Schatex Office Extreme - Kobercové čtverce do kanceláří

Vaše kancelářské a obchodní prostory je třeba znovu zrenovovat a vy hledáte odolnou pod…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

PRO VYSOCE FREKVENTOVANÁ MÍSTA – KOBERCOVÉ ČTVERCE SCHATEX

Pokud se divíte, jak může být textilní podlahová krytina robustní a odolná, neznáte ještě Schatex kobercové čtverce. Jen rychlý pohled na užitnou třídu potvrzuje: tato podlaha je docela těžká! Proto jsou velmi populární především v sektoru s velkou návštěvností a jsou oceněni také díky svým jedinečným vlastnostem. Ve skutečnosti je podlahová plocha tak odolná, že se snadno vyrovná s každodenními požadavky hotelů, restaurací nebo obchodů. Kobercové čtverce jsou však obzvláště běžné v kancelářských a konferenčních místnostech. Vedle necitlivého materiálu nabízí modular layout také jednu věc: poměrně měkký povrch, který vytváří neporovnatelnou atmosféru. To často pomáhá výrazněji se uvolnit a usnadňuje soustředění se na důležitější věci v životě.

Dále je obzvlášť snadná péče o podlahu a vytváří vážný a elegantní dojem i bez práce. Celá věc je dána především přírodním materiálem používaným společností Schatex. To je způsobeno skutečností, že použitelná plocha byla vyrobena výhradně z vysoce kvalitního polyamidu, materiálu, který je vysoce odolný a má prvotřídní abrazivní chování. Vlákna reprodukují barvy silně a nechávají je vyblednout jen velmi pomalu, díky čemuž tato podlahová krytina vypadá dobře i po letech! Pro pravidelné čištění je často dostatečné vysát podlahové koberce prostým vysavačem.

KLASICKÉ BARVY PRO STYLOVÝ VZHLED

Kromě svých robustních vlastností kolekce kobercových čtverců také přesvědčí jednoduše s elegantním vzhledem, což jen podtrhuje profesionální charakter. Povrch je vyroben z krátkého, sametově měkkého veluru, který je velmi kompaktní a dynamický. Vzhledem k hustě zpracovanému podlahovému prostoru je obtížné dostat nečistoty do hlubších struktur modulového uspořádání. Barvy jsou také zaměřeny na vážný vzhled, což je důvod, proč získáte Schatex Office Extreme téměř ve všech klasických odstínech, jako je šedá, šedohnědá, antracitová nebo dokonce ušlechtilá tmavě modrá. Běhoun je mírně skvrnitý, což také pomáhá zakrývat drobné nečistoty.

Klasické a vážné však neznamená, že s touto kolekcí nemůžete být kreativní. Kobercové čtverce Schatex nabízejí obrovský prostor pro atraktivní vzory a jedinečné barevné kombinace. Všechny dekory mají stejné rozměry, a proto je možné je položit vedle sebe na okraj. Velké kobercové dlaždice o rozměrech 50 x 50 cm jsou ideální pro elegantní vzory šachovnic, ale také barevné gradienty nebo optické oddělení místností různými vykreslováními jsou zcela možné.

JEDNODUCHÁ INSTALACE SE STALA JEŠTĚ SNADNĚJŠÍ

Na rozdíl od mnoha používaných podlah mají kobercové čtverce Schatex velkou výhodu volného uložení. To znamená, že nemusí být nalepeny na celý povrch. Nicméně, trvanlivé kobercové dlaždice se od podlahy neodlepí ani při podklouznutí. To je způsobeno vysokou hmotností modulů a speciálním podkladem, který je udržuje v klidu bez pohybu. Kromě toho zadní část zabraňuje tomu, aby se výrobek natočil na okrajích, což způsobuje, že úplně položený povrch vypadá lépe, než kdyby byl jeden kus. Skutečnost, že podlaha je také ohraničena sousedními kobercovými dlaždicemi nebo předměty, jako jsou stěny, poskytuje další podporu.

Vysoká hmotnost však vzniká pouze tehdy, když jsou kobercové čtverce spojeny dohromady. Na druhou stranu, jeden čtverec neváží o mnoho více než jeden kilogram, a proto jej lze snadno zvednout. Vzhledem k tomu, že podlaha není přilepená, můžete ji kdykoli teoreticky odstranit! To je obzvláště užitečné, pokud z nějakého důvodu chcete odstranit pouze některé části podlahy. Například pokud se bude jednat o znečištěný modul, který chcete vyčistit nebo vyměnit, nebo opravy, které vyžadují, abyste se dostali k podkladovému potěru. Části podlahy mohou být nyní jednoduše zvednuty a později přemístěny přesně na místo. Ve skutečnosti, dokonce i když se pohybujete, můžete snadno sbalit Office Extreme a použít jej ve vašich nových místnostech! Celý proces ani netrvá dlouho, takže běžná denní práce v kanceláři nemusí být přerušována na dlouho.

SCHATEX KOBERTOVÉ ČTVERCE S MNOHA VÝHODAMI

Trvanlivý a snadno ovladatelný podlahový prostor, elegantní design a snadná instalace podporují kobercové čtverce Schatex, ale Office Extreme má všechny funkce, které z něj činí takový jedinečný produkt. Například v žádné kanceláři nebo restauraci by neměla být žádná zvuková izolace, která by zaručovala tišší zvukovou scénu. Proto kolekce má také zabránit nárazovému zvuku o síle 24 dB, který má dělat právě to. Pro dodatečnou bezpečnost byly použity pouze materiály s nízkou hořlavostí, které byly charakterizovány vysokou třídou požární ochrany Bfl-s1. To znamená, že dlaždice se obtížně vznítí, ale také vytvářejí nízkou úroveň kouře. Pro bezpečné používání počítačového vybavení mají dlaždice antistatické vlastnosti. Výrobce se snažil učinit tento výrobek co nejpříjemnější pro kanceláře.

Jednou z nejdůležitějších vlastností textilních podlahových krytin je však jejich pozitivní vliv na kvalitu vnitřního vzduchu. Na rozdíl od obecného přesvědčení poskytují mnohem méně prachu, protože jsou schopni vázat prachové částice na vlákna. Výsledkem je, že hromadění domácího a jemného prachu je částečně odfiltrováno z dýchacího vzduchu, což může vést k obrovskému zmírnění symptomů, zejména v případě alergie na prach. Z tohoto jevu těží nejen alergici, vy a vaši zaměstnanci oceníte méně znečištěný vzduch a lépe se soustředíte v příjemné atmosféře. Chcete-li zachovat tento efekt trvale, stačí jen ujistit, že podlaha má dostatečnou kapacitu pro vázání prachu. Toho lze snadno dosáhnout pravidelným čištěním kobercových dlaždic pomocí vysavače.

Schatex kobercové čtverce - Kvalitní produkty od německého výrobce 

S malým úsilím si můžete vylepšit Vaši podlahu na mnoho let, aniž byste utratili moc peněz. Bezespornou předností je také možnost vyjmutí čtverců a přesunutí je na jiné místo, což oceníte při stěhování anebo jen výměně barvy.

Pravděpodobně nejlepší argument pro použití těchto kobercových dlaždic v kancelářích je pokládka na vyvýšenou podlahu. To znamená, že všechny kabely můžete schovat pod kobercové čtverce a ušetřit tak hodně prostoru v rámci místnosti. Pokud se v budoucnu vyskytne jakýkoli problém s kabely, který bude vyžadovat, aby byly přístupné, jednotlivé kobercové čtverce můžete jednoduše nadzvednout a vyjmout. Přístup ke kabelům tak bude uvolněný. Jakmile bude oprava nebo revize hotová, vyjmuté moduly můžete vrátit na své původní místo.

Schatex s dlouholetou tradicí - Kobercové čtverce

Společnost Schatex má své hlavní sídlo v německém regionu „Bergisches Land“ a stojí za ní dlouhá historie výroby inovativního textilního řešení podlah. Zpracovávání odolných materiálů vysoké třídy společně s odpovídající cenou jsou ochrannou známkou úspěšného německého podniku. Vzhledem k těmto zárukám není možné s nákupem produktů Schatex šlápnout vedle. Navíc, firma konstantně rozšiřuje své portfolio produktů, které upravuje specificky na míru aktuálním potřebám a očekáváním zákazníků

Nezničitelné vysoce kvalitní kobercové čtverce

V našem online obchodě poskytujeme široký výběr podlahových krytin, které splní veškeré očekávání. Především oblast kobercových čtverců se neustále rozrůstá. Jedním z vedoucích výrobců je společnost Schatex. U BRICOFLOR najdete 11 exkluzivních kolekcí. Například Schatex Traffic je kolekce navržená hlavně pro komerční prostory, jako jsou kanceláře nebo výstavní haly. Jde o velmi odolné velur kobercové čtverce, které jsou protiskluzné a které jsou kompatibilní s kolečkovými židlemi. Ty na nich nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho jsou tyto dlaždice ohnivzdorné (Cfl-s1), a tak odpovídají požadavkům komerčních a veřejných budov. Vizuální vzhled je dalším přesvědčovacím faktorem řady Traffic, právě proto padne do oka mnoha lidem.

Vysoce kvalitní polypropylenová vlákna dodávají zářící efekt, který do každého pokoje vnáší eleganci a navozuje příjemný pocit. Široké spektrum barev pak uchvátí každého. Snadná pokládka je zaručená samoležícím systémem bez potřeby pojiva nebo speciálních pomůcek. Další top produkt je kolekce všívaných koberců Schatex Smartline, které svou strukturou přinesou obytnému prostoru zcela novou dynamiku. Speciálně, pokud položíte čtverce do šachovnicového vzoru, Váš vynikající vkus ocení každá návštěva. Tyto dlaždice velmi snadno položíte, aniž byste museli použít lepidlo, a tak je můžete použít, pokud nutno, víckrát na různých místech. Široká paleta barev Vám umožní spoustu možností, jak stylově prezentovat Vaši podlahu.

Kobercové čtverce - Obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více