Close icon

SCHATEX TRAFFIC – PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ PRO VELETRH ČI VÝSTAVU

Objevte nyní kobercové čtverce Schatex Traffic a navrhněte nové elegantní prostory. D&iac…

Přečtěte si více
1 - 6 z 6 Produkty

Schatex Traffic - Kobercové čtverce s perfektním designem

Chcete-li získat nejen funkční, ale i estetickou podlahu, kolekce nabízí výběr ze čtyř různých barev. Elegantní povrch je k dispozici v černé, šedé, hnědé a modré barvě, která umožňuje barevné a rozmanité vzory. Vrchní opotřebená vrstva je vyrobena z odolného polypropylenu a vysoce kvalitní příze, která dodává výrobku jemnou zář. Kobercové čtverce jsou k dispozici v pohodlné a praktické velikosti 50 x 50 cm, díky níž je můžete snadno kombinovat a vytvářet estetické vzory. Pruhy nebo šachovnice? Vyberte si svůj vlastní styl a dávejte svému povrchu nový vzhled. Pomocí barevných vzorků můžete také oddělit jednotlivé pracovní plochy nebo opticky zdůraznit konkrétní kus nábytku. S dlaždicemi Schatex můžete být kreativní podle přání.

RYCHLÁ MONTÁŽ SCHATEX TRAFFIC - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Bezprecedentní výhodou kobercových dlaždic je kromě odolného povrchu mimořádně jednoduchá montáž. Nepotřebujete lepidlo, abyste je sestavili. Dlaždice se díky své vlastní hmotnosti dokáží držet na podlaze, což zabrání současnému posunutí. Tato sestava má více výhod. Díky tomu, že dlaždice nejsou trvale upevněny na zemi, lze je snadno vyměnit, vyjmout nebo změnit. Máte rádi dynamické interiéry? Toto řešení je pro vás! Pokud se po určité době nudíte se svým vzorem, vytvořte nový tím, že zvednete a položíte kobercové čtverce znovu.

To je neocenitelné zejména na veletrzích, protože můžete postavit a demontovat stánky během dvanácti minut a znovu použít podlahu při příští příležitosti. Pro dosažení optimálních výsledků nejdříve nechte kobercové čtverce v renovované místnosti, abyste získali správnou teplotu. Potom vyčistěte povrch usazenin a prachu tak, aby nové podlahy měly optimální přilnavost. Abyste se vyhnuli šikmým řezům na okrajích místnosti, doporučujeme začít s pokládkou zevnitř místnosti. Pokud položíte kobercové čtverce na velkou plochu, můžete je na okrajích připevnit pomocí oboustranné lepicí pásky. Nedoporučujeme však lepení celé podlahy. Důvěřujte tomuto inovativnímu řešení a ušetříte čas! Po dokončení pokládky je vaše podlaha okamžitě připravena k použití. Žádné lepidlo, žádné čekání.

VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O SCHATEXU

Jednoduché pokládání a odolnost povrchu nejsou všechny funkce, díky nimž jsou kobercové čtverce Schatex jedinečné. Díky různým funkcím jsou kobercové čtverce Schatex ideální pro vaše pracoviště. Měkký povrch izoluje zvuky kroků nebo klepání, což vám umožní plně zaostřit. Systém lepení pylů a prachových částic navíc vytváří podlahu přátelskou pro osoby, které jsou citlivé na prach.

Čistý vzduch také pozitivně ovlivňuje kvalitu pracovních a životních podmínek. Prach zůstane v koberci, dokud nebude vysán. Schatex traffic může být úspěšně instalován na podlahovém topení, aby byl zajištěn maximální komfort. Povrch je antistatický, takže bude perfektně pracovat s zařízením, které chrání povrch před selháním. A v případě požáru - Schatex se postará o vaši bezpečnost! Dlaždice jsou zpomalující hoření a mají klasifikaci Cfl-s1, která zaručuje nízkou produkci kouře. Výrobce si uvědomuje, jak důležité je toto kritérium v ​​obchodním systému, a proto dodává nejkvalitnější dlaždice.

Schatex kobercové čtverce - Kvalitní produkty od německého výrobce 

S malým úsilím si můžete vylepšit Vaši podlahu na mnoho let, aniž byste utratili moc peněz. Bezespornou předností je také možnost vyjmutí čtverců a přesunutí je na jiné místo, což oceníte při stěhování anebo jen výměně barvy.

Pravděpodobně nejlepší argument pro použití těchto kobercových dlaždic v kancelářích je pokládka na vyvýšenou podlahu. To znamená, že všechny kabely můžete schovat pod kobercové čtverce a ušetřit tak hodně prostoru v rámci místnosti. Pokud se v budoucnu vyskytne jakýkoli problém s kabely, který bude vyžadovat, aby byly přístupné, jednotlivé kobercové čtverce můžete jednoduše nadzvednout a vyjmout. Přístup ke kabelům tak bude uvolněný. Jakmile bude oprava nebo revize hotová, vyjmuté moduly můžete vrátit na své původní místo.

Schatex s dlouholetou tradicí - Kobercové čtverce

Společnost Schatex má své hlavní sídlo v německém regionu „Bergisches Land“ a stojí za ní dlouhá historie výroby inovativního textilního řešení podlah. Zpracovávání odolných materiálů vysoké třídy společně s odpovídající cenou jsou ochrannou známkou úspěšného německého podniku. Vzhledem k těmto zárukám není možné s nákupem produktů Schatex šlápnout vedle. Navíc, firma konstantně rozšiřuje své portfolio produktů, které upravuje specificky na míru aktuálním potřebám a očekáváním zákazníků

Nezničitelné vysoce kvalitní kobercové čtverce

V našem online obchodě poskytujeme široký výběr podlahových krytin, které splní veškeré očekávání. Především oblast kobercových čtverců se neustále rozrůstá. Jedním z vedoucích výrobců je společnost Schatex. U BRICOFLOR najdete 11 exkluzivních kolekcí. Například Schatex Traffic je kolekce navržená hlavně pro komerční prostory, jako jsou kanceláře nebo výstavní haly. Jde o velmi odolné velur kobercové čtverce, které jsou protiskluzné a které jsou kompatibilní s kolečkovými židlemi. Ty na nich nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho jsou tyto dlaždice ohnivzdorné (Cfl-s1), a tak odpovídají požadavkům komerčních a veřejných budov. Vizuální vzhled je dalším přesvědčovacím faktorem řady Traffic, právě proto padne do oka mnoha lidem.

Vysoce kvalitní polypropylenová vlákna dodávají zářící efekt, který do každého pokoje vnáší eleganci a navozuje příjemný pocit. Široké spektrum barev pak uchvátí každého. Snadná pokládka je zaručená samoležícím systémem bez potřeby pojiva nebo speciálních pomůcek. Další top produkt je kolekce všívaných koberců Schatex Smartline, které svou strukturou přinesou obytnému prostoru zcela novou dynamiku. Speciálně, pokud položíte čtverce do šachovnicového vzoru, Váš vynikající vkus ocení každá návštěva. Tyto kobercové čtverce velmi snadno položíte, aniž byste museli použít lepidlo, a tak je můžete použít, pokud nutno, víckrát na různých místech. Široká paleta barev Vám umožní spoustu možností, jak stylově prezentovat Vaši podlahu.

Inovaci pro Váš domov i byznys nabízí Schatex kobercové čtverce

Firma Schatex má přiměřené množství kolekcí pro všechny oblasti použití, pokrývající obytné i komerční prostory. Její kobercové čtverce snesou přísná měřítka kvality, designu i funkčnosti, a pokrývají celé spektrum textilních řešení pro veletrhy a výstavní haly, dobře hodnocených produktů pro domácí použití, stejně jako špičkových luxusních produktů pro sofistikované komerční prostory. Pouze nejlepší prvotní nezpracované materiály a nejmodernější vybavení produkce jsou užitečnou součástí výroby kobercových čtverců ve firmě Schatex. Všechny tyto počáteční podmínky v kombinaci s kvalitní pečlivou kontrolou systémů zaručuje prvotřídní produkt.

Cenově dostupná prémiová kvalita kobercových čtverců Schatex

Za produkty Schatex nestojí pouze skvělá hodnota, top kvalita a elegantní design, můžou se totiž pochlubit také nejlepším poměrem ceny/výkon napříč výrobci. Firemní účinnost povoluje společnosti produkovat prémiové kobercové čtverce za nejnižší možnou cenu.

Pracovní proces s vysokou náročností na pracovní sílu zajišťuje vysokou úroveň robustnosti, která je zesílená skelnými vlákny. Firma dále klade velký důraz na dodržování přísných ekologických norem při výrobě a při zohlednění použitých materiálů. Technici a návrháři se zaměřují na dopad na životní prostředí a upřednostňují varianty vyhovující této oblasti.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA ESHOPU BRICOFLOR

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více