Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

SCHATEX LIVING KOBERCOVÉ ČTVERCE - POHODLNÝ A STYLOVÝ VÝBĚR PRO VÁŠ DOMOV

Hledáte kobercové čtverce, které jsou nejen pohodlné, ale i trvanlivé, stylové a dávají vašemu bydlení pocit domova? Máme pro vás odpověď s novou kolekcí Schatex Living. Tato sbírka vám nabízí nové standardy v komfortním designu obývacího pokoje. Dejte svým místnostem skutečnou chuť domova s kobercem, který je útulný, pohodlný a je také schopen odolat mírnému opotřebení.

Dozvědět se více

Schatex Living

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

SCHATEX LIVING KOBERCOVÉ ČTVERCE - POHODLNÝ A STYLOVÝ VÝBĚR PRO VÁŠ DOMOV

Hledáte kobercové čtverce, které jsou nejen pohodlné, ale i trvanlivé, stylové a dávají vašemu bydlení pocit domova? Máme pro vás odpověď s novou kolekcí Schatex Living. Tato sbírka vám nabízí nové standardy v komfortním designu obývacího pokoje. Dejte svým místnostem skutečnou chuť domova s kobercem, který je útulný, pohodlný a je také schopen odolat mírnému opotřebení.

Dozvědět se více

KOBERCOVÉ ČTVERCE K DISPOZICI V MNOHA BARVÁCH, KTERÉ SE HODÍ DO KAŽDÉHO DOMU 

Kobgercové čtverce ve sbírce Schatex Living jsou k dispozici v 7 barvách, které se hodí do jakéhokoliv prostoru a do jakéhokoliv domova. Od tmavě modrých a černých odstínů až po teplé odstíny béžové a hnědé, můžete snadno vytvořit atmosféru, kterou chcete ve svém domě. Vyberte barvu v terakotě pro příjemný pocit do obývacího pokoje, béžové pro minimalistický pohled na svou ložnici nebo Anthracite pro domácí kancelář. Všechny kobercové čtverce mají stejnou velikost 50 x 50 cm, což usnadňuje mixování a přizpůsobení barev ve vašem domě. Mimo to se v této kolekci objevují také tzv. Planky, co ž jsou kobercové čtverce s jinými rozměry. Proč si vybrat jednu barvu, když je můžete mít všechny? Nechte svou fantazii běžet divoce a vytvořte jakýkoli design, který se vám líbí. Vyzkoušejte pruhy, šachovnici nebo zvýrazněte určité oblasti vašeho prostoru. Buďte závist všech vašich sousedů s kobercem, který nikdo jiný nemá! S Schatex Living můžete zažít velký svět kobercových dlaždic!

KOBERCOVÉ ČTVERCE A JEJICH JEDNODUCHÁ INSTALACE

Kobercové čtverceSchatex Living jsou instalace rychlá jako vítr. Díky své jedinečné metodě volného ukládání a těžké hmotnosti 3700 g / m² nepotřebujete žádné lepidlo, které by je zajistilo k podlaze. Jednoduše je položte a oni se budou pohybovat pouze tehdy, když budete chtít! Než začnete instalovat dlaždice, vyjměte je z krabice a nechte je aklimatizovat do nového prostředí. Poté zajistěte, aby vaše podlaha neobsahovala prach a staré lepidlo, a před zahájením pokládky zadejte místo svého pokoje. Pokládejte kobercové čtverce ze středu ven a pokud chcete, aby byla podlaha mimořádně robustní, použijte oboustrannou pásku po okrajích stěn. Nedoporučuje se přilepit dlaždice na podlahu, ale můžete připojit dlaždice společně s našimi praktickými TacTiles, pokud byste chtěli mít větší trvanlivost od podlahy.

NE JEN STYLOVÉ, ALE I FUNKČNÍ A BEZPEČNÉ KOBERCOVÉ ČTVERCE

Kromě snadné instalace nabízí Schatex Living kobercové čtverce také celou řadu skvělých prvků. Koberec je vhodný pro osoby s alergiemi a osoby, které jsou citlivé na prach. Podlaha se váže s prachovými částicemi ve vzduchu a drží je uvnitř koberce, což jim brání létat kolem vašeho pokoje. Chcete-li se zbavit prachu, vysajte koberec dvakrát týdně. To nejenže zajistí, aby pacienti trpící alergií měli čisté prostředí, ale stejně tak se bude lépe dýchat všem ostatním. Dlaždice mohou být také kombinovány s podlahovým vytápěním, které je ideální pro dodatečné teplo do vašeho domova. Není nic lepšího než měkká, teplá podlaha! Je u vás příliš hluku? Žádný problém! Podlaha pohlcuje zvuk, takže se můžete rozloučit s klepáním podpatků a hlasitým bzučením. Koberec má třídu požární ochrany Cfl-s1 a v případě požáru vydává pouze malé množství průhledného, ​​netoxického kouře. Dejte svému domovu další bezpečnostní funkci přidáním Schatex Living!

Schatex kobercové čtverce - Kvalitní produkty od německého výrobce 

S malým úsilím si můžete vylepšit Vaši podlahu na mnoho let, aniž byste utratili moc peněz. Bezespornou předností je také možnost vyjmutí čtverců a přesunutí je na jiné místo, což oceníte při stěhování anebo jen výměně barvy.

Pravděpodobně nejlepší argument pro použití těchto kobercových dlaždic v kancelářích je pokládka na vyvýšenou podlahu. To znamená, že všechny kabely můžete schovat pod kobercové čtverce a ušetřit tak hodně prostoru v rámci místnosti. Pokud se v budoucnu vyskytne jakýkoli problém s kabely, který bude vyžadovat, aby byly přístupné, jednotlivé kobercové čtverce můžete jednoduše nadzvednout a vyjmout. Přístup ke kabelům tak bude uvolněný. Jakmile bude oprava nebo revize hotová, vyjmuté moduly můžete vrátit na své původní místo.

Schatex s dlouholetou tradicí - Kobercové čtverce

Společnost Schatex má své hlavní sídlo v německém regionu „Bergisches Land“ a stojí za ní dlouhá historie výroby inovativního textilního řešení podlah. Zpracovávání odolných materiálů vysoké třídy společně s odpovídající cenou jsou ochrannou známkou úspěšného německého podniku. Vzhledem k těmto zárukám není možné s nákupem produktů Schatex šlápnout vedle. Navíc, firma konstantně rozšiřuje své portfolio produktů, které upravuje specificky na míru aktuálním potřebám a očekáváním zákazníků

Nezničitelné vysoce kvalitní kobercové čtverce

V našem online obchodě poskytujeme široký výběr podlahových krytin, které splní veškeré očekávání. Především oblast kobercových čtverců se neustále rozrůstá. Jedním z vedoucích výrobců je společnost Schatex. U BRICOFLOR najdete 11 exkluzivních kolekcí. Například Schatex Traffic je kolekce navržená hlavně pro komerční prostory, jako jsou kanceláře nebo výstavní haly. Jde o velmi odolné velur kobercové čtverce, které jsou protiskluzné a které jsou kompatibilní s kolečkovými židlemi. Ty na nich nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho jsou tyto dlaždice ohnivzdorné (Cfl-s1), a tak odpovídají požadavkům komerčních a veřejných budov. Vizuální vzhled je dalším přesvědčovacím faktorem řady Traffic, právě proto padne do oka mnoha lidem.

Vysoce kvalitní polypropylenová vlákna dodávají zářící efekt, který do každého pokoje vnáší eleganci a navozuje příjemný pocit. Široké spektrum barev pak uchvátí každého. Snadná pokládka je zaručená samoležícím systémem bez potřeby pojiva nebo speciálních pomůcek. Další top produkt je kolekce všívaných koberců Schatex Smartline, které svou strukturou přinesou obytnému prostoru zcela novou dynamiku. Speciálně, pokud položíte čtverce do šachovnicového vzoru, Váš vynikající vkus ocení každá návštěva. Tyto kobercové čtverce velmi snadno položíte, aniž byste museli použít lepidlo, a tak je můžete použít, pokud nutno, víckrát na různých místech. Široká paleta barev Vám umožní spoustu možností, jak stylově prezentovat Vaši podlahu.

Inovaci pro Váš domov i byznys nabízí Schatex kobercové čtverce

Firma Schatex má přiměřené množství kolekcí pro všechny oblasti použití, pokrývající obytné i komerční prostory. Její kobercové čtverce snesou přísná měřítka kvality, designu i funkčnosti, a pokrývají celé spektrum textilních řešení pro veletrhy a výstavní haly, dobře hodnocených produktů pro domácí použití, stejně jako špičkových luxusních produktů pro sofistikované komerční prostory. Pouze nejlepší prvotní nezpracované materiály a nejmodernější vybavení produkce jsou užitečnou součástí výroby kobercových čtverců ve firmě Schatex. Všechny tyto počáteční podmínky v kombinaci s kvalitní pečlivou kontrolou systémů zaručuje prvotřídní produkt.

Cenově dostupná prémiová kvalita kobercových čtverců Schatex

Za produkty Schatex nestojí pouze skvělá hodnota, top kvalita a elegantní design, můžou se totiž pochlubit také nejlepším poměrem ceny/výkon napříč výrobci. Firemní účinnost povoluje společnosti produkovat prémiové kobercové čtverce za nejnižší možnou cenu.

Pracovní proces s vysokou náročností na pracovní sílu zajišťuje vysokou úroveň robustnosti, která je zesílená skelnými vlákny. Firma dále klade velký důraz na dodržování přísných ekologických norem při výrobě a při zohlednění použitých materiálů. Technici a návrháři se zaměřují na dopad na životní prostředí a upřednostňují varianty vyhovující této oblasti.

Ozdobte své pokoje s širokou paletou barevných kobercových dlaždic

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

Kobercové čtverce - Obrovská možnost výběru designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!