Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

QUICK-STEP MAJESTIC - SOUČASNÝ LAMINÁTOVÝ DESIGN

Laminátová kolekce Quick-Step Majestic je skutečným mezníkem v laminátových podlahách – začíná novou éru. Zapomeňte na lesklý laminát minulosti, tato sbírka přináší nový styl, funkčnost a trvanlivost do laminátového trhu. Výrobek, který stojí sám o sobě jako triumf inženýrství a designu, tato podlaha zcela transformuje a zapaluje váš prostor do oblasti jemného odpočinku, nadhodnoceného stylu a modernosti.

Dozvědět se více

Quick-Step Majestic

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

QUICK-STEP – INOVATIVNÍ LIDÉ A ZNALOSTI V JEDNÉ SPOLEČNOSTI

Laminátová podlaha Quick-Step nabízí široký výběr návrhů, pomocí kterých můžete vytvořit skutečně výjimečný domov. Dokonalá kvalita výrobků je podpořena desetiletími zkušeností jako značka pro trendy. Laminátové podlahy Quick-Step vynikají svou čistou kvalitou a snadnou obsluhou, ale to, co okamžitě vidíte, je úžasné. Tajemství? Skutečný perfekcionismus, pokud jde o design a detail. Toto myšlení přiměje pracovníky firmy Quick-Step k výrobě podlahových kolekcí, které baví a inspirují rok od roku. Proto můžete svůj snový interiér splnit.

Návrháři Quick-Stepu se inspirovali různými zdroji: od inovativní architektury a trendů v oblasti módy nebo interiérů až po nejnovější blogy, nejhezčí města a nejvýznamnější nadcházející umělce. Sledují nově vznikající materiály, stejně jako nejnovější módní paletu. Takto ukazují trendy dlouho předtím, než se projeví, a dokáží rozlišovat mezi humbukem a nadčasovostí, mezi módními a dobře promyšlenými koncepty. Výsledkem je, že laminátové podlahy Quick-Step nejsou dnes pouze trendy, ale zítra budou klasikou.

S mnoha vlastnostmi a různými barvami a vzory je to tvář budoucnosti laminátových podlah. Nemusíte však jen věřit našemu slovu. Pokračujte ve čtení, abyste si sami uvědomili jedinečný styl a podstatu tohoto podlaží. Firmě Quick-Step se opět podařilo vyrobit laminátovou podlahu, která vede trh. 

QUICK-STEP MAJESTIC LAMINÁTOVÉ PODLAHY - KDE STYL SPLNÍ OČEKÁVÁNÍ

Laminátová podlaha Quick-Step dosáhla nové úrovně s kolekcí Majestic. Extrémní odolnost proti vodě a styl dohromady není snadný výkon, ale zde se to povedlo. Teplo, uklidňující a relaxační aura dřevěné podlahy, dokonale přizpůsobená funkčnosti vysoké kvality. Výsledkem je neuvěřitelně bohatá a vizuálně příjemná podlaha, která je téměř identická s podlahou reálného dřeva. Díky nekrytému laminátu je tato podlaha nejvyšší kvality a omlazuje veškerý prostor, ve kterém je položen.

S LAMINÁTEM QUICK-STEP NENÍ VLHKOST PROBLÉMEM

Předtím, než se vlhkost stala velmi vážným problémem při řešení laminátových podlah, nicméně v důsledku pokroků dosažených v tomto odvětví již takové obavy již nejsou tak závažné. Díky jedinečné vodotěsné vrstvě Hydroseal na majestátních laminátových úkosích nedochází k průsaku vody do podkladu a voda zůstává ve formě kapiček, které lze jednoduše setřít.

DŘEVĚNÉ DESIGNY, KTERÉ JSOU VHODNÉ KE VŠEMU

Díky své délce a šířce 9,5 mm pomáhá majestátní kolekce vytvořit skutečně realistickou podlahu. Pokud jde o dostupné návrhy, každý z nich je jiným aspektem dřevěné podlahy, což znamená, bez ohledu na to, jakou máte chuť nebo zrak, že najdete pro vás ten správný dřevěný laminát. Nejen, že jsou tyto modely k dispozici v různých odstínech, ale také různé druhy ošetření, jako jsou kartáčované, řezané piliny a oškrábané, což vše přispívá k dodávání extra prvku realismu. Kolekce laminátových podlah Quick-Step Majestic hostí širokou škálu doplňků, jako je extra matná povrchová úprava nebo mikrovlákna, což vám umožní dále vytvořit dokonalou podlahu. Bez ohledu na váš oblíbený design najdete v této kolekci vynikající podlahu!

POMOCÍ STRUKTURY DESEK JE MOŽNÉ INSTALOVAT LAMINÁT KDEKOLIV

Úkosy mohou přidat do vašeho podlaží výrazný charakter, takže je důležité vědět, který zkosený design nejlépe vyhovuje vašim laminátovým podlahám Quick-Step. Například se můžete rozhodnout, že vyberete povrch Silverfrost, který vytvoří povrchový efekt, který zvýrazní dřevěné vzory skrz jemný stříbrný tón. K dispozici je také hedvábný nebo matný povrch, což znamená, že různé úrovně lesku zdůrazňují strukturu podlahy. Jiné úkosy zahrnují velký úkos, který zahrnuje výrazné drážkované hrany, které nabízejí vzhled expanzní a masivní dřevěné podlahy. Dalším dobrým příkladem zkosení je skutečný úkos, který je dokonale přizpůsoben charakteru podlahy, barvě, designu a struktuře desky viditelné přes sklon.

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE S UNICLIC SYSTÉMEM

Ať už máte zkušenosti s položením podlah či ne, můžete tuto laminátovou podlahu snadno nainstalovat. Inovativní a revoluční systém Uniclic Multifit vám dává příležitost položit nové podlahy jako profesionál. Řada Quick Step Majestic je pro tento konkrétní systém navržena. Tento systém byl navržen tak, aby co nejvíce zjednodušil proces ukládání. V běžných klikacích systémech musíte klepnout na desky dohromady sklopením jedné desky do druhé a klepnutím dolů. To může ztěžovat instalaci na místa, kde jsou těsné rohy nebo malé prostory. Systém Uniclic Multifit umožňuje rychle a snadno instalovat podlahy, a dokonce je upravovat. Tento revoluční systém dělá to, co jiný systém nemůže. Podlahy můžete zastavit tak, že k sobě kliknete vodorovně. Navíc, vzhledem k šířce těchto prken, existuje třetí metoda drop down, která dovoluje, aby se krátká strana prkna snadno spojila dohromady. Bez nutnosti uchycení desek nebudete mít při instalaci, kde je prostor omezený, žádné problémy.

Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba přesně dodržovat pokyny pro zajištění dlouhodobé podlahy a rychlou instalaci. Dlahy Quick-Step Majestic se musí přizpůsobit prostředí po dobu 48 hodin, přičemž je třeba mít na paměti, že teplota musí být mezi 15 ° C a 20 ° C. Ujistěte se, že podlahová základna je plochá. Jakékoliv nerovnosti větší než 2 mm po délce 1 m musí být vyhlazeny. Čerstvý potěr musí být suchý nejméně 1 týden na cm tloušťky až 4 cm a 2 týdny na cm tloušťky nad 4 cm s dostatečným větráním. Odstraňte nejdříve vlhké podlahové krytiny (koberec, jehlovou plsť atd.). Podlahová krytina odolná proti vlhkosti (PVC, linoleum atd.) nemusí být odstraněna. Vždy používejte podložku! Ujistěte se, že podlahová základna je plochá, čistá, pevná a suchá. Ujistěte se, že panely jsou dostatečně smíšeny, když je instalujete, takže neskončíte s příliš mnoha identickými, světlými nebo tmavými panely vedle sebe. Podrobné pokyny naleznete na webu Quick-Step, který poskytuje všechny potřebné informace pro rychlou a snadnou instalaci.

PÉČE O PODLAHU JE NYNÍ JEDNODUCHÁ

Laminátové podlahy Quick-Step se skládají z desek s vysokou hustotou vlákniny (HDF), které vyrábíme ve vlastním podniku. Kromě toho má horní vrstva patentovanou vrstvu Scratch Guard, díky níž laminátové podlahy dosahují nejvyšší možné úrovně ochrany před padajícími předměty, špičatými podpatky a dalšími ostrými předměty. Dokonce i pálivé cigarety, které spadnou na podlahu, nemají šanci na tuto ultra odolnou horní vrstvu.

Suchá údržba je možná pomocí mikrovlákna Quick-Step® nebo vysavačem. Ujistěte se, že je opatřena měkkými koly a speciálním kartáčem na parkety, aby nedošlo k poškrábání na podlaze. Nikdy nepoužívejte parní čistič. Mokrá údržba je absolutně zakázána a v případě kontaktu s laminátovou podlahou Quick-Step by měla být okamžitě odstraněna. U mírně vlhké údržby doporučujeme produkty pro údržbu Quick-Step®. Uvědomte si, že použití jiných čistících prostředků může poškodit podlahu. Vždy okamžitě osušte, dokud nebude na podlaze vidět vlhkost. Chraňte nábytek a nohy židle. Vyvarujte se přenášení nečistot, vody a písku v interiéru tím, že na dveřích budete mít vhodnou podlahovou rohož. Zdvihněte nábytek a nikdy jej netáhněte po podlaze. Každá podlaha Quick-Step byla ošetřena antistatickým povrchem. Tímto způsobem se nemusíte starat o nepříjemné elektrostatické výboje. A co víc, díky podlahovému zpracování bude vaše podlaha přitahovat podstatně méně prachu než ostatní podlahy 

OBJEDNÁVEJTE PODLAHY QUICK-STEP MAJESTIC Z BRICOFLORU

BRICOFLOR usiluje o to, aby nabízel pouze ty nejlepší produkty od špičkových výrobců. Díky širokému sortimentu laminátových výrobků, které jsou k dispozici online, společnost BRICOFLOR ví, že budete potřebovat výrobek vidět, abyste věděli, jakou barvu si přejete, a proto nabízí bezplatnou ukázkovou službu. Vzhledem k tomu, že trh je zaplněn spoustou nabídek, BRICOFLOR také nabízí záruku nejnižší ceny. Můžete procházet všechny laminátové podlahy Quick-Step a podlahy od jiných výrobců.