Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

TER HÜRNE PVC Dlažba

PVC dlažba od výrobce podlahovin Ter Hürne s jeho vybranými kolekcemi nabízí autentické PVC dlaždice pro všechny každodenní situace. Vinylová podlaha od společnosti Ter Hürne je velmi kvalitní a trvanlivá.

Dozvědět se více

Ter Hürne

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

PVC dlažba  - DESIGNOVÉ PODLAHY TER HÜRNE

PVC dlažba Ter Hürne nabízí maximální pohodlí v kombinaci se senzačními vzory. Vůdce současných trendů, klick PVC dlažba od Ter Hürne vždy drží krok s dobou a prokazuje povědomí o stylu po celé linii. Na současném trhu existuje velké množství vysoce kvalitních vinylových podlah se zdánlivě neomezeným výběrem vynikajících dekorů. Pokud nechcete dělat chyby se svým výběrem, PVC dlažba od Ter Hürne je skvělou volbou. Pokud bude rozhodnuto ve prospěch známého výrobce, můžete si být jisti výrazným technickým vybavením a autentickým designem. Klick PVC dlažba vytváří zcela přitažlivou atmosféru a dodává povrchům všeho druhu nový lesk!

ŠIROKÁ ŘADA BAREV TER HÜRNE – TO JE PVC dlažba

Klick PVC dlažba od Ter Hürne a její výběr je obrovský. Vinylová podlaha a její kolekce nabízí nečekané možnosti interiérového designu a má vhodný dekor pro každý vkus. Rozsáhlá paleta barev nabízí nekonečné možnosti, s nimiž lze dokonale prezentovat nejrůznější interiéry. Nejnovější trendy bydlení nezůstávají výrobcem značky bez povšimnutí, takže nejnovější styly vinylové podlahy lze snadno doplnit klikacími vinyly od Ter Hürne.

Čtyři různé kolekce se liší pouze technickými aspekty, takže pro každý projekt lze najít vhodný vinyl. Díky integrované barevné řadě se v žádné kolekci nemusíte obejít bez určitého dekoru! Všechny barvy lze kombinovat s různými kolekcemi. Bez ohledu na kolekci lze určit tón, který lze spolu s technickým vybavením zcela přizpůsobit individuálním požadavkům.

KOMFORTNÍ KOLEKCE TER HÜRNE – PVC dlažba

Klick PVC dlažba kolekce Ter Hürne Comfort je vyztužena základní deskou HDF. Dodatečná konstrukční výška skrývá nerovnosti v podpovrchu a výrazně zlepšuje zážitek z chůze. Díky tomu je PVC dlažba mnohem robustnější a odolnější a velká zátěž není pro stylové designové podlahy problém. Speciální ochrana proti bobtnání ztěžuje průnik vlhkosti a vlhka. Otírání konvenčními čisticími chemikáliemi a přidávání vody proto nezpůsobí žádné poškození.

Integrovaná korková vrstva zároveň vytváří příjemnější zážitek z chůze díky vylepšené akustice.Užitková třída 23 rozlišuje PVC dlaždice do silně frekventovaný obývací prostor. Odolá i největšímu zatížení a lze jej použít i v silně využívaném vstupním prostoru. Pro komerční sektor je označen užitnou třídou 32. Opět jej lze použít mnoha způsoby, aniž by PVC dlažba ztratila svou krásu. PVC dlaždice kolekce Ter Hürne Comfort Collection vybaví váš domov luxusemklidu!

MODERNÍ DESIGN V RŮZNÝCH TVARECH – PVC DLažba TER HÜRNE

Abychom se nemuseli obejít bez určitého dekoru v žádné z různých sérií od Ter Hürne, lze každou kolekci kombinovat se všemi designy. Společnost Ter Hürne pro tento účel vyvinula čtyři různé řady dekorů, které lze kombinovat s jakoukoli kolekcí. Technické vlastnosti řady Comfort, Compact a PerForm proto obsahují všechny stejné dekory a nabízejí úplnou svobodu v designu interiéru.

Designy jsou tříděny podle tónů i povrchových replik. V řadě Pure Choice existují převážně světlé a jasné barvy. Designy výběru Bright Choice jsou velmi teplé a přátelské. Naproti tomu řada Straight Choice vyniká svými výraznými a poutavými designy. A konečně řada Ter Hürne Stone Choice je řada čistých imitací kamenů, která se zabývá výhradně hladkými a elegantními povrchy dlaždic.

PVC Dlažba V ÚŽASNÝCH DESIGNECH - TER HÜRNE

S výběrem klasicky ušlechtilého dřeva ve výrazných barvách znamená rozmanitost řady Ter Hürne Straight Choice eleganci, vášeň a tradici. Vinylová podlaha má tmavé a výstřední barvy a podtrhují tak charakter vašich pokojů. U variant, jako je Ter Hürne Straight Choice "D02 Oak Lima hnědá", můžete nechat designovou podlahu přesunout do vašich čtyř stěn, které vyzařují nádech dominance a jsou dokonalým vyjádřením síly a elegance. PVC dlažba této kolekce představuje propracované dekory a výstižný styl, díky kterému je vinylový laminát skutečným vrcholem.

PVC dlažba – NYNÍ NA ESHOPU BRICOFLOR

PVC dlažba kombinuje stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu. V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samolepicí vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samolepicí vinyl, který splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!