Close icon

BERRYALLOC OCEAN - LAMINÁT PRO VÍCE SVOBODY

BerryAlloc Ocean obsahuje kompletní sortiment laminátových podlah. Výběr zahrnuje atraktivn&ia…

Přečtěte si více
1 - 20 z 27 Produkty

MNOHO MOŽNOSTÍ S VELKÝM MNOŽSTVÍM BERRYALLOC LAMINÁTOVÝCH DESIGNŮ

Pro kreativní design interiéru nabízí laminát BerryAlloc řadu verzí, které jsou kombinovány ve dvou kolekcích Ocean and Ocean Luxe. Volba není založena pouze na vzhledu, ale také na tvaru panelů. Většina návrhů v kolekci je k dispozici ve dvou verzích: s obvodovým okrajem a bez něj. Pokud se vzdáváte řezání okrajů, spojí se panely. Při výběru jedné z verzí se zkosením V4 však dochází k jemnému spojení mezi deskami. Dávají podlaze výraznější autentičnost a zdůrazňují formát každé desky. Vyberte variantu, která vyhovuje vašemu osobnímu vkusu.

PODROBNÉ INFORMACE O DOSAŽITELNÝCH MOŽNOSTECH

Celkově se v kolekci BerryAlloc Ocean nachází 17 různých vzorků. Toto číslo již naznačuje, že existuje vhodná varianta, která vyhovuje všem stylům zařízení. Laminát je k dispozici v jedenácti vzorcích ve dřevě, které také díky svému realistickému povrchu působí autentickým vzhledem a hmatovými vjemy.

Na horní vrstvě jsou dokončeny v příjemně teplých odstínech v neutrální hnědé a béžové barvě, stejně jako v jemné bílé barvě, která dodává pocit svěžesti a kvality. Kromě toho jsou v kameni 3 vzory, které dávají každému pokoji sofistikovaný vzhled. Pokud hledáte velmi výraznou podlahu, můžete si zvolit fantazijně barokní vzor v mírně vybledlých barvách. V ideálním případě vyhovuje jídelně, hotelovým místnostem nebo čekárně a poskytuje exkluzivní luxusní atmosféru.

ČÁST PŘÍRODY PRO VAŠE POKOJE - OCEAN LUXE COLLECTION

Ačkoli název sbírky připomíná hlubiny oceánu, barevná paleta v kolekci Luxe je vedena jiným mottem - Canyon (kaňon). Toto klíčové slovo lze nalézt ve všech návrzích této sbírky, protože jejich měkké hnědé odstíny připomínají přírodní soutěsky se zemí a nerosty.

Laminátová podlaha obsahuje pět vzorků ve dřevě, které potěší smysly, obzvláště hlubokou strukturou, která napodobňuje zrno i praskliny skutečného dřeva. Tímto způsobem se rustikální vzory ponoří do vašich interiérů v ušlechtilém, ale přirozeném stylu.

LAMINÁT PRO RŮZNÉ APLIKACE

S laminátovými panely BerryAlloc, a to i s funkčností, se nemusíte obávat žádných omezení. Jedná se o jeden z panelů, které splňují třídu použitelnosti 32, která nabízí širokou škálu aplikací. Můžete ho používat flexibilně ve svém soukromém domě, protože desky mohou odolat ještě většímu namáhání. Proto není žádná překážka pro jejich použití v dětském pokoji, v ložnici, ale také častěji používaných vstupních zónách nebo obývacích pokojích. Podlaha je vhodná pro lehké a střední zatížení, takže je můžete používat v obchodních prostorách, jako jsou komerční prostory nebo malé obchody. Průmyslové bezpečnostní normy splňuje vysoká požární třída Cfl-s1 a protiskluzovost.

DLOUHODOBÁ ZÁRUKA NA TENTO VÝROBEK

Když si koupíte BerryAlloc Ocean, získáte doživotní záruku pro soukromé a záruku 5 let pro komerční použití. Podlaha má nejen dlouhou životnost díky trvanlivosti a kvalitě použitých materiálů. Je také opatřena povlakem HydroPlus, který činí desky méně citlivé na vlhkost. Kromě toho mohou být laminované panely použity k recyklaci na konci životnosti.

JEDNODUCHÁ INSTALACE DÍKY SYSTÉMU DUOLOC

V dnešní době stále více lidí používá DIY projekty. Po dlouhou dobu mnoho lidí provádí opravy v jejich domě. V případě laminátových desek BerryAlloc je to ještě jednodušší díky modernímu systému kliknutí DuoLoc, který umožňuje vzájemné propojení jednotlivých panelů bez použití lepidla nebo dalších nástrojů.

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme instalovat akustickou izolaci, která snižuje hluk způsobený kroky. Chcete-li poskytnout větší pohodlí, můžete kombinovat laminát s podlahovým topením pomocí teplé vody.

OBJEDNÁVEJTE BERRYALLOC OCEAN V OBCHODĚ BRICOFLOR

Vyberte si BerryAlloc Ocean a získejte vysoce kvalitní laminát, který vás bude doprovázet po mnoho let. V našem obchodě nemusíte platit příliš, protože nabízíme nejnižší záruku ceny. Pokud se nemůžete rozhodnout, který návrh si vyberete, objednejte až 8 vzorků zdarma a uvidíte sami na vlastní oči. Pokud však chcete objednat větší množství, kontaktuje nás a nabídneme Vám individuální nabídku. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách BRICOFLOR, e-mailem nebo jednoduše na telefonní lince.

Plus icon Přečtěte si více