BERRYALLOC IMPULSE: LAMINÁT VE STYLOVÉM VZHLEDU

Nová kolekce BerryAlloc Impulse spojuje nízké nároky na údržbu s vysokou úrovn&i…

Přečtěte si více
20 / 42 Produkty

LAMINOVÉ PODLAHY BERRYALLOC S PŘÍRODNÍM VZHLEDEM

V této kolekci se můžete rozhodnout, zda vaše podlaha bude opticky rozšiřovat prostor, nebo pokud dáváte přednost zdůraznění podlahových panelů, můžete využít rozlišovací způsobilost. To vám umožní vybrat mezi dvěma různými možnostmi, z nichž každá má jiný typ hrany: Impulse Impulse V2, V4 Impulse.

Nicméně, laminát BerryAlloc je nejen překvapivá škála designů, ale také velmi realistický vzorovaný povrch, imitující skutečné dřevo. Vytváří podvodný dojem, že chodíte po dřevěné podlaze. To je dosaženo horní vrstvou, jejíž výška a nerovnosti se dokonale hodí do zobrazovaného povrchu zrn. Přes tuto úžasně autentickou vrchní vrstvu se podlaha snadno čistí a nevyžaduje zvláštní pozornost

BEZ OMEZENÍ V NÁVRHU S IMPULSEM

Sbírka Impulse nabízí celkem 17 návrhů, díky nimž můžete flexibilně navrhnout místnost. Jádro výběru je vyrobeno z dřevěných vzorů, které jsou béžové a šedé. Jemná paleta barev umožňuje použití laminovaných panelů jak v klasicky zařízených apartmánech, tak v moderních budovách. Světle hnědé barvy jsou přátelské a příjemné, a desky v různých odstínech šedi jsou ideální pro retro design. Pokud nejste nadšeni dřevěnými povrchy, můžete si vybrat ze tří alternativních barokních návrhů. 

ÚŽASNÉ KONSTRUKCE IMPULSE V2

Panely Impulse V2 jsou k dostání v deseti různých provedeních v dřevě, které poskytují jedinečný zážitek díky pečlivě vybraným detailům. Na dlouhých okrajích panelů jsou úkosy, které vytvářejí malé spojení mezi řadami desek. To dává dojem prodloužení desek, což je vizuální iluze zvětšení prostoru. Tímto způsobem můžete být spokojeni s luxusní atmosférou s podlahou, která dokonale vyhovuje vašemu pokoji. Pokud jde o design interiéru, spolu s různými vzory, které můžete sledovat, s vašimi přáními a nápady. Kombinovat lze neutrální hnědé, stylové a šedohnědé vzory, stejně jako jemné šedé a béžové verze.

Za zmínku stojí BerryAlloc Impulse V2 „62001209 Texas Tan“, se kterým můžete vytvořit přátelskou atmosféru, která bude těšit každého hosta. Nicméně, pokud hledáte něco neobvyklého, pak byste se měli podívat na BerryAlloc Impulse V2 „Bílé 62001206 Charme“. Bílé laminátové panely vyzařují lehkost, což je ideální pro jídelnu. Kombinujte je s dřevěným nábytkem a několika květinami v květináčích, abyste získali okouzlující čerstvou atmosféru.

BERRYALLOC IMPULSE V4 – KLASICKÉ VZORY ČERNÉ A BÍLÉ

Kolekce Impulse V4 splňuje nejrozmanitější barvy. Pro milovníky tradičního a přirozeného vzhledu laminátu jsou k dispozici verze světle hnědé a béžové. Jestli se vám líbí extravagantnost, můžete si vybrat jeden ze dvou dekorů, pomocí místní B & W, což znamená, Black & White. Tyto varianty ukazují, jak bohatý výběr můžete získat. Můžete také zdůraznit jejich nadpřirozený efekt kombinací bílých panelů s temným nábytkem a černými deskami s jasnými prvky.

Pokud si chcete vyzdobit váš domov nebo kancelář v moderním stylu, aniž byste se uchylovali k extrémním barvám, můžete místo toho použít rustikální šedý povrch. Podlaha je velmi přesvědčivá, protože byla vybavena obvodovým zkosením. Každý panel je laminován v jeho formátu, což vytváří elegantní a vysoce kvalitní vzhled.

ELEGANTNÍ VZHLED A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Laminátová podlaha BerryAlloc kromě vylepšené konstrukce nabízí extrémně odolný povrch, který může být někdy vystaven vyššímu zatížení. A z tohoto důvodu jej můžete používat v různých částech vašeho domova, bez ohledu na intenzitu použití. Například to bude nejvhodnější v ložnici, jídelně nebo v obývacím pokoji, ale také v používanějších chodbách. Kolekce je také vhodná pro standardní obchodní prostory, jako jsou hotelové pokoje a kanceláře. Má třídu použití verze 32, což znamená, že jej můžete umístit do středně obsazených místností.

Vzhledem k tomu, že podlaha splňuje vysoké požadavky na ochranu proti požáru - Cfl-s1, povrch je proto nehořlavý. Nemusíte se starat o vaši bezpečnost v místnostech s laminátovou podlahou. Navíc nejbezpečnější výhodou je použití protiskluzu, takže chůze na povrchu bude znamenat menší riziko uklouznutí. Dřevo z ekologicky řízených lesů bylo navíc použito k jejich výrobě.

SNADNÁ INSTALACE BERRYALLOC

Laminátové podlahy společnosti BerryAlloc dokazují, že v dnešní době nepotřebujete speciální nástroje, které by spojovaly panely. Předinstalovaný systém DuoLoc znemožňuje lepení a desky snadno nainstalují i amatéři. Instalace není namáhavá ani časově náročná, takže můžete začít zdobit pokoje co nejrychleji! Pro dosažení nejlepších výsledků připojte podlahu k zvukové izolaci, díky níž budou stopy méně slyšitelné. Během montáže nechte prostor od stěn o délce 8-10 mm, aby nedošlo k výbojům. V případě potřeby můžete použít laminátovou podlahu kombinovanou s podlahovým vytápěním teplou vodou.

OBJEDNÁVEJTE BERRYALLOC IMPULSE V ONLINE STORE BRICOFLOR

Sbírku lze zakoupit v našem on-line obchodě za nízkou cenu, protože vždy nabízíme nejlepší nabídku s naší nejlepší zárukou ceny. Dále můžete využít naše další služby. Například díky službě bezplatných vzorků si můžete objednat až 8 vzorků a zjistit, jak vypadají panely ve vašem prostoru. Pokud máte problém s výběrem správné varianty, nečekejte a objednejte si vzorky. V případě, že chcete učinit větší objednávku - kontaktujte nás a připravíme individuální nabídku. Náš tým je dostupný prostřednictvím telefonu, kontaktního formuláře na stránkách BRICOFLOR nebo e-mailem. Pokud máte nějaké dotazy, čekáme na vás!

Plus icon Přečtěte si více