Close icon

QUICKSTEP LARGO: ELEGANTNÍ A ROBUSTNÍ LAMINÁT

Díky širokému výběru produktů Quick-Step v laminátových podlahových konst…

Přečtěte si více
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 12 z 12 Produkty

Tajemství? Skutečný perfekcionismus, pokud jde o design a detail. Toto myšlení přiměje pracovníky firmy Quick-Step k výrobě podlahových kolekcí, které baví a inspirují rok od roku. Proto si svůj snový interiér můžete splnit i vy.

Návrháři Quick-Stepu se inspirovali různými zdroji: od inovativní architektury a trendů v oblasti módy nebo interiérů až po nejnovější blogy, nejhezčí města a nejvýznamnější nadcházející umělce. Sledují nově vznikající materiály, stejně jako nejnovější módní paletu. Takto ukazují trendy dlouho předtím, než se projeví, a dokáží rozlišovat mezi humbukem a nadčasovostí, mezi módními a dobře promyšlenými koncepty. Výsledkem je, že laminátové podlahy Quick-Step nejsou dnes pouze trendy, ale zítra budou klasikou

KONVENČNĚ REALISTICKÉ: DEKORY QUICK-STEP LARGO LAMINÁT

QuickStep je výrobce známý pro uvedení řady podlahových krytin na mezinárodní trhy. Belgická společnost se snaží nabídnout kvalitní výrobky za přijatelnou cenu, která konkuruje stávajícím standardům a tlačí limity směrem dolů. Kolekce QuickStep Largo to nedělá jenom takto. Vyznačuje se také mimořádně dlouhými a širokými prkny, které umožňují jeho jedinečnou velikost otevřít prostory a zaplnit velké místnosti. Desky mají rozměry 205 x 20,5 cm a mají tloušťku 9,5 mm. QuickStep jsou vysoce kvalitní laminátové podlahy a poskytuje 25letou záruku, která zaručuje jejich trvanlivost a odolnost.

Laminátová podlaha QuickStep Largo obsahuje 14 různých barev dubu, z nichž si můžete vybrat. Dává vám možnost najít ideální podlahu, aby odpovídala vaší dekoraci. Některé podlahy mají matný povrch, zatímco jiné mají hedvábný lesk a poskytují ještě větší výběr. Sbírka se pohybuje od běleného bílého dubu až po bohatou javorovou barvu. To vám nabízí šanci na moderní otevřený dekor nebo výrazný dřevěný charakter. Matná povrchová úprava má malé společné podlahy, které přinášejí eleganci a sofistikovanost do kterékoliv místnosti. Zatímco tmavě hnědé leskové povrchy umožňují objevit klasické rustikální téma. Přirozený klid může vyvolati tato krásná a pestrá sbírka. Se všemi těmito charakteristickými dřevěnými konstrukcemi určitě najdete takové, které perfektně padnou do vašeho prostoru

ROBUSTNOST A SNADNÁ PÉČE O LAMINÁT: QUICK-STEP LARGO

Kolekce QuickStep Largo není charakterizována pouze svou krásnou designovou optikou; existují technické a pokročilé funkce, které přinášejí skutečnou hodnotu podlahy. Technické vlastnosti QuickStep Largo jsou navrženy tak, aby zvýšily odolnost a všestrannost podlah, aby se staly čímkoliv jiným než běžným. Podlahy mají přiřazenu třídu použitelnosti 32, což znamená, že jsou dostatečně silné, aby byly vhodné pro komerční použití.

Pokryté ochrannou  vrstvou proti poškrábání, existuje vynikající odpor, který vám umožní užívat si podlahu po léta. Podlahy QuickStep jsou desetkrát odolnější proti poškrábání než podlahy bez tohoto povlaku. Ke zvýšení trvanlivosti těchto podlah je středová deska HDF a další nátěr odolný proti opotřebení, který činí tyto podlahy pružné. Tato ochranná vrstva odolává poškrábání, normálnímu opotřebení a udržuje vaše podlahy tak dobré, jako nové. HDF jádro pomáhá předcházet poškození z otřesů a nárazů, což snižuje rázové poničení padajících předmětů. QuickStep Largo je také odolná vůči vyblednutí způsobenému sluncem. Ochranné vrstvy udržují přirozené barvy vašeho podlaží živé a bohaté. Pokud máte podlahové vytápění, není to problém, protože laminátové podlahy Quickstep jsou vhodné pro použití s vytápěcími systémy. QuickStep Largo je vybaven mnoha funkcemi, které vylepšují podlahy, uspokojí všechny potřeby a zjemňují veškeré starosti.

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE S UNICLIC SYSTÉMEM

Ať už máte zkušenosti s položením podlah či ne, můžete tuto laminátovou podlahu snadno nainstalovat. Inovativní a revoluční systém Uniclic Multifit vám dává příležitost položit nové podlahy jako profesionál. Řada Quick Step Largo je pro tento konkrétní systém navržena. Tento systém byl navržen tak, aby co nejvíce zjednodušil proces ukládání. V běžných klikacích systémech musíte klepnout na desky dohromady sklopením jedné desky do druhé a klepnutím dolů. To může ztěžovat instalaci na místa, kde jsou těsné rohy nebo malé prostory. Systém Uniclic Multifit umožňuje rychle a snadno instalovat podlahy, a dokonce je upravovat. Tento revoluční systém dělá to, co jiný systém nemůže. Podlahy můžete zastavit tak, že k sobě kliknete vodorovně. Navíc, vzhledem k šířce těchto prken, existuje třetí metoda drop down, která dovoluje, aby se krátká strana prkna snadno spojila dohromady. Bez nutnosti uchycení desek nebudete mít při instalaci, kde je prostor omezený, žádné problémy. 

Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba přesně dodržovat pokyny pro zajištění dlouhodobé podlahy a rychlou instalaci. Dlahy Quick-Step Largo se musí přizpůsobit prostředí po dobu 48 hodin, přičemž je třeba mít na paměti, že teplota musí být mezi 15 ° C a 20 ° C. Ujistěte se, že podlahová základna je plochá. Jakékoliv nerovnosti větší než 2 mm po délce 1 m musí být vyhlazeny. Čerstvý potěr musí být suchý nejméně 1 týden na cm tloušťky až 4 cm a 2 týdny na cm tloušťky nad 4 cm s dostatečným větráním. Odstraňte nejdříve vlhké podlahové krytiny (koberec, jehlovou plsť atd.). Podlahová krytina odolná proti vlhkosti (PVC, linoleum atd.) nemusí být odstraněna. Vždy používejte podložku! Ujistěte se, že podlahová základna je plochá, čistá, pevná a suchá. Ujistěte se, že panely jsou dostatečně smíšeny, když je instalujete, takže neskončíte s příliš mnoha identickými, světlými nebo tmavými panely vedle sebe. Podrobné pokyny naleznete na webu Quick-Step, který poskytuje všechny potřebné informace pro rychlou a snadnou instalaci.

PÉČE O PODLAHU JE NYNÍ JEDNODUCHÁ

Laminátové podlahy Quick-Step se skládají z desek s vysokou hustotou vlákniny (HDF), které vyrábíme ve vlastním podniku. Kromě toho má horní vrstva patentovanou vrstvu Scratch Guard, díky níž laminátové podlahy dosahují nejvyšší možné úrovně ochrany před padajícími předměty, špičatými podpatky a dalšími ostrými předměty. Dokonce i pálivé cigarety, které spadnou na podlahu, nemají šanci na tuto ultra odolnou horní vrstvu. 

Suchá údržba je možná pomocí mikrovlákna Quick-Step® nebo vysavačem. Ujistěte se, že je opatřena měkkými koly a speciálním kartáčem na parkety, aby nedošlo k poškrábání na podlaze. Nikdy nepoužívejte parní čistič. Mokrá údržba je absolutně zakázána a v případě kontaktu s laminátovou podlahou Quick-Step by měla být okamžitě odstraněna. U mírně vlhké údržby doporučujeme produkty pro údržbu Quick-Step®. Uvědomte si, že použití jiných čistících prostředků může poškodit podlahu. Vždy okamžitě osušte, dokud nebude na podlaze vidět vlhkost. Chraňte nábytek a nohy židle. Vyvarujte se přenášení nečistot, vody a písku v interiéru tím, že na dveřích budete mít vhodnou podlahovou rohož. Zdvihněte nábytek a nikdy jej netáhněte po podlaze. Každá podlaha Quick-Step byla ošetřena antistatickým povrchem. Tímto způsobem se nemusíte starat o nepříjemné elektrostatické výboje. A co víc, díky podlahovému zpracování bude vaše podlaha přitahovat podstatně méně prachu než ostatní podlahy

OBJEDNÁVEJTE PODLAHY QUICK-STEP LARGO Z BRICOFLORU

BRICOFLOR usiluje o to, aby nabízel pouze ty nejlepší produkty od špičkových výrobců. Díky širokému sortimentu laminátových výrobků, které jsou k dispozici online, společnost BRICOFLOR ví, že budete potřebovat výrobek vidět, abyste věděli, jakou barvu si přejete, a proto nabízí bezplatnou ukázkovou službu. Vzhledem k tomu, že trh je zaplněn spoustou nabídek, BRICOFLOR také nabízí nejnižší záruku ceny. Můžete procházet všechny laminátové podlahy Quick-Step a podlahy od jiných výrobců.

Plus icon Přečtěte si více