Interface Heuga 727 kobercové čtverce – Univerzální použití

Kobercové čtverce Heuga 727  jsou k dispozici ve 48 různých barvách, které lze vzá…

Přečtěte si více
20 / 47 Produkty

48 různých barev Interface Heuga 727 - Kobercové čtverce

Tato sbírka značky Interface nezanechává nic, co by bylo nežádoucí, a tak nemůžete mít potíže s výběrem z této široké palety barev. Nezáleží na tom, jestli hledáte studené nebo teplé tóny, jasné nebo jemné barvy, Interface Heuga 727 má všechny! V této kolekci najdete skvělou škálu šedých vzorů, stejně jako hnědé a béžové nebo více barevných možností v různých odstínech modré, zelené a červené. Můžete si vybrat mezi tmavšími, jemnějšími barvami pro elegantní vzhled a světlými barvami, které do každé místnosti přinášejí zářící barvu. Kobercové čtverce jsou nabízeny v mnoha odstínech.

Interface Heuga 727 - Kobercové čtverce s mnoha možnostmi designu

Vzhledem k tomu, že Interface Heuga 727 je modulární podlahový materiál, můžete si vybrat tolik barev, kolik chcete, a kombinovat je, abyste vytvořili jedinečnou podlahu. Kreativita není omezena. Můžete vytvořit pruhy, kostkované vzory nebo zvýraznit konkrétní oblasti místnosti. Aby bylo možné dosáhnout ještě více designových možností, může být Interface Heuga 727 instalována buď monoliticky nebo s „čtvrtinovou zatáčkou“. Jak můžete vidět, vaše kreativita není absolutně nijak omezena, pokud jde o návrh vaší nové podlahy Heuga.

Kobercové čtverce, které vydrží i velkou frekventovanost

Kobercové čtverce nejen potřebují vypadat dobře, ale musí také něco vydržet - pouze jedna z mnoha vlastností Interface Heuga 727 kobercových dlaždic. Povrch koberců je velmi měkký, a protože příze je vyrobena ze 100 % nylonu, jsou tyto kobercové čtverce extrémně pružné. Kobercové čtverce Heuga 727 jsou perfektní podlaha pro každé domácí i komerční prostředí. Tato kolekce nabízí nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu. Tyto robustní kobercové čtverce jsou vhodné pro použití s ​​kolečkovými židlemi a udržují si jejich moderní vzhled i v oblastech s vysokou dopravou. Můžete také použít kobercové čtverce Heuga s podlahovým topením, které vytváří příjemnou atmosféru. Jelikož tyto volně položené kobercové dlaždice jsou neuvěřitelně odolné, dodávají se se zárukou 7 let od výrobce.

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE V MNOHA BARVÁCH, VZORCÍCH A MATERIÁLECH

Díky velkému výběru různých barev a barevných kombinací jsou kobercové čtverce Heuga extrémně všestranné při jejich použití. Například široká škála odstínů šedé, béžové a hnědé vytváří jemně tlumený vzhled. K dispozici jsou například teplé přírodní tóny jako Heuga Colour Collection „Camel“ nebo pískově zbarvené Heuga Soft Senses „Beach“, ale i chladné tóny jako Heuga Path „Granite“. Dokonce i pastelové barvy se nacházejí v nabídce firmy Heuga, která poskytuje jemné barvy jak v soukromém sektoru i v kanceláři a podnikání. Ale také pro intenzivní barevný zážitek Heuga drží některé trumfy: Opět platí, že existuje celá řada přírodě blízkých tónů, světlé barvy různých druhů ovoce nebo květin. Připravte se na módní růžové a fialové, jasně oranžové nebo modré, zelené kobercové čtverce ... rychle je jasno: tvůrčí možnosti jsou téměř nekonečné.

Ale po výběru barev Heuga jste ještě daleko od konce: Dokonce i textury a materiály jsou k dispozici v mnoha kopiích. Různé typy zajišťují kontrasty nebo jemné rozmanitosti a zvýšenou odolnost proti nečistotám, úzké nebo široké smyčky uvolňují vzhled. Zvláště nadýchané dekorace s otevřenými smyčkami v sametově velurém provedení stejně jako v populární kolekci Heuga SoftSenses najdete v sortimentu Heuga.

Různé materiály poskytují různé typy kobercových dlaždic. Například existují kobercové čtverce vyrobené z robustního a snadno ošetřovaného polypropylenu nebo polyamidu, ale také se používají přírodní materiály, jako je vlna. Různé konstrukční metody dávají různým kobercům Heuga různé vlastnosti ve vzhledu. Například kobercové dlaždice, ve kterých je příze smyčková, jsou extrémně odolné. Prostřednictvím různých typů přízí lze vytvořit různé textury. U místností, ve kterých je požadována obzvláště měkká zem, jsou kobercové čtverce velmi vhodné.

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE JSOU SNADNO INSTALOVATELNÉ

Kobercové čtverce Heuga jsou velmi přizpůsobivé každému prostoru, a tím poskytují zajímavou alternativu ke konvenčnímu koberci. Dokonce i jejich položení je velmi snadné a rychlé. Postačuje fixovat klíčové dlaždice, protože až do velikosti místnosti 30 m² můžete položit koberec Heuga volně. Křída, měřicí páska, pravítko a nůž dělají zařízení kompletním. Abyste vytvořili ideální podmínky pro váš nový koberec značky Heuga, je nejlepší dlaždice vydělat z obalu pro aklimatizaci předem. Povrch by měl být hladký, tvrdý a čistý.

Existují různé směry, podle kterých se můžete orientovat šipkami na zadní straně koberců Heuga. Nejběžnější způsob kladení se nazývá "monolitický" - všechny šipky směřují stejným směrem. Koberce Heuga samozřejmě nabízejí i další možnosti instalace, které vám umožní živit svou kreativitu a vytvářet individuální vzory a uspořádání. Obrázky produktů firmy Heuga nabízejí spoustu inspirace, jak dát místnostem zvláštní nádech.

Pokládka koberců Heuga začíná určením středu místnosti. S pomocí páskové mezery se měří délka a šířka prostoru a střed, kde se obě linie nacházejí, označené křídou. Umístěte středovou dlaždici v pravém úhlu dvou čar. Z tohoto počátečního bodu položte přímou čáru kobercových dlaždic podél vykreslených čar a vytvoříte kříž. Chcete-li zaručit optimální přilnavost, můžete tyto klíčové kobercové čtverce připevnit. Na okrajích místnosti musí být zkráceny hraniční dlaždice. Vždy krájejte kobercové čtverce ze spodu pomocí nožů a pravítka. Potom můžete zbývající část místnosti naplnit kobercovou dlažbou Heuga ze středu. Mělo by být vždy zajištěno, že směr pokládky je zachován a že kobercové čtverce jsou navzájem propojené. Rozhraní by mělo směřovat ke stěně.

Aby byla zajištěna co nejlepší stabilita, Heuga má také inovativní systém TacTiles. Jedná se o tenké, jednostranné samolepky, které zajišťují soudržnost jednotlivých dlaždic. Podrobnější informace a podrobné pokyny, jak položit Heugu a jiné kobercové čtverce vám poskytuje také jejich výrobce.

INTERFACE KOBERCOVÉ ČTVERCE - MODULÁRNÍ PODLAHOVÉ KRYTINY S NEJVYŠŠÍMI VÝHODAMI

Je důležité, aby společnost, zejména v době měnícího se trhu, propagovala a udržovala image kobercových čtverců- hned od začátku a vždy dala 100% - to jasně vidíte v kvalitě výrobků. Součástí rozhraní je také nizozemská značka Heuga, která je považována za vynálezce kobercových čtverců.

V našem internetovém obchodě BRICOFLOR najdete celou řadu kolekcí od výrobců Heuga a Interface. Inovace a blízkost a ochrana přírody jsou pro Interface velmi důležité. Existuje mnoho sbírek koberců Interface, které jsou přímo inspirovány přírodou a představují tedy spojení mezi vnitřním a venkovním prostorem. Koberec od Interface a jeho dceřiné společnosti Heuga splňuje nejvyšší standardy. Na BRICOFLOR vám můžeme nabídnout velké množství vysoce kvalitních, vizuálně atraktivních modelů a sbírek.

Interface podlahové krytiny - Modulární kobercové čtverce s největšími výhodami

Interface kobercové čtverce s sebou přináší všechny výhody textilní modulární podlahy. Sbírka kobercových dlaždic Heuga může samozřejmě také svítit. Konvenční koberce se často obtížně přepravují - velké role, které je třeba manévrovat po schodech nebo oknech - to je minulost s kobercovými čtverci. 

Kobercové čtverce díky své praktické velikosti obvykle 50 x 50 cm jsou mnohem lehčí a dokonce i v menších baleních jednotlivě přenosný. Kobercové čtverce také mají výrazně méně odpadu, protože jejich formát umožňuje, aby byly od samého počátku lépe přizpůsobeny velikosti místnosti, což bude patrné jak v ceně, tak v ochraně životního prostředí.

Velkou výhodou mnoha samolepících kobercových čtverců Interface a Heuga je to, že se pokládají velmi snadno a lze je znovu použít. Je dostačující opravit klíčové dlaždice v místnosti, zbytek kobercových dlaždic není třeba ani lepit. To zase nabízí celou řadu výhod. Nejenže je pokládka neuvěřitelně rychlá a nepředstavuje problém ani pro nezkušené uživatele, kobercové dlaždice jsou obnoveny podobným způsobem a mohou být dokonce přeneseny do dalšího domu.

Ekologické hledisko by nemělo být opomíjeno, protože je možné pracovat bez škodlivých kapalných lepidel. Kromě toho, přední společnost na trhu Interface vyvinula inovativní systém TacTiles: malé, tenké lepicí pásky, pomocí kterých lze jednotlivé kobercové dlaždice vzájemně spojovat, aniž by bylo nutné se spojovat s podkladem. Tím se vytvoří „plovoucí“ podlahová krytina, která bezpečně drží pohromadě a nezanechává na podlaze žádné nevzhledné zbytky. Díky tomu je pokládka koberců Interface jednodušší a bezpečnější. Praktický vedlejší účinek: pokud by došlo k neštěstí a došlo k rozlití, lze dotykovou kobercovou dlaždici z kompozitu odstranit okamžitě a lze ji samostatně vyčistit nebo vyměnit.

Kobercové čtverce Interface splňují nejvyšší standardy kvality

Interface kobercové čtverce jsou vyráběny s velkou péčí ze zvláště kvalitních materiálů. To jim dává jejich vysokou odolnost a dlouhou životnost. Celosvětově aktivní a úspěšná společnost si Interface za poslední desetiletí nahromadil a rozšířil potřebné technické know-how, což je rozhodující při výrobě jeho vysoce kvalitních produktů.

Tímto způsobem je výrobce schopen během výroby koberců uvolnit napětí z tkaniny a tím zaručit ještě větší rozměrovou stabilitu - a to je důležité pro pokládku. Inovace na rozhraní Interface jsou navíc samozřejmostí, a proto nové, atraktivní produkty a užitečné inovace jsou vždy součástí standardního programu, takže vedoucí postavení na trhu je vždy o krok před konkurencí.

Kobercové čtverce kombinují jedinečný design s působivou kvalitou, která snadno splňuje vysoké požadavky smluvního sektoru. Špína nemá na kobercové čtverce skoro žádný vliv  a rychle se vysává. Kvalitativní příze zajistí, že kobercové čtverce vypadají jako nové i po několika letech používání - bez ohledu na to, zda se jedná o kvalitu smyčky, vlasů nebo velurů.

Ozdobte své pokoje s abnormální variantou barev kobercových dlaždic

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

Kobercové čtverce - Obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více