QUICK-STEP ELIGNA - JAK SPOJIT POHLEDNÉ A FUNKČNÍ

Laminátové podlahy Quick-Step Eligna jsou laminovány do 16 dřevěných vzorů, mezi něž patř&iacu…

Přečtěte si více

QUICK-step laminátová podlaha - kvalita a odolnost

Patentovaný nátěr Scratch Guard, odolný proti poškrábání, vám dá možnost se po mnoho let těšit z vaší krásné a přirozené podlahy. Tento vysoce odolný vrchní nátěr činí laminátovou podlahu Quick-Step až desetkrát odolnější vůči mikroskopickým škrábancům. Jádrem laminátové podlahy je vysoce kvalitní dřevotříska s vysokou hustotou (HDF). V kombinaci s horní vrstvou Scratch Guard to poskytuje maximální ochranu podlahy před padajícími předměty nebo vysokými podpatky. Každá podlaha Quick-Step je potažena antistatickým povrchem, díky kterému se nemusíte starat o elektrostatický výboj. Navíc tento povlak znamená, že se na podlaze hromadí mnohem méně prachu než na jiných podlažích. Kolekce Eligna má užitnou třídu 32 a je proto vhodná pro mírné zatížení v komerčních zařízeních. Výrobce garantuje výrobek na dobu 25 let. 

HISTORIE FIRMY QUICK-STEP

Quick-Step má více než 60 let zkušeností na panelovém trhu. Společnost byla založena v roce 1960 z iniciativy několika rodin z jihozápadních Flander, které zahájily výrobu plátna na prádlo. Společnost pokračovala v rozvoji v 70. letech, ale kvůli problémům s dostupností lnu se rozhodla používat dřevo jako surovinu pro výrobu. V roce 2005 společnost Quick-Step začala pokrývat všechny laminátové podlahy odolnou antistatickou vrstvou a o dva roky později byla přidána vsrtva pro zajištění odolnosti proti vodě. Společnost Quick-Step má díky svým vysokým kvalitativním a estetickým hodnotám svých produktů nezaujatý zájem zákazníků. Zkuste si dnes objednat bezplatný vzorek v obchodě BRICOFLOR.

QUICK STEP ELIGNA JE ORIGINÁLNÍ A PRAKTICKÁ PODLAHA

Quick Step Eligna má 16 různých vzorků. Seznamte se se vzorem Wengé - U1000, bílá borovice - a U1235 White Ash - U1184 a budete rozumět tomu, co je zvláštního na této konkrétní sbírce. Panely Eligna nemají žádné drážky a povrch hedvábí jim dává exkluzivní a jemný charakter. Jsou vhodné pro instalaci s typickým zařízením pro podlahové vytápění, avšak je třeba mít na paměti, že jeho teplota by neměla překročit 28 ° C. Stačí pozorně dodržet přiložené montážní pokyny, abyste si užívali krásu podlahy Quick-Step s komfortem podlahového vytápění. Konstrukce jednotlivých panelů je lamelou s konstrukcí úzkých a dlouhých desek, které jsou vůči sobě šikmé. Další technickou inovací je technologie záruky Splash, tj. specifický typ konstrukce jednotlivých panelů, vodotěsná, lepená základní deska a unikátní "předpjatý" záchytný systém. Poskytuje vynikající ochranu proti vlhkosti. 

QUICK-STEP ELIGNA POD DROBNOHLEDEM, AŤ KAŽDÝ ZÁKAZNÍK VÍ, CO SI KUPUJE

Kolekce Eligna se skládá z hedvábí, ušlechtilých vzorů dřevěných podlah, balených v 8 kusech, z nichž získáte 1722 m2 podlahy. Tloušťka jednotlivých panelů je 8 mm, šířka 156 mm a délka 1380 mm. V souladu s EN 14041 musí být podlahové krytiny protiskluzové, aby splňovaly bezpečnostní požadavky. Pokud je dynamický koeficient tření pro podlahovou krytinu za suchých a čistých podmínek> 0,30, pak tento povlak obdrží označení DS. Označení požární odolnosti v této kolekci patří do třídy Cfl, která se obecně používá k výrobě koberců, tj. pro komerční aplikace. 

LAMINÁTOVÁ INSTALACE ZAJIŠTĚNÁ SYSTÉMEM UNICLIC

Ať už máte zkušenosti s položením podlah či ne, můžete tuto laminátovou podlahu snadno nainstalovat. Inovativní a revoluční systém Uniclic vám dává příležitost položit nové podlahy jako profesionál. Tento systém byl navržen tak, aby co nejvíce zjednodušil proces ukládání. V běžných klikacích systémech musíte klepnout na desky dohromady sklopením jedné desky do druhé a klepnutím dolů. To může ztěžovat instalaci na místa, kde jsou těsné rohy nebo malé prostory. Systém Uniclic umožňuje rychle a snadno instalovat podlahy, a dokonce je znovu upravovat. Tento revoluční systém dělá to, co jiný systém nemůže. Podlahy můžete zastavit tak, že k sobě kliknete vodorovně. Bez nutnosti uchycení desek nebudete mít při instalaci, kde je prostor omezený, žádné problémy. 

Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba přesně dodržovat pokyny pro zajištění dlouhodobé podlahy a rychlou instalaci. Dlahy Quick-Step Eligna se musí v neuzavřeném obalu aklimatizovat po dobu 48 hodin, přičemž je třeba mít na paměti, že teplota musí být mezi 15 ° C a 20 ° C. Ujistěte se, že podlahová základna je plochá. Jakékoliv nerovnosti větší než 2 mm po délce 1 m musí být vyhlazeny.

Čerstvý potěr musí být suchý nejméně 1 týden na cm tloušťky až 4 cm a 2 týdny na cm tloušťky nad 4 cm s dostatečným větráním. Odstraňte nejdříve vlhké podlahové krytiny (koberec, jehlovou plsť atd.). Podlahová krytina odolná proti vlhkosti (PVC, linoleum atd.) nemusí být odstraněna. Vždy používejte podložku! Ujistěte se, že podlahová základna je plochá, čistá, pevná a suchá. Ujistěte se, že panely jsou dostatečně smíšeny, když je instalujete, takže neskončíte s příliš mnoha identickými, světlými nebo tmavými panely vedle sebe. Podrobné pokyny naleznete na webu Quick-Step, který poskytuje všechny potřebné informace pro rychlou a snadnou instalaci. 

SPRÁVNÁ ÚDRŽBA PODLAH JE ZÁRUKA DALŠÍ SPOLUPRÁCE

Nová laminátová podlaha Quick-Step může být použita ihned po montáži. Laminátové podlahy díky svým vlastnostem mohou dlouhou dobu udržovat vzhled nového podlaží. Utěsněný povrch laminátu pomáhá předcházet alergiím a může být bez problémů vyčištěn mikrovláknovým mopem. Díky tomu si budete užívat podlahu, která vypadá jako nová po mnoho let. Suché čištění lze provádět pomocí mopu nebo vysavače. Vysavač by měl být vybaven měkkými koly a speciálním kartáčem na parkety, aby nedošlo k poškrábání podlahy. Je možné podlahu umýt na vlhko, ale ne mokro. Také se nedoporučuje vyčistit podlahu parním proudem. Díky hladkému povrchu laminátová podlaha neabsorbuje nečistoty ani prach. Nepoužívejte abrazivní přípravky ani nepokrývejte podlahu voskem nebo lakem. 

RYCHLÁ A SNADNÁ POKLÁDKA DÍKY UNILIC A MULTIFIT SYSTÉMU

Ať už máte zkušenost s pokládkou podlahy nebo nemáte, laminátová podlaha z dílny Quick-Step můžete snadno instalovat sami. Inovativní a do jisté míry revoluční Uniclic click systém Vám umožňuje položit podlahu, jako byste byli profesionálové. Systém je navržený pro usnadnění celého procesu, jak je to jen možné. U konvenčních click systémů musíte jednotlivá prkna spojit dohromady pod jistým úhlem a tzv. zakliknutím. To je poměrně složité v malých prostorech či úzkých rozích. Uniclic systém zaručuje jednoduchou a rychlou pokládku, která se dokáže přizpůsobit. Umí to, co jiné systémy neumí, a to je horizontální zaklikávání. Ani v omezeném prostoru tak nebudete mít s instalací žádný problém. 

PÉČE O LAMINÁTOVÉ PODLAHY NIKDY NEBYLA SNAZŠÍ

HDF desky, které obsahuje každá laminátová podlaha, jsou vyráběné interně. Nášlapná vrstva má navíc patentovanou, ultra ochrannou vrstvu Scratch Guard, která podlahám dodává nejvyšší možnou úroveň ochrany proti věcem, které spadnou na zem, podpatkům a jiným ostrým předmětům. Dokonce ani spadený nedopalek od cigarety nepoškodí tuto silnou a odolnou vrstvu.

Suchou údržbu je možné provádět se speciálním hadříkem s mikrovlákny od Quick-Step anebo pomocí vysavače. Ujistěte se pouze, že je vysavač vybavený měkkými kolečky a speciální násadou na parkety a jiné tvrdé podlahy, abyste se vyhnuli poškrábání laminátové podlahy. Nikdy zde nepoužívejte čistič na páru. Mokrá údržba je absolutně zakázaná. Pokud chcete přece jen podlahu „vytřít“, pak použijte speciální prostředky k tomu určené a pouze minimální vlhkost. Nohy nábytku a židlí opatřete podložkami.

UVĚDOMĚLÁ VOLBA S OHLEDEM NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Tato společnost bere ochranu životního prostředí opravdu vážně. Naprosto si uvědomuje, že celý proces výroby představuje nadměrnou zátěž pro naše okolí, a proto se snaží dbát na jeho zachování v co nejvyšší kvalitě. Vědomě usiluje o minimalizaci dopadu své produkce na životní prostředí a redukuje odpad. Investuje do nových technologií a používá jen surové materiály. Její kolekce pak splňují standardy a jiné regule, které mají na starosti zachování zdravého prostředí. Pouze laminátová podlaha, která projde všemi testy a podléhá všem certifikacím, může skončit ve Vašem domě.

VYHLEDEJTE VŠECHNY KOLEKCE QUICK-STEP ELIGNA V BRICOFLOR ONLINE STORE

Pokud si objednáte Quick-Step Laminate Eligna nyní u společnosti BRICOFLOR, budete mít nejen naše nejlepší záruky ceny, ale také velký výběr kompletních kolekcí Quick-Step Laminate Flooring. Pokud byste se díky tomuto obrovskému výběru nemohli rozhodnout, není to problém. Nabízíme bezplatnou ukázkovou službu, která vám pomůže přiblížit produkty. BRICOFLOR nabízí nejlepší kvalitu podlahových doplňků za bezkonkurenční ceny. Objednejte si nyní z online obchodu Bricolfor.

Plus icon Přečtěte si více