Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BERRYALLOC ETERNITY – LAMINÁTOVÉ PODLAHY S DLOUHOU DOBOU ŽIVOTNOSTI

Potřebujete podlahu, která bude nadále funkční a vizuálně přitažlivá? Díky BerryAlloc Eternity si můžete být jisti, že obdržíte celoživotní záruku pro soukromé použití a šest let pro komerční použití. Designovaný podle nejvyšších standardů, laminát BerryAlloc poskytuje vynikající odolnost, takže je efektivní po celá léta.

Dozvědět se více

Berry Alloc Eternity

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

VYCHUTNEJTE SI SKVĚLOU ATMOSFÉRU DÍKY LAMINÁTU BERRYALLOC

Hlavním tématem sbírky jsou rustikální dřevěné vzory, dostupné v různých odstínech. Široká nabídka zahrnuje měkkou béžovou barvu, stejně jako řadu odstínů hnědé a šedé. Všechny verze mají autentické dřevěné zrno, které napodobuje povrch parketových podlah. V závislosti na modelu má laminát Berry Alloc Eternity přirozenou strukturu s hlubokým vyražením, který jí umožňuje dosáhnout takového vzhledu.

Kombinace krásných vzorů a světských barev vytváří útulnou atmosféru, která vás každodenně okouzlí. Vysoce kvalitní laminát a nedostatek levných výrobků budou nepochybně zdobit váš pokoj a budete se mezi nimi cítit dobře. Laminované panely jsou rovněž opatřeny obvodově zkoseným okrajem. Díky tomu propojení jednotlivých panelů vytváří konzistentní vzhled. Pro ty, kteří také hledají exkluzivní laminátovou podlahu s dlouhými panely, představí výrobce BerryAlloc Eternity Long. Každá deska působí obrovskou délkou, která dosahuje až 203,8 cm. Díky tomuto formátu XXL máte zaručen luxus v pokoji, luxus, který vás a vaše hosty fascinuje.

 

IDEÁLNÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY PRO KAŽDÝ POKOJ

Ve srovnání s ostatními kolekcemi Eternity působí výjimečně dlouhou životností. To je způsobeno vysokou tloušťkou panelů - 12 mm, což činí podlahu obzvlášť odolnou. Z tohoto důvodu můžete flexibilně používat laminátové podlahy v komerčním sektoru, aniž byste museli zvážit intenzitu použití. Podle třídy použitelnosti 33 lze podlahovou krytinu používat i na velmi často používaných místech, např. v obchodních domech.

Laminátové podlahy, které se vyrovnávají s tímto velkým zatížením, jsou samozřejmě také vhodné pro váš domov. Můžete jej použít pro svou ložnici, chodbu nebo jídelnu a vychutnat si stylový vzhled. Kromě toho jsou panely kompatibilní s třídou požární ochrany Cfl-s1, což znamená, že vytvářejí pro vás a vaše hosty bezpečné prostředí.

 

DOPLŇKOVÁ OCHRANA ETERNITY BERRYALLOC V DŮSLEDKU POVRCHOVÉHO NÁTĚRU

Po dlouhou dobu byli lidé na laminát alergičtí kvůli povědomí o otoku panelů při kontaktu s vlhkostí. To však nemusí platit pro dnešní výrobky. Eternity má povlak HydroPlus, který zlepšuje odolnost proti vlhkosti. Od této chvíle se nemusíte bát, pokud náhodou zakopnete o sklenici vody. Povrchová úprava přispívá k dlouhověkosti laminátových panelů a usnadňuje jejich péči. Pravidelné čištění vysavačem je obvykle dostačující. U větších nečistot můžete podlahu otřít vlhkým hadříkem.

 

VYSOKÝ KOMFORT INSTALACE ETERNITY VE VZTAHU K SYSTÉMU KLIKNUTÍ 5G

Pokud chcete provést vlastní rekonstrukci, budete příjemně překvapeni laminátem BerryAlloc. Díky 5G snap-in systému se snadno montují. I amatérští řemeslníci jsou úspěšní! Nepotřebujete lepidlo a ani speciální nástroje nejsou nutné. Připojovací spoje na bočních stranách panelů umožňují jednoduché, ale především trvalé spojování panelů dohromady. Díky tomu můžete po krátké montáži použít laminátovou podlahu a chodit po ní. Před montáží by se otevřené panely měly aklimatizovat po dobu nejméně 48 hodin.

Při montáži ponechte prostor 8-10 mm od stěn tak, aby se výplň nevyskytla později. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je dát pár klínů na danou vzdálenost. Protože laminátová podlaha má vynikající tepelný odpor až do 0,12 m² K / W, může být použita společně s podlahovým vytápěním. Výsledkem je ohřev celého povrchu a umožňuje vám vychutnat správnou teplotu nohou bez poškození povrchu.

 

OBJEDNÁVEJTE LAMINÁTOVÉ PODLAHY BERRYALLOC ETERNITY V OBCHODĚ BRICOFLOR

Objednejte si odolnou podlahu BerryAlloc Eternity, která zajistí bezpečnost a pohodlí ve vašich pokojích. Sbírka je k dispozici v našem online obchodě za rozumnou cenu - to je naše základní záruka. Při větších objednávkách můžete ušetřit ještě více. Kontaktujte náš tým a požádejte o individuální nabídku. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách BRICOFLOR. Pokud jste ještě nerozhodli, který návrh si vyberete, objednejte zdarma až 8 vzorků.

✓ Laminátové podlahy s garancí nejlepší ceny

✓ Vzorky zdarma

✓ Nabídky na míru