QUICK-STEP CREO LAMINÁTOVÉ PODLAHY: VAŠE SNY BUDOU SPLNĚNY

Dokonalá kvalita výrobků je podpořena desetiletími zkušeností jako značková lami…

Přečtěte si více

Quick-step Creo laminátové podlahy

Návrháři Quick-Stepu se inspirovali různými zdroji: od inovativní architektury a trendů v oblasti módy nebo interiérů až po nejnovější blogy, nejhezčí města a nejvýznamnější nadcházející umělce. Sledují nově vznikající materiály, stejně jako nejnovější módní paletu. Takto ukazují trendy dlouho předtím, než se projeví, a dokáží rozlišovat mezi humbukem a nadčasovostí, mezi módními a dobře promyšlenými koncepty. Výsledkem je, že laminátové podlahy Quick-Step nejsou dnes pouze trendy, ale zítra budou klasikou.

ELEGANTNÍ DUBOVÉ DESIGNY: QUICK-STEP CREO LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Quick-Step Creo je laminátový prvek s dubovým designem. Různé dubové imitace této kolekce jsou zvláště úspěšné a 20letá záruka demonstruje vysokou životnost laminátu a důvěra Quick-Stepu podporuje své výrobky. Podlahové desky jsou dodávány v pohodlných a optimálních rozměrech 120 x 19 cm a 7 mm. Plovoucí desky jsou jednoduché, všestranné a trvanlivé, díky čemuž je Quick-Step Creo perfektním řešením pro každou podlahovou potřebu. Nabízí nejen krásné podlahy, ale i řadu výrazů, které pokrývají nejnovější trendy a nejmodernější technologie. 

Tato kolekce vám nabízí 8 různých vzorků, které pokrývají klasický sortiment. Imitace jsou velmi realistické a věrné přírodním barvám a texturám. Jedná se o vzor, který žádá o speciální způsob tisku, fotografie s ultra vysokým rozlišením se používají pro realistický vzhled dřeva. Dekorace / barvy se liší od světlých trendových dubů až po tmavší klasické tóny, což vám výrazně mění barevné možnosti. Existují silné, téměř oranžové třpytivé dekadentní dekorace, které se zaměřují specificky na charakteristickou dřevěnou strukturu a jemné tóny, které přinášejí pocit klidu a rozumu v jakémkoli prostředí. Laminátová podlaha Quick-Step Creo přináší světlý výzdobu s lehkostí. 

QUICK-STEP CREO: DŮLEŽITÉ A DLOUHO TRVAJÍCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Laminátová podlaha je vrstvená podlaha postavená kolem vodotěsné lepené desky s vysokou hustotou (HDF). Laminátové podlahy Quick-Step se skládají ze čtyř různých vrstev: průhledný, odolný proti opotřebení, který chrání proti skvrnám, nárazům, poškrábání, popáleninám a chemikáliím pro domácnost. Designová vrstva: fotografie s vysokým rozlišením ze skutečného dřeva nebo dlaždic, která je reprodukována sofistikovanými technikami tisku a dokončena melaminovou pryskyřicí. Třetí vrstva je extrémně odolná a stabilní, lepená HDF jádrová deska odolná proti vlhkosti. Konečná vyrovnávací vrstva zaručuje perfektně vyváženou desku, která se při správné instalaci a údržbě neodklopí. 

Quick-Step Creo byl navržen a vyroben tak, aby měl všestranné a trvanlivé vlastnosti. S třídou použití 32 je tento výrobek vhodný pro použití ve vaší domácnosti i v obchodních prostorách. Průhledný potah chrání vrchní část podlahy proti mikroskopickým poškrábáním a odolává opotřebení povrchu. Tato funkce Scratch Guard není jedinou prevencí proti poškození těchto podlah. Laminát Quick-Step se vyrábí se vzdornou deskou HDF ve středu podlahy. Toto pevné jádro pomáhá předcházet poškození nárazem z paty bot a padlých předmětů.

Tyto podlahy jsou také opatřeny antistatickými vlastnostmi, které snižují nepříjemné statické účinky na podlahách a místnostech. Častokrát, když instalujete podlahu, můžete vidět barevný rozdíl poté, co byl povrch pokryt nábytkem nebo vystaven slunci. To se neděje u aplikace Quick-Step Creo, protože laminát je chráněn před vystavením normálním podmínkám slunečního světla. To zajišťuje, že vaše podlahy budou zachovávat svou přirozenou a originální barvu po celá léta. Pokud jste vlastníkem podlahového vytápění a obáváte se, že laminátová podlaha je nevhodná, můžete si být jisti, že není.

QUICK-STEP CREO LAMINÁTOVÉ PODLAHY: JEDNODUCHÁ PÉČE A ÚDRŽBA

Udržování podlahy nebylo nikdy jednodušší. Kolekce Quick-Step Creo je snadná k čištění. Díky několika ochranným vrstvám, které se spojují, vytvářejí pružnou podlahu i proti nečistotám a únikům. Dokončovací nátěr zabraňuje průniku nečistot a prachu, což vám ještě usnadňuje udržet vaše podlahy v bezprostřední blízkosti. I když existuje mnoho faktorů, které společně chrání Vaši podlahu, měli byste se o ni co nejlépe starat. Jakákoliv kapalina, která je rozlitá, by měla být co nejdříve vyčištěna, aby se zabránilo poškození ochranné vrstvy a podlahy, mělo by se také provádět pravidelné zametání nebo vysávání, protože by se odstranily veškeré nečistoty, které by mohly poškodit nebo poškrábat podlahu. 

Suchá údržba je možná pomocí mikrovlákna Quick-Step® nebo vysavačem. Ujistěte se, že je opatřena měkkými koly a speciálním kartáčem na parkety, aby nedošlo k poškrábání na podlaze. Nikdy nepoužívejte parní čistič. Mokrá údržba je absolutně zakázána a v případě kontaktu s laminátovou podlahou Quick-Step by měla být okamžitě odstraněna. U mírně vlhké údržby doporučujeme produkty pro údržbu Quick-Step®.

Uvědomte si, že použití jiných čistících prostředků může poškodit podlahu. Vždy okamžitě osušte, dokud nebude na podlaze vidět vlhkost. Chraňte nábytek a nohy židle. Vyvarujte se přenášení nečistot, vody a písku v interiéru tím, že na dveřích budete mít vhodnou podlahovou rohož. Zdvihněte nábytek a nikdy jej netáhněte po podlaze. Každá podlaha Quick-Step byla ošetřena antistatickým povrchem. Tímto způsobem se nemusíte starat o nepříjemné elektrostatické výboje. A co víc, díky podlahovému zpracování bude vaše podlaha přitahovat podstatně méně prachu než ostatní podlahy.

LAMINÁTOVÁ INSTALACE ZAJIŠTĚNÁ SYSTÉMEM UNICLIC

Ať už máte zkušenosti s položením podlah či ne, můžete tuto laminátovou podlahu snadno nainstalovat. Inovativní a revoluční systém Uniclic vám dává příležitost položit nové laminátové podlahy jako profesionál. Tento systém byl navržen tak, aby co nejvíce zjednodušil proces ukládání. V běžných klikacích systémech musíte klepnout na desky dohromady sklopením jedné desky do druhé a klepnutím dolů. To může ztěžovat instalaci na místa, kde jsou těsné rohy nebo malé prostory. Systém Uniclic umožňuje rychle a snadno instalovat podlahy, a dokonce je znovu upravovat. Tento revoluční systém dělá to, co jiný systém nemůže. Podlahy můžete zastavit tak, že k sobě kliknete vodorovně. Bez nutnosti uchycení desek nebudete mít při instalaci, kde je prostor omezený, žádné problémy.

Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba přesně dodržovat pokyny pro zajištění dlouhodobé podlahy a rychlou instalaci. Dlahy Quick-Step Creo se musí v neuzavřeném obalu aklimatizovat po dobu 48 hodin, přičemž je třeba mít na paměti, že teplota musí být mezi 15 ° C a 20 ° C. Ujistěte se, že podlahová základna je plochá. Jakékoliv nerovnosti větší než 2 mm po délce 1 m musí být vyhlazeny. Čerstvý potěr musí být suchý nejméně 1 týden na cm tloušťky až 4 cm a 2 týdny na cm tloušťky nad 4 cm s dostatečným větráním. Odstraňte nejdříve vlhké podlahové krytiny (koberec, jehlovou plsť atd.). Podlahová krytina odolná proti vlhkosti (PVC, linoleum atd.) nemusí být odstraněna. Vždy používejte podložku! Ujistěte se, že podlahová základna je plochá, čistá, pevná a suchá. Ujistěte se, že panely jsou dostatečně smíšeny, když je instalujete, takže neskončíte s příliš mnoha identickými, světlými nebo tmavými panely vedle sebe. Podrobné pokyny naleznete na webu Quick-Step, který poskytuje všechny potřebné informace pro rychlou a snadnou instalaci.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A PŘÍRODNÍ PŘÍSTUP

Quick-Step bere životní prostředí velmi vážně, chápe tlak, který výrobní proces může mít na životní prostředí, a usiluje o respektování přírodního prostředí a jeho zachování. Společnost Quick-Step podniká vědomé úsilí, aby minimalizovala jejich dopady na životní prostředí a omezila jejich odpad. Používají suroviny a investují do zařízení, které pomáhají aktivně omezovat energii používanou při výrobě. Sbírky jsou také v souladu s mnoha environmentálními normami a předpisy, které zajišťují, že se podílejí na ochraně životního prostředí. Záruka na laminátové podlahy nejvyšší kvality se nedostaví přes noc. Ve výzkumném centru Quick-Step jsou prováděny podrobné technické testy, které ověřují, zda podlahy splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu. Pouze pokud úspěšně absolvují test v různých podmínkách, skončí ve vašem domě. 

RYCHLÁ A SNADNÁ POKLÁDKA DÍKY UNILIC A MULTIFIT SYSTÉMU

Ať už máte zkušenost s pokládkou podlahy nebo nemáte, laminátová podlaha z dílny Quick-Step můžete snadno instalovat sami. Inovativní a do jisté míry revoluční Uniclic click systém Vám umožňuje položit podlahu, jako byste byli profesionálové. Systém je navržený pro usnadnění celého procesu, jak je to jen možné. U konvenčních click systémů musíte jednotlivá prkna spojit dohromady pod jistým úhlem a tzv. zakliknutím. To je poměrně složité v malých prostorech či úzkých rozích. Uniclic systém zaručuje jednoduchou a rychlou pokládku, která se dokáže přizpůsobit. Umí to, co jiné systémy neumí, a to je horizontální zaklikávání. Ani v omezeném prostoru tak nebudete mít s instalací žádný problém. 

PÉČE O LAMINÁTOVÉ PODLAHY NIKDY NEBYLA SNAZŠÍ

HDF desky, které obsahuje každá laminátová podlaha, jsou vyráběné interně. Nášlapná vrstva má navíc patentovanou, ultra ochrannou vrstvu Scratch Guard, která podlahám dodává nejvyšší možnou úroveň ochrany proti věcem, které spadnou na zem, podpatkům a jiným ostrým předmětům. Dokonce ani spadený nedopalek od cigarety nepoškodí tuto silnou a odolnou vrstvu.

Suchou údržbu je možné provádět se speciálním hadříkem s mikrovlákny od Quick-Step anebo pomocí vysavače. Ujistěte se pouze, že je vysavač vybavený měkkými kolečky a speciální násadou na parkety a jiné tvrdé podlahy, abyste se vyhnuli poškrábání laminátové podlahy. Nikdy zde nepoužívejte čistič na páru. Mokrá údržba je absolutně zakázaná. Pokud chcete přece jen podlahu „vytřít“, pak použijte speciální prostředky k tomu určené a pouze minimální vlhkost. Nohy nábytku a židlí opatřete podložkami.

UVĚDOMĚLÁ VOLBA S OHLEDEM NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Tato společnost bere ochranu životního prostředí opravdu vážně. Naprosto si uvědomuje, že celý proces výroby představuje nadměrnou zátěž pro naše okolí, a proto se snaží dbát na jeho zachování v co nejvyšší kvalitě. Vědomě usiluje o minimalizaci dopadu své produkce na životní prostředí a redukuje odpad. Investuje do nových technologií a používá jen surové materiály. Její kolekce pak splňují standardy a jiné regule, které mají na starosti zachování zdravého prostředí. Pouze laminátová podlaha, která projde všemi testy a podléhá všem certifikacím, může skončit ve Vašem domě.

OBJEDNEJ VYHLEDEJTE VŠECHNY KOLEKCE QUICK-STEP CREO V BRICOFLOR ONLINE STORE

Pokud si objednáte Quick-Step Laminate Creo nyní u společnosti BRICOFLOR, budete mít nejen naše nejlepší záruky ceny, ale také velký výběr kompletních kolekcí Quick-Step Laminate Flooring. Pokud byste se díky tomuto obrovskému výběru nemohli rozhodnout, není to problém. Nabízíme bezplatnou ukázkovou službu, která vám pomůže přiblížit produkty. BRICOFLOR nabízí nejlepší kvalitu podlahových doplňků za bezkonkurenční ceny. Objednejte si nyní z online obchodu Bricolfor.

Plus icon Přečtěte si více