Close icon

SCHATEX TRAFFIC PLUS – EXTRA ODOLNÉ KOBERCOVÉ ČTVERCE

Pokud by existovaly kobercové čtverce, který by odolávaly hurikánu, bude to Schatex Traffic Pl…

Přečtěte si více
1 - 5 z 5 Produkty

Barevné kobercové čtverce

Kobercové čtverce Schatex Traffic Plus jsou k dispozici v 5 klasických barvách, které se hodí do jakékoliv místnosti a prostoru. Vyzkoušejte tmavě modrý odstín Marine pro kancelář, tmavě červenou pro hotelovou lobby nebo Anthracite pro odolnou podlahu ve vaší garáži. Proč se nechat omezovat jednou barvou, když je můžete mít všechny? Jejich rozměry 50 x 50 cm umožňují snadno kombinovat barvy. Na rozdíl od kobercových rolí mohou být tyto kobercové čtverce smíchány a přizpůsobeny tak, aby vytvářely jedinečné vzory nebo vyzdvihovaly určité oblasti vašeho prostoru. Pokud už je máte okoukané, jednoduše zvedněte kobercové čtverce Schatex a vytvořte zcela nový vzhled. Nechte svou představivost běsnit, protože neexistují žádné limity!

KOBERCOVÉ ČTVERCE - JEDNODUCHÁ INSTALACE VÁM UŠETŘÍ ČAS A PENÍZE

Díky své jedinečné metodě volného sestavování se mohou koberečky snadno instalovat. Nemusíte si najmout odborníka, protože instalace může být provedena rychle a bez zvláštních dovedností. Podlaha také nevyžaduje drahá lepidla. Jednoduše čtverce položte a ony se budou držet na podlaze pouze pomocí své hmotnosti. Těžká podložka zajišťuje, že vaše dlaždice zůstanou na místě a nesklouznou. Také zabraňuje tomu, aby dlaždice byly poškozené na rozích nebo vlnité. Jakmile je položíte, budou se pohybovat pouze tehdy, když budete chtít.

Chcete-li začít s instalací dlaždic, musíte nejprve vyjmout kobercové čtverce z krabice a nechat je aklimatizovat na nové prostředí. Před položením dlaždic se ujistěte, že podlaha neobsahuje prach ani lepidla. Začněte od středu místnosti a začněte pokládat dlaždice. Umístěte kobercové čtverce z jednoho kusu do druhého a opatrně je poklepejte gumovým kladívkem. Pro robustnější podlahu můžete na okrajích stěn přidat oboustrannou pásku.

UPGRADE VAŠÍ KANCELÁŘE S SCHATEX TRAFFIC PLUS - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Kobercové čtverce jsou nejen trvanlivé, ale jsou také skvělým způsobem, jak upgradovat kancelářské prostory a vytvářet pohodlné pracovní prostředí. Podlaha má jedinečný design křesel, což dělá všechny vaše každodenní kancelářské úkoly snadnějšími. Má také antistatickou úpravu, která chrání veškeré vaše elektronické zařízení. Zapomeňte na hluk a hlasité podpatky, povrch dlaždic absorbuje zvuk a udržuje vaši kancelář klidnou a relaxační. S užitnou třídou 33 si můžete být jisti, že budou schopny odolat veškerému opotřebení a vysokému frekventovanosti.

Pro ty, kteří trpí alergií nebo jsou citliví na prach, jsou kobercové čtverce ideální. Podlaha absorbuje prach a drží ho tam, čímž zabraňuje tomu, aby částice létaly kolem vašeho pokoje. Chcete-li udržet čisté kobercové dlaždice, jednoduše je vysajte dvakrát týdně. S ohnivzdornou třídou Cfl-s1 je to nutné, pokud chcete ve vaší kanceláři nebo domě další bezpečnostní funkce. Tato podlaha v případě požáru vytváří jen malé množství netoxického a transparentního kouře.

Schatex kobercové čtverce - Kvalitní produkty od německého výrobce 

S malým úsilím si můžete vylepšit Vaši podlahu na mnoho let, aniž byste utratili moc peněz. Bezespornou předností je také možnost vyjmutí čtverců a přesunutí je na jiné místo, což oceníte při stěhování anebo jen výměně barvy.

Pravděpodobně nejlepší argument pro použití těchto kobercových dlaždic v kancelářích je pokládka na vyvýšenou podlahu. To znamená, že všechny kabely můžete schovat pod kobercové čtverce a ušetřit tak hodně prostoru v rámci místnosti. Pokud se v budoucnu vyskytne jakýkoli problém s kabely, který bude vyžadovat, aby byly přístupné, jednotlivé kobercové čtverce můžete jednoduše nadzvednout a vyjmout. Přístup ke kabelům tak bude uvolněný. Jakmile bude oprava nebo revize hotová, vyjmuté moduly můžete vrátit na své původní místo.

Schatex s dlouholetou tradicí - Kobercové čtverce

Společnost Schatex má své hlavní sídlo v německém regionu „Bergisches Land“ a stojí za ní dlouhá historie výroby inovativního textilního řešení podlah. Zpracovávání odolných materiálů vysoké třídy společně s odpovídající cenou jsou ochrannou známkou úspěšného německého podniku. Vzhledem k těmto zárukám není možné s nákupem produktů Schatex šlápnout vedle. Navíc, firma konstantně rozšiřuje své portfolio produktů, které upravuje specificky na míru aktuálním potřebám a očekáváním zákazníků

Nezničitelné vysoce kvalitní kobercové čtverce

V našem online obchodě poskytujeme široký výběr podlahových krytin, které splní veškeré očekávání. Především oblast kobercových čtverců se neustále rozrůstá. Jedním z vedoucích výrobců je společnost Schatex. U BRICOFLOR najdete 11 exkluzivních kolekcí. Například Schatex Traffic je kolekce navržená hlavně pro komerční prostory, jako jsou kanceláře nebo výstavní haly. Jde o velmi odolné velur kobercové čtverce, které jsou protiskluzné a které jsou kompatibilní s kolečkovými židlemi. Ty na nich nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho jsou tyto dlaždice ohnivzdorné (Cfl-s1), a tak odpovídají požadavkům komerčních a veřejných budov. Vizuální vzhled je dalším přesvědčovacím faktorem řady Traffic, právě proto padne do oka mnoha lidem.

Vysoce kvalitní polypropylenová vlákna dodávají zářící efekt, který do každého pokoje vnáší eleganci a navozuje příjemný pocit. Široké spektrum barev pak uchvátí každého. Snadná pokládka je zaručená samoležícím systémem bez potřeby pojiva nebo speciálních pomůcek. Další top produkt je kolekce všívaných koberců Schatex Smartline, které svou strukturou přinesou obytnému prostoru zcela novou dynamiku. Speciálně, pokud položíte čtverce do šachovnicového vzoru, Váš vynikající vkus ocení každá návštěva. Tyto kobercové čtverce velmi snadno položíte, aniž byste museli použít lepidlo, a tak je můžete použít, pokud nutno, víckrát na různých místech. Široká paleta barev Vám umožní spoustu možností, jak stylově prezentovat Vaši podlahu.

Inovaci pro Váš domov i byznys nabízí Schatex kobercové čtverce

Firma Schatex má přiměřené množství kolekcí pro všechny oblasti použití, pokrývající obytné i komerční prostory. Její kobercové čtverce snesou přísná měřítka kvality, designu i funkčnosti, a pokrývají celé spektrum textilních řešení pro veletrhy a výstavní haly, dobře hodnocených produktů pro domácí použití, stejně jako špičkových luxusních produktů pro sofistikované komerční prostory. Pouze nejlepší prvotní nezpracované materiály a nejmodernější vybavení produkce jsou užitečnou součástí výroby kobercových čtverců ve firmě Schatex. Všechny tyto počáteční podmínky v kombinaci s kvalitní pečlivou kontrolou systémů zaručuje prvotřídní produkt.

Cenově dostupná prémiová kvalita kobercových čtverců Schatex

Za produkty Schatex nestojí pouze skvělá hodnota, top kvalita a elegantní design, můžou se totiž pochlubit také nejlepším poměrem ceny/výkon napříč výrobci. Firemní účinnost povoluje společnosti produkovat prémiové kobercové čtverce za nejnižší možnou cenu.

Pracovní proces s vysokou náročností na pracovní sílu zajišťuje vysokou úroveň robustnosti, která je zesílená skelnými vlákny. Firma dále klade velký důraz na dodržování přísných ekologických norem při výrobě a při zohlednění použitých materiálů. Technici a návrháři se zaměřují na dopad na životní prostředí a upřednostňují varianty vyhovující této oblasti.

Ozdobte své pokoje s normální variantou barev barev kobercových dlaždic

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

Kobercové čtverce - Obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více