Close icon

JOKA 331 ND MADISON - LAMINÁT PRO VÁŠ APARTMÁN

Německá společnost Jordan a její vlastní značka Joka představují vysoce kvalitní podlah…

Přečtěte si více
1 - 13 z 13 Produkty

RŮZNORODÝ A UNIKÁTNÍ - LAMINÁT JOKA

331 ND Madison dodává celkem 16 různých dekorů, mezi něž patří klasické vzory v lehkých a středních odstínech. Pro speciální vizuální zážitek vám poskytne Joka 331 ND Madison „2804 bělený dub šedý“ nebo ND Joka 331 Madison „2802 Sand Oak“, které vám do domu přinesou rustikální vzhled. Využijte tyto mimořádné návrhy, abyste dokázali ve vašem domě skvěle nastavit akcenty.

Všechny dekorace mají ošetřený povrch, který dává prknům přirozenou texturu, kterou si můžete užít s každým krokem. Povaha krycí vrstvy je individuálně přizpůsobena embosování, čímž se dosáhne autentického pocitu. V závislosti na dekoraci se používá starožitná nebo olejová struktura. S touto kolekcí si můžete být jisti, že efekt dřeva neomezuje vzhled. 

BEZPEČNÁ VOLBA PRO OBYTNÉ MÍSTNOSTI S LAMINÁTOVOU PODLAHOU

S Jokou 331 ND Madison získáte odolnou podlahovou krytinu, která je díky svým vynikajícím technickým vlastnostem vhodná pro obytné prostory všeho druhu. Můžete se plně spolehnout na tuto kvalitu, jelikož Joka vám poskytuje 15letou záruku výrobce pro použití v obytných prostorech. Použití třídy 31 umožňuje použití laminátu v případě lehkých zátěží, stejně jako v pokojích či ložnicích, stejně jako v místnostech s pravidelným používáním. Dokonce i v sektoru kanceláří se může ukázat, pokud není vystavena nadměrné váze. To je důvod, proč můžete tuto kolekci využít, abyste získali jasnou vizuální linii i v menších kancelářích nebo hotelových pokojích. Pro Vaši bezpečnost přispívá k této třídě požární ochrany Cfl-s1, která označuje laminátovou podlahu za zpomalující hoření.

PARTNER PRO ŽIVOT

Nákup nového podlahového krytu může být nákladný. Proto je ještě důležitější, aby překonával každodenní stres a mohl poletět v plné slávě. Joka laminátová podlaha splňuje tento požadavek zcela. Vynikající třída oděru AC4 dává sbírce potřebnou robustnost, aby odolávala opotřebení a poškození. Trvanlivý překryv jako vrchní vrstva chrání prkna před účinky světla a zabraňuje ztrátě barev. Pokud jde o nečistoty na podlaze, můžete je snadno odstranit - obvykle postačuje pravidelné čištění vysavačem. 

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A UDRŽITELNOST

V dnešní době je stále více důležitá environmentální odpovědnost. To se nevztahuje pouze na soukromé osoby, ale i na společnosti. To je důvod, proč společnost používá přirozené a udržitelné suroviny pro výrobu laminátu Joka. Certifikace s těsněním Blue Angel zaručuje, že tato podlaha je nejen dobrá pro vás, ale také pro životní prostředí.

VLASTNÍ KOMFORT S SYSTÉMEM JOKA DUOCONNECT

Instalace Joky 331 ND Madison probíhá pomocí plovoucí instalace. To znamená, že nepotřebujete drahý profesionální nástroj a provedete ji také bez drahého lepení podlahové krytiny. Namísto toho budete pohybovat laminátem pomocí DuoConnect spojovacího systému. Tímto způsobem je sbírka včas nastavena, abyste se mohli soustředit na nastavení prostor. Díky systému DuoConnect nabízí 331 ND Madison vynikající pohodlí při pokládání, což je výhodné zejména pro zákazníky, kteří mají pouze základní dovednosti v oblasti řemesel. Podporu a důležité tipy najdete v snadno srozumitelné instalační příručce společnosti Joka, která vysvětluje postup krok za krokem.

Díky tloušťce materiálu 7 mm, která výrazně překračuje rozměry běžné laminátové podlahy ze stavebního trhu, mají klikací spoje kolekce vynikající stabilitu. Výsledkem je, že jsou dobře chráněny proti zlomeninám, které mohou způsobit nepříjemnost a frustraci při položení zboží. Laminát Joka můžete položit také na podlahové vytápění a nechat se tak hýčkat hřejivým pocitem při chůzi. 

Laminátová podlaha S CHARAKTERISTICKÝM ÚČINKEM: STYL A BEZPEČNOST S BERRYALLOC ORIGINAL

Berry Alloc vám nabízí doživotní záruku výrobce na obytný prostor a také komerční desetiletou záruku na silně frekventované smluvní plochy. Díky odolnému povrchu proti skvrnám a světlostálému povrchu vysokotlakový laminát nevybledne, ani když je vystaven intenzivnímu světlu. Další pozoruhodnou vlastností je silný hliníkový uzamykací systém a silný vysokotlaký laminátový povrch. Laminát vykazuje přesvědčivé hodnoty v rozsahu znečišťujících látek. BerryAlloc Original HPL tím, že klasifikuje emise formaldehydu do třídy E1, nesplňuje všechny požadavky evropských norem velmi uspokojivým způsobem, ale dokonce dokáže tyto požadavky překročit. V případě požáru se tento laminát HPL vyhýbá vysoké hořlavosti a vysokému kouři.

INSTALUJTE BERRYALLOC Originals JAKO PROFESIONÁL

Pomocí high-tech systému hliníkových klik Loc musí být pokládka plovoucí. Použití lepidla je přísně zakázáno. Implementace proběhne rychle a nevyžaduje žádné odborné znalosti. Pokládka BerryAlloc Original HPL tak vede ke zcela uspokojivému výsledku i pro laika. Během instalace není nutná izolace proti kročejovému hluku, protože systém BerryAlloc Silent System je umístěn na zadní straně, což snižuje hluk způsobený chůzí. Vysokotlakový laminát lze snadno instalovat v kombinaci s podlahovým vytápěním. Pamatujte, že podlahové topení by se nemělo během instalace používat a ještě týden poté zahřívat nad 22 stupňů.

PĚKNÝ VZHLED A PŘÍJEMNÝ NA DOTEK. TO JE MODERNÍ LAMINÁT

V minulosti byl jeden z důvodů kritizování laminátových podlah jejich nepřirozený vzhled. Laminátové desky jako napodobenina dřevěných podlah byly ihned rozeznané od skutečného dřeva. Nicméně dnes je situace jiná. Spoustu laminátových podlah má krásnou a realistickou povrchovou strukturu, díky níž je povrch živelnější. Existuje několik typů, přičemž každý z nich napodobuje různé druhy dřeva. Daří se to díky přirozené struktuře pórů či kartáčovanému povrchu.

Tato úžasná inovace v kombinaci s nejnovějšími dekoracemi činí laminát autentický a elegantní. A proto může překvapit i ty nejnáročnější oponenty. Kromě různorodé povrchové struktury jsou laminátové podlahy také k dispozici v mnoha různých velikostech, které nadále podporují vytváření perfektního designu ve Vašem domě nebo místě podnikání. Realistické vzory na podlaze způsobují, že laminát vypadá krásně, a je příjemný také na dotek.

LAMINÁT 331 ND MADISON PRO VÁŠ DOMOV ONLINE NA BRICOFLOR STORE

BRICOFLOR nabízí nejenom ohromný výběr výrobků, ale také vždy atraktivní cenu díky nejlepší cenové záruce. Objevte rozmanitost modelu Joka 331 ND Madison v našem on-line obchodě nebo využijte bezplatnou ukázkovou službu k pohodlnému porovnání různých dekorů ve vašem domě. Pokud potřebujete pomoc s rozhodnutím o koupi, naše kompetentní odborné poradenství BRICOFLOR vám pomůže s čímkoliv. Pokud byste chtěli položit laminát na velkou plochu, rádi bychom Vám nabídli individuální nabídku, pokud je to možné. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy nebo žádosti! Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem nebo prostřednictvím zákaznické linky.

Plus icon Přečtěte si více