BERRYALLOC SMART 7 – ELEGANTNÍ LAMINÁT

Každý, kdo si chce ve svých místnostech vychutnat přírodní atmosféru, a to bez v…

Přečtěte si více

PLNÝ ROZSAH MOŽNOSTÍ PROJEKTU SE SMART 7

Laminát BerryAlloc je dostupný v celkem 14 různých vzorech dřeva. Kromě klasik, jako je buk, zde najdete mnoho neobvyklých inscenací jako je kaštan nebo jalovec. Velká paleta barev umožňuje kombinovat různé styly podle vlastního stylu a preferencí! Pro návrh městského stylu můžete použít různé varianty barvy, hnědé a šedé. Dokonce i ti, kteří dávají přednost klasickým barvám, najdou něco v jasném skandinávském stylu, a to zejména BerryAlloc Smart 7 "62001147 kaštanové bílá", která zaujme vaše oko. 

BerryAlloc Smart 7 - kvalitní laminátová podlaha

Panely mají na povrchu speciální strukturu, která je modelována podle autentického dřeva, což vám umožní cítit se jako na autentickém dřevěném povrchu. Výrobce se zaměřuje především na snadnou péči a vysokou pevnost. Laminovaná podlaha vykazuje odolnost proti otěru a odření

BERRYALLOC SMART 7 – Laminátová podlaha v elegantním vzhledu

Laminátové podlahy BerryAlloc Smart 7 nyní nabízí vynikající příležitost všem, kteří si chtějí užít přirozenou atmosféru ve svých prostorách, aniž by utratili jmění. Laminát vyrobený v Belgii kombinuje vysokou funkčnost s atraktivní cenou. To, že si s touto kolekcí vyberete prvotřídní produkt, můžete poznat také tím, že získáte doživotní záruku výrobce na obytný prostor!

PLNÁ ŘADA DESIGNOVÝCH MOŽNOSTÍ – Laminátová podlaha BERRYALLOC SMART 7

Laminátová podlaha BerryAlloc se skrývá celkem 14 různých dekorů se vzhledem dřeva. Kromě klasiky, jako je buk, najdete také neobvyklé vzory založené na jilmu nebo kaštanu. Velká paleta barev od silných po jemné odstíny vám umožní zařídit si pokoje podle svých představ. Pro design v městském stylu nebo ve vzrušujícím vintage vzhledu jsou k dispozici různé varianty v nenasycené hnědé a šedé barvě.

Najdou ho i ti, kteří upřednostňují klasický vzhled dřeva ve středně hnědé barvě. Pro přátele skandinávského stylu zařízení jsou k dispozici také dva světlé dekory, které zaujmou Berry Alloc Smart 7 „62001147 kaštanově bílá“. Prkna zapůsobí svou jemnou bílou s mírným zrnem a promění každou místnost v poutač. Kolekce se zaměřuje na designy v deskovém provedení, díky nimž budou vaše pokoje vypadat větší. Kromě toho se můžete také rozhodnout pro jeden z vícepásmových dekorů.

AUTENTICKÉ Laminátové podlahy S JEDNODUCHOU MANIPULACÍ

Laminátové podlahy mají speciální povrchovou strukturu modelovanou na masivních parketách. To vám dává pocit chůze po skutečném dřevě, aniž byste se museli vzdát výhod laminátových podlah. Zde se výrobce zaměřuje především na snadnou údržbu podlahy. Díky vysoké odolnosti proti opotřebení jsou desky odolné vůči známkám opotřebení, takže je musíte otřít vlhkým hadříkem jen příležitostně.

ODOLNÁ LAMINÁTOVÁ PODLAHA OD BERRYALLOC PRO BYTOVÉ A OBJEKTOVÉ PROSTORY

Jelikož jádro prken tvoří dřevovláknitá deska s vysokou hustotou (HDF), lze je snadno vystavit vysokému zatížení. Proto je kolekce vhodná jak pro vysoce frekventované pokoje ve vašich čtyřech stěnách, tak pro průměrnou komerční oblast. To dokazuje zařazení do třídy použití 32. Konkrétně můžete laminát BerryAlloc položit do obývacího pokoje, do vstupního prostoru vašeho bytu, do hotelových pokojů nebo do malých obchodů.

Vaše bezpečnost a bezpečnost vašich hostů nejsou opomíjeni: V souladu s třídou požární ochrany Cfl-s1 se desky obtížně vznítí a v případě požáru se z nich vytvoří jen malé množství kouře. Protiskluzový povrch navíc brání vám nebo vašim zákazníkům v klouzání po podlaze. Pokud plánujete pokládat podlahu ve vaší nemovitosti, můžete se zde spolehnout také na vysokou kvalitu díky 5leté záruce výrobce pro komerční použití. Kromě toho si můžete být jisti, že obdžíte produkt šetrný k životnímu prostředí, protože pro sběr se používá dřevo z udržitelného lesnictví. To potvrzuje certifikát od PEFC, Programu pro schvalování systémů certifikace lesů.

Laminátové podlahy BerryAlloc

Pokud jde o snadnou instalaci, laminát je skutečným lídrem. Smart 7 můžete také připevnit sami, pokud si přejete, aniž byste museli používat lepidlo nebo speciální nástroje. To umožňuje jednoduchý klikový systém DuoLoc od BerryAlloc, pomocí kterého můžete pokládat podlahovou krytinu bez větších znalostí nebo pomoci odborníka. Chcete-li to provést, nechte prkna aklimatizovat v místnosti, která má být renovována po dobu nejméně 48 hodin před zahájením práce.

Pro optimální výsledek se doporučuje použít vhodnou izolaci proti kročejovému hluku, aby se zabránilo možným zvukům při chůzi. Pomocí klínů zajistěte, aby byl od stěn volný prostor alespoň 8 mm. Tímto způsobem se vyhnete pozdějšímu vyboulení kvůli příliš těsnému připojení. Poté můžete začít pokládat řadu na jednu stranu místnosti. Jediné, co musíte udělat, je zacvaknout pero a drážku jednotlivých prken do sebe. Protože podlahová krytina má obzvláště nízký tepelný odpor 0,08 m²K / W, můžete ji dobře kombinovat s podlahovým vytápěním na bázi teplé vody a užít si příjemnou teplotu.

STÁLE LAMINOVANÉ PODLAHY BERRYALLOC

Protože deska HDF s vysokou hustotou je jádrem laminátu, podlahy vydrží vysoké zatížení. Proto je sbírka vhodná jak pro prostory s velkým zatížením v domácnosti, tak pro středně velké místnosti v komerčním sektoru. To je naznačeno klasifikací použitelnosti 32. Zejména můžete montovat laminát v obývacím pokoji, vstupní hale, hotelových pokojích, malých obchodech a konferenčních místnostech.

Bezpečnost vašich hostů je zajištěna protipožární ochranou ve třídě Cfl-s1, která říká, že desky jsou nehořlavé a po zapálení vytvářejí malé množství kouře. Navíc je povrch neklouzavý, takže se můžete vyhnout nešťastným nehodám. Kromě toho je výrobek vyroben ze dřeva z udržitelných lesů, což potvrzuje certifikát PEFC.

SNADNÁ MONTÁŽ S TECHNOLOGIÍ DUOLOC

Pokud jde o snadnou instalaci, je laminát skutečný vůdce. Panely Smart 7 můžete připojit dohromady bez použití lepidla nebo speciálních nástrojů. To je možné díky jednoduchému systému DuoLoc společnosti BerryAlloc, které lze použít k položení podlahy bez předchozí technické znalosti nebo pokročilé odborné pomoci. Před montáží nechte panely aklimatizovat po dobu nejméně 48 hodin.

Pro optimální výsledky se doporučuje použít zvuková izolace, aby se zabránilo možnému hluku. Použijte klíny, abyste zajistili mezery nejméně 8 mm od stěn. Tím zabráníte pozdějšímu vyboulení způsobenému pevným upevněním. Poté můžete uspořádat řádek po řádku stisknutím panelu do panelu. Vzhledem k tomu, že podlahová krytina má zvláště nízký tepelný odpor, lze ji kombinovat s podlahovým vytápěním založeným na horké vodě, což umožní další pohodlí.

Objednejte BERRYALLOC SMART 7 V BRICOFLOR SHOPU HNED TEĎ!

Nenechte si ujít pozoruhodné výhody BerryAlloc Smart 7 a objednejte si jej několika kliknutími v našem online obchodě. Díky naší záruce získáte nejlepší ceny. Pokud se chcete před nákupem přesvědčit o kvalitě produktů, doporučujeme vám využít naši bezplatnou vzorovou službu. S tímto můžete požádat o vzorky několika dekorů, které pak můžete v klidu porovnat a rozhodnout se. Pokud máte na mysli rozsáhlý projekt renovace, můžete od nás získat individuální nabídku s odpovídajícími objemy objednávek. Chcete-li to provést, kontaktujte naše pracovníky - ať už e-mailem, telefonicky nebo pomocí našeho kontaktního formuláře. I když při výběru produktu stále potřebujete podporu, rádi vám pomůžeme. Těšíme se na vaši zprávu!

Plus icon Přečtěte si více