Schatex Simply Soft - Elegantní kobercové čtverce

Sbírka Schatex Simply Soft nabízí nové standardy v oblasti útulného designu ob&y…

Přečtěte si více

Rozmanitost barev - Kobercové čtverce do všech místností

Užitná třída 23 charakterizuje Schatex kobercové čtverce jako optimální podlahu pro silně užívané obytné prostory, a proto může být použita i v oblastech, jako je chodba nebo obývací pokoj. Jak všichni víme, zaneprázdněná rodina může často představovat největší výzvu pro podlahu, ale díky své kvalitě tyto kobercové čtverce vydrží mnoho. V opačném případě je příze také vynikající ve vaší ložnici a obývacím pokoji, kde budete vždy nadšeni teplým a příjemným materiálem. V závislosti na stupni použití je nejlepší, když je pravidelně vyčistíte pomocí vysavače, abyste zajistili, že váš koberec bude i nadále obohacovat váš prostor.

EXCELENTNÍ KOBERCOVÉ ČTVERCE ALTERNATIVOU PRO ALERGIE

Věděli jste, že podlahové kobercové čtverce zajišťují lepší kvalitu vnitřního vzduchu? Mnoho lidí, kteří jsou citliví na prach nebo osoby s alergiemi, již dlouho věděly o této skutečnosti, a proto mají obzvlášť velký zájem o kobercové dlaždice! Tajemství podlahové krytiny leží ve vláknech použitých v koberci, které slouží jako přírodní filtry a sráží prach, který cirkuluje ve vzduchu. Nicméně, nejen alergiky může těšit tento účinek. Budete jistě moci ocenit a užívat si méně prašného vzduchu v celém domě či kanceláři.

KOBERCOVÉ ČTVERCE, KTERÉ JSOU K DISPOZICI V RŮZNÝCH BARVÁCH

Abyste mohli své pokoje vybavit podle vlastního vkusu, získáte koberecové čtverce Schatex v 10 různých odstínech, které slibují pestrý design. Klasika, jako je světle šedá, hnědošedá, krémová nebo béžová, vytvářejí jemnou výzdobu vašich pokojů a mohou být perfektně spojena s různým nábytkem. Na druhou stranu, chcete-li nastavit nějaké světelné akcenty, obdržíte také jednoduché měkké silné červené a fialové tóny, v harmonické světle zelené, v hluboké námořní modři nebo dokonce ve světle tyrkysové. U podlahy samotné se používá měkký velur. Nejen, že vypadá obzvláště kompaktně a hustě, ale také má lehký třpytivý efekt na vrcholu, což činí modulární zobrazovací produkty velmi kvalitními. V neposlední řadě tyto podlahové kobercové čtverce odpovídají vysoké třídě luxusu 5, která jen zdůrazňuje jejich dobrý pocit v obývacím prostoru! Samotná vlákna vyčnívají do výšky 10 mm a poskytují pohodlný zážitek z chůze.

Jedna obrovská výhoda, kterou kobercové dlaždice nabízejí, je mimo jiné skutečnost, že se nemusíte věnovat určité barvě. Na rozdíl od běžných válců, díky formátu 50 x 50 cm dlaždice lze všechny dekorace snadno položit vedle sebe a kombinovat. Nechte svou kreativitu běžet a vytvořte opravdu jedinečnou podlahu, možnosti jsou omezeny pouze vaší představivostí. Kromě klasických šachovnicových vzorů mohou být jednotlivé barvy použity jako jemné oddělovače místností nebo stylově jednotlivé etapy. 

RYCHLE INSTALOVATELNÉ – TYTO KOBERCOVÉ ČTVERCE JSOU INSTALOVÁNY BEZ LEPIDEL

Pokud jste se ještě nesetkali s kobercovými čtverci, rádi byste slyšeli, že jsou snadno instalovatelné. Díky své volné metodě pokládky nemusí být těžkopádné. Drží svou vysokou váhu v kompozitu, což je důvod, proč nemají možnost se sklouznout ani pohybovat. Speciální podložka zajišťuje, že jednotlivé moduly se na okrajích nepokrčí. Kobercové čtverce tak mohou být položeny přesně vedle sebe, což vytváří dojem kontinuálního povrchu.

Bez lepidel je Schatex Simply Soft nejen snadněji aplikovatelný, ale také snadněji odstranitelný! Například, pokud jej potřebujete přesunout, můžete jednoduše sbírat podlahové kobercové čtverce a vzít si je s sebou. Takto poškozené nebo silně znečištěné kusy lze z kompozitu odstranit a můžete je vyměnit nebo vyčistit. Stačí uvolnit jednu dlaždici a zvednout ji. Není důvod vyměnit celou podlahu kvůli jedné skvrně! Kromě toho je praktický formát snadno přenosný, a dokonce i vinuté prostory jsou vybaveny v okamžiku. Díky těmto vlastnostem jsou obzvláště užitečné jako dlaždice kancelářských koberců, což vám a vašemu podnikání ušetří drahocenný čas.

Schatex kobercové čtverce - Kvalitní produkty od německého výrobce 

S malým úsilím si můžete vylepšit Vaši podlahu na mnoho let, aniž byste utratili moc peněz. Bezespornou předností je také možnost vyjmutí čtverců a přesunutí je na jiné místo, což oceníte při stěhování anebo jen výměně barvy.

Pravděpodobně nejlepší argument pro použití těchto kobercových dlaždic v kancelářích je pokládka na vyvýšenou podlahu. To znamená, že všechny kabely můžete schovat pod kobercové čtverce a ušetřit tak hodně prostoru v rámci místnosti. Pokud se v budoucnu vyskytne jakýkoli problém s kabely, který bude vyžadovat, aby byly přístupné, jednotlivé kobercové čtverce můžete jednoduše nadzvednout a vyjmout. Přístup ke kabelům tak bude uvolněný. Jakmile bude oprava nebo revize hotová, vyjmuté moduly můžete vrátit na své původní místo.

Schatex s dlouholetou tradicí - Kobercové čtverce

Společnost Schatex má své hlavní sídlo v německém regionu „Bergisches Land“ a stojí za ní dlouhá historie výroby inovativního textilního řešení podlah. Zpracovávání odolných materiálů vysoké třídy společně s odpovídající cenou jsou ochrannou známkou úspěšného německého podniku. Vzhledem k těmto zárukám není možné s nákupem produktů Schatex šlápnout vedle. Navíc, firma konstantně rozšiřuje své portfolio produktů, které upravuje specificky na míru aktuálním potřebám a očekáváním zákazníků

Nezničitelné vysoce kvalitní kobercové čtverce

V našem online obchodě poskytujeme široký výběr podlahových krytin, které splní veškeré očekávání. Především oblast kobercových čtverců se neustále rozrůstá. Jedním z vedoucích výrobců je společnost Schatex. U BRICOFLOR najdete 11 exkluzivních kolekcí. Například Schatex Traffic je kolekce navržená hlavně pro komerční prostory, jako jsou kanceláře nebo výstavní haly. Jde o velmi odolné velur kobercové čtverce, které jsou protiskluzné a které jsou kompatibilní s kolečkovými židlemi. Ty na nich nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho jsou tyto dlaždice ohnivzdorné (Cfl-s1), a tak odpovídají požadavkům komerčních a veřejných budov. Vizuální vzhled je dalším přesvědčovacím faktorem řady Traffic, právě proto padne do oka mnoha lidem.

Vysoce kvalitní polypropylenová vlákna dodávají zářící efekt, který do každého pokoje vnáší eleganci a navozuje příjemný pocit. Široké spektrum barev pak uchvátí každého. Snadná pokládka je zaručená samoležícím systémem bez potřeby pojiva nebo speciálních pomůcek. Další top produkt je kolekce všívaných koberců Schatex Smartline, které svou strukturou přinesou obytnému prostoru zcela novou dynamiku. Speciálně, pokud položíte čtverce do šachovnicového vzoru, Váš vynikající vkus ocení každá návštěva. Tyto dlaždice velmi snadno položíte, aniž byste museli použít lepidlo, a tak je můžete použít, pokud nutno, víckrát na různých místech. Široká paleta barev Vám umožní spoustu možností, jak stylově prezentovat Vaši podlahu.

Inovaci pro Váš domov i byznys nabízí Schatex kobercové čtverce

Firma Schatex má přiměřené množství kolekcí pro všechny oblasti použití, pokrývající obytné i komerční prostory. Její kobercové čtverce snesou přísná měřítka kvality, designu i funkčnosti, a pokrývají celé spektrum textilních řešení pro veletrhy a výstavní haly, dobře hodnocených produktů pro domácí použití, stejně jako špičkových luxusních produktů pro sofistikované komerční prostory. Pouze nejlepší prvotní nezpracované materiály a nejmodernější vybavení produkce jsou užitečnou součástí výroby kobercových čtverců ve firmě Schatex. Všechny tyto počáteční podmínky v kombinaci s kvalitní pečlivou kontrolou systémů zaručuje prvotřídní produkt.

Cenově dostupná prémiová kvalita kobercových čtverců Schatex

Za produkty Schatex nestojí pouze skvělá hodnota, top kvalita a elegantní design, můžou se totiž pochlubit také nejlepším poměrem ceny/výkon napříč výrobci. Firemní účinnost povoluje společnosti produkovat prémiové kobercové čtverce za nejnižší možnou cenu.

Pracovní proces s vysokou náročností na pracovní sílu zajišťuje vysokou úroveň robustnosti, která je zesílená skelnými vlákny. Firma dále klade velký důraz na dodržování přísných ekologických norem při výrobě a při zohlednění použitých materiálů. Technici a návrháři se zaměřují na dopad na životní prostředí a upřednostňují varianty vyhovující této oblasti.

Ozdobte své pokoje s širokou nabídkou barevných kobercových dlaždic

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

Kobercové čtverce - Obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více