Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Garance nejlepší ceny
Fortelock

PVC dlaždice

Fortelock ECO nájezdová rampa Penízky "šedá"


  • Nájezdy a rohy, které pasují na Vaše garážové vinylové dlaždice

  • Vysoce odolné vůči olejům a chemikáliím pro dlouhou životnost

  • Vysoce odolné vůči zátěži

  • Až 12letá záruka na opotřebení

254,00 Kč
za dlaždici Vč. DPH
Cena doručení: zdarma od 40 m², do 39 m² 590 Kč
Doba doručení: 3-5 pracovních dní
Celková cena254,00 Kč
Objednat si vzorek není možné u tohoto produktu
Podobné produkty
Fortelock ECO nájezdová rampa Penízky "šedá"

Česká společnost Fortemix vytvořila opravdu skvělý produkt pro garáže, dílny a jiné prostory. PVC dlažba do garáže Fortelock není pouhou „rychlokvaškou“, která nic nevydrží, na co jste možná zvyklí od jiných výrobců. Pokud se budete o tuto novou podlahu dobře starat, velmi snadno Vám vydrží v dobré kondici i déle než 25 let. A právě údržba nebyla nikdy snazší. Všichni víme, že v garáži, dílně a dalších pracovních prostorech se vždy může něco vylít, nebo něco těžkého spadnout na podlahu, a to všechno zanechává běžně nějaký druh poškození. A právě proto je struktura polymerů u této garážové dlažby odolná vůči olejům a chemikáliím. Kromě toho jsou tyto zaklikávací dlaždice vodotěsné. O malé množství vody, které pronikne mezi dlaždice, se postará důmyslný systém odvodných kanálků AirFlow. To znamená, že po Vás není vyžadovaná žádná speciální údržba. Ošetřete jen povrch dlažby, a to setřením prachu či vyčištěním skvrn běžně dostupnými čisticími prostředky.

To ještě nejsou všechny výhody produktu. Fortemix totiž nabízí Fortelock PVC dlažbu, která se pyšní dlouhou životností, vysoce kvalitními dlaždicemi, které se velmi jednoduše instalují. Dokonce tak jednoduše, že to zvládne úplně každý. Jediné, co budete potřebovat, je gumové kladivo a nůž. Další vychytávkou je fakt, že celá pokládka nezabere příliš času (cca 1 hodina/46 m2), takže se nebudete muset vzdát svého prostoru na několik dní, jako tomu bývalo dřív. Tím pádem už asi tušíte, že novou vinylovou dlažbu můžete používat ihned po dokončení pokládky. Dlaždice, nájezdy i rohy fungují v tomto ohledu úplně stejně.

V řadě Fortemix Fortelock Invisible je nutné rozlišovat všechny rohy – Typ A, B, C nebo D. Tyto rohy můžete použít rovněž u varianty Invisible ECO. U zbylých kolekcí Fortemix Fortelock Industry a Light je každý roh stejný a používá se tedy pouze jeden typ.

Informace o produktu
Properties
Protiskluznost
až 0,75 dynamický koeficient tření (EN13893)
Barva
Šedá
Odolnost proti světlu
> 5
Odolnost proti opotřebení
T
Celková tloušťka
7-8 mm
Zatížení
Vysoká zátěž
Celková hmotnost
0,5 kg/kus
Rozměry
51 x 14 cm
Pokládka
Zámek systém

Osobně se o Vás postaráme!

Náš kompetentní BRICOFLOR team Vám rád poradí s Vaším projektem a pomůže Vám s hladkým procesem až po úspěšný nákup. 

+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin

Moritz Linden
Konzultant