Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

HEUGA SUPERFLOR KOBERCOVÉ ČTVERCE – VHODNÉ DO KAŽDÉHO OBJEKTU

S kolekcí Superflor uvádí výrobce Heuga nástupce kolekce Heugafeld. Kobercové čtverce Heuga působí vysoce kvalitními materiály a pečlivým zpracováním, flexibilními aplikačními možnostmi a inovativními nápady. To vše dělá Heuga kobercové dlaždice přesvědčivou alternativou k tradičním kobercům, které lze použít v mnoha oblastech.

Dozvědět se více

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Heuga Superflor kobercové dlaždice nejsou žádnou výjimkou: Široká škála barev a extrémní odolnost záruční všestrannost, ať už v soukromých nebo veřejných prostorách. Také velká frekventovanost není problém, protože vynikající materiál a robustní kompozice jí dávají velkou odolnost. Navíc Heuga Superflor také znamená rozhodný komfort. Vzhledem k tomu, že se jedná o samostatnou pokládku kobercových dlaždic, vaše nová podlaha je včas položena bez velkého úsilí. Vizuálně může Heuga Superflor optimálně přizpůsobit jednotlivé barevné požadavky, protože obrovský výběr barev a schopnost kombinovat barvy navzájem umožňují velkou tvůrčí svobodu. A to není vše, kobercové dlaždice Heuga Superflor jsou v mnoha ohledech obzvláště ekologicky šetrné výrobky pocházející z ekologicky odpovědné a zodpovědné společnosti.

 

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA SUPERFLOR V SVĚTLÝCH BARVÁCH

Heuga Superflor je originál koberců. Vysoká kvalita vlasů jí dává velmi zvláštní vzhled a nadčasovou eleganci. Existuje celkem 18 různých barevných variant, z nichž si můžete vybrat, které jsou opatřeny diskrétním „mramorováním“ a získávají tak obzvláště atraktivní vzhled. To vyplývá ze souhry různých přízí, které pocházejí ze stejného barevného světa a vytvářejí tak zajímavý, monochromatický vzhled. Jak klasické, tak barevné varianty jsou součástí palety. Jemné odstíny šedé a hnědé v různých úrovních jasu mohou dát domovu nenáročný a přesto elegantní vzhled. Líbí se vám barvy? Odpovědí jsou trochu barevnější Heuga Superflor kobercové dlaždice, přesně to pravé pro vás, pokud stejně jako přírodní tóny, jako je tmavé pivo nebo zelená nebo světlé barvy, jako je světle žlutá nebo teplé červenooranžové - Heuga Superflor je univerzální a vždy elegantní. Je tedy zcela na vás, zda dáváte přednost tlumeným nebo jasným barvám, nebo kombinujete obojí a chcete nastavit akcenty. Vzhledem k tomu, že se dají kobercové dlaždice snadno kombinovat, můžete si nechat svou kreativitu volně běhat!

 

HEUGA SUPERFLOR KOBERCE JSOU ORIGINÁL

Na první pohled můžete vidět, že kolekce má co nabídnout, pokud jde o rozsáhlý výběr barev a charakteristickou strukturu povrchu. Ale může Heuga Superflor existovat i v každodenním životě? V každém případě! Samostatné pokládací kobercové dlaždice s osvědčenou kvalitou vlasů jsou extrémně kvalitní a jsou vyrobeny z velmi robustní směsi materiálů z nylonu a polyesteru. Důvěrná směs zajišťuje, že samolepící kobercové desky Heuga Superflor jsou extrémně odolné a mají tedy plnou vlastnost. Nemusí být použita pouze v soukromém sektoru, ale také odpovídá nejvyšším nárokům v sektoru smluv (třída 33). Dokonce i v mokrých místnostech je flexibilní sběr vhodný a také použití podlahového vytápění není nic nemožného s Heuga Superflor. Robustní a odolné kobercové dlaždice z této kolekce mohou být zatíženy i kolečkovými židlemi, aniž by vzhled a kvalita trpěli - ideální pro kanceláře nebo pracovny. Antistatická vlastnost a velmi dobré chování při požáru (třída požární ochrany Cfl-s1) doplňují už tak skvělé vlastnosti.

 

DOPLNĚK DOMÁCNOSTI V JEDNODUCHÉM FORMÁTU

V porovnání s konvenčními koberci jsou mnohem snazší, a to přinejmenším kvůli užitečnému formátu. Rozměry čtverce 50 x 50 cm mohou být optimálně transportovány úzkými průchody a jsou stejně snadno položeny. Zvládnout položení je bez problémů - většina dlaždic může být položena volně bez jakéhokoliv lepení a udržuje se díky specifické hmotnosti a speciálnímu systému Graphlex® stabilní a bezpečné. Tento typ instalace umožňuje nejen větší tvůrčí svobodu, jak různé barvy snadno kombinovat a jednotlivé vzory mohou být vytvořeny, ale stále má mnoho dalších výhod kobercové dlaždice lze bez námahy a snadno oddělit od kompozitu a čisté odděleně a také opětovné použití podlahy po provedení přesunu.

 

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ DÍKY ZAKOUPENÍ VÝROBKU HEUGA

V dnešní době už nestačí jen to, že je výrobek kvalitní, musí také splňovat určité podmínky z hlediska ochrany životního prostředí. Heuga přijala významný úkol: rok 2020 je hranice, aby se firma stala plně udržitelnou společností nemající negativní vliv na životní prostředí. Tato mise, nazývaná mise nula, zahrnuje mnoho kroků, které Heuga již na cestě k dosažení dosahuje. Zelená elektřina, neutrální emise a pečlivé využívání zdrojů jsou jen její součástí. A také volně položené kobercové dlaždice se perfektně hodí do tohoto konceptu: svými rozměry a tudíž snadnou adaptací na místě použití klesá množství odpadu a dokonce škodlivá lepidla mohou být vynechána, aniž by byla ohrožena kvalita Heuga Superflor.

 

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA SUPERFLOR NA BRICOFLOR.CZ

Přesvědčte se o stále kvalitní Heuga Superflor, která nabízí něco pro každý vkus s 18 módními barvami. Ať už doma nebo v komerčním sektoru, s Heuga Superflor budete vždy spokojeni díky její mimořádné odolnosti a dlouhé životnosti. V našem online obchodě BRICOFLOR najdete kompletní a atraktivní barevnou paletu.