Close icon

Schatex Smartline - Elegantní kobercové čtverce

Kobercové čtverce Schatex Smartline lze instalovat v téměř jakémkoli pokoji, a to díky vysok&e…

Přečtěte si více
-28%
origin-claim
-28%
origin-claim
-28%
origin-claim
-28%
origin-claim
-28%
origin-claim
1 - 5 z 5 Produkty

VHODNÁ KONSTRUKČNÍ STRUKTURA V SCHATEX SMARTLINE

Kolekce Smartline je k dispozici v pěti různých barvách a vyznačuje se strukturou v přímé linii, která zajišťuje dynamický vzhled místnosti. Kobercové čtverce se skládají z vysoce kvalitního polypropylenu, který je zodpovědný za příjemný a diskrétní lesk. Pro svůj individuální projekt si můžete vybrat kobercové čtverce v klasických barvách, jako je šedá, béžová nebo antracitová, nebo dané rozhodnější barvy. Žlutá, modrá ... Nebo možná najednou? Rozhodnutí je vaše! Všechny kobercové čtverce jsou k dispozici ve velikosti 50 x 50 cm, což vytváří podmínky pro snadnou instalaci. Po úplném vykreslení jednobarevných dlaždic se vytvoří dojem souvislé rovnoměrné podlahy. Pokud jste zvolili možnost vzorování, můžete kombinovat barvy a oddělené konkrétní oblasti a koule na povrchu. Bez ohledu na to, zda chcete uspořádat proužky, šachovnici nebo úplně nový originální vzor - Schatex má vše, co potřebujete!

ZJEDNODUŠENÁ INSTALACE DÍKY SYSTÉMU MODULŮ

Snadná a rychlá instalace je možná díky tzv. loose-lay. To znamená, že pro celou sestavu nepotřebujete lepidlo ani související upínací prvky, a přesto dlaždice tvoří stabilní základnu. Tajemství spočívá v hmotnosti jednotlivých prvků. S celkovou hmotností 3500 g / m² můžete snadno položit dlaždice na podklad bez jejich lepení. Velkou výhodou tohoto systému je možnost výměny nebo rychlé demontáže celé podlahy bez nutnosti nové renovace. Jak nejlépe instalovat koberec? Začněte tím, že je necháte v rekonstruované místnosti min. den, abyste získali správnou teplotu. Mezitím připravte podklad – měl by být bez lepidla, prachu a jiných nečistot, a především rovnoměrný a suchý. Dalším krokem je určení středu místnosti, ze které by měly být dlaždice položeny. To zabrání zkosení, pokud stěny nejsou přesně 90 ° od sebe. Na okrajích místnosti upravte dlaždice na rozměry ostrým nožem a vše je připraveno! Podlaha je okamžitě připravena k použití.

VYZKOUŠEJTE VŠECHNY VÝHODY VÝBĚRU KOBERCOVÝCH ČTVERCŮ

Díky jednoduché instalaci můžete nejen ušetřit čas a rychle si užívat nového designu podlahy, ale také uložit zakoupený materiál. Kobercové čtverce mohou být ve srovnání s tradičními obalovými kryty přesněji přizpůsobeny rozměrům místnosti a nevyžadují radikální řezy. Produkt má však také mnoho dalších funkčních výhod. Může být například kombinován s podlahovým vytápěním. Klasifikace požární ochrany Cfl-s1 popisuje výrobek jako nehořlavý a bezpečný. Povrch je také antistatický, což umožňuje umístit počítačové vybavení bez rizika selhání. Kobercové čtverce Schatex také zlepšují kvalitu vzduchu, protože spojují částice prachu a udržují je, dokud nejsou vysáty. To není jen obrovský přínos pro osoby trpící alergiemi, ale obecné zlepšení kvality života a pracovních podmínek pro uživatele podlahové krytiny.

Schatex kobercové čtverce - Kvalitní produkty od německého výrobce 

S malým úsilím si můžete vylepšit Vaši podlahu na mnoho let, aniž byste utratili moc peněz. Bezespornou předností je také možnost vyjmutí čtverců a přesunutí je na jiné místo, což oceníte při stěhování anebo jen výměně barvy.

Pravděpodobně nejlepší argument pro použití těchto kobercových dlaždic v kancelářích je pokládka na vyvýšenou podlahu. To znamená, že všechny kabely můžete schovat pod kobercové čtverce a ušetřit tak hodně prostoru v rámci místnosti. Pokud se v budoucnu vyskytne jakýkoli problém s kabely, který bude vyžadovat, aby byly přístupné, jednotlivé kobercové čtverce můžete jednoduše nadzvednout a vyjmout. Přístup ke kabelům tak bude uvolněný. Jakmile bude oprava nebo revize hotová, vyjmuté moduly můžete vrátit na své původní místo.

Schatex s dlouholetou tradicí - Kobercové čtverce

Společnost Schatex má své hlavní sídlo v německém regionu „Bergisches Land“ a stojí za ní dlouhá historie výroby inovativního textilního řešení podlah. Zpracovávání odolných materiálů vysoké třídy společně s odpovídající cenou jsou ochrannou známkou úspěšného německého podniku. Vzhledem k těmto zárukám není možné s nákupem produktů Schatex šlápnout vedle. Navíc, firma konstantně rozšiřuje své portfolio produktů, které upravuje specificky na míru aktuálním potřebám a očekáváním zákazníků

Nezničitelné vysoce kvalitní kobercové čtverce

V našem online obchodě poskytujeme široký výběr podlahových krytin, které splní veškeré očekávání. Především oblast kobercových čtverců se neustále rozrůstá. Jedním z vedoucích výrobců je společnost Schatex. U BRICOFLOR najdete 11 exkluzivních kolekcí. Například Schatex Traffic je kolekce navržená hlavně pro komerční prostory, jako jsou kanceláře nebo výstavní haly. Jde o velmi odolné velur kobercové čtverce, které jsou protiskluzné a které jsou kompatibilní s kolečkovými židlemi. Ty na nich nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho jsou tyto dlaždice ohnivzdorné (Cfl-s1), a tak odpovídají požadavkům komerčních a veřejných budov. Vizuální vzhled je dalším přesvědčovacím faktorem řady Traffic, právě proto padne do oka mnoha lidem.

Vysoce kvalitní polypropylenová vlákna dodávají zářící efekt, který do každého pokoje vnáší eleganci a navozuje příjemný pocit. Široké spektrum barev pak uchvátí každého. Snadná pokládka je zaručená samoležícím systémem bez potřeby pojiva nebo speciálních pomůcek. Další top produkt je kolekce všívaných koberců Schatex Smartline, které svou strukturou přinesou obytnému prostoru zcela novou dynamiku. Speciálně, pokud položíte čtverce do šachovnicového vzoru, Váš vynikající vkus ocení každá návštěva. Tyto dlaždice velmi snadno položíte, aniž byste museli použít lepidlo, a tak je můžete použít, pokud nutno, víckrát na různých místech. Široká paleta barev Vám umožní spoustu možností, jak stylově prezentovat Vaši podlahu.

Cenově dostupná prémiová kvalita kobercových čtverců Schatex

Za produkty Schatex nestojí pouze skvělá hodnota, top kvalita a elegantní design, můžou se totiž pochlubit také nejlepším poměrem ceny/výkon napříč výrobci. Firemní účinnost povoluje společnosti produkovat prémiové kobercové čtverce za nejnižší možnou cenu.

Pracovní proces s vysokou náročností na pracovní sílu zajišťuje vysokou úroveň robustnosti, která je zesílená skelnými vlákny. Firma dále klade velký důraz na dodržování přísných ekologických norem při výrobě a při zohlednění použitých materiálů. Technici a návrháři se zaměřují na dopad na životní prostředí a upřednostňují varianty vyhovující této oblasti.

Ozdobte své pokoje s normální variantou barev kobercových dlaždic

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

Kobercové čtverce - Obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více