Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BERRYALLOC GLORIOUS - LAMINÁT PRO BYDLENÍ I KANCELÁŘ

Glorious laminátové panely jsou ideální volbou pro elegantní zařízení. Jejich velké rozměry dávají podlaze působivý vzhled, takže můžete vizuálně zlepšit vnímání místnosti. Také z technického hlediska zlepšuje laminát BerryAlloc kvalitu díky použití velkých a tvrdých panelů. Z důvodu trvanlivosti získáváte od výrobce záruku na dobu životnosti, když tyto vysoce kvalitní panely umístíte do soukromého domova.

Dozvědět se více

Berry Alloc Glorious

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

VRCHOL DESIGNU S LAMINÁTEM BERRYALLOC

Abyste získali skutečný dojem skutečného dřeva, laminát získal dva důležité detaily. Panely mají okraje ve tvaru V, takže po instalaci je mezi nimi vidět malou mezeru, jako u dřevěných prken. Navíc je horní vrstva charakteristická strukturou z přírodního dřeva. Vyrábí se procesem vytlačování. Získané zrno poskytuje přesvědčivý hmatový dojem a současně zdůrazňuje atraktivní vzhled. Díky těmto vlastnostem laminované panely napodobují skutečné dřevěné povrchy, což ve skutečnosti dává dojem, že mají dřevěnou podlahu za méně peněz. Jaké výhody vám mohou nabídnout jednotlivé možnosti?

 

SLAVNÉ ELEGANTNÍ PANELY LAMINOVANÉ V PODOBĚ DŘEVA

V případě BerryAlloc Glorious si můžete vybrat z deseti různých variant inspirovaných dřevem, které nabízí správné řešení pro jakýkoliv styl vybavení. Pokud chcete svůj pokoj vybavit v klasickém stylu, bude vhodná dokonce i hnědá barva. Pokud však dáváte přednost modernímu designu, doporučuje se použít panely v odstínech šedé. Mohou být doplněny bílým nebo černým nábytkem, který vytvoří jednoduchý a elegantní design. Bez ohledu na vaši volbu budete určitě spokojeni s luxusním celkovým vzhledem, což je účinek působivého formátu. Všechny panely jsou překvapivě velké s šířkou 19 cm a délkou 203,8 cm.

 

MALÉ PANELY S PERFEKTNÍM VIZUÁLNÍM EFEKTEM

BerryAlloc Glorious Small nabízí možnost vybrat si ze sedmi různých vzorků. Všechny varianty jsou navrženy ve stylu autentického dřeva, které umožňuje cítit přírodní atmosféru. Nicméně to nekončí s inspirovaným vzhledem, protože tyto laminátové podlahy mají realistickou strukturu, která se získává pomocí nepravidelného vytlačování. Glorious Small je úzkopásmová podlaha v rozměrech 203,8 cm x 15,5 cm, díky čemuž je možné jej instalovat v menších prostorách.

V srdci sbírky jsou hnědé vzory, díky nimž jsou pokoje atraktivní. Můžete si vybrat mezi teplými, ale i chladnými tóny a přizpůsobit je vašim preferencím. Pokud chcete do svého pokoje nebo jídelny přinést čerstvý vzduch, BerryAlloc Glorious Small "62001281 Jazz XXL White" se hodí perfektně. Teplá bílá v kombinaci s jemným, snadno viditelným obilím vytváří živost a lehkost pro srdce, a proto je ideální pro jídelnu. Můžete jej kombinovat s nábytkem a dekorativními prvky z přírodních materiálů a vychutnat si relaxační atmosféru.

 

VZORKY BERRYALLOC GLORIOUS LUXE - ZAJÍMAVÁ STRUKTURA A ŽIVÁ ZRNA

Nejcharakterističtějším znakem Glorious Luxe je jeho detailní struktura. Efekt je nejen vizuálně autentický, ale především hmatový. Každá laminovaná deska napodobuje skutečné dřevo, které může dokonce oklamat příjemce s extrémně realistickými detaily. Tímto způsobem se objevuje vzrušující zrno, které zdůrazňuje viditelné trhliny a knoty. Ačkoli výběr sestává z pouhých šesti návrhů, stále nabízí širokou škálu různých odstínů. Kromě neutrálních provedení v hnědé a béžové barvě také obsahuje varianty v bílé, šedé a tmavě hnědé barvě. Zatímco bílo šedé laminované panely jsou vhodné především pro domácnosti navržené v moderním stylu, hluboká barva BerryAlloc Glorious Luxe „XL 62001295 Cracked tmavě hnědá“ může pomoci zinscenovat útulnou atmosféru. Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je kombinovat dekor s dřevěným nábytkem a současně přidávat tmavě červené akcenty.

 

SPECIÁLNÍ ATMOSFÉRA SE SLAVNÝMI XL PODLAHAMI

Chcete-li, aby se vaše podlaha dobře hodila k nábytku, Glorious XL se zaměřuje na omezené varianty, které se dobře hodí do mnoha stylů. Lze je kombinovat s nábytkem v různých barvách a sledují osobní estetický vzhled. Laminát v této kolekci je k dispozici v deseti úpravách, vytvořených na bázi dřeva, které pokrývají různé odstíny hnědé, béžové a šedé. To umožňuje, aby interiér byl navržen buď v klasickém nebo moderním stylu.

Pokud jste vždy chtěli vytvořit místnost inspirovanou mořskými světly, BerryAlloc Glorious XL "62001267 Jazz XXL White" je perfektní volbou. Vše, co musíte udělat, je harmonicky kombinovat bílé panely se světlým nábytkem, což dá pocit lehkosti a svěžesti hlubin oceánu. Můžete také zvýšit efekt dosažením tmavě modrých vzorků. Bez ohledu na výsledek, který dosáhnete, můžete si být jisti luxusním stylem a nadprůměrnými rozměry každého panelu - 203,8 x 24,1 cm.

 

PODLAHY LAMINOVANÉ PRO FLEXIBILNÍ APLIKACE

Jádrem panelů je pevná deska z HDF, která dává laminátu BerryAlloc velmi dobrou trvanlivost. Z tohoto důvodu obdrží třídu 32, která ji umožňuje používat v často navštěvovaných veřejných prostorech. Příkladem aplikace mohou být hotely nebo konferenční místnosti. Samozřejmě, nebrání tomu, aby se zabránilo použití takových odolných panelů v soukromém sektoru, například v místnostech nebo ložnicích. Laminát BerryAlloc má také certifikát protipožární odolnosti ve verzi Cfl-s1, díky čemuž je ještě bezpečnější. Navíc protiskluzový povrch snižuje riziko klouzání, které v kombinaci s ekologickým dřevem používaným k výrobě z nich činí zdravotní nezávadnost.

 

INSTALACE PODLAHY POMOCÍ SNADNÉHO SYSTÉMU

V současné době nejsou podlahové panely uměleckým dílem, které vyžadují talentované specialisty. Mnoho lidí uspořádá laminát ve svých vlastních domech. Pokud jste jedním z ambiciózních nadšenců, můžete očekávat nekomplikovanou instalaci. To slibuje 5G montážní systém, díky němuž můžete spojit vrstvené panely mrknutím oka. Před zahájením práce by se desky měly aklimatizovat po dobu nejméně 48 hodin. Příprava povrchu, vyrovnání jakýchkoli nerovností a důkladné čištění a umístění rohože pro zvukovou izolaci. Potom můžete panely připojit pomocí systému kliknutí, řádek po řádku. Pro další pohodlí můžete také instalovat podlahové vytápění.

 

ELEGANTNÍ LAMINÁT BERRYALLOC GLORIOUS JE K DOSTÁNÍ V BRICOFLORU

Elegantní vzhled BerryAlloc Glorious je přesně to, co ve vašich pokojích stále chybí? Neváhejte a objednávejte přes náš internetový obchod. Pokud jste se ještě nerozhodli, který model si vyberete, nezapomeňte, že si můžete zdarma objednat až 8 vzorků. Jakmile se rozhodnete koupit, ušetříte peníze nákupem u společnosti BRICOFLOR, protože nabízíme všechny naše produkty za atraktivní cenu s naší zárukou nejlepší ceny. Chcete-li však pro velký projekt použít laminát, kontaktujte nás a připravíme pro Vás individuální nabídku. Můžete nás kontaktovat telefonem, odesláním e-mailu nebo kontaktním formulářem.

✓ Laminátové podlahy s garancí nejlepší ceny

✓ Vzorky zdarma

✓ Nabídky na míru