Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

SCHATEX SMARTLINE JE ELEGANTNÍ KOBEREC V JEDNODUCHÉ KONCEPCI

Splňte si sen o okouzlujících kobercových dlaždicích ve svých pokojích s kolekcí Schatex Smartline. Tento produkt lze instalovat v téměř jakémkoli pokoji, a to díky vysoké třídě 32. Vhodné pro komerční prostory, můžete rychle a efektivně zdobit kanceláře, obchody a hotely. Tyto elegantní kobercové dlaždice jsou však vhodné nejen pro pracoviště. Můžete jimi vybavit také pokoje ve svém domě - obývací pokoj nebo ložnici. Vytvořte útulnou, domácí atmosféru díky jemnému a příjemnému materiálu.

Dozvědět se více

Schatex Smartline

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

VHODNÁ KONSTRUKČNÍ STRUKTURA V SCHATEX SMARTLINE

Kolekce Smartline je k dispozici v pěti různých barvách a vyznačuje se strukturou v přímé linii, která zajišťuje dynamický vzhled místnosti. Každá dlažba se skládá z vysoce kvalitního polypropylenu, který je zodpovědný za příjemný a diskrétní lesk. Pro svůj individuální projekt si můžete vybrat dlaždice v klasických barvách, jako je šedá, béžová nebo antracitová, nebo dané rozhodnější barvy. Žlutá, modrá ... Nebo možná najednou? Rozhodnutí je vaše! Všechny dlaždice jsou k dispozici ve velikosti 50 x 50 cm, což vytváří podmínky pro snadnou instalaci. Po úplném vykreslení jednobarevných dlaždic se vytvoří dojem souvislé rovnoměrné podlahy. Pokud jste zvolili možnost vzorování, můžete kombinovat barvy a oddělené konkrétní oblasti a koule na povrchu. Bez ohledu na to, zda chcete uspořádat proužky, šachovnici nebo úplně nový originální vzor - Schatex má vše, co potřebujete!

 

ZJEDNODUŠENÁ INSTALACE DÍKY SYSTÉMU MODULŮ

Snadná a rychlá instalace je možná díky tzv. loose-lay. To znamená, že pro celou sestavu nepotřebujete lepidlo ani související upínací prvky, a přesto dlaždice tvoří stabilní základnu. Tajemství spočívá v hmotnosti jednotlivých prvků. S celkovou hmotností 3500 g / m² můžete snadno položit dlaždice na podklad bez jejich lepení. Velkou výhodou tohoto systému je možnost výměny nebo rychlé demontáže celé podlahy bez nutnosti nové renovace. Jak nejlépe instalovat koberec? Začněte tím, že je necháte v rekonstruované místnosti min. den, abyste získali správnou teplotu. Mezitím připravte podklad – měl by být bez lepidla, prachu a jiných nečistot, a především rovnoměrný a suchý. Dalším krokem je určení středu místnosti, ze které by měly být dlaždice položeny. To zabrání zkosení, pokud stěny nejsou přesně 90 ° od sebe. Na okrajích místnosti upravte dlaždice na rozměry ostrým nožem a vše je připraveno! Podlaha je okamžitě připravena k použití.

 

VYZKOUŠEJTE VŠECHNY VÝHODY VÝBĚRU KOBERCOVÝCH ČTVERCŮ

Díky jednoduché instalaci můžete nejen ušetřit čas a rychle si užívat nového designu podlahy, ale také uložit zakoupený materiál. Dlaždice mohou být ve srovnání s tradičními obalovými kryty přesněji přizpůsobeny rozměrům místnosti a nevyžadují radikální řezy. Produkt má však také mnoho dalších funkčních výhod. Může být například kombinován s podlahovým vytápěním. Klasifikace požární ochrany Cfl-s1 popisuje výrobek jako nehořlavý a bezpečný. Povrch je také antistatický, což umožňuje umístit počítačové vybavení bez rizika selhání. Kobercové dlaždice Schatex také zlepšují kvalitu vzduchu, protože spojují částice prachu a udržují je, dokud nejsou vysáty. To není jen obrovský přínos pro osoby trpící alergiemi, ale obecné zlepšení kvality života a pracovních podmínek pro uživatele podlahové krytiny.

 

NÁSLEDUJTE NOVOU KOLEKCI V ONLINE STORE BRICOFLOR!

Potřebujete novou podlahu? Schatex Smartline je skvělá volba. Objednávejte pohodlně online s dodávkou domů a vychutnejte si tento moderní produkt doma nebo ve firmě. Použitá inovace se rychle promění v dobrou investici po celá léta. Pokud plánujete další nákupy, dejte nám vědět a zajistíme Vám příznivou individuální cenovou nabídku. Před zadáním objednávky můžete také použít zkušební vzorek zdarma, abyste snadno viděli odstíny, které vás zajímají. Důvěřujte našim zkušenostem a vyberte si BRICOFLOR. Čekáme na vás!