstrukce, inovativní textilní vzory a mnoho dalšího. Také pokud jde o barvu, je vhodná pro každou chuť. Co je společné všem návrhům, je však pozornost na detail. Všechny povrchy odrážejí jejich přirozené schéma, takže Wineo PVC dlažba se obvykle vyznačuje pouze na druhém nebo třetím vzhledu pravého dřeva, kamene nebo podobně. Objevte skvělý výběr Wineo a možnosti, které z něj vyplynou!

WINEO 600: PVC dlažba, KTERÁ ZASTANE KAŽDÝ ÚKOL

PVC dlažba pro lepení určitě není jednou z nejoblíbenějších podlahových krytin. Nicméně, jsou některé PVC dlažby z kolekce, u nichž taková dodatečná úsilí stojí za to - například pro PVC dlaždice designu Wineo 600. Tento soubor lze nalézt v několika verzích. Kromě podsbírky klasických dřevěných dekorů zde najdete jemné kamenné dekory a moderní modely XXL. Díky této volbě nabízí velká sbírka Wineo 600 atraktivní design pro každý vkus a každou místnost. Dokonale se hodí pro malé a středně velké místnosti v obytných a komerčních odvětvích, výběr Wineo nabízí 180 dřevěných prken. Optické dekory jako Wineo 600 Wood „Aurelia Cream“ ze dřeva vypadá šarmantně.

INSTALUJTE PVC dlaždice WINEO SNADNO

Pokládka PVC dlaždice Wineo je zcela odlišná. V závislosti na tom, který systém pokládky se používá pro návrhovou podlahu, je instalace někdy dražší, někdy i levnější. Ale bez ohledu na to, jaký systém položení je základem vašeho nového designového podlaží Wineo, mohou i laici a hobby řemeslníci s trochou dovedností položit každý designový povrch na vlastní pěst! A ještě jedna věc je jistá: Můžete se spolehnout na svůj nový Wineo Vinylová podlaha pro nadcházející roky!

PVC dlažba s obrovským výběrem – zvolte si to pravé na eshopu Bricoflor

PVC dlažba je opravdu všestranná, což je jedním z důvodů, proč velmi rychle dobyly trh s podlahovými krytinami. V online obchodě BRICOFLOR najdete obrovský výběr různých designových podlah s téměř 1000 odlišných stylů, které mohou být bezpečně a jednoduše instalované v domácnosti i komerčních prostorech. Máte na výběr mezi dlaždicemi i prkny vhodnými pro obytné i průmyslové prostory a rovněž čtyřmi systémy instalace, díky kterým je i samo pokládka hračka. 

Pokud potřebujete individuální radu, kontaktujte nás prosím e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Přátelský a kompetentní personál Vám rád pomůže a bude Vás doprovázet na cestě k Vaší vysněné podlaze. Bez ohledu na to, které podlahy si nakonec zvolíte, budete mít vždy prospěch z naší záruky nejlepší ceny.

Rozhodněte se nyní pro stylové vinylové podlahy či levné PVC lino a využijte všestranné možnosti použití. Přeměňte svůj domov na neporovnatelné místo s elegantním designem. Zvolte si nový domov dle Vašich požadavků, vyberte si mezi druhem dílců, variantu jejich montáže, která Vám nejvíc vyhovuje, barvu a technické i kvalitativní nároky, jimiž disponují. E-shop BRICOFLOR nabízí širokou škálu produktů, v níž jistě objevíte to, co hledáte!

Plus icon Přečtěte si více