INTERFACE MONOCHROME kobercové čtverce – JEDNOTLIVÉ BARVY

Kromě své vynikající kvality jsou produkty předního výrobce Interface znám&eacut…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

INTERFACE MONOCHROME kobercové čtverce

Vyznačuje se úplnou vhodností objektu a flexibilními možnostmi použití. Díky obrovské paletě barev je Interface Monochrome univerzálně použitelnou podlahovou krytinou, kterou lze snadno integrovat do jakéhokoli konceptu místnosti a obohacuje ji působivými barvami. Samonosné kobercové čtverce jsou také instalovány bez velkého množství času a úsilí, takže i nezkušení lidé mohou pokládat vaši novou podlahu kdykoliv a nebude to trvat dlouho.

Interface MONOCHROME kobercové čtverce - Brilantní barvy a jedinečná struktura

Velký výběr neobvyklých sbírek rychle ukazuje, že kobercové čtverce Interface má talent pro vzrušující design. Dokonce i u jednobarevné kolekce pro jednotný vzhled povrchu jsou dovednosti designérského specialisty zřejmé: výsledkem jsou samonosné kobercové čtverce z kolekce Monochrome. Její jedinečná struktura s nízkou hmotností dává hloubce jednotlivých barev a podlaze propracovanou strukturu, která je opticky působivá.

Jednoduchá, ale všestranná kolekce je k dispozici ve 48 barvách a otevírá téměř nekonečný prostor pro design. Výběr pokrývá celé spektrum barev v široké škále odstínů. Kobercové čtverce Interface Monochrome jsou k dispozici v řadě tlumených, klasických šedých a béžových vzorů, jako je například paleta odstínů šedé, která obsahuje kovy, včetně platiny, titanu, rtuti a stříbra. Na druhé straně existují teplé, zrnité béžové odstíny, jako ječmen a slad.

Rozhraní Monochrome je k dispozici v těchto a mnoha dalších barvách a lze jej nainstalovat v jedné barvě nebo v kombinaci jedné nebo více barev. Kobercové čtverce z této kolekce lze místnost rozdělit a zónovat na funkční místnosti bez příček, čímž se vytvoří zcela nové, funkční životní a pracovní prostředí. Ať už pomocí světelných kontrastů nebo harmonické kombinace podobných tónů, s Interface Monochrome si můžete vytvořit svůj vlastní koncept místnosti.

Kobercové čtverce V KVALITĚ PRVNÍ TŘÍDY

Kobercové čtverce a struktura povrchu Interface Monochrome je stejně sofistikovaná jako kvalitativní prvky rozsáhlé kolekce. Samonosné kobercové čtverce v této řadě jsou nejen velmi pružné, pokud jde o vzhled, ale jsou také nepřekonatelné, pokud jde o jejich možné použití. Vysoce kvalitní příze, které se používají pro vysoce strukturovanou kvalitu smyčky, jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu šetřícího zdroje a jsou extrémně odolné.

Kolekce Interface Collection Monochrome lze bez problémů používat i v silně frekventovaných objektech s vysokou úrovní veřejné dopravy (třída použití 33) a díky robustnímu povrchu a trvanlivým vláknům barveným přízí si po dlouhou dobu zachovává svůj atraktivní vzhled a brilanci barev. Díky antistatickým vlastnostem a vhodnosti pro kolečkové židle jsou ideální pro funkční použití v otevřených kancelářích. Je také možná instalace na podlahové vytápění. Pokud jde o bezpečnost, Interface Monochrome self-kobercové čtverce zapůsobí na své vynikající chování při požáru (třída požární ochrany Bfl s1) a integrovanou odolnost proti skluzu DS.

A pohodlí je také velmi důležité u koberců Interface: vynikající zvuk pohlcující a zvukotěsné vlastnosti (26 dB) zajišťují klidné pracovní prostředí a příjemná struktura povrchu přináší luxusní třídě 2 s vysokou úrovní pohodlí. Vysoce kvalitní kobercové čtverce kombinují jedinečný vzhled s nejvyšší kvalitou a pohodlím.

Kobercové čtverce V OBLASTI KVALITY

Kobercové čtverce Interface jsou velmi kvalitní. Výrobce Interface má mnohaleté zkušenosti a jako jeden z předních výrobců na trhu se dívá do budoucnosti s inovativním pohledem. Výsledkem je nejen vizuálně přesvědčivé kobercové čtverce, ale můžete se také spolehnout na vysokou kvalitu složení rozhraní a dalších kolekcí rozhraní.

Strukturovaný povrch smyčky se skládá z čistého polyamidu barveného přízí a je extrémně odolný a odolný. Díky barvicí technice si vlákna dlouhou dobu zachovávají svoji mimořádnou barevnou lesk a mohou také prokázat vysokou odolnost vůči světlu. Kobercové čtverce a vysoce kvalitní materiál od Interface Composure dává kolekci velkou odolnost a umožňuje její použití jak v náročném soukromém sektoru, tak pro použití s ​​vysokou úrovní veřejné dopravy. Díky jeho vhodnosti pro kolečka a antistatické vlastnosti nic nebrání jeho použití v kancelářích a pracovních místnostech a Interface Composure lze bez problémů instalovat i na podlahové vytápění.

Zvýšená bezpečnost je zaručena samozhášecí schopností (Cfl-s1) a stabilním držením, které s sebou přináší integrovaný odpor skluzu DS. Komfort není samozřejmě opomíjen v celé přesvědčivé kolekci: strukturovaný povrch vytváří obzvláště příjemný poci, pokud chodíte bez bot po koberci, který odpovídá přirozenému vzhledu a přináší tak luxusní třídu 1 na kobercové čtverce. Nejedná se však o jediný luxus, který zažíváte s Interface Composure kobercové čtverce: uklidňující, vyrovnávací efekt je podporován vylepšenou izolací proti zvuku chodidla a integrovanou absorpcí zvuku, díky níž je relaxace zážitkem.

INTERFACE KOBERCové čtverce - MODULÁRNÍ PODLAHOVÉ KRYTINY S NEJVYŠŠÍMI VÝHODAMI

Je důležité, aby společnost, zejména v době měnícího se trhu, propagovala a udržovala image kobercových čtverců- hned od začátku a vždy dala 100% - to jasně vidíte v kvalitě výrobků. Součástí rozhraní je také nizozemská značka Heuga, která je považována za vynálezce kobercových čtverců.

V našem internetovém obchodě BRICOFLOR najdete celou řadu kolekcí od výrobců Heuga a Interface. Inovace a blízkost a ochrana přírody jsou pro Interface velmi důležité. Existuje mnoho sbírek koberců Interface, které jsou přímo inspirovány přírodou a představují tedy spojení mezi vnitřním a venkovním prostorem. Koberec od Interface a jeho dceřiné společnosti Heuga splňuje nejvyšší standardy. Na BRICOFLOR vám můžeme nabídnout velké množství vysoce kvalitních, vizuálně atraktivních modelů a sbírek.

INTERFACE podlahové krytiny - MODULÁRNÍ kobercové čtverce s největšími VÝHODAMI

Interface kobercové čtverce s sebou přináší všechny výhody textilní modulární podlahy. Sbírka kobercových dlaždic Heuga může samozřejmě také svítit. Konvenční koberce se často obtížně přepravují - velké role, které je třeba manévrovat po schodech nebo oknech - to je minulost s kobercovými čtverci. 

Kobercové čtverce díky své praktické velikosti obvykle 50 x 50 cm jsou mnohem lehčí a dokonce i v menších baleních jednotlivě přenosný. Kobercové čtverce také mají výrazně méně odpadu, protože jejich formát umožňuje, aby byly od samého počátku lépe přizpůsobeny velikosti místnosti, což bude patrné jak v ceně, tak v ochraně životního prostředí.

Velkou výhodou mnoha samolepících kobercových čtverců Interface a Heuga je to, že se pokládají velmi snadno a lze je znovu použít. Je dostačující opravit klíčové dlaždice v místnosti, zbytek kobercových dlaždic není třeba ani lepit. To zase nabízí celou řadu výhod. Nejenže je pokládka neuvěřitelně rychlá a nepředstavuje problém ani pro nezkušené uživatele, kobercové dlaždice jsou obnoveny podobným způsobem a mohou být dokonce přeneseny do dalšího domu.

Ekologické hledisko by nemělo být opomíjeno, protože je možné pracovat bez škodlivých kapalných lepidel. Kromě toho, přední společnost na trhu Interface vyvinula inovativní systém TacTiles: malé, tenké lepicí pásky, pomocí kterých lze jednotlivé kobercové dlaždice vzájemně spojovat, aniž by bylo nutné se spojovat s podkladem. Tím se vytvoří „plovoucí“ podlahová krytina, která bezpečně drží pohromadě a nezanechává na podlaze žádné nevzhledné zbytky. Díky tomu je pokládka koberců Interface jednodušší a bezpečnější. Praktický vedlejší účinek: pokud by došlo k neštěstí a došlo k rozlití, lze dotykovou kobercovou dlaždici z kompozitu odstranit okamžitě a lze ji samostatně vyčistit nebo vyměnit.

Kobercové čtverce INTERFACE splňují nejvyšší standardy kvality

Interface kobercové čtverce jsou vyráběny s velkou péčí ze zvláště kvalitních materiálů. To jim dává jejich vysokou odolnost a dlouhou životnost. Celosvětově aktivní a úspěšná společnost si Interface za poslední desetiletí nahromadil a rozšířil potřebné technické know-how, což je rozhodující při výrobě jeho vysoce kvalitních produktů.

Tímto způsobem je výrobce schopen během výroby koberců uvolnit napětí z tkaniny a tím zaručit ještě větší rozměrovou stabilitu - a to je důležité pro pokládku. Inovace na rozhraní Interface jsou navíc samozřejmostí, a proto nové, atraktivní produkty a užitečné inovace jsou vždy součástí standardního programu, takže vedoucí postavení na trhu je vždy o krok před konkurencí.

Kobercové čtverce kombinují jedinečný design s působivou kvalitou, která snadno splňuje vysoké požadavky smluvního sektoru. Špína nemá na kobercové čtverce skoro žádný vliv  a rychle se vysává. Kvalitativní příze zajistí, že kobercové čtverce vypadají jako nové i po několika letech používání - bez ohledu na to, zda se jedná o kvalitu smyčky, vlasů nebo velurů.

Ozdobte své pokoje s normální variantou barev barev kobercových dlaždic

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

Kobercové čtverce - obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

OBJEDNÁVEJTE kobercové čtverce NA BRICOFLORU!

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více