Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

FORTELOCK DECOR - ATRAKTIVNÍ CLICK VINYL PRO SKUTEČNĚ UNIKÁTNÍ PODLAHU

To je přesně to, co slibuje nová řada Fortelock DECOR. V závislosti na produktu, který si vyberete, obdržíte praktickou vinylovou podlahu se vzhledem přírodních materiálů. Co se týče aplikací vzrušující dekorace, Fortelock se zaměřuje na lehké i těžké podnikání. Nicméně společnost neváhá navrhnout variantu speciální pro váš domov!

Dozvědět se více

Fortemix Fortelock Décor 2110/2120/2130

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Nikdy se nevzdávejte vynikajícího majetku, hotelů či obchodních prostor. Takže už neváhejte a dozvíte se více o silných stránkách dekorů!

 

CLICK VINYLOVÉ DLAŽDICE VE VŠECH ODSTÍNECH A BARVÁCH

V závislosti na oblasti použití, můžete vybírat ze širokého sortimentu výrobků tak, aby vše barevně co nejlépe pasovalo do vaší místnosti. Hlavní zaměření je to, zda je vaše podlaha vhodná pro daný prostor. Typické vlastnosti PVC podlahy však spojují všechny.

 

FORTELOCK BUSINESS DECOR - OBCHODNÍ ELEGANCE

Jak název napovídá, Business Decor je ideální pro častější místa. Třídy 34 a 43 dle DIN EN 658 vám dávají možnost použít tuto stylovou podlahu téměř všude. Použijte odolný materiál pro chodby, kanceláře a hotely, stejně jako pro veřejné prostory, restaurace, školy, nemocnice nebo dokonce veletrhy.

S rozměry 47,2 x 47,2 cm Vám nabízíme pohlednou vinylovou podlahu. Béžový design vypadá jako mírně mramorovaný kámen a má obrovský efekt.

 

MAXIMÁLNÍ ODOLNOST POSKYTOVANÁ FIRMOU FORTELOCK

Rovněž Solid DECOR má vysokou odolnost potvrzenou třídami 34 a 43, a proto může být silně zatěžován. Tato PVC dlažba je vhodná zejména pro haly, veřejné prostory, kanceláře, hotely, restaurace nebo veřejné obchody.

Znovu se společnost spoléhá na velikost 47,2 x 47,2 cm, ale v tomto případě vytvořila mnohem silnější vrstvu, která je zaměřena na vysokou provozní zátěž. V důsledku toho nejsou první známky opotřebení viditelné a podlaha si zachovává estetický vzhled. Povrch je k dispozici ve světle šedé barvě, která je vybavena různými specifikacemi různých odstínů šedé. Díky různým zbarvením lze lehké znečištění snadno odstranit na konci dne.

 

FORTELOCK HOME DECOR – VÝROBKY S PŘÍRODNÍM DŘEVĚNÝM DESIGNEM

Tato kolekce je ideální pro pracovny nebo kuchyně, ale také pro použití v chodbách nebo kancelářích. Použitelná plocha je ideální pro domácí mazlíčky, které je někdy obtížné uhlídat. Díky tomu vám nehrozí poškrábaná podlaha.

 

Tyto dlaždice jsou k dostání v klasickém dřevěném provedení, takže vaše podlaha vypadá jako parkety. Samozřejmě, že klasicky má velikost DECOR 47,2 x 47,2 cm, což vám pomůže přilákat pozornost i do malých místností.

 

VLASTNOSTI VINYLOVÝCH DLAŽEB VE VAŠÍCH POKOJÍCH

Jednotlivé dekory mají hodně společného, ​​a to například jejich vynikající vlastnosti. To znamená, že výrobky o tloušťce 6,5 mm mohou být snadno udržovány. Díky dobré chemické odolnosti nemusíte být při výběru komerčních čistících prostředků opatrní. Navíc všechny výrobky mají vysokou požární odolnost Bfl-s1, která je nejen vysoce nehořlavá, ale také vytváří málo kouře. Vinylové podlahové dlaždice také mají vynikající vliv na akustickou kvalitu místnosti.

 

Chcete-li zajistit plynulý pohyb na hladkém povrchu, použitelný povrch má protiskluzové vlastnosti, které vám zabraňují vklouznutí a zranění. Výrobky firmy DECOR Home a Business mají hodnotu odolnosti proti skluzu R10. Avšak koeficient tření musí být větší než 10-19 °. Solidní varianta, na druhé straně, pouze slibuje hodnotu R9, která vám dává pouze nízkou úroveň 6-9 °. Při zachování montážního úhlu však obě varianty nabízejí dostatečnou kvalitu.

 

CLICK VINYLOVÉ DLAŽDICE JSOU JEDNODUCHÉ K INSTALACI

Jeden z nejvíce inovativních aspektů společnosti Fortelock. Jedná se o zásuvný systém na míru, pomocí kterého můžete jednotlivé moduly snadno propojit. Místa připojení ponechávají malý prostor pro vadnou instalaci a po dokončení instalace již nejsou viditelné. Aby tato podlaha byla správně položena, nepotřebujete žádné lepidlo. Ušetřete na drahých doplňcích nebo vyměňte luxus za to, že snadno vyměníte jednotlivé moduly. Tuto podlahu si můžete vychutnat pohybem.

 

Zkontrolujte podlahu, aby měla požadovanou pokojovou teplotu. Také se ujistěte, že povrch je rovný, suchý a čistý, jak je to možné. Zdobené podlahové dlaždice a podlahové dlaždice se velmi dobře drží!

 

FORTELOCK DECOR - CLICK VINYLOVÉ OBKLADY PRO VŠECHNY NYNÍ DOSTUPNÉ V BRICOFLORU

Chcete mít produkty Fortelock DECOR u vás doma nebo v kanceláři? Pak objednejte dnes a získejte úžasnou podlahu za špičkových podmínek. Využijte například naší záruky nejlepší ceny. Objednejte si vzorek požadované dekorace zdarma a přesvědčte se osobně o kvalitě a vzhledu vašeho výběru. Pokud byste chtěli mít větší nabídku, kontaktujte tým BRICOFLORu. Máte-li jakékoli dotazy ohledně našich produktů, pošlete nám prosím e-mail. Těšíme se na Vás!