PVC dlažby do garáže – nájezdy a rohy Fortelock

20 / 147 Produkty

PVC dlažby do garáže – nájezdy a rohy Fortelock

Můžete je tedy snadno instalovat v průmyslových oblastech, skladech, nákupních centrech, garážích nebo v opravnách automobilů. Samozřejmě můžete také přidat výrobky do fitness studií, kanceláří nebo výstavních ploch. Rohy a rampy mohou být instalovány také v soukromých prostorách, ve vaší vlastní posilovně, ve vaší vlastní hobby místnosti nebo v garáži.

VYSOKO KVALITNÍ DLAŽBY do garáže PVC JAKO SPOLEHLIVÉ PODLAHY V PRŮMYSLU A

Aby rohy a příjezdové cesty vaší PVC dlažby do garáže nebo jiných oblastí zvládly stejné denní zatížení jako zbytek vaší průmyslové podlahy, byla věnována pozornost tomu, aby odpovídaly modelu větších vinylových dlaždic. To znamená, že byla také zajištěna tloušťka 7 mm, aby vydržely požadavky. Kompletní kontinuální materiál umožňuje vysoké bodové a dynamické zatížení vysokozdvižnými vozíky nebo elektrickými paletovými vozíky. Jako příklad maximálního zatížení uvádí výrobce čtyřkolové vysokozdvižné vozíky s gumovými pneumatikami s maximální hmotností 1500 kg nebo tříkolové vysokozdvižné vozíky s gumovými pneumatikami a dvojitá zadní kola do 1000 kg. Elektrický paletový vozík by neměl překročit celkovou hmotnost 1 000 kg včetně nákladu.

Kromě toho tzv. Air-Flow-System od společnosti Fortelock zajišťuje, že nedochází k hromadění vlhkosti a aktivně tak bojuje proti plísním. Obecně je materiál relativně necitlivý a rozpouštědla, oleje a další chemikálie neproniknou do vaší dlažby do garáže z PVC. Dlažba do garáže se také velmi snadno čistí. Vaše přístupové rampy a rohy Fortelock jsou samozřejmě stejně hořlavé jako vinylové dlaždice od společnosti Fortelock Industry a také splňují požadavky DIN 4102. Rohové kusy a rampy také zajišťují vibraci, zvukovou a tepelnou izolaci.

DĚTSKÁ JEDNODUCHÁ INSTALACE DÍKY ZA PRAKTICKÝ ZÁMEK

Inovativní zámkový systém výrazně zjednodušuje připevnění vaší dlažby do garáže z PVC a umožňuje připojit přístupové rampy a rohy ke kolekcím Fortelock Industry, Industry Eco a Light. Praktický zásuvný systém lze snadno nasadit gumovou paličkou a spojit dohromady. Jednotlivé dlaždice lze vyměnit za jeden blesk a podlahu lze nastavit v žádném okamžiku. Obecně byste měli produktu a jednotlivým PVC dlaždicím od společnosti Fortelock přinést alespoň 24 hodin na aklimatizaci. Mezitím vyčistěte podlahu od zbytků podlahy a prachu, abyste mohli položit garážovou podlahu bez dalších zpoždění.

Jednoduše postupujte podle pokynů výrobce a ušetříte nejen spoustu času ve srovnání s pokládáním jiných podlahových materiálů, ale ušetříte i potíže s objednáním schůzek a nákladnými instalačními! Hlavní předností garážové podlahy z PVC je její volná instalace, která nevyžaduje žádné lepidlo ani podobné příslušenství a stále nabízí pevné držení. Pokud máte v úmyslu použít podlahu nad výše uvedené rozměry nebo vystavit materiál přímému slunečnímu záření nebo teplu, doporučuje výrobce dodatečné lepení vhodnými lepidly. Výrobce zmiňuje Uzin KR 430, Bostic EPONAL PU 456 nebo Murexin PU 330 jako takový.

Dlažba do garáže PRO ZAMĚSTNANECKÝ PRŮMYSL - CELKEM 39 NÁVRHŮ

Získáte přístupovou rampu v rozměrech 51x14 cm a dlažba do garáže Fortelock ve velikosti 14x14 cm. Barvy výrobků byly samozřejmě také přizpůsobeny průmyslovým podlahám Fortelock Industry, aby bylo možné vytvořit homogenní podlahy. Vytvořte samostatné pracovní oblasti nebo konkrétně zvýrazněte pracovní trasy! Zatímco Fortelock vám také nabízí klasický design v černé, antracitové nebo světlejší odstíny šedé, paleta barev je zvláště působivá u jasných duhových barev. Pokládejte podlahy, které jsou jasně viditelné, například světle a tmavě modrou, zelenou, červenou nebo žlutou. Smíšené barvy, jako je oranžová a fialová, kromě základních barev v různých odstínech zajišťují rozmanitý obraz a v neposlední řadě zajišťují vaši bezpečnost!

Tímto způsobem lze zvláště snadno oddělit příjezdové cesty od zbytku země a ukázat řidičům těžkých strojů, kde se zabývají minimálními sklony. Vezměte prosím na vědomí, že barva produktu neodpovídá PVC dlaždicím od společnosti Fortelock Industry ECO, protože mají velmi odlišné barvy a světelné inkluze v důsledku recyklovaného materiálu.

Samozřejmě můžete také získat příjezdové cesty a rohy od společnosti Fortelock s různými povrchovými strukturami řady 2010, 2020 a 2040! V tomto pořadí si můžete vybrat mezi podlahou s atraktivním vzhledem šachovnicové desky, hladkou zrnitou podlahou nebo jemnou knoflíkovou strukturou.

Odolnost vůči různým druhům zatížení a vynikající vlastnosti – Fortelock dlažba do garáže je proto naprosto unikátní

Tato česká PVC dlažba do garáže a průmyslu Fortelock vyniká především tím, že může být použit v mnoha různých prostorách. Nezávisle na tom, pro jaký model se rozhodnete, Fortelock dlažba do garáže nebo jiných prostor Vám bude věrně sloužit i 25 let. Výrobce během vývoje vlastní kolekce usiloval také o to, aby mohl být produkt používán nejen v privátních, ale i v obchodních a veřejných prostorech. Když si člověk prohlédne všechny výrobcem doporučené oblasti využití Fortelock systému najednou, je mu ihned jasné, že dobrá podlaha do garáže dokáže mnohem více než jen nosit auto nebo vybavení dílny. Fortemix doporučuje dlaždicový systém (v závislosti na modelu) pro následující prostory: Výstavní a prodejní stánky, Autoservisy a pneuservisy, Nádraží a letiště, Kancelářské prostory, Nákupní centra, Továrny, Fitness studia, sportovní zařízení, tělocvičny, Garáže pro těžkou techniku, Garáže, dílny, sklepy, Hangáry, Školky a školy, Průmysl a sklady, Strojírenské závody, Provozy, Policejní a hasičské stanice, Prodejní místa a centra.

Další specifické přednosti Fortelock PVC dlažba do garáže spočívají v její nízké hořlavosti, absolutní protiskluznosti, zvukové izolaci a v neposlední řadě vyniká jeho volná pokládka (bez nutnosti lepení) – za 1 hodinu položí jeden člověk 30 m2 plochy (lepení je doporučováno při zatížení od 1,5 tuny). Fortelock PVC podlaha do garáže je navíc ihned připravena k používání a zatížení na rozdíl od ostatních materiálů, které musí po pokládce ještě dlouho vysychat. S Fortelock systémem je Vaše dlažba do garáže rychle hotová a Vy se můžete ihned vrátit ke svým každodenním (pracovním) činnostem. Tato unikátní PVC dlažba do garáže Vás tedy nebrzdí – podporuje Vaši produktivitu!

OBJEDNÁVEJTE PVC dlažba do garáže NA BRICOFLORU!

Dlažba do garáže či jiných zátěžových prostor je velmi důležitá na kvalitu. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte dlažbu jednotlivých barev.. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek PVC dlažba do garáže přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více