Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Fortelock Invisible 2030: Multifunkční PVC garážová podlaha, která splní Vaše požadavky

Fortelock Invisible je jedna z novějších kolekcí českého výrobce Fortelock a nabízí průmyslovou podlahu z PVC se samoležící konstrukcí, kterou pomocí skrytých zámků můžete spojit na různých místech. To je umožněné díky vysokému zatížení materiálu, který můžete použít v průmyslových a skladových objektech, stejně jako v soukromém sektoru. Vzhledem k tomu, že tato podlaha vydrží i tíhu vysokozdvižných vozíků, dobře Vám podlaha poslouží i v garážích. Produkt je však ideální také pro použití v dílnách nebo v nejrůznějších obytných prostorech.

Dozvědět se více

Fortemix Fortelock Invisible 2030

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Fortelock Invisible je jedna z novějších kolekcí českého výrobce Fortelock a nabízí průmyslovou podlahu z PVC se samoležící konstrukcí, kterou pomocí skrytých zámků můžete spojit na různých místech. To je umožněné díky vysokému zatížení materiálu, který můžete použít v průmyslových a skladových objektech, stejně jako v soukromém sektoru. Vzhledem k tomu, že tato podlaha vydrží i tíhu vysokozdvižných vozíků, dobře Vám podlaha poslouží i v garážích. Produkt je však ideální také pro použití v dílnách nebo v nejrůznějších obytných prostorech.

Všestranné vlastnosti kolekce Fortelock Invisible

Podlahy, které jsou instalované v průmyslovém nebo obchodním sektoru, musejí vykazovat některé prvotřídní vlastnosti. Jednou z nejdůležitějších charakteristik je extrémní odolnost, k jejímu zaručení výrobce vyvinul dílce s celkovou tloušťkou 6,7 mm a hmotností 1,7 kg. Tahle čísla v kombinaci s odolným materiálem Vám umožní po této podlaze jezdit i s vysokozdvižným vozíkem. Jako vodítko pro maximální zatížení berte přítomnost vysokozdvižného vozíku se čtyřmi gumovými koly o váze až 1 500 kg nebo tříkolový vysokozdvižný vozík s gumovými pneumatikami a dvojitým zadním kolem až do 1 000 kg. Pro další srovnání uvádí Fortelock paletový vozík, který nesmí překročit celkovou hmotnost (včetně nákladu) 1000 kg. Pokud očekáváte vyšší zatížení, doporučuje se podlahu lepit. Za tímto účelem zde uvádíme příkladná lepidla – Uzin KR 430, Bostic EPONAL PU 456, Murexin PU 330 nebo Dipur Polychem. Další otázkou je, zda plánujete vystavit podlahu přímému slunečnímu záření nebo jinému zdroji tepla, pakliže ano, měli byste se dalšímu lepení vyhnout. A konečně, pokud chcete produkt podrobovat vyššímu zatížení, předem byste si jej měli otestovat, jestli je schopný odolat Vaším požadavkům.

Kromě vysokého zatížení má PVC garážová podlaha další výhody, které jsou v průmyslu nepostradatelné. Patří mezi ně například obtížné vznícení a pouze drobné šíření kouře v případě požáru. Krytina navíc odolá i krátkodobému působení ropy nebo rozpouštědel, už kvůli vlastní bezpečnosti by však měly být podobné látky co nejrychleji odstraněné. Díky inovativnímu systému Air Flow, který je umístěný ve formě malých odvodných kanálků pod PVC dlaždicemi, je tato podlaha aktivní proti vlhkosti a brání tak vzniku plísní nebo hub na podlaze i na zdi. Dále jde o zvukový, tepelný a vibrační izolant, což pro Vás zajistí příjemné klima, které oceníte jak v práci, tak ve vlastní dílně nebo garáži.

Ochranná užitná plocha pro práci

Dosud nezmiňovaná, ale velmi důležitá vlastnost této PVC garážové podlahy je její bezpečnost. Krytiny v kolekci Fortelock Invisible jsou protiskluzné (kategorie R10). Při profesionálním připojení slibuje podlaha až 0,75 dynamický koeficient tření, který doceníte také ve Vaší garáži. K dosažení této hodnoty je však nesmírně důležité umístit výrobek do úhlu 10-19°. Doporučuje se proto instalace na rovině.

Osobité dekory módních barev tvoří estetické povrchy PVC

Do popředí důležitých atributů podlahy nelze stavět pouze výkon. Neméně zásadní je totiž atraktivita produktu, jedině ta může přispět k tomu, abyste se v jakémkoli prostředí cítili dobře. S kolekcí Fortelock Invisible máte na výběr ze sedmi různých barev, pomocí nichž si můžete prostor přizpůsobit dle Vaší chuti. Mezi klasické barvy patří černá a šedá, dále jsou k dispozici zářící modrá, červená, zelená, žlutá, anebo grafitová. Povrch PVC dlaždic je hladký zrnitý, což z něj činí moderní dynamickou a přitažlivou krytinu. Jednotlivé barvy můžete použít k označení pracovních cest nebo určitých prostor. Dalším důležitým optickým faktorem je inovativní zámkový systém, který umožňuje vzájemné propojení jednotlivých modulů, charakteristická je pro řadu Invisible zejména absence spojů, díky čemuž je užitná plocha zvlášť hladká bez jakýchkoli nerovností. Na rozdíl od podobných výrobků totiž není zásuvný systém vyrovnaný s povrchem. Výsledkem tak je vysoce kvalitní povrch, vhodný taktéž jako podlaha do garáže.

Instalaci samoležících PVC dlaždic zvládne i malé dítě

Jak už bylo naznačené, tato průmyslová podlaha Fortelock Invisible se za určitých okolností nemusí lepit. Tuto možnost dostáváte díky zámkovému systému, s nímž je možné kdykoli podlahu snadno položit. Pro úspěšnou montáž se doporučuje, abyste PVC garážovou podlahu nejprve nechali 24 hodin v místnosti, kde se bude pokládat, aby se přizpůsobila požadované teplotě. Poté už nic nebrání postupnému pokládání jednotlivých PVC dlaždic podle pokynů výrobce. Kromě jistě zřejmé rychlé instalace také tímto způsobem ušetříte za drahá lepidla. Obrovská výhoda pak je, že v případě potřeby je realizovatelná výměna pouze jedné dlaždice za druhou, aniž byste museli rozebrat celou krytinu.

Fortelock Invisible: Tato odolná PVC garážová podlaha zaručuje vše kromě neviditelnosti, objednejte si ji v eshopu BRICOFLOR

Hledáte nyní rychle instalovatelnou, trvanlivou a odolnou PVC garážovou podlahu? Pak jste na správném místě, právě v online obchodě BRICOFLOR si můžete objednat Váš oblíbený vzor Fortelock Invisible 2030. Využijte navíc vynikajících podmínek nákupu, a to například prostřednictvím naší osvědčené garance nejlepší ceny. Pokud ještě nejste zcela rozhodnutí pro tento výrobek, objednejte si vzorky zdarma a přesvědčte se osobně, že jde o správnou volbu. Pokud plánujete větší projekt, kontaktujte nás ještě dnes a naše kompetentní oddělení Vám připraví nabídku na míru. Přizpůsobíme ji přímo Vašim požadavkům. Máte-li jakýkoli dotaz ohledně Vaší objednávky nebo našich produktů, obraťte se na náš zákaznický servis. Těšíme se na naši spolupráci.