Close icon

EGGER 7/31 – ZÁKLADNÍ ŘADA, KTERÁ OVŠEM POSKYTUJE DALEKO VÍC NEŽ JEN ZÁKLAD

Podlahy v rámci této kolekce jsou zařazeny do užitné třídy 31, která vám po…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

TECHNICKÉ VLASTNOSTI, KTERÁ PŘESVĚDČÍ I VÁS

Dostatečná stabilita této podlahy je zajištěna díky kvalitní HDF desce se standardní tloušťkou 7 mm, jež zajišťuje také celkovou životnost podlahové krytiny. Hrany desek jsou přitom bez přiznaných spár a co se týče rozměrů, ty jsou definovány jako 1292x192 mm. Abyste získali přesně takový dekor, jaký si představujete, jsou využity několikery povrchové úpravy. K tomu přidejte antistatické vlastnosti krytiny, použití prověřeného zámku JUST clic, špičkový a šetrný výrobní postupu a získáte dokonalou podlahu do své domácnosti. 

MODERNÍ VZHLED ZAJISTÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY EGGER

Zajímavý design a moderní prvky jsou jednou z věcí, kterou by chtěl společně s novou podlahou získat patrně každý, nicméně vzhledem k tomu, jak rychle se tyto věci mění, jde někdy o poměrně těžký úkol. Laminátové podlahy Egger se ovšem velmi dobře přizpůsobují tempu naší doby, a tak se designéři snaží sledovat současné trendy a pracovat s nimi tak, aby bylo možné širokým výběrem produktů vyjít vstříc tomu nejširšímu spektru zákazníků a jejich představ o ideálním provedení. 

SNADNÁ ÚDRŽBA A VÝHODY PRO ALERGIKY

Samozřejmě lákavý vzhled je důležitý, nicméně při výběru správné podlahy hrají důležitou roli i jiné aspekty. Jak jsme již naznačili dříve, v rámci značky Egger se jedná o velmi kvalitní zpracování recyklovatelných materiálů, které ještě navíc vytvářejí další přidanou hodnotu, kterou je snadná údržba. Pro zachování dokonale čisté podlahy tak není třeba kupovat extra přípravky do domácnosti, naopak jednoduché omytí úplně stačí.

Co víc, díky povrchu, ze kterého je laminát vyroben, má pozitivní dopad také na zdraví lidí, kteří se po podlaze pohybují. To ocení především alergici, jelikož podlaha je schopna absorbovat některé částice poletující ve vzduchu a napomáhá tak uvnitř objektu vytváření kvalitního ovzduší, jež má za následek snazší dýchání

LAMINÁTOVÉ PODLAHY EGGER JSOU STÁLICÍ SE ZÁRUKOU VYSOKÉ KVALITY

Podlahy značky Egger vyráběné v německém Wismaru jsou především zárukou kvality a zdravotní nezávadnosti. Společnost se snaží zaměřit na každý detail svých výrobků, přičemž při výrobě i použití je maximálně dbáno na ohleduplnost k životnímu prostředí. V rámci těchto laminátových podlah se zároveň můžete setkat s nejrůznějšími povrchovými úpravami, dekory, antistatickými vlastnostmi i protiskluznou úpravou.

MÁTE VYBRÁNO? PAK OBJEDNÁVEJTE V OBCHODĚ BRICOFLOR

Zaujal Vás některý z těchto produktů natolik, že byste si jej dokázali představit ve své domácnosti? Pak si objednejte laminátovou podlahu značky Egger v internetovém obchodě BRICOFLOR a nechte si podlahu přivézt až ke dveřím svého domu. Pokud ještě nejste jasně rozhodnuti, požádejte o zaslání vzorků v rámci naší bezplatné vzorkové služby. Pakliže máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, emailu, či telefonu. Jsme Vám k dispozici!

Plus icon Přečtěte si více