Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

SCHATEX TRAFFIC – PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ PRO VELETRH ČI VÝSTAVU

Objevte nyní trvanlivé koberce Schatex Traffic a navrhněte nové elegantní prostory. Díky vysoce použitelné třídě 33 má tato kolekce pevné prvky, které umožňují instalovat modulární podlahu i na výstavách nebo veletrzích. Nicméně to neznamená, že tyto dlaždice můžete použít pouze na velké plochy. Jsou také ideální pro menší obchody nebo kanceláře. Sbírku lze použít v běžných domácích podmínkách, například v hale nebo v obývacím pokoji. Měkký povrch vám poskytne teplo pod nohama a útulnou atmosféru po celé místnosti.

Dozvědět se více

Schatex Traffic

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

SCHATEX TRAFFIC JE DOBRÁ VOLBA PRO TVŮRCE DESIGNU

Chcete-li získat nejen funkční, ale i estetickou podlahu, kolekce nabízí výběr ze čtyř různých barev. Elegantní povrch je k dispozici v černé, šedé, hnědé a modré barvě, která umožňuje barevné a rozmanité vzory. Vrchní opotřebená vrstva je vyrobena z odolného polypropylenu a vysoce kvalitní příze, která dodává výrobku jemnou zář. Dlaždice jsou k dispozici v pohodlné a praktické velikosti 50 x 50 cm, díky níž je můžete snadno kombinovat a vytvářet estetické vzory. Pruhy nebo šachovnice? Vyberte si svůj vlastní styl a dávejte svému povrchu nový vzhled. Pomocí barevných vzorků můžete také oddělit jednotlivé pracovní plochy nebo opticky zdůraznit konkrétní kus nábytku. S dlaždicemi Schatex můžete být kreativní podle přání.

RYCHLÁ MONTÁŽ SCHATEX TRAFFIC. JAKÉ JE JEJICH TAJEMSTVÍ?

Bezprecedentní výhodou kobercových dlaždic je kromě odolného povrchu mimořádně jednoduchá montáž. Nepotřebujete lepidlo, abyste je sestavili. Dlaždice se díky své vlastní hmotnosti dokáží držet na podlaze, což zabrání současnému posunutí. Tato sestava má více výhod. Díky tomu, že dlaždice nejsou trvale upevněny na zemi, lze je snadno vyměnit, vyjmout nebo změnit. Máte rádi dynamické interiéry? Toto řešení je pro vás! Pokud se po určité době nudíte se svým vzorem, vytvořte nový tím, že zvednete a položíte dlaždice znovu. To je neocenitelné zejména na veletrzích, protože můžete postavit a demontovat stánky během dvanácti minut a znovu použít podlahu při příští příležitosti. Pro dosažení optimálních výsledků nejdříve nechte dlaždice v renovované místnosti, abyste získali správnou teplotu. Potom vyčistěte povrch usazenin a prachu tak, aby nové podlahy měly optimální přilnavost. Abyste se vyhnuli šikmým řezům na okrajích místnosti, doporučujeme začít s pokládkou zevnitř místnosti. Pokud položíte dlaždice na velkou plochu, můžete je na okrajích připevnit pomocí oboustranné lepicí pásky. Nedoporučujeme však lepení celé podlahy. Důvěřujte tomuto inovativnímu řešení a ušetříte čas! Po dokončení pokládky je vaše podlaha okamžitě připravena k použití. Žádné lepidlo, žádné čekání.

VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O SCHATEXu

Jednoduché pokládání a odolnost povrchu nejsou všechny funkce, díky nimž je podlaha Schatex jedinečná. Díky různým funkcím jsou kobercové dlaždice Schatex ideální pro vaše pracoviště. Měkký povrch izoluje zvuky kroků nebo klepání, což vám umožní plně zaostřit. Systém lepení pylů a prachových částic navíc vytváří podlahu přátelskou pro osoby, které jsou citlivé na prach. Čistý vzduch také pozitivně ovlivňuje kvalitu pracovních a životních podmínek. Prach zůstane v koberci, dokud nebude vysán. Schatex traffic může být úspěšně instalován na podlahovém topení, aby byl zajištěn maximální komfort. Povrch je antistatický, takže bude perfektně pracovat s zařízením, které chrání povrch před selháním. A v případě požáru - Schatex se postará o vaši bezpečnost! Dlaždice jsou zpomalující hoření a mají klasifikaci Cfl-s1, která zaručuje nízkou produkci kouře. Výrobce si uvědomuje, jak důležité je toto kritérium v ​​obchodním systému, a proto dodává nejkvalitnější dlaždice.

 

POTŘEBUJE NOVÝ KRYT PODLAHY PRO VAŠE KANCELÁŘE? OBJEDTEJTE U BRICOFLOR

Sbírka Schatex Trafiic je k dispozici v našem online obchodě BRICOFLOR. Objednat pohodlně online bez nutnosti dlouhého a únavného výletu do obchodu. Pokud si nejste jisti - objednejte nejprve vzorek zdarma a vyberte si ten správný odstín pro sebe. V případě větších objednávek připravujeme individuální cenové nabídky, abychom lépe přizpůsobili vašim potřebám. Zveme vás, abyste nás kontaktovali. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a pomůžeme vám vybrat správný výrobek. Čekáme na Vás.