INTERFACE Luxury Living – Luxusní kobercové čtverce

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

INTERFACE Luxury Living – Luxusní kobercové čtverce

Díky vysoce kvalitním materiálům a pečlivému zpracování jsou samonosné kobercové čtverce z kolekce Interface Luxury Living něco mimořádného a dávají vám příležitost poskytnout svým pokojům nádhernou podlahu, která bez velkého úsilí vyzařuje teplo a zvláštní lesk. A vzhled není klamný: impozantní kolekce si zachovává svůj krásný vzhled po dlouhou dobu díky své vysoké kvalitě - i při těžkém používání předmětů!

Díky jejich vysoké odolnosti vydrží jejich bezchybný vzhled po dlouhou dobu. S Interface Luxury Living můžete do svých pokojů přinést mimořádný komfort, aniž byste museli vynaložit velké úsilí, protože dětská hra spočívá v položení samonosných kobercových dlaždic, které nemusí být ani slepeny.

Samostatné kobercové čtverce S KRÁSNÝM vzhledem - ROZHRÁNÍ LUXUSNÍHO ŽIVOTA

Luxusní vzhled nikdy nevyjde z módy - známý výrobce Interface to uznal a Luxury Living přináší na trh kolekci, která splňuje všechny požadavky na luxusní kobercové čtverce. Přitažlivá optika a pohodlné haptiky se spojí do produktu, který zaujme napříč deskou. Interface Luxury Living ví, jak přesvědčit na první pohled a zaujme svým lákavým charismatem, který je dán neobvyklou kombinací tří různých všívaných velurových konstrukcí.

Různé povrchové struktury dávají kobercovým dlaždicím neobvyklý vzhled s blokovými pruhy různé šířky. V závislosti na směru pokládky jsou možné monolitické i cihelné nebo ashlarové pokládky - výsledkem je velmi individuální vzor a atraktivní celkový obraz. Bohaté barvy pokrývají celé spektrum a nabízejí různé odstíny nejrůznějších barev. Součástí výběru jsou klasické tlumené tóny a zářivé, působivě barevné varianty. Kobercové čtverce jsou nabízeny v několika barvách.

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

LUXUSNÍ kobercové čtverce a jejich odolnost

Po luxusním prvním dojmu, který je vytvořen pouhým pohledem, se luxusní kolekce od specialisty na samonosné kobercové čtverce Interface nezastaví. Technické detaily jsou také vidět v celém textu a nádherný vzhled vaší nové podlahové krytiny by měl zůstat s vámi po dlouhou dobu. To je zajištěno vysoce kvalitní, vysoce zkušenou, čistou polyamidovou přízí, která vydrží i nejvyšší zatížení. Kobercové čtverce jsou díky své vysoké odolnosti a odolnosti plně vhodné pro komerční budovy (třída použití 33) a může být dokonce použita v oblastech s velkým množstvím veřejné dopravy. Například luxusní kobercové čtverce jsou ideální pro vybavení hotelů, kde by se host měl cítit obzvlášť pohodlně. Samonosné kobercové čtverce řady Interface Luxury Living lze použít i v kancelářích nebo dílnách, kde musí povrch vydržet jízdu koly.

Díky vynikající tepelné vodivosti nic nebrání položit podlahové vytápění. Díky velmi dobrému chování při požáru (Cfl s1) je tento podlahový zpomalovač hoření a odolnost proti skluzu DS také zajišťuje vaši bezpečnost díky pevnému a stabilnímu držení. Pohodlný pocit také zachovává to, co jeho luxusní vzhled slibuje: jedinečná strukturovaná podlaha s obzvláště vysokými vlasovými vlákny je nejen mimořádně odolná, ale také zaručuje zvýšený komfort a vynikající akustické vlastnosti. Interface Luxury Living samonosné kobercové čtverce absorbují zvuk efektivně a snižují stopový zvuk o 30 dB. S touto kolekcí si můžete vytvořit svůj vlastní osobní ústup, kde je zaručen klid a relaxace.

INTERFACE podlahové krytiny - MODULÁRNÍ kobercové čtverce s největšími VÝHODAMI

Interface kobercové čtverce s sebou přináší všechny výhody textilní modulární podlahy. Sbírka kobercových dlaždic Heuga může samozřejmě také svítit. Konvenční koberce se často obtížně přepravují - velké role, které je třeba manévrovat po schodech nebo oknech - to je minulost s kobercovými čtverci. 

Kobercové čtverce díky své praktické velikosti obvykle 50 x 50 cm jsou mnohem lehčí a dokonce i v menších baleních jednotlivě přenosný. Kobercové čtverce také mají výrazně méně odpadu, protože jejich formát umožňuje, aby byly od samého počátku lépe přizpůsobeny velikosti místnosti, což bude patrné jak v ceně, tak v ochraně životního prostředí.

Velkou výhodou mnoha samolepících kobercových čtverců Interface a Heuga je to, že se pokládají velmi snadno a lze je znovu použít. Je dostačující opravit klíčové dlaždice v místnosti, zbytek kobercových dlaždic není třeba ani lepit. To zase nabízí celou řadu výhod. Nejenže je pokládka neuvěřitelně rychlá a nepředstavuje problém ani pro nezkušené uživatele, kobercové dlaždice jsou obnoveny podobným způsobem a mohou být dokonce přeneseny do dalšího domu.

Ekologické hledisko by nemělo být opomíjeno, protože je možné pracovat bez škodlivých kapalných lepidel. Kromě toho, přední společnost na trhu Interface vyvinula inovativní systém TacTiles: malé, tenké lepicí pásky, pomocí kterých lze jednotlivé kobercové dlaždice vzájemně spojovat, aniž by bylo nutné se spojovat s podkladem. Tím se vytvoří „plovoucí“ podlahová krytina, která bezpečně drží pohromadě a nezanechává na podlaze žádné nevzhledné zbytky. Díky tomu je pokládka koberců Interface jednodušší a bezpečnější. Praktický vedlejší účinek: pokud by došlo k neštěstí a došlo k rozlití, lze dotykovou kobercovou dlaždici z kompozitu odstranit okamžitě a lze ji samostatně vyčistit nebo vyměnit.

Kobercové čtverce - obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

OBJEDNÁVEJTE kobercové čtverce NA BRICOFLORU!

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více