Close icon

JOKA 532 MD SKYLINE - LAMINÁT, KTERÝ PŘEDSTAVUJE KVALITU

Jako jeden z předních německých obchodníků a výrobců podlah Jordan ví, jaké jsou…

Přečtěte si více
1 - 4 z 4 Produkty

JOKA LAMINÁTOVÉ PODLAHY S PŘÍRODNÍM ŠARMEM

Joka 532 MD Skyline nabízí výběr ze šesti různých provedení, které zahrnují jak světlé, tak střední odstíny. Podlahové desky zaujmou rustikálním vzhledem, díky němuž se dosahuje podivně autentického dubového vzhledu. Skoro bílá dekorace Joka 532 MD Skyline "5780 Wild Oak Arctic" je opravdovým klenotem. S touto jedinečnou podlahou si můžete dát domů skandinávský vzhled. Laminátová podlaha v neutrálních tónech, jako je Joka 532 MD Skyline "5733 Oak natura", přinášejí do vašich prostor pohodlí a bezpečnost.

Panely kolekce jsou na svých dlouhých okrajích zkoseny, což dává laminátu optickou hloubku. Klouby V2 zvyšují podélný účinek desek, takže si můžete užít příjemný vzhled. Joka také vybaví své laminátové podlahy ošetřeným povrchem, který je impozantně imituje. V závislosti na výzdobě se používá synchrónní póra nebo starožitná konstrukce, která dává podlahovému krytu něco jistého.

SILNÝ LAMINÁT PRO VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI

532 MD Skyline je jedna z luxusních kolekcí laminátu Joka a to z dobrého důvodu: je to sbírka s vynikající kvalitou. Z tohoto důvodu při koupi této podlahy získáte záruku od výrobce 20 let pro soukromé použití a 5 let pro smluvní sektor. Díky své třídě použití 32 se ukazuje jako velmi robustní řešení, které se používá jak v domácnostech, tak v obchodních prostorách. Jasné dekorace vytvářejí přátelskou atmosféru pro jídelnu nebo veřejné čekací plochy. Návrhy v bohatých dřevěných tónech přinášejí čerstvý vítr do malých obchodů nebo kanceláří. V případě požáru si můžete být jisti, že váš laminát nepřispívá k rozvoji požáru, protože jako podlahová krytina třídy požární ochrany Cfl-s1 je klasifikován jako „zpomalovač“ hoření.

S vynikající třídou odolnosti proti oděru AC4 je kolekce obzvláště odolná a může být použita i v místnostech s vysokou frekvencí návštěvnosti. Dobrá odolnost proti nárazu typu IC2 umožňuje použití podlah v komerčním sektoru s nízkým až středním provozem. Dokonce ani sluneční paprsky jej nepoškodí, protože materiál je odolný vůči ultrafialovému světlu, nedochází ke ztrátě barvy, i když používáte dekory v jasně osvětlených místnostech. Joka vám nabízí všechny tyto pozoruhodné technické vlastnosti za přijatelnou cenu bez použití škodlivých látek pro výrobu laminátu. To svědčí o certifikaci sbírky s environmentální pečetí Blue Angel. Díky tomuto ocenění si můžete být jisti, že 532 MD Skyline má nízkou produkci emisí jak při výrobě, tak při likvidaci.

LAMINÁTOVÁ INSTALACE BEZ NÁMAHY – SE SYSTÉMEM JOKA PROCONNECT

V dnešní době se stále více a více lidí odváží vzít svůj projekt renovace do vlastních rukou. Proto nabízí společnost Joka Laminat moderní systém podlah s propojovacím systémem ProConnect, který umožňuje jednoduché a nezávislé pokládání desek - bez nástrojů, šroubů nebo lepidla. Instalace sbírky se provádí pomocí click spojů, které jsou připevněny k deskám a vloženy do sebe. Každý může dělat tyto jednoduché úkoly, ať už je to laik nebo mistr. Dokonce i při poškození se nemusíte obávat, že budete muset vyměnit celé desky: impozantní tloušťka panelů 8 mm chrání klikací spoje před zlomením, takže se můžete věnovat instalaci s úplným uvolněním. Během této doby můžete sledovat instalační pokyny společnosti Joka, které vám poskytnou informace o každém kroku a užitečné tipy. 

Laminátová podlaha S CHARAKTERISTICKÝM ÚČINKEM: STYL A BEZPEČNOST S BERRYALLOC ORIGINAL

Berry Alloc vám nabízí doživotní záruku výrobce na obytný prostor a také komerční desetiletou záruku na silně frekventované smluvní plochy. Díky odolnému povrchu proti skvrnám a světlostálému povrchu vysokotlakový laminát nevybledne, ani když je vystaven intenzivnímu světlu. Další pozoruhodnou vlastností je silný hliníkový uzamykací systém a silný vysokotlaký laminátový povrch. Laminát vykazuje přesvědčivé hodnoty v rozsahu znečišťujících látek. BerryAlloc Original HPL tím, že klasifikuje emise formaldehydu do třídy E1, nesplňuje všechny požadavky evropských norem velmi uspokojivým způsobem, ale dokonce dokáže tyto požadavky překročit. V případě požáru se tento laminát HPL vyhýbá vysoké hořlavosti a vysokému kouři.

INSTALUJTE BERRYALLOC Originals JAKO PROFESIONÁL

Pomocí high-tech systému hliníkových klik Loc musí být pokládka plovoucí. Použití lepidla je přísně zakázáno. Implementace proběhne rychle a nevyžaduje žádné odborné znalosti. Pokládka BerryAlloc Original HPL tak vede ke zcela uspokojivému výsledku i pro laika. Během instalace není nutná izolace proti kročejovému hluku, protože systém BerryAlloc Silent System je umístěn na zadní straně, což snižuje hluk způsobený chůzí. Vysokotlakový laminát lze snadno instalovat v kombinaci s podlahovým vytápěním. Pamatujte, že podlahové topení by se nemělo během instalace používat a ještě týden poté zahřívat nad 22 stupňů.

OBJEVTE JOKA 532 MD SKYLINE V BRICOFLORU UŽ NYNÍ

Získejte vynikající design a technické výhody Joka 532 MD Skyline zadáním objednávky v našem online obchodě. Využíváte nejen prvotřídní kvalitu sbírky, ale také záruku nejlepší ceny. Pokud se chcete přesvědčit o vzhledu a struktuře laminátu, pak využijte bezplatnou ukázkovou službu. Budeme vám posílat vzorky požadovaných dekorů, které brzy budete moci držet ve vašich rukou. Máte-li dotazy nebo problémy s vaší objednávkou, můžete kontaktovat naše příslušné pracovníky BRICOFLORu. Kontaktujte nás prostřednictvím hotline pro zákazníky prostřednictvím e-mailu nebo nám napište krátkou zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře. Pokud potřebujete větší množství, obdržíte od nás individuální nabídku. Dejte nám vědět, kdy bude plánován další projekt!

Plus icon Přečtěte si více