vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

JOKA 532 BD SKYLINE - LAMINÁT, KTERÝ JE KOMFORTNÍ

Značka Joka od rodinné firmy Jordan je známá díky svým vysoce kvalitním podlahov…

Přečtěte si více
664,57 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
664,57 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
664,57 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
664,57 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
664,57 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
664,57 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
664,57 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku

LAMINÁT VHODNÝ PRO KAŽDÉ PROSTORY

Joka 532 BD Skyline otevírá řadu možností navrhování vašich pokojů se 16 různými dekoracemi. Sbírka obsahuje chladné a šedavě hnědé odstíny, stejně jako teplé a bohaté barvy. Skutečnou atrakcí je Joka BD 532 Skyline „5663 Chalet Oak“. Zkombinujte tento laminát v tmavě šedé se světlým nábytkem a vytvořte barevný kontrast s luxusním vzhledem. Díky rustikálnímu vzhledu kolekce vyzařuje klid a pohodu, takže pokoje s nimi jsou oblíbeným místem k pobytu.

S MALÝMI DETAILY K PRAVÉMU DŘEVĚNÉMU ŠARMU

Pro laminátovou podlahu, která vypadá jako skutečné dřevo, potřebujete více než správnou barvu. Joka to také ví, a proto vybavuje svou sbírku ošetřenou, a to vrchním nátěrem. V závislosti na výzdobě najdete povrch se syntetickým pórem nebo krásnou starožitnou strukturou. To vytváří autentický pocit, který budete vnímat s každým krokem. Přirozený vzhled podlahy vytváří obvodové spoje, které zdůrazňují každou jednotlivou desku.

JOKA LAMINÁT LZE POUŽÍT TÉMĚŘ KDEKOLIV

Jako vysoce kvalitní kolekce má 532 BD Skyline všestranné využití. Vynikající trvanlivost podlahy, kterou poznáte ve třídě 32, z něj činí atraktivní volbu pro váš obytný prostor i pro oblast obchodu. Doma můžete bezpečně používat laminát bez ohledu na úroveň jeho kvality. Ať už v obývacím pokoji, v hale nebo v dětském pokoji - 532 BD Skyline vždycky má co nabídnout. V případě komerčního využití je sbírka vhodná pro oblasti s nízkým až středním „provozem“, například pro hotelové pokoje nebo konferenční místnosti. Pro větší pohodlí při chůzi můžete kombinovat 532 BD Skyline s teplovodním podlahovým topením. Díky označení Blue Angel je kolekce ideální pro ty, kteří oceňují ekologickou výrobu a chtějí podlahové krytiny s nízkými emisemi.

TECHNICKÉ PARAMETRY, KTERÉ DĚLAJÍ PODLAHU VÝJIMEČNOU

Vyšší cena deluxe laminátu, jako je Joka 532 BD Skyline, se může zdát být zbytečná, ale rozhodně se vyplatí. S touto sbírkou přinášíte podlahové krytiny, které vás o rok později fascinují prvotřídními technickými vlastnostmi. Robustní krycí vrstva chrání laminát před poškozením oděru a zabraňuje vyblednutí barvy kvůli jeho odolnosti vůči UV záření. To je důvod, proč můžete dokonce složit kolekci v lehce zanedbaných oblastech, aniž byste se museli starat o ztrátu kvality. Vynikající třída protipožární ochrany Cfl-s1 přispívá k ochraně podlahové krytiny a Vaší bezpečnosti, protože je obtížné ji zapálit.

LAMINÁTOVÁ INSTALACE BEZ NÁMAHY – SE SYSTÉMEM JOKA PROCONNECT

V dnešní době se stále více a více lidí odváží vzít svůj projekt renovace do vlastních rukou. Proto nabízí společnost Joka Laminat moderní systém podlah s propojovacím systémem ProConnect, který umožňuje jednoduché a nezávislé pokládání desek - bez nástrojů, šroubů nebo lepidla. Laminátová podlaha se instaluje pomocí click spojů, které jsou připevněny k deskám a vloženy do sebe. Každý může dělat tyto jednoduché úkoly, ať už je to laik nebo mistr. Dokonce i při poškození se nemusíte obávat, že budete muset vyměnit celé desky: impozantní tloušťka panelů 8 mm chrání klikací spoje před zlomením, takže se můžete věnovat instalaci s úplným uvolněním. Během této doby můžete sledovat instalační pokyny společnosti Joka, které vám poskytnou informace o každém kroku a užitečné tipy. 

Laminátová podlaha S CHARAKTERISTICKÝM ÚČINKEM: STYL A BEZPEČNOST S BERRYALLOC ORIGINAL

Berry Alloc vám nabízí doživotní záruku výrobce na obytný prostor a také komerční desetiletou záruku na silně frekventované smluvní plochy. Díky odolnému povrchu proti skvrnám a světlostálému povrchu vysokotlakový laminát nevybledne, ani když je vystaven intenzivnímu světlu. Další pozoruhodnou vlastností je silný hliníkový uzamykací systém a silný vysokotlaký laminátový povrch. Laminát vykazuje přesvědčivé hodnoty v rozsahu znečišťujících látek. BerryAlloc Original HPL tím, že klasifikuje emise formaldehydu do třídy E1, nesplňuje všechny požadavky evropských norem velmi uspokojivým způsobem, ale dokonce dokáže tyto požadavky překročit. V případě požáru se tento laminát HPL vyhýbá vysoké hořlavosti a vysokému kouři.

INSTALUJTE BERRYALLOC Originals JAKO PROFESIONÁL

Pomocí high-tech systému hliníkových klik Loc musí být pokládka plovoucí. Použití lepidla je přísně zakázáno. Implementace proběhne rychle a nevyžaduje žádné odborné znalosti. Pokládka BerryAlloc Original HPL tak vede ke zcela uspokojivému výsledku i pro laika. Během instalace není nutná izolace proti kročejovému hluku, protože systém BerryAlloc Silent System je umístěn na zadní straně, což snižuje hluk způsobený chůzí. Vysokotlakový laminát lze snadno instalovat v kombinaci s podlahovým vytápěním. Pamatujte, že podlahové topení by se nemělo během instalace používat a ještě týden poté zahřívat nad 22 stupňů.

PĚKNÝ VZHLED A PŘÍJEMNÝ NA DOTEK. TO JE MODERNÍ LAMINÁT

V minulosti byl jeden z důvodů kritizování laminátových podlah jejich nepřirozený vzhled. Laminátové desky jako napodobenina dřevěných podlah byly ihned rozeznané od skutečného dřeva. Nicméně dnes je situace jiná. Spoustu laminátových podlah má krásnou a realistickou povrchovou strukturu, díky níž je povrch živelnější. Existuje několik typů, přičemž každý z nich napodobuje různé druhy dřeva. Daří se to díky přirozené struktuře pórů či kartáčovanému povrchu. Tato úžasná inovace v kombinaci s nejnovějšími dekoracemi činí laminát autentický a elegantní. A proto může překvapit i ty nejnáročnější oponenty. Kromě různorodé povrchové struktury jsou laminátové podlahy také k dispozici v mnoha různých velikostech, které nadále podporují vytváření perfektního designu ve Vašem domě nebo místě podnikání. Realistické vzory na podlaze způsobují, že laminát vypadá krásně, a je příjemný také na dotek.

JOKA 532 BD SKYLINE - OBJEDNÁVEJTE NYNÍ NA BRICOFLOR ONLINE SHOP

Nechte se hýčkat pozoruhodnou kvalitou Joky 532 BD Skyline. Objednejte si sbírku v našem obchodě a zajistěte si atraktivní cenu díky naší nejlepší cenové záruce. Chtěli byste si vyzkoušet autentický vzhled laminátu na vlastní oči? Náš bezplatný servis vzorků je pro vás to pravé. Vyberte jeden nebo více dekorů a my vám pošleme požadované vzorky. Máte-li dotazy ohledně produktu nebo objednávky, obdržíte podporu od našeho kompetentního odborného poradenství firmy BRICOFLOR. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu nebo místo toho použít kontaktní formulář. Pokud plánujete rozsáhlou rekonstrukci, můžete využít individuální nabídky za atraktivních podmínek. Neváhejte nás kontaktovat.

Plus icon Přečtěte si více