Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

SCHATEX SMARTLINE PLUS - KOBERCOVÉ ČTVERCE PRO VŠECHNY POVRCHY

Objevte kolekci Schatex Smartline Plus a získejte špičkové kobercové čtverce pro široko…

Přečtěte si více

SCHATEX SMARTLINE PLUS - KOBERCOVÉ ČTVERCE PRO VŠECHNY POVRCHY

Materiál je schopen odolat každodenním požadavkům a současně poskytnout kryté ploše estetický vzhled. Přestože kolekce byla vyvinuta především pro komerční sektor, můžete samozřejmě instalovat kobercové dlaždice Schatex Smartline Plus ve svém domě. Jejich měkký využitelný prostor bude perfektní v chodbách, ale také v jiných místnostech, kde bude představovat příjemnou a přátelskou atmosféru.

FENOMENÁLNÍ MOŽNOST SKLÁDÁNÍ - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Kobercové čtverce nabízejí elegantní vlnu s tlustou žebrovou konstrukcí v devíti různých barvách. Objevte širokou škálu barev v kolekcích a designových místnostech Smartline Plus podle vašich osobních potřeb. Jako součást této kolekce získáte kobercové čtverce v elegantních barvách, jako jsou šedá, tmavě šedá, antracitová, černá, hnědá, béžová nebo v živých variantách, například modré nebo červené! Jemně skvrnitý povrch zadržuje špínu. Díky jednotné konstrukci a rozměru 50 x 50 cm nemusíte zůstat u jedné barvy. Navrhněte svůj vlastní originální vzor a vytvořte vzrušující podlahy, které vyjadřují vaši povahu. Díky modulární podlaze můžete snadno určit konkrétní oblasti nebo zvýraznit konkrétní kus nábytku. Buďte kreativní a mixujte barvy z kolekce Smartline Plus.

Jednoduchá instalace - kobercové čtverce položené za chvíli

Zvláštní výhodou kobercových dlaždic je jejich extrémně jednoduchá a příjemná montáž, která běží zcela bez lepidla. Tímto způsobem můžete nejen rychle namontovat novou podlahu, ale také snadno změnit její uspořádání. Protože každá z dlaždic má zvýšenou celkovou hmotnost (3800 g / m²), celá podlaha se dokonale drží na zemi a není možný žádný posun. Před pokládkou doporučujeme nechat kobercové čtverce v rekonstruované místnosti, abyste získali správnou teplotu. Poté povrch připravte, vyčistěte, vysušte a vyrovnejte. Tímto způsobem zajistíte optimální přilnavost kobercových dlaždic. Vzhledem k tomu, že stěny v místnostech nejsou obvykle přesně úhlem 90 °, začněte je pokládat zprostřed místnosti. Díky tomu můžete dlaždice upravit na nestandardní rozměry interiéru. Čtverec položte volně na zem a k připojení jednotlivých prvků můžete použít gumové kladivo. Pokud je to nutné, mohou být na obou stranách opatřeny samolepicí páskou. Po dokončení vaše jsou kobercové čtverce připraveny k použití!

VYUŽÍVEJTE DALŠÍ VÝHODY Z VÝBĚRU KOBERCOVÝCH DLAŽDIC

Smartline Plus má mnoho výhod, díky nimž bude každodenní život ještě pohodlnější. Kromě jednoduché pokládky zajišťují kobercové čtverce lepší vnitřní vzduch! Smartline Plus kombinuje a svazuje částice prachu, které cirkulují ve vzduchu, díky čemuž již nevstupují do dýchacího systému uživatelů. Jedná se o velkou pomoc nejen pro osoby trpící alergiemi a prašností, ale také má pozitivní vliv na kvalitu života a pracovní podmínky. Pravidelně čistěte povrch, abyste se zbavili přebytečného prachu. Pokud jde o kancelářské prostory, je důležité, aby povrch byl antistatický a odolný vůči kolečkům. Tato kritéria jsou splněna čtverci Schatex Smartline Plus. Kromě toho je podlaha bezpečná a zpomalující hoření, jak dokládá klasifikace požáru Cfl-s1. V případě požáru kobercové čtverce produkují mnohem méně kouře. Tímto řešením získáte nejen elegantní modulární podlahu, ale především trvalou a bezpečnou podlahu pro všechny uživatele. Investujte dobře a vyberte si Schatex Smartline Plus.

Schatex kobercové čtverce - Kvalitní produkty od německého výrobce 

S malým úsilím si můžete vylepšit Vaši podlahu na mnoho let, aniž byste utratili moc peněz. Bezespornou předností je také možnost vyjmutí čtverců a přesunutí je na jiné místo, což oceníte při stěhování anebo jen výměně barvy.

Pravděpodobně nejlepší argument pro použití těchto kobercových dlaždic v kancelářích je pokládka na vyvýšenou podlahu. To znamená, že všechny kabely můžete schovat pod kobercové čtverce a ušetřit tak hodně prostoru v rámci místnosti. Pokud se v budoucnu vyskytne jakýkoli problém s kabely, který bude vyžadovat, aby byly přístupné, jednotlivé kobercové čtverce můžete jednoduše nadzvednout a vyjmout. Přístup ke kabelům tak bude uvolněný. Jakmile bude oprava nebo revize hotová, vyjmuté moduly můžete vrátit na své původní místo.

Schatex s dlouholetou tradicí - Kobercové čtverce

Společnost Schatex má své hlavní sídlo v německém regionu „Bergisches Land“ a stojí za ní dlouhá historie výroby inovativního textilního řešení podlah. Zpracovávání odolných materiálů vysoké třídy společně s odpovídající cenou jsou ochrannou známkou úspěšného německého podniku. Vzhledem k těmto zárukám není možné s nákupem produktů Schatex šlápnout vedle. Navíc, firma konstantně rozšiřuje své portfolio produktů, které upravuje specificky na míru aktuálním potřebám a očekáváním zákazníků

Nezničitelné vysoce kvalitní kobercové čtverce

V našem online obchodě poskytujeme široký výběr podlahových krytin, které splní veškeré očekávání. Především oblast kobercových čtverců se neustále rozrůstá. Jedním z vedoucích výrobců je společnost Schatex. U BRICOFLOR najdete 11 exkluzivních kolekcí. Například kobercové čtverceSchatex Traffic je kolekce navržená hlavně pro komerční prostory, jako jsou kanceláře nebo výstavní haly. Jde o velmi odolné velur kobercové čtverce, které jsou protiskluzné a které jsou kompatibilní s kolečkovými židlemi. Ty na nich nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho jsou tyto dlaždice ohnivzdorné (Cfl-s1), a tak odpovídají požadavkům komerčních a veřejných budov. Vizuální vzhled je dalším přesvědčovacím faktorem řady Traffic, právě proto padne do oka mnoha lidem.

Vysoce kvalitní polypropylenová vlákna dodávají zářící efekt, který do každého pokoje vnáší eleganci a navozuje příjemný pocit. Široké spektrum barev pak uchvátí každého. Snadná pokládka je zaručená samoležícím systémem bez potřeby pojiva nebo speciálních pomůcek. Další top produkt je kolekce všívaných koberců Schatex Smartline, které svou strukturou přinesou obytnému prostoru zcela novou dynamiku. Speciálně, pokud položíte čtverce do šachovnicového vzoru, Váš vynikající vkus ocení každá návštěva. Tyto kobercové čtverce velmi snadno položíte, aniž byste museli použít lepidlo, a tak je můžete použít, pokud nutno, víckrát na různých místech. Široká paleta barev Vám umožní spoustu možností, jak stylově prezentovat Vaši podlahu.

Inovaci pro Váš domov i byznys nabízejí Schatex kobercové čtverce

Firma Schatex má přiměřené množství kolekcí pro všechny oblasti použití, pokrývající obytné i komerční prostory. Její kobercové čtverce snesou přísná měřítka kvality, designu i funkčnosti, a pokrývají celé spektrum textilních řešení pro veletrhy a výstavní haly, dobře hodnocených produktů pro domácí použití, stejně jako špičkových luxusních produktů pro sofistikované komerční prostory. Pouze nejlepší prvotní nezpracované materiály a nejmodernější vybavení produkce jsou užitečnou součástí výroby kobercových čtverců ve firmě Schatex. Všechny tyto počáteční podmínky v kombinaci s kvalitní pečlivou kontrolou systémů zaručuje prvotřídní produkt.

Cenově dostupná prémiová kvalita kobercových čtverců Schatex

Za produkty Schatex nestojí pouze skvělá hodnota, top kvalita a elegantní design, můžou se totiž pochlubit také nejlepším poměrem ceny/výkon napříč výrobci. Firemní účinnost povoluje společnosti produkovat prémiové kobercové čtverce za nejnižší možnou cenu.

Pracovní proces s vysokou náročností na pracovní sílu zajišťuje vysokou úroveň robustnosti, která je zesílená skelnými vlákny. Firma dále klade velký důraz na dodržování přísných ekologických norem při výrobě a při zohlednění použitých materiálů. Technici a návrháři se zaměřují na dopad na životní prostředí a upřednostňují varianty vyhovující této oblasti.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE SCHATEX NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více