Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

JOKA 532 MD SKYLINE - LAMINÁT, KTERÝ PŘEDSTAVUJE KVALITU

Jako jeden z předních německých obchodníků a výrobců podlah Jordan ví, jaké jsou současné trendy a co zákazníci chtějí. Se svou vlastní značkou Joka demonstruje společnost své know-how a představí novou kolekci Joka 532 MD Skyline s působivou laminátovou podlahou. Rozhodujícím argumentem pro koupi nadstandartní podlahové krytiny může být již symbol, který kolekci pojmenovává: za názvem „MD“ skrývá úžasný formát Mega desek s jejich šířkou 32,7 cm a délkou 129, 1 cm.

Dozvědět se více

Joka 532 MD Skyline

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

JOKA LAMINÁTOVÉ PODLAHY S PŘÍRODNÍM ŠARMEM

Joka 532 MD Skyline nabízí výběr ze šesti různých provedení, které zahrnují jak světlé, tak střední odstíny. Podlahové desky zaujmou rustikálním vzhledem, díky němuž se dosahuje podivně autentického dubového vzhledu. Skoro bílá dekorace Joka 532 MD Skyline "5780 Wild Oak Arctic" je opravdovým klenotem. S touto jedinečnou podlahou si můžete dát domů skandinávský vzhled. Podlahy v neutrálních tónech, jako je Joka 532 MD Skyline "5733 Oak natura", přinášejí do vašich prostor pohodlí a bezpečnost.

Panely kolekce jsou na svých dlouhých okrajích zkoseny, což dává laminátu optickou hloubku. Klouby V2 zvyšují podélný účinek desek, takže si můžete užít příjemný vzhled. Joka také vybaví své laminátové podlahy ošetřeným povrchem, který je impozantně imituje. V závislosti na výzdobě se používá synchrónní póra nebo starožitná konstrukce, která dává podlahovému krytu něco jistého.

 

SILNÝ LAMINÁT PRO VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI

532 MD Skyline je jedna z luxusních kolekcí laminátu Joka a to z dobrého důvodu: je to sbírka s vynikající kvalitou. Z tohoto důvodu při koupi této podlahy získáte záruku od výrobce 20 let pro soukromé použití a 5 let pro smluvní sektor. Díky své třídě použití 32 se ukazuje jako velmi robustní řešení, které se používá jak v domácnostech, tak v obchodních prostorách. Jasné dekorace vytvářejí přátelskou atmosféru pro jídelnu nebo veřejné čekací plochy. Návrhy v bohatých dřevěných tónech přinášejí čerstvý vítr do malých obchodů nebo kanceláří. V případě požáru si můžete být jisti, že váš laminát nepřispívá k rozvoji požáru, protože jako podlahová krytina třídy požární ochrany Cfl-s1 je klasifikován jako „zpomalovač“ hoření.

 

S vynikající třídou odolnosti proti oděru AC4 je kolekce obzvláště odolná a může být použita i v místnostech s vysokou frekvencí návštěvnosti. Dobrá odolnost proti nárazu typu IC2 umožňuje použití podlah v komerčním sektoru s nízkým až středním provozem. Dokonce ani sluneční paprsky jej nepoškodí, protože materiál je odolný vůči ultrafialovému světlu, nedochází ke ztrátě barvy, i když používáte dekory v jasně osvětlených místnostech. Joka vám nabízí všechny tyto pozoruhodné technické vlastnosti za přijatelnou cenu bez použití škodlivých látek pro výrobu laminátu. To svědčí o certifikaci sbírky s environmentální pečetí Blue Angel. Díky tomuto ocenění si můžete být jisti, že 532 MD Skyline má nízkou produkci emisí jak při výrobě, tak při likvidaci.

 

LAMINÁTOVÁ INSTALACE BEZ NÁMAHY – SE SYSTÉMEM JOKA PROCONNECT

V dnešní době se stále více a více lidí odváží vzít svůj projekt renovace do vlastních rukou. Proto nabízí společnost Joka Laminat moderní systém podlah s propojovacím systémem ProConnect, který umožňuje jednoduché a nezávislé pokládání desek - bez nástrojů, šroubů nebo lepidla. Instalace sbírky se provádí pomocí click spojů, které jsou připevněny k deskám a vloženy do sebe. Každý může dělat tyto jednoduché úkoly, ať už je to laik nebo mistr. Dokonce i při poškození se nemusíte obávat, že budete muset vyměnit celé desky: impozantní tloušťka panelů 8 mm chrání klikací spoje před zlomením, takže se můžete věnovat instalaci s úplným uvolněním. Během této doby můžete sledovat instalační pokyny společnosti Joka, které vám poskytnou informace o každém kroku a užitečné tipy.

 

OBJEVTE JOKA 532 MD SKYLINE V BRICOFLORU UŽ NYNÍ

Získejte vynikající design a technické výhody Joka 532 MD Skyline zadáním objednávky v našem online obchodě. Využíváte nejen prvotřídní kvalitu sbírky, ale také záruku nejlepší ceny. Pokud se chcete přesvědčit o vzhledu a struktuře laminátu, pak využijte bezplatnou ukázkovou službu. Budeme vám posílat vzorky požadovaných dekorů, které brzy budete moci držet ve vašich rukou. Máte-li dotazy nebo problémy s vaší objednávkou, můžete kontaktovat naše příslušné pracovníky BRICOFLORu. Kontaktujte nás prostřednictvím hotline pro zákazníky prostřednictvím e-mailu nebo nám napište krátkou zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře. Pokud potřebujete větší množství, obdržíte od nás individuální nabídku. Dejte nám vědět, kdy bude plánován další projekt!

✓ BerryAlloc laminátové podlahy za nejlepší cenu

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru