Close icon

Kobercové čtverce - nabídky za skvělé ceny

Kobercové čtverce se již dávno osvědčily díky mnoha výhodám a zjednodušené…

Přečtěte si více
-34%
origin-claim
-34%
origin-claim
origin-claim
-34%
origin-claim
-34%
origin-claim
In stock:
217,5 m²
origin-claim
origin-claim
origin-claim
-61%
origin-claim
-61%
origin-claim
origin-claim
-61%
origin-claim
-61%
origin-claim
origin-claim
-28%
origin-claim
-28%
origin-claim
-28%
origin-claim
-28%
origin-claim
-28%
origin-claim
-56%
origin-claim
1 - 20 z 77 Produkty

Levné kobercové čtverce - speciální nabídky v atraktivních barvách a designech

Levné a dobré kobercové čtverce, které najdete jako speciální nabídku v našem internetovém obchodě, nabízejí skvělou nízkou cenu. Kobercové dlaždice jsou k dispozici v mnoha různých kolekcích se širokou škálou povrchových struktur a barev. Ani zlevněná cena nemůže nic změnit. 

Ať už jsou to klasické nebo moderní barvy, teplé nebo studené tóny, zaručeně najdete v našem sortimentu to, co hledáte. Vzrušující mottlingové nebo přímočaré pruhy dodají vaší podlaze něco jistého, ale položení šachovnicového vzoru může vizuálně uvolnit podlahové krytiny v barvě prosté barvy.

Kobercové čtverce V BRICOFLOR - KVALITA ZA Nízké CENY

Levné kobercové čtverce nejsou v žádném případě kvalitně horší než naše pravidelné kolekce. Zde můžete získat vysoce kvalitní materiály a vynikající zpracování za sníženou cenu. Speciální nabídka nabízí již ukončené sbírky nebo zbývající zásoby od známých výrobců, kteří zaručují kvalitu. 

Kobercové čtverce jsou dostupné v mnoha různých provedeních. Jemná a hrubá kvalita smyčky je obvykle velmi odolná a zabraňuje pronikání částic nečistot do vláken, což z nich dělá velmi snadnou údržbu. Řezané smyčky na druhé straně vytvářejí obzvláště jemnou velurovou kvalitu, která je vhodná zejména do obývacích pokojů a ložnic, kde je pohodlí prioritou. Kobercové čtverce jsou často vhodné i pro kolečkové židle a podlahové vytápění, a proto je lze použít ještě pružněji. Kobercové čtverce jsou levné nejen pro soukromý sektor, ale také pro komerční použití ve smluvním sektoru. Nenechte si ujít speciální nabídky s přesvědčivou kvalitou a vzhledem! 

Kobercové čtverce za výhodnou cenu - rychlá pokládka 

Naše zbývající položky jsou nejen za snížené ceny, ale také se výrazně lépe aplikují na podlahu. Kobercové čtverce ze všech kolekcí mají jednu společnou věc: Ve srovnání s tradičním kobercem na objemných rolích se díky praktickým rozměrům zřetelně snáze přepravují, schodišťové schody již nepředstavují překážku a bez problémů se vejdou do auta vejdou. Obvykle jsou také samonosné kobercové čtverce levné a rychle pokladatelné.

Kobercové čtverce mají dostatečnou hmotnost, díky které nevyžadují lepidlo a mohou být snadno položeny a udrží svůj tvar i pod velkou zátěží. Zvláště zajímavý motiv je šachovnicový vzor, ​​který je možný u mnoha sbírek, a kombinace různých barev a textur otevírá nový kreativní prostor. Naše speciální položky vám umožňují tuto nekomplikovanou podlahu za bezkonkurenční nízké ceny - skutečné nabídky a speciální nabídky, aniž byste se museli vzdát kvality značky!

Kobercové čtverce - VYSOKÉ KVALITNÍ KOBERCE 

Sleva nebo normální cena - kvalita koberců ani životní prostředí by nemělo nikdy být na úkor ceny. Kobercové čtverce jsou ve srovnání s tradičním kobercem zvlášť šetrné k životnímu prostředí. Tekuté lepidlo obsahuje méně chemikálií a malé množství odpadu a díky praktickým rozměrům snižuje množství odpadu. Udržitelná činnost je také důležitá pro mnoho výrobců a větší pozornost je věnována neutrálním emisím, používání recyklovaných materiálů a výrobě šetrné k životnímu prostředí. Z toho profitují i ​​naše speciální nabídky, protože se jedná o dobře známé kvalitní výrobky, které jsou levně nabízeny jako zbytkové položky.

Kobercové čtverce do všech místností

Pokud jde o kobercové čtverce, většina lidí nejprve vymyslí měkkou a pohodlnou podlahovou krytinu pro svůj domov. Ale kobercové čtverce dokážou ještě více: S pomocí obzvláště robustních materiálů a přízí, jakož i pečlivým moderním zpracováním se vytvářejí extrémně odolné výrobky, které vydrží i ve vysokém zatížení ve smluvním sektoru a s nimiž není žádný problém. Můžete tak těžit ze svobody designu a příjemného vzhledu textilních podlahových krytin v komerčním sektoru. Samozřejmě také těžíte z mnoha výhod textilních dlaždic: zejména v kancelářích nebo vzdělávacích institucích, kde je důležitá klidná pracovní atmosféra, se například vyplatí vynikající izolace hluku. Díky vysoké kvalitě, kterou mnozí renomovaní výrobci dodržují, není nic, co by jim bránilo v instalaci na takových místech.

Kobercové čtverce pro váš domov

V obytné části se modulární podlaha okouzlí svým teplým vzhledem a příjemným pocitem chůze. Díky široké škále barev mohou být vaše obytné prostory navrženy přesně podle vašich představ. Materiál příze je jemný a měkký a a ucítíte jeho příjemný komfort, jakmile vstanete. Použijte kobercové čtverce pro návrh vašich chodeb, ložnic a obývacích pokojů a budete se cítit jako doma! Textilní dlaždice jsou také vhodné pro alergiky. Kolekce lze snadno vyčistit pomocí vysavače, aby se o vaši podlahu bylo rychle a snadno postaráno!

Kobercové čtverce do kanceláře či hotelu

Kobercové čtverce nejsou jen něco pro váš domov! V hotelu vytváří útulnou atmosférou a díky snadné údržbě jsou často používány v obchodech se stravováním, take pro jejich pozitivní vliv na akustiku místnosti. Modulární podlaha a generované vnitřní klima spíše podporují kreativitu a koncentraci. Potěší také jejich antistatické vybavení a vhodnost pro komerční prostory, kde se používají kolečkové židle.

Kobercové čtverce pro veletrhy a akce

Ale také to může být odolnější! Pokládejte kobercové čtverce na veletrzích nebo jako podklad pro spontánní události! Vyčnívejte z davu a odlište se od ostatních vystavovatelů prezentací svých produktů na skvělých podlahách. Pokud skončí současný veletrh, můžete jednoduše zabalit podlahovou krytinu a znovu ji použít v budoucnu! Veletržní výrobky mají také vysokou protipožární třídu, aby splňovaly bezpečnostní požadavky! Buďte dobře připraveni bez ohledu na to, kde chcete podlahu použít!

Kobercové čtverce – Výrobce kvalitních kobercových čtverců v našich online obchodech

Chceme našim zákazníkům dopřát širokou škálu kobercových dlaždic pro naše zákazníky, proto najdete v našem online obchodě řadu kvalitních výrobců a velké množství různých sbírek pro domácí a smluvní sektor.

Heuga výrobce – kobercové čtverce jedině kvalitně

Zakladatel nizozemské společnosti Heuga, která stojí za dlouholetými zkušenostmi, nejvyššími standardy kvality a širokou paletou produktů, je považován za vynálezce kobercové čtverce. U nás najdete více než 20 sbírek od tradičního výrobce založeného v roce 1956, z nichž mnohé jsou vhodné pro komerční projekty. Při výrobě modulárních podlahových krytin se společnost Heuga řídí udržitelnými, ekologicky šetrnými principy projektu Mission Zero, k němuž se zavázala také americká mateřská společnost Interface.

Schatex výrobce - Nejlepší kvalita a optika 

Najdete zde velké množství nejlepších kolekcí s kobercovými dlaždicemi od Schatexu. Ať už pro svůj vlastní domov nebo do restaurací a pro veletržní prostory, najdete zde sbírky, které nejen opticky září, ale vyznačují se také vysokou kvalitou. Zatímco v popředí je produkce šetrná k životnímu prostředí, získáte řadu návrhů, které podporují živé kombinace a rozvoj vaší vlastní kreativity. Se společností Schatex objevíte kvalitu, která má svůj původ v Bergisches Land a neustále se vyvíjí a přizpůsobuje se nejnovějšímu vývoji.

Balsan výrobce - kobercové čtverce vysoké kvality

Balsan společnost pochází z Francie a je to přední výrobce textilních podlahových krytin, Balsan také ví, jak se inspirovat vysoce kvalitními modulárními podlahovými krytinami. Ve velkém počtu vysoce kvalitních kolekcí najdete kobercové čtverce, které jsou založeny na tématech, ale lze je také kombinovat mezi sebou, aby vaše kreativita nabyla většího rozměru. Kobercové čtverce od společnosti Balsan jsou mimořádné šetrným přístupem k životnímu prostředí. Díky tomuto přístupu jsou výrobní procesy nejen šetrné, ale produkční odpad je také nízký. Kobercové čtverce od společnosti Balsan se mohou použít do obytných míst, ale také do komerčních oblastí užitkové třídy 33.

Interface výrobce - kobercové čtverce atraktivního designu

Společnost Interface se proslavila především díky své ochotě experimentovat a inovativním řešením podlah. Mnoho kvalitních sbírek je přímo inspirováno přírodou a okolním světem. To vytváří jedinečné vzory, které nenajdete u žádného jiného výrobce. Kvalitní výrobky Interface jsou odolné a díky svému atraktivnímu designu přinášejí do každé místnosti něco zvláštního. Stejně jako společnost Balsan, Interface a jejich výroba produktů je šetrná k životnímu prostředí s cílem stát se do roku 2020 zcela udržitelnou společností.

Tretford výrobce - kobercové čtverce jedinečné kombinace materiálů

Kobercové čtverce společnosti Tretford jsou známé pro nezaměnitelnou kvalitu kozí srsti. KObercové čtverce tohoto výrobce, které se skládají z jedinečné kombinace kozí srsti z Mongolska a čisté nové vlny, jsou přirozené jako žádné jiné. Pozitivní vlastnosti kozí kůže jsou zřejmé: regulace vlhkosti a teploty umožňuje jedinečný pocit života. Ve spojení s vysoce kvalitními recyklovanými vlákny jsou zde také kobercové čtverce do komerčních oblastí.

OBJEDNÁVEJTE kobercové čtverce NA eshopu BRICOFLOR

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více