Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

SCHATEX TRAFFIC PLUS – KOBERCOVÉ DLAŽDICE PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ NĚCO EXTRA

Pokud by existoval koberec, který by odolával hurikánu, bude to Schatex Traffic Plus. Funguje totiž skvěle jako komerční koberec díky své vynikající odolnosti a robustnosti, ale zároveň také v obchodních domcích, kancelářích nebo dokonce ve výstavních halách díky odolnosti vůči vysoké frekventovanosti. Ačkoli byl vytvořen pro komerční využití, může koberec fungovat i ve vašem domě.

Dozvědět se více

Schatex Traffic Plus

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Umístěte tyto vynikající kobercové dlaždice do vašeho suterénu nebo garáže pro trochu většího pohodlí, aniž byste šetřili trvanlivost nebo styl!

 

ZÁKLADNÍ, MODRÉ BARVY, KTERÉ VYBAVÍ KAŽDÉ MÍSTO

Schatex Traffic Plus je k dispozici v 5 klasických barvách, které se hodí do jakékoliv místnosti a prostoru. Vyzkoušejte tmavě modrý odstín Marine pro kancelář, tmavě červenou pro hotelovou lobby nebo Anthracite pro odolnou podlahu ve vaší garáži. Proč se nechat omezovat jednou barvou, když je můžete mít všechny? Jejich rozměry 50 x 50 cm umožňují snadno kombinovat barvy. Na rozdíl od kobercových rolí mohou být tyto kobercové dlaždice smíchány a přizpůsobeny tak, aby vytvářely jedinečné vzory nebo vyzdvihovaly určité oblasti vašeho prostoru. Pokud už je máte okoukané, jednoduše zvedněte dlaždice Schatex a vytvořte zcela nový vzhled. Nechte svou představivost běsnit, protože neexistují žádné limity!

 

JEDNODUCHÁ INSTALACE VÁM UŠETŘÍ ČAS A PENÍZE

Díky své jedinečné metodě volného sestavování se mohou koberečky snadno instalovat. Nemusíte si najmout odborníka, protože instalace může být provedena rychle a bez zvláštních dovedností. Podlaha také nevyžaduje drahá lepidla. Jednoduše čtverce položte a ony se budou držet na podlaze pouze pomocí své hmotnosti. Těžká podložka zajišťuje, že vaše dlaždice zůstanou na místě a nesklouznou. Také zabraňuje tomu, aby dlaždice byly poškozené na rozích nebo vlnité. Jakmile je položíte, budou se pohybovat pouze tehdy, když budete chtít.

Chcete-li začít s instalací dlaždic, musíte nejprve vyjmout koberečky z krabice a nechat je aklimatizovat na nové prostředí. Před položením dlaždic se ujistěte, že podlaha neobsahuje prach ani lepidla. Začněte od středu místnosti a začněte pokládat dlaždice. Umístěte dlaždice z jednoho kusu do druhého a opatrně je poklepejte gumovým kladívkem. Pro robustnější podlahu můžete na okrajích stěn přidat oboustrannou pásku.

 

UPGRADE VAŠÍ KANCELÁŘE S SCHATEX TRAFFIC PLUS

Kobercové dlaždice jsou nejen trvanlivé, ale jsou také skvělým způsobem, jak upgradovat kancelářské prostory a vytvářet pohodlné pracovní prostředí. Podlaha má jedinečný design křesel, což dělá všechny vaše každodenní kancelářské úkoly snadnějšími. Má také antistatickou úpravu, která chrání veškeré vaše elektronické zařízení. Zapomeňte na hluk a hlasité podpatky, povrch dlaždic absorbuje zvuk a udržuje vaši kancelář klidnou a relaxační. S třídou opotřebení 33 si můžete být jisti, že budou schopny odolat veškerému opotřebení a vysokému frekventovanosti.

 Pro ty, kteří trpí alergií nebo jsou citliví na prach, jsou kobercové čtverce ideální. Podlaha absorbuje prach a drží ho tam, čímž zabraňuje tomu, aby částice létaly kolem vašeho pokoje. Chcete-li udržet čisté kobercové dlaždice, jednoduše je vysajte dvakrát týdně. S ohnivzdornou třídou Cfl-s1 je to nutné, pokud chcete ve vaší kanceláři nebo domě další bezpečnostní funkce. Tato podlaha v případě požáru vytváří jen malé množství netoxického a transparentního kouře.

 

SCHATEX TRAFFIC PLUS – KOBEREČKY S VYSOKOU KVALITOU, KTERÉ JSOU K DOSTÁNÍ V BRICOFLORU!

Pokud byste chtěli mít koberce Schatex Traffic Plus ve vaší domácnosti, kanceláři nebo na vaší výstavě, zadejte svou objednávku ještě dnes! Využijte naši bezplatnou ukázkovou službu a nejlepší záruku ceny, abyste získali to nejlepší z vašeho nákupu. Kobercové dlaždice také neobsahují žádnou objednávkovou jednotku, takže si můžete objednat tolik, kolik potřebujete. Potřebujete velkou objednávku? Žádný problém! Můžeme vám udělat osobní nabídku, která může být přizpůsobena vašim specifickým potřebám. Pokud máte jakékoliv dotazy, pošlete nám e-mail nebo nám zavolejte a náš tým odborníků BRICOFLOR Vám s radostí pomůže!