vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

BERRYALLOC GLORIOUS - LAMINÁT PRO BYDLENÍ I KANCELÁŘ

Glorious laminátové panely jsou ideální volbou pro elegantní zařízení. Je…

Přečtěte si více
598,56 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
598,56 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
598,56 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
598,56 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
598,56 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
598,56 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
598,56 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
598,56 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
598,56 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
598,56 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
763,00 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
763,00 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
763,00 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
763,00 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
763,00 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
763,00 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
763,00 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
763,00 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
763,00 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
763,00 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku
20 / 33 Produkty

VRCHOL DESIGNU S LAMINÁTEM BERRYALLOC

Abyste získali skutečný dojem skutečného dřeva, laminát získal dva důležité detaily. Panely mají okraje ve tvaru V, takže po instalaci je mezi nimi vidět malou mezeru, jako u dřevěných prken. Navíc je horní vrstva charakteristická strukturou z přírodního dřeva. Vyrábí se procesem vytlačování. Získané zrno poskytuje přesvědčivý hmatový dojem a současně zdůrazňuje atraktivní vzhled. Díky těmto vlastnostem laminované panely napodobují skutečné dřevěné povrchy, což ve skutečnosti dává dojem, že mají dřevěnou podlahu za méně peněz. Jaké výhody vám mohou nabídnout jednotlivé možnosti? 

SLAVNÉ ELEGANTNÍ PANELY LAMINOVANÉ V PODOBĚ DŘEVA

V případě BerryAlloc Glorious si můžete vybrat z deseti různých variant inspirovaných dřevem, které nabízí správné řešení pro jakýkoliv styl vybavení. Pokud chcete svůj pokoj vybavit v klasickém stylu, bude vhodná dokonce i hnědá barva. Pokud však dáváte přednost modernímu designu, doporučuje se použít panely v odstínech šedé. Mohou být doplněny bílým nebo černým nábytkem, který vytvoří jednoduchý a elegantní design. Bez ohledu na vaši volbu budete určitě spokojeni s luxusním celkovým vzhledem, což je účinek působivého formátu. Všechny panely jsou překvapivě velké s šířkou 19 cm a délkou 203,8 cm.

MALÉ PANELY S PERFEKTNÍM VIZUÁLNÍM EFEKTEM

BerryAlloc Glorious Small nabízí možnost vybrat si ze sedmi různých vzorků. Všechny varianty jsou navrženy ve stylu autentického dřeva, které umožňuje cítit přírodní atmosféru. Nicméně to nekončí s inspirovaným vzhledem, protože tato laminátová podlaha má realistickou strukturu, která se získává pomocí nepravidelného vytlačování. Glorious Small je úzkopásmová podlaha v rozměrech 203,8 cm x 15,5 cm, díky čemuž je možné jej instalovat v menších prostorách.

V srdci sbírky jsou hnědé vzory, díky nimž jsou pokoje atraktivní. Můžete si vybrat mezi teplými, ale i chladnými tóny a přizpůsobit je vašim preferencím. Pokud chcete do svého pokoje nebo jídelny přinést čerstvý vzduch, BerryAlloc Glorious Small "62001281 Jazz XXL White" se hodí perfektně. Teplá bílá v kombinaci s jemným, snadno viditelným obilím vytváří živost a lehkost pro srdce, a proto je ideální pro jídelnu. Můžete jej kombinovat s nábytkem a dekorativními prvky z přírodních materiálů a vychutnat si relaxační atmosféru. 

VZORKY BERRYALLOC GLORIOUS LUXE - ZAJÍMAVÁ STRUKTURA A ŽIVÁ ZRNA

Nejcharakterističtějším znakem Glorious Luxe je jeho detailní struktura. Efekt je nejen vizuálně autentický, ale především hmatový. Každá laminovaná deska napodobuje skutečné dřevo, které může dokonce oklamat příjemce s extrémně realistickými detaily. Tímto způsobem se objevuje vzrušující zrno, které zdůrazňuje viditelné trhliny a knoty. Ačkoli výběr sestává z pouhých šesti návrhů, stále nabízí širokou škálu různých odstínů. Kromě neutrálních provedení v hnědé a béžové barvě také obsahuje varianty v bílé, šedé a tmavě hnědé barvě. Zatímco bílo šedé laminované panely jsou vhodné především pro domácnosti navržené v moderním stylu, hluboká barva BerryAlloc Glorious Luxe „XL 62001295 Cracked tmavě hnědá“ může pomoci zinscenovat útulnou atmosféru. Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je kombinovat dekor s dřevěným nábytkem a současně přidávat tmavě červené akcenty.

SPECIÁLNÍ ATMOSFÉRA SE SLAVNÝMI XL PODLAHAMI

Chcete-li, aby se vaše podlaha dobře hodila k nábytku, Glorious XL se zaměřuje na omezené varianty, které se dobře hodí do mnoha stylů. Lze je kombinovat s nábytkem v různých barvách a sledují osobní estetický vzhled. Laminát v této kolekci je k dispozici v deseti úpravách, vytvořených na bázi dřeva, které pokrývají různé odstíny hnědé, béžové a šedé. To umožňuje, aby interiér byl navržen buď v klasickém nebo moderním stylu.

Pokud jste vždy chtěli vytvořit místnost inspirovanou mořskými světly, BerryAlloc Glorious XL "62001267 Jazz XXL White" je perfektní volbou. Vše, co musíte udělat, je harmonicky kombinovat bílé panely se světlým nábytkem, což dá pocit lehkosti a svěžesti hlubin oceánu. Můžete také zvýšit efekt dosažením tmavě modrých vzorků. Bez ohledu na výsledek, který dosáhnete, můžete si být jisti luxusním stylem a nadprůměrnými rozměry každého panelu - 203,8 x 24,1 cm.

PODLAHY LAMINOVANÉ PRO FLEXIBILNÍ APLIKACE

Jádrem panelů je pevná deska z HDF, která dává laminátu BerryAlloc velmi dobrou trvanlivost. Z tohoto důvodu obdrží třídu 32, která ji umožňuje používat v často navštěvovaných veřejných prostorech. Příkladem aplikace mohou být hotely nebo konferenční místnosti. Samozřejmě, nebrání tomu, aby se zabránilo použití takových odolných panelů v soukromém sektoru, například v místnostech nebo ložnicích. Laminát BerryAlloc má také certifikát protipožární odolnosti ve verzi Cfl-s1, díky čemuž je ještě bezpečnější. Navíc protiskluzový povrch snižuje riziko klouzání, které v kombinaci s ekologickým dřevem používaným k výrobě z nich činí zdravotní nezávadnost.

INSTALACE PODLAHY POMOCÍ SNADNÉHO SYSTÉMU

V současné době nejsou podlahové panely uměleckým dílem, které vyžadují talentované specialisty. Mnoho lidí uspořádá laminát ve svých vlastních domech. Pokud jste jedním z ambiciózních nadšenců, můžete očekávat nekomplikovanou instalaci. To slibuje 5G montážní systém, díky němuž můžete spojit vrstvené panely mrknutím oka. Před zahájením práce by se desky měly aklimatizovat po dobu nejméně 48 hodin. Příprava povrchu, vyrovnání jakýchkoli nerovností a důkladné čištění a umístění rohože pro zvukovou izolaci. Potom můžete panely připojit pomocí systému kliknutí, řádek po řádku. Pro další pohodlí můžete také instalovat podlahové vytápění.

Akční laminátové podlahy – kvalita a odolnost

Zajistěte si v online obchodě BRICOFLOR speciální laminátové podlahy a najděte vysoce kvalitní podlahové krytiny předních značek za bezkonkurenční ceny. Kromě toho má laminát rozhodující výhodu v tom, že je vybaven jednoduchým klikovým systémem, který si ve srovnání s parketovými podlahami můžete nainstalovat sami bez jakéhokoli úsilí.

U NÁS NAJDETE ZVLÁŠTNÍ LAMINÁTOVÉ podlahy ZA BEZKONKURENČNÍ CENY

My v BRICOFLOR vám nabízíme vysokou kvalitu od nejlepších výrobců za bezkonkurenční ceny. Využijte výhod sníženého zboží ze zbývajících zásob a zajistěte si levnou laminátovou podlahu v exkluzivní kvalitě. Speciální laminátová položka vám umožňuje zakoupit podlahové krytiny značkových výrobců a otevírá tak pro vás segment vysoce kvalitních laminátových podlah za nízkou cenu, částečně ze sbírek, které si už ani nemůžete koupit!

ROBUSTNÍ LAMINÁTOVÉ podlahy za skvělou cenu – prvotřídní kvalita

Laminátová podlaha v zásadě sestává z vysoce lisované dřevovláknité desky (HDF), na kterou je připevněna dekorativní vrstva. Díky tomuto procesu je rozmanitost dekorů samozřejmě neuvěřitelně rozmanitá a nezanechává téměř nic, co by bylo žádoucí. Od všech klasických dřevin, jako je dub, javor a buk, až po exotické dřevěné a fantasy dekory, neexistují téměř žádná omezení. Je možný i vzhled dlaždice. Díky tomu jsou laminátové podlahy obzvláště atraktivní, protože díky jejich rozmanitým dekorům je lze bez problémů instalovat po celém domě, aniž by vypadaly jednotvárně.

V zásadě je laminátová podlaha přiřazena třídě použití, kterou můžete použít pro orientaci. Třídy použití 21, 22 a 23 se používají pro soukromé účely a mají nízkou intenzitu použití, například v jídelnách nebo ložnicích. Třídy použití 31, 32 a 33 se používají pro intenzivní používání a zajišťují větší odolnost, aby je bylo možné používat soukromě i komerčně. Díky inovativním technologiím výrobců je nyní laminátová podlaha tvrdá a snadno čistitelná podlahová krytina s exkluzivními dekory. Díky svému převážně nízkému tepelnému odporu lze bez problémů pokládat speciální laminátové předměty i na podlahové topení.

Laminátové podlahy za akční ceny již nyní

Vzhledem k tomu, že laminátové podlahy, jak již bylo zmíněno, sestává z dekorativní vrstvy, různí výrobci již dávno přestali nabízet klasické vzory dřeva. Díky mikrospárům, které jsou zkosené po celé délce (2 V) nebo po celé délce (4 V), lze pokládat podlahu s různými kolekcemi, které zaručují neuvěřitelnou autentičnost, od betonové optiky po nápadité dekory a optiku parket. Díky synchronním pórům jsou některé podlahové krytiny dokonce navrženy tak, že mají přesnou ražbu potištěného zrna a lze je tedy stěží odlišit od parketové podlahy. Speciální laminátové podlahy vám umožní získat levný vstup do zvlášť kvalitního laminátu od předních výrobců za nejlepší cenu.

Laminátová podlaha výhodně na BRICOFLOR

V BRICOFLOR najdete podlahové krytiny, které jsou vybaveny nejnovějšími systémy pokládky a umožňují vám tak pokládat laminátovou podlahu sami - bez zoufalství. Jednotlivé desky lze zpravidla do sebe zastrčit a poté do sebe bezpečně zapadnout. Díky této technologii nejsou toxická lepidla a drahé nástroje zbytečné a můžete zajistit, aby byla vaše laminátová podlaha položena plovoucím způsobem. Vyžaduje se pouze kročejová zvuková izolace, kterou samozřejmě najdete v našem online obchodě pod nadpisem Příslušenství. Po položení je možné po podlaze okamžitě chodit. Vzhledem k tomu, že desky nejsou slepeny, je demontáž stejně rychlá.

Laminátová podlaha se však nejen snadno pokládá, ale také je velmi jednoduchá na údržbu, protože nejsou potřeba žádné speciální přípravky, obvykle ve formě melaminové vrstvy, chrání podlahovou krytinu před stříkající vodou a poškozením. To samozřejmě zaručuje životnost vaší laminátové podlahy, dokonce i se speciálními laminátovými předměty, a přinese vám radost z vašeho rozhodnutí hned od začátku. Jednoduché čištění vysáváním a setřením jemnými čisticími prostředky umožňuje snadnou péči o laminát, a to i v každodenním životě. Díky svému povlaku, který zabraňuje šíření bakterií, je laminátová podlaha oblíbená zejména v dětských pokojích. Řada laminátů je proto nejen nákladově efektivnější než například parketové podlahy, ale zaujme také vysokou kvalitou, exkluzivními dekory a snadnou instalací.

V dnešní době se laminát vyrábí s využitím nejmodernějších technologií, jež mají obrovský dopad na jeho kvalitu, vzhled i životnost. V našem online obchodě BRICOFLOR nabízíme produkty od několika předních výrobců podlahových krytin, kteří poskytují nejvyšší kvalitu laminátu a také záruku na produkty až 25 let. Tak dlouhá garance je v případě běžného laminátu nebývalá. Nejedná se však pouze o trvanlivost, podlahy předchází také estetika, která skvěle doplňuje každý interiér. Pokud jste nikdy neměli příležitost vidět nebo cítit nejvyšší kvalitu laminátu, připravte se na jedinečný zážitek. Potěší Vás zejména autentický vzhled a věrná napodobenina struktury dřeva. Kromě toho se laminátové podlahy také snadno pokládají. To je jedna z předností, proč jsou oblíbené. Při jejich nákupu tedy volíte moderní, odolnou, levnou a snadno instalovatelnou krytinu. Jde o mimořádnou úsporu Vašeho úsilí a peněz.

LAMINÁT JE PRO VŠECHNY, CO HLEDAJÍ VŠESTRANNOU A STYLOVOU PODLAHU PRO JAKÝKOLI PROSTOR

Laminátové podlahy jsou obvykle vyrobené ze tří různých vrstev. Spodní vrstvu, která zajišťuje stabilitu a zabraňuje vlhkosti, tvoří silná nosná HDF deska. Další vrstvou je povrchová, která nesenějaký vzor, a poslední je ochranná. Vzory se za dobu výroby výrazně proměnily, nyní bez problémů najdete zcela originální, o kterých se Vám dřív ani nesnilo. Snadno si vyberete ideální design pro Váš domov nebo obchodní prostory. Moderní laminát je velmi univerzální a funkční. Nové technologie při produkci zaručují vyšší odolnost i případnou adaptibilitu na vlhké prostory (např. koupelna). Laminát u vany se stal velmi populární volbou pro lidi, kteří mají rádi teplý a útulný vzhled dřevěné podlahy více než studenou dlažbu. Pokud dáváte přednost dřevěným dekorům ve stylu keramických obkladů, ale máte strach z pokládky, laminát má pro Vás řešení. Je dostupný ve formě dlaždic. Proto bez ohledu na to, zda renovujete kuchyň, koupelnu, jídelnu nebo obchůdek, vždy najdete laminátovou podlahu, která splní Vaše očekávání. 

BERRYALLOC: NEJLEPŠÍ LAMINÁT Z BELGIE

Zkušenosti a síla tohoto mezinárodního výrobce učinila z laminátu BerryAlloc často volenou krytinu pro dekoraci interiérů v obytných i komerčních budovách. BerryAlloc je vášeň pro kvalitní zpracování, inovaci a vysoce kvalitní služby. Belgický výrobce nabízí mnoho kolekcí laminátových podlah obsahujících široké, krátké i dlouhé desky, šité na míru Vaší kuchyně, koupelny či obýváku. Jeho podlahy jsou dobře známé po celém světě, zdobí například odbavovací halu British Airways na prvním terminálu londýnského letiště Heathrow, nebo salony Volkswagen po celém světě. Podlahy se snadno instalují, stejně jako čistí. Vydrží navíc mnoho let vypadat jako nové.

JOKA LAMINÁT: TOP ZNAČKA S NEJLEPŠÍM POMĚREM CENA/VÝKON

Pokud přemýšlíte o laminátu, nemůžete minou nabídku kvalitních podlah Joka z dílny společnosti Jordan. Na poli podlahových krytin má vynikající pověst, a proto u nás v eshopu BRICOFLOR najdete desítky různých variant laminátu od tohoto výrobce. Právě rozmanitost designů laminátových podlah Vám zaručuje, že se Váš sen splní. Vybavte si jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo třeba kancelář moderním laminátem. Díky vysoké odolnosti a životnosti nebudete litovat.

WINEO LAMINÁT: PUNC NĚMECKÉ KVALITY

Pokud hledáte pevnou a trvanlivou laminátovou podlahu, která nevyžaduje žádnou speciální péči, pak je Wineo skutečným pokladem, s nímž docílíte vynikajícího řešení. Jedná se o společnost patřící do skupiny Flooring Group Windmöller, jenž nabízí pouze vysoce kvalitní produkty. Wineo přináší na trh už od roku 1978 atraktivní designy laminátových podlah, které Vám pomůžou přinést novou a přátelskou atmosféru do každého prostředí. Přesvědčte se sami.

GERFLOR LAMINÁT: ŘADA TOPSILENCE PRO SPECIÁLNÍ NÁROKY

Laminát Gerflor s velmi slibným názvem TopSilence skutečně dokáže to, co slibuje, protože je dvakrát méně hlučný než běžně dostupný laminát. Pokud se pro tento produkt rozhodnete, omezíte nejen hlukovou kulisu ve Vašem každodenním životě, ale můžete si zároveň užívat nejvyššího komfortu bydlení díky jeho vhodnosti pro podlahové topení a přírodní elasticitě. Vinylový laminát TopSilence Vás bude hřát a rozmazlovat!

PĚKNÝ VZHLED A PŘÍJEMNÝ NA DOTEK. TO JE MODERNÍ LAMINÁT

V minulosti byl jeden z důvodů kritizování laminátových podlah jejich nepřirozený vzhled. Laminátové desky jako napodobenina dřevěných podlah byly ihned rozeznané od skutečného dřeva. Nicméně dnes je situace jiná. Spoustu laminátových podlah má krásnou a realistickou povrchovou strukturu, díky níž je povrch živelnější. Existuje několik typů, přičemž každý z nich napodobuje různé druhy dřeva. Daří se to díky přirozené struktuře pórů či kartáčovanému povrchu. Tato úžasná inovace v kombinaci s nejnovějšími dekoracemi činí laminát autentický a elegantní. A proto může překvapit i ty nejnáročnější oponenty. Kromě různorodé povrchové struktury jsou laminátové podlahy také k dispozici v mnoha různých velikostech, které nadále podporují vytváření perfektního designu ve Vašem domě nebo místě podnikání. Realistické vzory na podlaze způsobují, že laminát vypadá krásně, a je příjemný také na dotek. 

ELEGANTNÍ LAMINÁT BERRYALLOC GLORIOUS JE K DOSTÁNÍ V BRICOFLORU

Elegantní vzhled BerryAlloc Glorious je přesně to, co ve vašich pokojích stále chybí? Neváhejte a objednávejte přes náš internetový obchod. Pokud jste se ještě nerozhodli, který model si vyberete, nezapomeňte, že si můžete zdarma objednat až 8 vzorků. Jakmile se rozhodnete koupit, ušetříte peníze nákupem u společnosti BRICOFLOR, protože nabízíme všechny naše produkty za atraktivní cenu s naší zárukou nejlepší ceny. Chcete-li však pro velký projekt použít laminát, kontaktujte nás a připravíme pro Vás individuální nabídku. Můžete nás kontaktovat telefonem, odesláním e-mailu nebo kontaktním formulářem.

Plus icon Přečtěte si více