BASE.59 LAMINÁTOVÁ PODLAHA: ATRAKTIVNÍ VZHLED A JINÉ VÝHODY

Laminátová podlaha Base.59 dokazue, že estetická a funkční podlahová krytina nemus…

Přečtěte si více

ŠIROKÉ MOŽNOSTI APLIKACE DÍKY VELKÉ TRVANLIVOSTI

Laminátová podlaha base.59 je složena z několika vrstev, přičemž její stabilní jádro je rozhodující pro své vynikající vlastnosti. Střední vrstva tvoří nosná deska HDF, dřevotříska s vysokou hustotou, která dělá desky odolné vůči vnějším silám. Vlhkost není u této laminátové podlahy problém, protože je poskytována výrobcem se speciální ochranou zdroje. Podlaha je k dispozici v tloušťkách 7 mm a 8 mm, které se liší podle technických údajů.

Dlahy o tloušťce 7 mm jsou ohodnoceny třídou 31 a jsou tedy vhodné nejen pro vybavení vašich čtyř stěn, ale také pro použití v hotelovém průmyslu. Navíc lze ve středně velkých kancelářských budovách použít také verze o tloušťce 8 mm. Patří sem například malé butiky nebo konferenční místnosti. Bezpečnostní standardy pro komerční použití lze snadno splnit díky hořlavosti podle třídy požární ochrany Cfl-s1. Současně protiskluzový povrch snižuje riziko, že vy nebo vaši hosté uklouznete při vstupu na podlahu.

DOBRÉ PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A VAŠE ZDRAVÍ

V dnešním světě je ochrana životního prostředí stále důležitější. Z tohoto důvodu laminátová podlaha base.59 přikládá velký význam udržitelnosti a ekologické produkci, což potvrzují i ​​dva certifikáty. Na jedné straně je uděluje ekoinstitut, což je důvod, proč se můžete těšit na podlahové krytiny s nízkými emisemi. Navíc značka PEFC označuje, že base.59 obstarává dřevo pro výrobu z udržitelně řízených lesů, a proto využívá přírodních zdrojů zodpovědně. Díky antibakteriálnímu povrchu se nemusíte starat o žádné negativní účinky na vaše zdraví a pohodu, tato lamiátová podlaha Vás nezklame.

LAMINÁTOVÁ PODLAHA V SOFISTIKOVANÉM DESIGNU

Pokud jde o optiku, můžete také sledovat své osobní nápady pro návrh interiéru s laminátem base.59. Klasickou atmosféru lze snadno dosáhnout položením laminátové podlahy. Ty mají obvodové zkosení, které vytváří snadné spoje mezi jednotlivými deskami. Výsledkem je, že celkový výsledek se sotva rozlišuje od skutečné dřevěné podlahy. Kromě toho jsou v lodní podlaze připraveny některé návrhy, které jsou vhodné zejména pro menší místnosti.

Můžete snadno přizpůsobit barvu nové podlahové krytiny vašemu nábytku, protože jsou k dispozici dlaždice v tmavých i světlých odstínech. Texturovaný povrch, který se používá téměř ve všech dekorech, zajišťuje zvláštní pozorovací zážitek. Při použití různých technik je vrchní nátěr opatřen kartáčkem, který vytváří rustikální stárnoucí strukturu, což dělá vzhled ještě autentičtější. Design je zaoblený matným leskem, díky čemuž je laminátová podlaha velmi vznešená.

JEDNODUCHÁ INSTALACE DÍKY CLICKTEC BASE.59

Mnoho milovníků DIY se úmyslně rozhodne, že laminátová podlaha je to pravé, protože je mnohem snazší ji položit ve srovnání s jinými typy podlahových krytin, jako je koberec nebo lepicí vinyl. Rovněž desky base.59 nejsou výjimkou a mají body s rychlým instalováním, které nevyžadují předchozí znalosti. Předinstalovaný click systém umožňuje plovoucí instalaci, která funguje zcela bez lepidla.

Nejprve byste měli kompenzovat stávající nerovnosti v zemi a položit základnu zvukové izolace. Umístěte více klínů, aby se udržely 12 mm mezery mezi stěnami a pevnými součástmi. Potom můžete začít s přílohou. Pomocí kliknutí spojíte prkna s jednoduchými kroky, abyste mohli po krátkém čase nastavit své místnosti. V případě potřeby může být laminátová podlaha také kombinována s podlahovým vytápěním teplou vodou a nechat příjemné teplo ve vašem domě nebo ve vaší nemovitosti.

BASE.59 LAMINÁT NYNÍ DOSTUPNÝ NA ESHOPU BRICOFLOR

Laminátová podlaha base.59 Vám může zajistit prkna s vynikajícím poměrem cena / výkon. Určitě najdete tu správnou výzdobu pro vaše pokoje v našem sortimentu a současně využijete naší praktické nejlepší záruky ceny. Pokud je pro vás vhodné více verzí, pak naše bezplatná ukázková služba může sloužit jako podpora rozhodování. Vyberte si až osm dekorů a my vám zašleme šikovné vzorky, které si můžete prohlédnout blíže. Chcete-li vybavit větší plochy podlahou, můžete také získat od nás individuální nabídku. Za tímto účelem kontaktujte prosím náš servisní tým BRICOFLOR, který můžete kontaktovat e-mailem, kontaktním formulářem nebo našim zákaznickým poradenstvím.

Plus icon Přečtěte si více