BERRYALLOC ETERNITY – LAMINÁTOVÉ PODLAHY S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Potřebujete podlahu, která bude nadále funkční a vizuálně přitažlivá? Díky Berry…

Přečtěte si více

VYCHUTNEJTE SI SKVĚLOU ATMOSFÉRU DÍKY LAMINÁTU BERRYALLOC

Hlavním tématem sbírky jsou rustikální dřevěné vzory, dostupné v různých odstínech. Široká nabídka zahrnuje měkkou béžovou barvu, stejně jako řadu odstínů hnědé a šedé. Všechny verze mají autentické dřevěné zrno, které napodobuje povrch parketových podlah. V závislosti na modelu má laminát Berry Alloc Eternity přirozenou strukturu s hlubokým vyražením, který jí umožňuje dosáhnout takového vzhledu.

Kombinace krásných vzorů a světských barev vytváří útulnou atmosféru, která vás každodenně okouzlí. Vysoce kvalitní laminát a nedostatek levných výrobků budou nepochybně zdobit váš pokoj a budete se mezi nimi cítit dobře. Laminované panely jsou rovněž opatřeny obvodově zkoseným okrajem. Díky tomu propojení jednotlivých panelů vytváří konzistentní vzhled. Pro ty, kteří také hledají exkluzivní laminátovou podlahu s dlouhými panely, představí výrobce BerryAlloc Eternity Long. Každá deska působí obrovskou délkou, která dosahuje až 203,8 cm. Díky tomuto formátu XXL máte zaručen luxus v pokoji, luxus, který vás a vaše hosty fascinuje. 

IDEÁLNÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY PRO KAŽDÝ POKOJ

Ve srovnání s ostatními kolekcemi Eternity působí výjimečně dlouhou životností. To je způsobeno vysokou tloušťkou panelů - 12 mm, což činí podlahu obzvlášť odolnou. Z tohoto důvodu můžete flexibilně používat laminátové podlahy v komerčním sektoru, aniž byste museli zvážit intenzitu použití. Podle třídy použitelnosti 33 lze podlahovou krytinu používat i na velmi často používaných místech, např. v obchodních domech.

Laminátová podlaha, která se vyrovnává  s tímto velkým zatížením, je samozřejmě také vhodná pro váš domov. Můžete jej použít pro svou ložnici, chodbu nebo jídelnu a vychutnat si stylový vzhled. Kromě toho jsou panely kompatibilní s třídou požární ochrany Cfl-s1, což znamená, že vytvářejí pro vás a vaše hosty bezpečné prostředí.

DOPLŇKOVÁ OCHRANA ETERNITY BERRYALLOC V DŮSLEDKU POVRCHOVÉHO NÁTĚRU

Po dlouhou dobu byli lidé na laminát alergičtí kvůli povědomí o otoku panelů při kontaktu s vlhkostí. To však nemusí platit pro dnešní výrobky. Eternity má povlak HydroPlus, který zlepšuje odolnost proti vlhkosti. Od této chvíle se nemusíte bát, pokud náhodou zakopnete o sklenici vody. Povrchová úprava přispívá k dlouhověkosti laminátových panelů a usnadňuje jejich péči. Pravidelné čištění vysavačem je obvykle dostačující. U větších nečistot můžete podlahu otřít vlhkým hadříkem.

VYSOKÝ KOMFORT INSTALACE ETERNITY VE VZTAHU K SYSTÉMU KLIKNUTÍ 5G

Pokud chcete provést vlastní rekonstrukci, budete příjemně překvapeni laminátem BerryAlloc. Díky 5G snap-in systému se snadno montují. I amatérští řemeslníci jsou úspěšní! Nepotřebujete lepidlo a ani speciální nástroje nejsou nutné. Připojovací spoje na bočních stranách panelů umožňují jednoduché, ale především trvalé spojování panelů dohromady. Díky tomu můžete po krátké montáži použít laminátovou podlahu a chodit po ní. Před montáží by se otevřené panely měly aklimatizovat po dobu nejméně 48 hodin.

Při montáži ponechte prostor 8-10 mm od stěn tak, aby se výplň nevyskytla později. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je dát pár klínů na danou vzdálenost. Protože laminátová podlaha má vynikající tepelný odpor až do 0,12 m² K / W, může být použita společně s podlahovým vytápěním. Výsledkem je ohřev celého povrchu a umožňuje vám vychutnat správnou teplotu nohou bez poškození povrchu.

Akční laminátové podlahy – kvalita a odolnost

Zajistěte si v online obchodě BRICOFLOR speciální laminátové podlahy a najděte vysoce kvalitní podlahové krytiny předních značek za bezkonkurenční ceny. Kromě toho má laminát rozhodující výhodu v tom, že je vybaven jednoduchým klikovým systémem, který si ve srovnání s parketovými podlahami můžete nainstalovat sami bez jakéhokoli úsilí.

U NÁS NAJDETE ZVLÁŠTNÍ LAMINÁTOVÉ podlahy ZA BEZKONKURENČNÍ CENY

My v BRICOFLOR vám nabízíme vysokou kvalitu od nejlepších výrobců za bezkonkurenční ceny. Využijte výhod sníženého zboží ze zbývajících zásob a zajistěte si levnou laminátovou podlahu v exkluzivní kvalitě. Speciální laminátová položka vám umožňuje zakoupit podlahové krytiny značkových výrobců a otevírá tak pro vás segment vysoce kvalitních laminátových podlah za nízkou cenu, částečně ze sbírek, které si už ani nemůžete koupit!

ROBUSTNÍ LAMINÁTOVÉ podlahy za skvělou cenu – prvotřídní kvalita

Laminátová podlaha v zásadě sestává z vysoce lisované dřevovláknité desky (HDF), na kterou je připevněna dekorativní vrstva. Díky tomuto procesu je rozmanitost dekorů samozřejmě neuvěřitelně rozmanitá a nezanechává téměř nic, co by bylo žádoucí. Od všech klasických dřevin, jako je dub, javor a buk, až po exotické dřevěné a fantasy dekory, neexistují téměř žádná omezení. Je možný i vzhled dlaždice. Díky tomu jsou laminátové podlahy obzvláště atraktivní, protože díky jejich rozmanitým dekorům je lze bez problémů instalovat po celém domě, aniž by vypadaly jednotvárně.

V zásadě je laminátová podlaha přiřazena třídě použití, kterou můžete použít pro orientaci. Třídy použití 21, 22 a 23 se používají pro soukromé účely a mají nízkou intenzitu použití, například v jídelnách nebo ložnicích. Třídy použití 31, 32 a 33 se používají pro intenzivní používání a zajišťují větší odolnost, aby je bylo možné používat soukromě i komerčně. Díky inovativním technologiím výrobců je nyní laminátová podlaha tvrdá a snadno čistitelná podlahová krytina s exkluzivními dekory. Díky svému převážně nízkému tepelnému odporu lze bez problémů pokládat speciální laminátové předměty i na podlahové topení.

Laminátové podlahy za akční ceny již nyní

Vzhledem k tomu, že laminátové podlahy, jak již bylo zmíněno, sestává z dekorativní vrstvy, různí výrobci již dávno přestali nabízet klasické vzory dřeva. Díky mikrospárům, které jsou zkosené po celé délce (2 V) nebo po celé délce (4 V), lze pokládat podlahu s různými kolekcemi, které zaručují neuvěřitelnou autentičnost, od betonové optiky po nápadité dekory a optiku parket. Díky synchronním pórům jsou některé podlahové krytiny dokonce navrženy tak, že mají přesnou ražbu potištěného zrna a lze je tedy stěží odlišit od parketové podlahy. Speciální laminátové podlahy vám umožní získat levný vstup do zvlášť kvalitního laminátu od předních výrobců za nejlepší cenu.

Laminátová podlaha výhodně na BRICOFLOR

V BRICOFLOR najdete podlahové krytiny, které jsou vybaveny nejnovějšími systémy pokládky a umožňují vám tak pokládat laminátovou podlahu sami - bez zoufalství. Jednotlivé desky lze zpravidla do sebe zastrčit a poté do sebe bezpečně zapadnout. Díky této technologii nejsou toxická lepidla a drahé nástroje zbytečné a můžete zajistit, aby byla vaše laminátová podlaha položena plovoucím způsobem. Vyžaduje se pouze kročejová zvuková izolace, kterou samozřejmě najdete v našem online obchodě pod nadpisem Příslušenství. Po položení je možné po podlaze okamžitě chodit. Vzhledem k tomu, že desky nejsou slepeny, je demontáž stejně rychlá.

Laminátová podlaha se však nejen snadno pokládá, ale také je velmi jednoduchá na údržbu, protože nejsou potřeba žádné speciální přípravky, obvykle ve formě melaminové vrstvy, chrání podlahovou krytinu před stříkající vodou a poškozením. To samozřejmě zaručuje životnost vaší laminátové podlahy, dokonce i se speciálními laminátovými předměty, a přinese vám radost z vašeho rozhodnutí hned od začátku. Jednoduché čištění vysáváním a setřením jemnými čisticími prostředky umožňuje snadnou péči o laminát, a to i v každodenním životě. Díky svému povlaku, který zabraňuje šíření bakterií, je laminátová podlaha oblíbená zejména v dětských pokojích. Řada laminátů je proto nejen nákladově efektivnější než například parketové podlahy, ale zaujme také vysokou kvalitou, exkluzivními dekory a snadnou instalací.

Laminátová podlaha výhodně a kvalitně

V dnešní době se laminát vyrábí s využitím nejmodernějších technologií, jež mají obrovský dopad na jeho kvalitu, vzhled i životnost. V našem online obchodě BRICOFLOR nabízíme produkty od několika předních výrobců podlahových krytin, kteří poskytují nejvyšší kvalitu laminátu a také záruku na produkty až 25 let. Tak dlouhá garance je v případě běžného laminátu nebývalá. Nejedná se však pouze o trvanlivost, podlahy předchází také estetika, která skvěle doplňuje každý interiér. Pokud jste nikdy neměli příležitost vidět nebo cítit nejvyšší kvalitu laminátu, připravte se na jedinečný zážitek. Potěší Vás zejména autentický vzhled a věrná napodobenina struktury dřeva. Kromě toho se laminátové podlahy také snadno pokládají. To je jedna z předností, proč jsou oblíbené. Při jejich nákupu tedy volíte moderní, odolnou, levnou a snadno instalovatelnou krytinu. Jde o mimořádnou úsporu Vašeho úsilí a peněz.

LAMINÁT JE PRO VŠECHNY, CO HLEDAJÍ VŠESTRANNOU A STYLOVOU PODLAHU PRO JAKÝKOLI PROSTOR

Laminátové podlahy jsou obvykle vyrobené ze tří různých vrstev. Spodní vrstvu, která zajišťuje stabilitu a zabraňuje vlhkosti, tvoří silná nosná HDF deska. Další vrstvou je povrchová, která nesenějaký vzor, a poslední je ochranná. Vzory se za dobu výroby výrazně proměnily, nyní bez problémů najdete zcela originální, o kterých se Vám dřív ani nesnilo. Snadno si vyberete ideální design pro Váš domov nebo obchodní prostory.

Moderní laminát je velmi univerzální a funkční. Nové technologie při produkci zaručují vyšší odolnost i případnou adaptibilitu na vlhké prostory (např. koupelna). Laminát u vany se stal velmi populární volbou pro lidi, kteří mají rádi teplý a útulný vzhled dřevěné podlahy více než studenou dlažbu. Pokud dáváte přednost dřevěným dekorům ve stylu keramických obkladů, ale máte strach z pokládky, laminát má pro Vás řešení. Je dostupný ve formě dlaždic. Proto bez ohledu na to, zda renovujete kuchyň, koupelnu, jídelnu nebo obchůdek, vždy najdete laminátovou podlahu, která splní Vaše očekávání.

BERRYALLOC: NEJLEPŠÍ LAMINÁT Z BELGIE

Zkušenosti a síla tohoto mezinárodního výrobce učinila z laminátu BerryAlloc často volenou krytinu pro dekoraci interiérů v obytných i komerčních budovách. BerryAlloc je vášeň pro kvalitní zpracování, inovaci a vysoce kvalitní služby. Belgický výrobce nabízí mnoho kolekcí laminátových podlah obsahujících široké, krátké i dlouhé desky, šité na míru Vaší kuchyně, koupelny či obýváku. Jeho podlahy jsou dobře známé po celém světě, zdobí například odbavovací halu British Airways na prvním terminálu londýnského letiště Heathrow, nebo salony Volkswagen po celém světě. Podlahy se snadno instalují, stejně jako čistí. Vydrží navíc mnoho let vypadat jako nové.

JOKA LAMINÁT: TOP ZNAČKA S NEJLEPŠÍM POMĚREM CENA/VÝKON

Pokud přemýšlíte o laminátu, nemůžete minou nabídku kvalitních podlah Joka z dílny společnosti Jordan. Na poli podlahových krytin má vynikající pověst, a proto u nás v eshopu BRICOFLOR najdete desítky různých variant laminátu od tohoto výrobce. Právě rozmanitost designů laminátových podlah Vám zaručuje, že se Váš sen splní. Vybavte si jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo třeba kancelář moderním laminátem. Díky vysoké odolnosti a životnosti nebudete litovat.

WINEO LAMINÁT: PUNC NĚMECKÉ KVALITY

Pokud hledáte pevnou a trvanlivou laminátovou podlahu, která nevyžaduje žádnou speciální péči, pak je Wineo skutečným pokladem, s nímž docílíte vynikajícího řešení. Jedná se o společnost patřící do skupiny Flooring Group Windmöller, jenž nabízí pouze vysoce kvalitní produkty. Wineo přináší na trh už od roku 1978 atraktivní designy laminátových podlah, které Vám pomůžou přinést novou a přátelskou atmosféru do každého prostředí. Přesvědčte se sami.

GERFLOR LAMINÁT: ŘADA TOPSILENCE PRO SPECIÁLNÍ NÁROKY

Laminát Gerflor s velmi slibným názvem TopSilence skutečně dokáže to, co slibuje, protože je dvakrát méně hlučný než běžně dostupný laminát. Pokud se pro tento produkt rozhodnete, omezíte nejen hlukovou kulisu ve Vašem každodenním životě, ale můžete si zároveň užívat nejvyššího komfortu bydlení díky jeho vhodnosti pro podlahové topení a přírodní elasticitě. Vinylový laminát TopSilence Vás bude hřát a rozmazlovat!

PĚKNÝ VZHLED A PŘÍJEMNÝ NA DOTEK. TO JE MODERNÍ LAMINÁT

V minulosti byl jeden z důvodů kritizování laminátových podlah jejich nepřirozený vzhled. Laminátové desky jako napodobenina dřevěných podlah byly ihned rozeznané od skutečného dřeva. Nicméně dnes je situace jiná. Spoustu laminátových podlah má krásnou a realistickou povrchovou strukturu, díky níž je povrch živelnější. Existuje několik typů, přičemž každý z nich napodobuje různé druhy dřeva. Daří se to díky přirozené struktuře pórů či kartáčovanému povrchu. Tato úžasná inovace v kombinaci s nejnovějšími dekoracemi činí laminát autentický a elegantní. A proto může překvapit i ty nejnáročnější oponenty. Kromě různorodé povrchové struktury jsou laminátové podlahy také k dispozici v mnoha různých velikostech, které nadále podporují vytváření perfektního designu ve Vašem domě nebo místě podnikání. Realistické vzory na podlaze způsobují, že laminát vypadá krásně, a je příjemný také na dotek.

OBJEDNÁVEJTE LAMINÁTOVÉ PODLAHY BERRYALLOC ETERNITY V OBCHODĚ BRICOFLOR

Objednejte si odolnou podlahu BerryAlloc Eternity, která zajistí bezpečnost a pohodlí ve vašich pokojích. Sbírka je k dispozici v našem online obchodě za rozumnou cenu - to je naše základní záruka. Při větších objednávkách můžete ušetřit ještě více. Kontaktujte náš tým a požádejte o individuální nabídku. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách BRICOFLOR. Pokud jste ještě nerozhodli, který návrh si vyberete, objednejte zdarma až 8 vzorků.

Plus icon Přečtěte si více