SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Fortelock Invisible 2030 Hadí kůže "červená"Image maximise icon
Fortelock Invisible 2030 Hadí kůže "červená"Image maximise icon
Image maximise icon
Room planner icon
Plánovače interiérů
Fire sale icon

Tento produkt byl zakoupen 77 krát za poslední 4 týdny.

Room planner icon
Plánovače interiérů
Brand claim
  • Vysoce kvalitní PVC průmyslová podlaha
  • Jednoduchá pokládka díky inovativnímu zámkovému systému
  • Vhodné použití i pro garáže, dílny nebo obytné prostory
  • Systém proti vlhkosti Air Flow – již žádné plísně
-5 %
363,00 Kč za dlaždici
345,00 Kčza dlaždici
1725,00 Kč za m²
NABÍDKY

Celkový součet(Vč. DPH)
0,00 Kč
Delivery icon
Doprava: 

600 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

3-5 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Tento produkt byl zakoupen 77 krát za poslední 4 týdny.

Popis produktu
Arrow icon

Naše doporučení do místností

O tomto Fortelock Invisible 2030 Hadí kůže "červená"

Český výrobce Fortelock je velmi dobře známý díky svým vysoce kvalitním garážovým dlaždicím, které jsou odolné, jednoduše instalovatelné a především skvělou alternativou k permanentnímu garážovému řešení. Nová řada Fortelock Invisible je navržená tak, aby splnila ty nejnáročnější požadavky každého zákazníka. To, co je u této dlaždice Fortelock unikátní, je to, že má skrytý zámek, který podlaze dodává jednolitý vzhled. Tato podlaha do garáže i jiných prostor je navíc velmi odolná vůči vysoké zátěži, má protiskluzný povrch a inovativní zámkový systém, jenž dlaždice drží pevně pohromadě. Bonus této krytiny je pak systém Air Flow, který zabraňuje zadržování vody pod PVC a zaručuje pomocí odvodných kanálků stálé větrání.  Tento systém chrání podlahu proti vzniku plísní a vlhkosti na podloží.

Tato PVC dlažba do garáže obsahuje sedm různých barev hodících se do garáže, stejně jako průmyslového objektu. Má povrchovou strukturu hadí kůže, která jí dává elegantní vzhled, a zajišťuje snadné čištění nečistot a prachu, který se nezachytává v textuře. Perfektní je také bezvadné držení jednotlivých dílců u sebe, které nepropustí žádný prach a jiné předměty pod dlaždice. Pakliže by se pod dlaždici přece jen něco dostalo, můžete ji jednoduše vyjmout, nepořádek vysát nebo jinak odstranit, a dlaždici vrátit na původní místo. Kolekce Fortemix Fortelock Invisible je produkovaná z vysoce kvalitních materiálů, a tak jde o zvukový, tepelný a vibrační izolant. S touto podlahou se tedy konečně dočkáte tichého pracovního prostředí, ve kterém najdete potřebnou koncentraci. PVC dlaždice je navíc vhodná pro kolečkové židle, takže se neztratí v žádném prostoru. Svým uživatelům dále poskytuje dlouhou životnost, odolnost, stabilitu, výrobce na ni pak poskytuje 12letou záruku. Pokládka podlahy je velmi snadná, po přípravě podloží můžete klást dlaždice vždy z jedné strany jednu řadu po druhé.

Technické informace
Arrow icon