laminátové PODLAHY S VIDITELNÝMI SPÁRAMI – EGGER 8/32 4V

V podstatě se jedná o stejnou podlahu jako v případě kolekce Egger 8/32, ovšem s jedn&…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

VÝROBNÍ POSTUPY ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Jedním z hlavních cílů společnosti Egger, kromě maximální spokojenosti zákazníka, je také ochrana životního prostředí, kterou má zaručit ekologická výroba. Podlahy vyráběné firmou v německém městě Wismar tak díky svému označení „Made in Germany“ symbolizují nejen nezpochybnitelnou kvalitu, ovšem také udržitelnost v oblasti vývoje, či certifikované procesy.

Laminátová podlaha může být chápána jako výrobek, při jehož výrobě se využívá průmyslové řezivo a odřezky, které jsou držiteli certifikátu PEFC. Můžete si tak být naprosto jisti, že neobsahují PVC, či změkčovadla, a proto je možné je označit za plně recyklovatelné výrobky.

Užitná třída 32 garantuje dostatečnou odolnost pro vysokou bytovou a střední komerční zátěž. Kvalitní HDF deska o tloušťce 8 mm je zárukou stability a dlouhé životnosti výrobku. Při užití v domácnostech je výrobcem poskytována prodloužená 20 letá záruka.

MODERNÍ VZHLED, KTERÝ OVŠEM VŮBEC NEUBÍRÁ NA KVALITĚ

Zajímavý design a moderní prvky jsou jednou z věcí, kterou by chtěl společně s novou podlahou získat patrně každý, nicméně vzhledem k tomu, jak rychle se tyto věci mění, jde někdy o poměrně těžký úkol. Laminátové podlahy Egger se ovšem velmi dobře přizpůsobují tempu naší doby, a tak se designéři snaží sledovat současné trendy a pracovat s nimi tak, aby bylo možné širokým výběrem produktů vyjít vstříc tomu nejširšímu spektru zákazníků a jejich představ o ideálním provedení.

LEPŠÍ OVZDUŠÍ, KTERÉ OCENÍ PŘEDEVŠÍM ALERGICI

Samozřejmě lákavý vzhled je důležitý, nicméně při výběru správné laminátové podlahy hrají důležitou roli i jiné aspekty. Jak jsme již naznačili dříve, v rámci značky Egger se jedná o velmi kvalitní zpracování recyklovatelných materiálů, které ještě navíc vytvářejí další přidanou hodnotu, kterou je snadná údržba. Pro zachování dokonale čisté podlahy tak není třeba kupovat extra přípravky do domácnosti, naopak jednoduché omytí úplně stačí.

Co víc, díky povrchu, ze kterého je laminát vyroben, má pozitivní dopad také na zdraví lidí, kteří se po podlaze pohybují. To ocení především alergici, jelikož podlaha je schopna absorbovat některé částice poletující ve vzduchu a napomáhá tak uvnitř objektu vytváření kvalitního ovzduší, jež má za následek snazší dýchání.

KVALITA POSKYTOVANÁ NĚMECKOU VÝROBOU

Podlahy značky Egger vyráběné v německém Wismaru jsou především zárukou kvality a zdravotní nezávadnosti. Společnost se snaží zaměřit na každý detail svých výrobků, přičemž při výrobě i použití je maximálně dbáno na ohleduplnost k životnímu prostředí. V rámci těchto laminátových podlah se zároveň můžete setkat s nejrůznějšími povrchovými úpravami, dekory, antistatickými vlastnostmi i protiskluznou úpravou.

EKOLOGICKÁ VÝROBA V RÁMCI NĚMECKÉHO ZÁVODU

Jedním z hlavních cílů společnosti Egger, kromě maximální spokojenosti zákazníka, je také ochrana životního prostředí, kterou má zaručit ekologická výroba. Laminátová podlaha vyráběná firmou v německém městě Wismar tak díky svému označení „Made in Germany“ symbolizuje nejen nezpochybnitelnou kvalitu, ovšem také udržitelnost v oblasti vývoje, či certifikované procesy.

Podlahy z laminátu můžete chápat jako výrobky, při jejichž výrobě se využívá průmyslové řezivo a odřezky, které jsou držiteli certifikátu PEFC. Můžete si tak být naprosto jisti, že neobsahují PVC, či změkčovadla, a proto je možné je označit za plně recyklovatelné výrobky.

MODERNÍ VZHLED ZAJISTÍ LAMINÁTOVÁ PODLAHA EGGER

Zajímavý design a moderní prvky jsou jednou z věcí, kterou by chtěl společně s novou podlahou získat patrně každý, nicméně vzhledem k tomu, jak rychle se tyto věci mění, jde někdy o poměrně těžký úkol. Laminátová podlaha Egger se ovšem velmi dobře přizpůsobuje tempu naší doby, a tak se designéři snaží sledovat současné trendy a pracovat s nimi tak, aby bylo možné širokým výběrem produktů vyjít vstříc tomu nejširšímu spektru zákazníků a jejich představ o ideálním provedení.

SNADNÁ ÚDRŽBA A VÝHODY PRO ALERGIKY

Samozřejmě lákavý vzhled je důležitý, nicméně při výběru správné podlahy hrají důležitou roli i jiné aspekty. Jak jsme již naznačili dříve, v rámci značky Egger se jedná o velmi kvalitní zpracování recyklovatelných materiálů, které ještě navíc vytvářejí další přidanou hodnotu, kterou je snadná údržba. Pro zachování dokonale čisté laminátové podlahy tak není třeba kupovat extra přípravky do domácnosti, naopak jednoduché omytí úplně stačí.

Co víc, díky povrchu, ze kterého je laminátová podlaha vyrobena, má pozitivní dopad také na zdraví lidí, kteří se po podlaze pohybují. To ocení především alergici, jelikož podlaha je schopna absorbovat některé částice poletující ve vzduchu a napomáhá tak uvnitř objektu vytváření kvalitního ovzduší, jež má za následek snazší dýchání. 

LAMINÁTová podlaha EGGER K DISPOZICI V OBCHODĚ BRICOFLOR

Zaujal Vás některý z těchto produktů natolik, že byste si jej dokázali představit ve své domácnosti? Pak si objednejte laminátovou podlahu značky Egger v internetovém obchodě BRICOFLOR a nechte si podlahu přivézt až ke dveřím svého domu. Pokud ještě nejste jasně rozhodnuti, požádejte o zaslání vzorků v rámci naší bezplatné vzorkové služby. Pakliže máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, emailu, či telefonu. Jsme Vám k dispozici!

Plus icon Přečtěte si více