JOKA 532 FD SKYLINE - LAMINÁT JAKO PŘÍSLUŠNÁ ALTERNATIVA K PŘÍRODNÍM KAMENNÝM PODLAHÁM

Pokud myslíte na panorama New Yorku, musíte nevyhnutelně vidět majestátní mrakodrapy v &s…

Přečtěte si více

RŮZNÉ MOŽNOSTI PROVEDENÍ JOKA LAMINÁTU

V osmi různých verzích získáte laminát Joka v kamenném vzhledu. Barevné spektrum se pohybuje od světlé až po tmavou a téměř černé odstíny šedé. Vzhledem k různým vzorům dekorů kolekce splňuje individuální požadavky. Pro klasickou eleganci můžete použít Joka 532 FD Skyline „5812 Stone light“, nicméně Joka 532 FD Skyline „5802 Concrete“ vytváří nedokončený vzhled, který se používá hlavně v oblastech s průmyslovým stylem. Ať už chcete čistý design nebo elegantní vzhled - s touto deluxe kolekcí uděláte správné rozhodnutí

DLAŽDICE S NÁDECHEM DŘEVA

Aby laminátová podlaha mohla napodobit vzhled dlaždic, musí mít zejména vhodný povrch. Proto má podlahová krytina Joka 532 FD Skyline speciální vrstvu na horní vrstvě. Kromě toho, V5 zkosení panelů zajišťuje autentickou texturu podlahy: spoje podél podélné a příčné hrany umožňují zvednout každou desku ven a dát vzorům typický vzhled dlaždic.

DEJTE SVÝM POKOJŮM STYL DÍKY LAMINÁTU JOKA

Ať už chcete renovovat svůj domov nebo projektovou místnost, nemusíte to dělat bez prvotřídní kvality laminátu Joka. Použitím třídy 32 je 532 FD Skyline odolná podlahová krytina, jejíž vynikající technické vlastnosti jsou zvláště přesvědčivé v místnostech se středně častým užíváním. Nejen v obývacích pokojích všeho druhu, ale také v obchodním sektoru se tento deluxe laminát může ukázat například v malých obchodech nebo konferenčních sálech.

Díky třídě požární ochrany Cfl-s1, která je charakterizována protipožárními podlahovými krytinami, vytváříte bezpečné prostředí pro každodenní život a práci. Sbírka je vybavena odolnou vrstvou, takže se nemusíte obávat poškození oděrem. Vzhledem k tomu, že materiál je odolný vůči UV záření, laminát při vystavení slunečnímu světlu neztrácí barvu. I po letech najdete dekory ve stejném stavu jako v první den.

PŘÍRODNÍ ASPEKTY LAMINÁTU

Jako bývalý odborný prodejce dřevařských výrobků Jordan přikládá velkou důležitost udržitelné výrobě podlahových krytin. Joka 532 FD Skyline má obsah dřeva téměř 100%, což činí sbírku obzvláště atraktivní pro domácnosti se zvířaty a pro alergiky. Laminát Joka nese cenu Blue Angel, která zaručuje, že podlaha bude vyráběna za ekologických podmínek. Použití přírodních surovin zajišťuje, že z laminátu nevznikají žádné škodlivé emise. To je důvod, proč můžete počítat s tím, že tato kolekce bude vhodná pro životní prostředí a vaše zdraví.

LAMINÁTOVÁ INSTALACE BEZ NÁMAHY – SE SYSTÉMEM JOKA PROCONNECT

V dnešní době se stále více a více lidí odváží vzít svůj projekt renovace do vlastních rukou. Proto nabízí společnost Joka Laminat moderní systém podlah s propojovacím systémem ProConnect, který umožňuje jednoduché a nezávislé pokládání desek - bez nástrojů, šroubů nebo lepidla. Instalace sbírky se provádí pomocí click spojů, které jsou připevněny k deskám a vloženy do sebe. Každý může dělat tyto jednoduché úkoly, ať už je to laik nebo mistr. Dokonce i při poškození se nemusíte obávat, že budete muset vyměnit celé desky: impozantní tloušťka panelů 8 mm chrání klikací spoje před zlomením, takže se můžete věnovat instalaci s úplným uvolněním. Během této doby můžete sledovat instalační pokyny společnosti Joka, které vám poskytnou informace o každém kroku a užitečné tipy.

Laminátová podlaha S CHARAKTERISTICKÝM ÚČINKEM: STYL A BEZPEČNOST S BERRYALLOC ORIGINAL

Berry Alloc vám nabízí doživotní záruku výrobce na obytný prostor a také komerční desetiletou záruku na silně frekventované smluvní plochy. Díky odolnému povrchu proti skvrnám a světlostálému povrchu vysokotlakový laminát nevybledne, ani když je vystaven intenzivnímu světlu. Další pozoruhodnou vlastností je silný hliníkový uzamykací systém a silný vysokotlaký laminátový povrch. Laminát vykazuje přesvědčivé hodnoty v rozsahu znečišťujících látek. BerryAlloc Original HPL tím, že klasifikuje emise formaldehydu do třídy E1, nesplňuje všechny požadavky evropských norem velmi uspokojivým způsobem, ale dokonce dokáže tyto požadavky překročit. V případě požáru se tento laminát HPL vyhýbá vysoké hořlavosti a vysokému kouři.

INSTALUJTE BERRYALLOC Originals JAKO PROFESIONÁL

Pomocí high-tech systému hliníkových klik Loc musí být pokládka plovoucí. Použití lepidla je přísně zakázáno. Implementace proběhne rychle a nevyžaduje žádné odborné znalosti. Pokládka BerryAlloc Original HPL tak vede ke zcela uspokojivému výsledku i pro laika. Během instalace není nutná izolace proti kročejovému hluku, protože systém BerryAlloc Silent System je umístěn na zadní straně, což snižuje hluk způsobený chůzí. Vysokotlakový laminát lze snadno instalovat v kombinaci s podlahovým vytápěním. Pamatujte, že podlahové topení by se nemělo během instalace používat a ještě týden poté zahřívat nad 22 stupňů.

PĚKNÝ VZHLED A PŘÍJEMNÝ NA DOTEK. TO JE MODERNÍ LAMINÁT

V minulosti byl jeden z důvodů kritizování laminátových podlah jejich nepřirozený vzhled. Laminátové desky jako napodobenina dřevěných podlah byly ihned rozeznané od skutečného dřeva. Nicméně dnes je situace jiná. Spoustu laminátových podlah má krásnou a realistickou povrchovou strukturu, díky níž je povrch živelnější. Existuje několik typů, přičemž každý z nich napodobuje různé druhy dřeva. Daří se to díky přirozené struktuře pórů či kartáčovanému povrchu. Tato úžasná inovace v kombinaci s nejnovějšími dekoracemi činí laminát autentický a elegantní. A proto může překvapit i ty nejnáročnější oponenty. Kromě různorodé povrchové struktury jsou laminátové podlahy také k dispozici v mnoha různých velikostech, které nadále podporují vytváření perfektního designu ve Vašem domě nebo místě podnikání. Realistické vzory na podlaze způsobují, že laminát vypadá krásně, a je příjemný také na dotek.

JOKA 532 FD SKYLINE - NYNÍ DOSTUPNÉ V OBCHODĚ BRICOFLOR

Realizujte svůj sen o podlaze s kamenným vzhledem a objednejte si Joka 532 FD Skyline na BRICOFLOR, evropské číslo 1 pro obklady stěn a podlah. Díky naší nejlepší cenové záruce ušetříte nejen peníze, ale i čas, protože nemusíte nejprve porovnávat ceny na nesčetném množství internetových stránek. Porovnejte různé dekorace s naší bezplatnou ukázkovou službou. Takže během několika dní obdržíte několik kusů podle výběru. Pokud plánujete rozsáhlou rekonstrukci a chcete používat laminát Joka, můžete požádat o vlastní nabídku. Stačí nás informovat emailem, telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře. Samozřejmě vám rádi poradíme s vaším projektem.

Plus icon Přečtěte si více