Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

JOKA 532 ND SKYLINE - VÝBORNÝ LAMINÁT SPLŇUJÍCÍ VYSOKÉ NÁROKY

Odbornost ve výrobcích z dřeva: to je to, k čemu cílí německá společnost Jordan. S laminátovými kolekcemi značky Joka vám nabídne skutečnou kvalitu. Namísto nejnižší možné ceny je kladen zvláštní důraz na kvalitu. To je také případ laminátové podlahy Joka 532 ND Skyline, která má vynikající technické vlastnosti oproti svým konkurentům. Proto získáte 25letou záruku výrobce na výrobky této kolekce světové třídy pro domácí použití a pět let pro komerční využití.

Dozvědět se více

Joka 532 ND Skyline

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

AUTENTIČNOST S NOVÝM LAMINÁTEM

532 ND Skyline nabízí široký výběr různých dřevěných dekorů, takže můžete snadno najít laminát, který vyhovuje vaší dekoraci. Sbírka obsahuje celkem 18 dekorů, od lehkého až středního zbarvení. Kromě populárních variant dodává Joka dva mimořádné dřevěné vzory, takže žádná přání nezůstávají nevyužita. S prkny Joka se může váš pokoj lesknout a poskytnout vám útulný, ale zároveň elegantní vzhled.

 

UNIVERZÁLNÍ A ODOLNÁ: JOKA PODLAHA VÁM DÁ POCIT VÝJIMEČNOSTI

S Joka 532 ND Skyline dostanete normální palubky o délce 128,5 a 129,1 cm a šířce 19,2 a 19,3 cm, takže se můžete rozhodovat a zůstat flexibilní. Vzhledem ke třídě 32 je kolekce velmi odolná, takže ji můžete také použít v komerčních budovách nebo na všeobecné použití, například v konferenčních místnostech. Tato odolná sbírka je samozřejmě také vhodná pro obytné prostory. Dokáže odolá i vysokým zatížením, jako je například vstupní prostor, takže si ji můžete užít po mnoho let.

 

S klasifikací protipožární CFL-S1 tato podlaha je „zpomalovačem“ hoření a rozvíjí v případě požáru jen malé množství kouře. Přežívá také krátký kontakt s vodou díky stabilizačnímu filmu odolnému proti vlhkosti bez trvalého poškození. Kromě toho je kolekce ekologicky šetrným produktem, jak dokazuje ocenění Blue Angel. Pokud hledáte trvanlivý a vysoce kvalitní produkt, udělejte správnou volbu s Joka 532 ND Skyline.

 

LAMINÁTOVÁ INSTALACE BEZ NÁMAHY – SE SYSTÉMEM JOKA PROCONNECT

V dnešní době se stále více a více lidí odváží vzít svůj projekt renovace do vlastních rukou. Proto nabízí společnost Joka Laminat moderní systém podlah s propojovacím systémem ProConnect, který umožňuje jednoduché a nezávislé pokládání desek - bez nástrojů, šroubů nebo lepidla. Instalace sbírky se provádí pomocí click spojů, které jsou připevněny k deskám a vloženy do sebe. Každý může dělat tyto jednoduché úkoly, ať už je to laik nebo mistr. Dokonce i při poškození se nemusíte obávat, že budete muset vyměnit celé desky: impozantní tloušťka panelů 8 mm chrání klikací spoje před zlomením, takže se můžete věnovat instalaci s úplným uvolněním. Během této doby můžete sledovat instalační pokyny společnosti Joka, které vám poskytnou informace o každém kroku a užitečné tipy.

 

DALŠÍ VÝHODY LAMINÁTU JOKA

Na rozdíl od laminátů z populárních prodejen hardwaru má Joka 532 ND Skyline tloušťku 8 mm, což mluví za vynikající kvalitu podlahových desek. Vzhledem k tomu, že dodatečná pevnost materiálu vytváří stabilitu v klikacích spojích, nemusíte se starat o křehké nebo poškozené kusy při pokládání, ale můžete plně spoléhat na laminát Joka. Náš odborník na podlahu doporučuje nechat dostatečně velký dilatační spáru při instalaci. Tím se zamezí napnutí konstrukce a prohnutí laminátu.

 

JOKA 532 ND SKYLINE - OBJEDNÁVEJTE NYNÍ NA BRICOFLOR ONLINE SHOP

Nechte se hýčkat pozoruhodnou kvalitou Joky 532 ND Skyline. Objednejte si sbírku v našem obchodě a zajistěte si atraktivní cenu díky naší nejlepší cenové záruce. Chtěli byste si vyzkoušet autentický vzhled laminátu na vlastní oči? Náš bezplatný servis vzorků je pro vás to pravé. Vyberte jeden nebo více dekorů a my vám pošleme požadované vzorky. Máte-li dotazy ohledně produktu nebo objednávky, obdržíte podporu od našeho kompetentního odborného poradenství firmy BRICOFLOR. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu nebo místo toho použít kontaktní formulář. Pokud plánujete rozsáhlou rekonstrukci, můžete využít individuální nabídky za atraktivních podmínek. Neváhejte nás kontaktovat.

✓ BerryAlloc laminátové podlahy za nejlepší cenu

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru