vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

TARKETT Click PVC dlažba – SPOLEHLIVÉ PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ

Klick PVC dlažba Tarkett je k dispozici v mnoha různých verzích a specifikacích. Kvalitní…

Přečtěte si více
1 031,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 031,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 031,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 031,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 185,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 193,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 193,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 193,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku

Vinylové podlahy zámkové Rigid

Tarkett iD Click Ultimate 55 "24842015 Loft Dark"
1 193,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 193,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 193,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 193,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 193,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 193,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 193,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 241,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 241,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 241,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 400,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 400,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
20 / 27 Produkty

VYSOCE KVALITNÍ Click PVC dlažba OD FIRMY TARKETT, KTERÁ UDĚLÁ Z RENOVACE HRAČKU

Díky intuitivnímu zaklikávacímu systému montáže PVC dlaždice, který Tarkett dodává, můžeme pokládat podlahu okamžitě bez lepidla či jiného pojiva. Click PVC dlažba má opravdu jednoduchou montáž, že ji zvládne instalovat opravdu každý z nás, dokonce ani amatér nebo domácí kutil by s pokládkou neměli mít žádný problém.

Kromě atraktivního vizuálního designu a technických vlastností je systém pokládky klíčový faktor při určování, která klick PVC dlažba je vhodná pro Vaši domácnost. PVC dlažba přichází v mnoha variantách, může být jako lepený vinyl (se „suchou“ zadní stranou), samolepicí PVC dlažbasamoležící loose lay vinyl nebo vinylová plovoucí podlaha, jíž jméno je odvozené od tradičních parket a laminátových podlah.

Přestože všechny typy PVC dlaždice jsou stále populárnější, plovoucí vinylova podlaha se osvědčila jako nejoblíbenější produkt ze všech. Je to dané zejména tím, že PVC dlažba byla otestovaný časem a většina z nás se s ním už minimálně jednou v životě setkala.

Tarkett není jen evropským lídrem na trhu zámkové vinylové podlahy, proslavil se však také parkety.  Většinu jeho výrobků je možné použít v obytných i komerčních prostorech, některé pak dokonce v průmyslu. Dále proniká mezi největší hráče v oblasti laminátové podlahy, lina nebo elastických podlahách pro sportovní haly.

Jedna taková klick PVC dlažba, kterou lze využít téměř ve všech oblastech, je rozsáhlá řada Tarkett Starfloor. Mnoho různých inspirativních designů zámkové vinylové podlahy je k dispozici s různými vrstvami opotřebení, což zajišťuje nalezení vhodného produktu pro prakticky všechny místnosti. Kolekce Tarkett Starfloor Click 30 a Tarkett Starfloor Click 55 se pyšní vlastnotmi, že vinylová plovoucí podlaha může být využita pro domácí použití s mírným až běžným provozem.

TARKETT STARFLOOR CLICK 30 – ŠAMPION PVC dlaždice PRO DOMÁCNOST

V posledních letech se PVC dlažba v řadě Tarkett Starfloor Click 30 stala mezi zákazníky vyhledávaným a oblíbeným produktem. Jedním z hlavních důvodů je její vhodnost použití ve všech obytných prostorech, PVC dlažba se hodí do každé místnosti, které dodá nový lesk a atraktivní vzhled.

Díky nízké celkové tloušťce 4 mm, z níž 0,3 mm je užitná vrstva, je tato PVC dlaždice systémem optimální pro každodenní použití. Navíc k tomu, vyniká tato PVC dlažba opravdu snadnou pokládkou, kterou zvládne opravdu každý bez jakýchkoliv předchozích znalostí.

Silná PVC dlažba se vyznačuje několika funkcemi, které usnadňují každodenní život. První velká výhoda zámkové PVC dlaždice je například její snadná pravidelná údržba při běžném čištění. Díky ošetření povrchovou úpravou PUR umožňuje PVC dlažba, aby na ní mohly být použity běžné čistící prostředky a zároveň obsahuje vrstvu, která zabraňuje poškrábání a oděru.

PVC dlažba má velmi dlouhou životnost, a tak dlouho vydrží jako nová. PVC dlaždice i prkna jsou vyráběné bez použití ftalátů, a tak jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradičně vyráběné laminátové a parketové podlahy. To mimo jiné pozitivně ovlivňuje kvalitu vzduchu v prostoru, v němž je tato podlahová krytina instalovaná. Po skončení své životnosti je navíc PVC dlažba 100% recyklovatelná. Se všemi těmito přednostmi přináší Tarkett opravdu ideální řešení zámkové vinylové podlahy pro Vaší domácnost.

TARKETT STARFLOOR CLICK 55 – POHODLNÁ A SÍLNÁ PVC dlažba V JEDNOM

PVC dlažba řady Tarkett Starfloor Click 55 je charakteristická svým širokým výběrem designů. Najdete zde PVC dlaždice v podobě přírodních dřevěných dekorech, ale také moderní vzory betonu nebo zinku. PVC dlažba a její zkosené hrany pak ještě přidávají na autentičnosti, a celkově je z této PVC dlažby na první pohled patrná její vysoká kvalita zpracování.

Užitná vrstva zde této PVC dlažba měří 0,55 mm. To indikuje, že tato PVC dlažba může být bez problému použita v jakékoli místnosti Vašeho domu, prakticky všech komerčních prostorech, a dokonce i v průmyslových objektech s běžným provozem. PVC dlažba lze použít i pod kolečkovými židlemi, jelikož ji nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho se řada Tarkett Starfloor Click 55 vyznačuje barevnou stálostí, což znamená, že použité barvy jsou daleko méně náchylné k vyblednutí v horizontu mnoha let.

PVC dlažba je charakteristická svou celkovou tloušťkou 4,5 mm, dále pvc dlažba této řady neobsahuje žádné ftaláty a je ošetřená povrchovou úpravou PUR. Díky čemuž je pvc dlaždice velmi snadno čistitelná a udržovatelná, a dále velmi odolná vůči chemikáliím, které obsahují běžné čistící prostředky.

Tyto PVC dlaždice jsou velmi snadno instalovatelná, a to díky praktickému a důkladně testovanému systému zaklikávání výrobce Tarkett. Drážky do sebe velmi dobře zapadají a vytvářejí pevný spoj (podobný systém znáte z parketové podlahy nebo laminátové krytiny). Vyberte si Váš oblíbený vzor zámkové vinylové podlahy Tarkett.

TARKETT ID INSPIRATION CLICK 55 – PVC dlažba, KTERÁ INSPIRUJE

PVC dlažba v řadě Tarkett iD Inspiration Click 55 se stane ideálním partnerem pro Vaši plánovanou rekonstrukci. Díky vysoké třídě opotřebení 33/42 se jedná o ideální řešení prakticky každého prostoru. Tato PVC dlažba se hodí ve velmi intenzivněpoužívaných komerčních prostorech, stejně jako průmyslových objektech se středním provozem. Samozřejmě velmi dobře bude tato PVC dlažba sloužit také ve Vaší domácnosti.

Prvotřídní PVC dlažba s click systémem značky Tarkett se hodí do kterékoli místnosti, která Vás jen napadne – obývací pokoj, ložnice, jídelna, chodba a další. Bez starostí lze PVC dlažba využit i pro komerční účely v obchodech, galeriích, hotelech nebo jiných veřejných budovách. V neposlední řadě se klick PVC dlaždice skvěle hodí do kanceláří anebo zasedacích místností, když Tarkett myslel také na vhodnost jejího použití společně s kolečkovými židlemi.

Zatímco jiné levné PVC dlaždice by s tím mohly mít problém, PVC dlažba Tarkett iD Inspiration Click 55 je pro to stvořená a schopná čelit dennímu náporu zatížení. Částečně je to zásluha transparentní užitné vrstvy silné 0,55 mm, která je na povrchu zámkové vinylové podlahy. Ta dále chrání strukturu a krásný autentický design.

Užitná vrstva je navíc ošetřená povrchovou úpravou TopClean XP, která Klick PVC dlaždice činí ještě pevnější a snadněji udržovatelnými. Tato PVC dlažba s click systémem je odolná vůči poškrábání a oděru a každodenní údržba KLICK PVC dlaždice Vám nezabere víc než pár minut.

PVC dlažba od firmy Tarkett je navíc velmi odolná vůči chemikáliím, které bývají obsažené v čistících prostředcích, a tak není nutné si lámat hlavu, čím podlahu umyjete. Výrobní proces je ekologický, a tak plovoucí vinylová podlaha od firmy Tarkett neobsahuje žádné ftaláty a je kompletně recyklovatelné. Můžete si tedy v klidu vychutnávat nový vzhled Vaší PVC dlaždice, aniž byste nějak poškozovali naší planetu. Tarkett svými produkty vědomě minimalizuje ekologický dopad za příznivé ceny v moderních designových dekorech.

PVC dlažba SE ZÁMKOVÝM SYSTÉMEM INSTALACE? DEJTE JÍ ŠANCI, BUDETE UNEŠENÍ

PVC dlažba a její pokládka už není těžkopádná, drahá ani časově náročná. Tarkett přichází s přímočarou instalací zámkové vinylové podlahy ve své řadě Tarkett Starfloor. Tato PVC dlažba má click systém montáže, čímž je její instalace hračka, jak pro kutily, tak amatéry. Z části jde o výsledek omezení používání lepidel nebo speciálního nářadí, druhá věc je nemožnost poškození povrchu PVC dlažba a dlaždic již při instalaci. Nestane se Vám tedy, že zničením některých dílců nebudete schopní dokončit pokládku v celé místnosti.

PVC dlažba Tarkett Starfloor je skvělým partnerem pro veškeré renovace, protože její PVC dlaždice či prkna můžou být jednoduše seřezané do velikosti pokoje bez ohledu na to, jaký má tvar. Stačí Vám k tomu například jen zatahovací nůž. Potom už jsou jednotlivé kusy zámkové vinylové podlahy spojované intuitivním systémem pomocí drážek, který pravděpodobně znáte u laminátové podlahy či kterým se vyznačují parkety.

Ačkoli to není nutné, doporučuje se dát pod podlahu položku, a to pro lepší tlumení zvuku. Dochází tím ke ztlumení šumu i hluku přenášeného ze sousedních místností, což konečně učiní Váš domov klidnějším a tišším místem. Další velkým důvodem, proč představuje plovoucí vinylová podlaha skvělou volbu pro domácí rekonstrukci, je, že PVC dlaždice je ihned pochozí po dokončení montáže.

Nečeká se v tomto případě na zdlouhavé zaschnutí lepidla nebo sednutí si materiálu. Také nábytek hned můžete přesunou do místnosti a začít vše používat, jak jste zvyklí. Ve zkratce se dá říct, že zámková PVC dlažba s click systémem od Tarkett je snadno instalovatelnájednoduše udržovatelná a vhodná pro amatéry, stejně jako profesionály.

TECHNICKÁ KVALITA A VÝKON, PRO KTERÝ SE ZÁMKOVÁ PVC dlažba VYPLATÍ

PVC dlažba s click systémem má mnoho výhod, které zjednodušují každodenní život. Kromě snadné instalace je PVC dlaždice značky Tarkett obecně velmi pohodlně udržovatelná a nedochází u ní k poškození. To je částečně zásluha robustní užitné vrstvy s povrchovou úpravou PUR, která přispívá k dlouhé životnosti a silné odolnosti vinylové podlahy.

Dalšími skvělými technickými vlastnostmi PVC dlaždice jsou odolnost proti skluzu skupiny R9 nebo R10 v závislosti na konkrétním výrobku, odolnost proti ohni Bfl-s1 a skupina opotřebení T. Kromě toho je PVC dlažba firmy Tarkett vhodná pro použití v místnostech s kolečkovými židlemi či jiným nábytkem.

Pokud k tomu ještě přidáte, že plovoucí vinylová podlaha přichází v této řadě v mnoha provedení, od všech odstínů dřeva až po nejzajímavější odstíny kamene a kovu, už si jste asi jistí, že si bez problému najdete to pravé, co hledáte. Navíc s malou velikostí pouhých pár milimetrů jsou dnes PVC dlažba od Tarkett jednou z nejlepších voleb na trhu pro jakýkoli typ renovace.

OBJEDNEJTE SI TARKETT PVC dlaždice S CLICK SYSTÉMEM JEŠTĚ DNES NA ESHOPU BRICOFLOR

PVC dlažba od firmy Tarkett je jedničkou v oblasti podlahových řešení, a tak není žádné překvapení, že zde v onlině obchodě BRICOFLOR nabízíme rozsáhlý katalog této prvotřídníevropského společnosti. PVC dlažba Tarkett proměnila pokládku ve hru, kterou zvládne opravdu každý. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím telefonukontaktního formuláře anebo nám napište e-mail, a využijte naší služby vzorky zdarma a také garanci nejlepší ceny. Máte v plánu větší objednávku vinylové podlahy? Žádný problém, ozvětě se nám co nejdřív, abychom Vám připravili jedinečnou nabídku na míru. Těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více