Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

HEUGA SUPERFLOR KOBERCOVÉ ČTVERCE – VHODNÉ DO KAŽDÉHO OBJEKTU

S kolekcí Superflor uvádí výrobce Heuga nástupce kolekce Heugafeld. Kobercové čtverce Heuga na vás zapůsobí vysoce kvalitními materiály a pečlivým zpracováním, flexibilními aplikačními možnostmi a inovativními nápady. Navíc si své kvalitní vlastnosti udrží po dobu několika let, a tak se jedná o dlouhgodobé řešení.

Dozvědět se více

Heuga Superflor

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Heuga Superflor kobercové čtverce 

Heuga Superflor kobercové čtverce nejsou žádnou výjimkou: Široká škála barev a extrémní odolnost záruční všestrannost, ať už v soukromých nebo veřejných prostorách. Také velká frekventovanost není problém, protože vynikající materiál a robustní kompozice jí dávají velkou odolnost. Navíc Heuga Superflor také znamená rozhodný komfort. Vzhledem k tomu, že se jedná o samostatnou pokládku kobercových dlaždic, vaše nová podlaha je včas položena bez velkého úsilí.

Vizuálně může Heuga Superflor optimálně přizpůsobit jednotlivé barevné požadavky, protože obrovský výběr barev a schopnost kombinovat barvy navzájem umožňují velkou tvůrčí svobodu. A to není vše, kobercové čtverce Heuga Superflor jsou v mnoha ohledech obzvláště ekologicky šetrné výrobky pocházející z ekologicky odpovědné a zodpovědné společnosti.

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA SUPERFLOR V SVĚTLÝCH BARVÁCH

Heuga Superflor je originál koberců. Vysoká kvalita vlasů jí dává velmi zvláštní vzhled a nadčasovou eleganci. Existuje celkem 18 různých barevných variant, z nichž si můžete vybrat, které jsou opatřeny diskrétním „mramorováním“ a získávají tak obzvláště atraktivní vzhled. To vyplývá ze souhry různých přízí, které pocházejí ze stejného barevného světa a vytvářejí tak zajímavý, monochromatický vzhled. Jak klasické, tak barevné varianty jsou součástí palety. Jemné odstíny šedé a hnědé v různých úrovních jasu mohou dát domovu nenáročný a přesto elegantní vzhled.

Líbí se vám barvy? Odpovědí jsou trochu barevnější Heuga Superflor kobercové čtverce, přesně to pravé pro vás, pokud stejně jako přírodní tóny, jako je tmavé pivo nebo zelená nebo světlé barvy, jako je světle žlutá nebo teplé červenooranžové - Heuga Superflor je univerzální a vždy elegantní. Je tedy zcela na vás, zda dáváte přednost tlumeným nebo jasným barvám, nebo kombinujete obojí a chcete nastavit akcenty. Vzhledem k tomu, že se dají kobercové dlaždice snadno kombinovat, můžete si nechat svou kreativitu volně běhat!

HEUGA SUPERFLOR KOBERCOVÉ ČTVERCE JSOU ORIGINÁL KAŽDÝM COULEM

Na první pohled můžete vidět, že kolekce má co nabídnout, pokud jde o rozsáhlý výběr barev a charakteristickou strukturu povrchu. Ale může Heuga Superflor existovat i v každodenním životě? V každém případě! Samostatné pokládací kobercové čtverce s osvědčenou kvalitou vlasů jsou extrémně kvalitní a jsou vyrobeny z velmi robustní směsi materiálů z nylonu a polyesteru. Důvěrná směs zajišťuje, že samolepící kobercové čtverce Heuga Superflor jsou extrémně odolné a mají tedy plnou vlastnost.

Nemusí být použita pouze v soukromém sektoru, ale také odpovídá nejvyšším nárokům v sektoru smluv (třída 33). Dokonce i v mokrých místnostech je flexibilní sběr vhodný a také použití podlahového vytápění není nic nemožného s Heuga Superflor. Robustní a odolné kobercové dlaždice z této kolekce mohou být zatíženy i kolečkovými židlemi, aniž by vzhled a kvalita trpěli - ideální pro kanceláře nebo pracovny. Antistatická vlastnost a velmi dobré chování při požáru (třída požární ochrany Cfl-s1) doplňují už tak skvělé vlastnosti.

DOPLNĚK DOMÁCNOSTI V JEDNODUCHÉM FORMÁTU - KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA

V porovnání s konvenčními koberci jsou mnohem snazší, a to přinejmenším kvůli užitečnému formátu. Rozměry kobercové čtverce 50 x 50 cm mohou být optimálně transportovány úzkými průchody a jsou stejně snadno položeny. Zvládnout položení je bez problémů - většina dlaždic může být položena volně bez jakéhokoliv lepení a udržuje se díky specifické hmotnosti a speciálnímu systému Graphlex® stabilní a bezpečné. Tento typ instalace umožňuje nejen větší tvůrčí svobodu, jak různé barvy snadno kombinovat a jednotlivé vzory mohou být vytvořeny, ale stále má mnoho dalších výhod kobercové dlaždice lze bez námahy a snadno oddělit od kompozitu a čisté odděleně a také opětovné použití podlahy po provedení přesunu.

Kobercové čtverce Heuga – Vysoká kvalita

Samolepící kobercové čtverce Heuga Superflor nejsou výjimkou: rozsáhlá škála barev a extrémní trvanlivosti zaručuje všestranné použití, ať už v soukromém nebo ve smluvním sektoru. Ani těžké použití není problém, protože vynikající materiál příze a osvědčená kvalita Heuga činí samonosné kobercové čtverce Heuga Superflor mimořádně robustní kolekcí.

Heuga Superflor představuje také výjimečné pohodlí. Protože se jedná o samonosné kobercové čtverce, můžete novou podlahu položit v žádném okamžiku. Vizuálně lze Heuga Superflor optimálně přizpůsobit vašim individuálním požadavkům na barvu, protože obrovská škála barev a schopnost vzájemně kombinovat barvy umožňují velkou svobodu designu. Jako by to nestačilo, kobercové čtverce Heuga Superflor jsou v mnoha ohledech obzvláště ekologickým produktem, který pochází od ekologické a odpovědné společnosti.

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA: SUPERFLOR V JASNÝCH BARVÁCH

Jako nástupce společnosti Heugafeld je Heuga Superflor originálem kobercových dlaždic. Vysoce kvalitní vlasy mu dodávají velmi zvláštní vzhled a nadčasovou eleganci. K dispozici je výběr z 18 různých barevných variant, které jsou opatřeny jemným mramorováním a získají tak zvláště atraktivní vzhled. To je výsledkem souhry různých přízí, z nichž všechny pocházejí ze stejného barevného schématu a vytvářejí tak zajímavý monochromatický vzhled. Součástí sortimentu jsou klasické i barevné varianty. Jemné šedé a hnědé tóny v různých úrovních jasu dodávají vašim pokojům moderní vzhled, ale přesto tento efekt lze dosáhnout i černou nebo světlou nenápadnou béžovou barvou.

Pokud se vám líbí trochu pestřejší barvy, jsou pro vás kobercové čtverce Heuga Superflor tou pravou věcí: Ať už jsou omezené, přírodní tóny, jako je tmavě hnědá nebo lesní zelená nebo světlé barvy, jako je jasně žlutá nebo teplá červeno-oranžová - Heuga Superflor je všestranná a vždy elegantní. Je tedy zcela na vás, zda dáváte přednost ztlumeným nebo jasným barvám nebo zda chcete kombinovat obojí a nastavit akcenty. Vzhledem k tomu, že samonosné kobercové čtverce lze pokládat v široké škále vzorů a různých barev Heuga Superflor lze snadno kombinovat!

HEUGA SUPERFLOR KOBERCOVÉ ČTVERCE – ZARUČENÁ KVALITA A ORIGINALITA

Skutečnost, že kolekce vypadá skvěle, je vidět na první pohled z široké škály barev a charakteristické povrchové struktury. Může však Heuga Superflor přežít i v každodenním životě? Rozhodně! Samonosné kobercové čtverce v osvědčené kvalitě vlasů jsou velmi kvalitně zpracované a skládají se ze zvláště robustní směsi materiálů z nylonu a polyesteru.

Geniální směs zajišťuje, že samolepící kobercové čtverce Heuga Superflor jsou extrémně odolné, a proto jsou plně vhodné pro komerční projekty. Lze jej tedy použít nejen v soukromém sektoru, ale vzdoruje i nejvyšším nárokům ve smluvním sektoru (třída použití 33). Kolekce je vhodná i do vlhkých místností a použití podlahového vytápění pomocí Heuga Superflor nestojí v cestě.

Robustní a odolné samonosné kobercové čtverce z této kolekce mohou být vystaveny ježdění kolečkových židlí po porvchu těchto kobercových čtverců, aniž by došlo ke změně vzhledu - ideální pro kanceláře nebo pracoviště. Balení doplňují antistatické vlastnosti a velmi dobré chování při požáru (třída požární ochrany Cfl-s1).

Kobercové čtverce Heuga Superflor – Snadná instalace

Vizuální a technické zvýraznění, samonosné kobercové čtverce z kolekce Heuga Superflor dokážou ještě více: Ve srovnání s běžnými koberci se s nimi snáze manipuluje. Čtvercové rozměry 50 x 50 cm lze optimálně přepravovat úzkými průchody a stejně snadno se pokládají. Upevnění na klíčové pozici je zcela postačující - většinu dlaždic lze položit volně bez lepidla a díky vlastní hmotnosti a speciální podložce Graphlex® jsou stabilní a bezpečné. Tento typ pokládání umožňuje nejen větší kreativní prostor, protože různé barvy lze snadno kombinovat a vytvářet jednotlivé vzory, má také mnoho dalších výhod: Pro odolnější nečistoty lze jednoduché kobercové čtverce snadno odstranit a samostatně bez jakéhokoli úsilí vyčistit. Kobercové čtverce lze znovu použít.

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ DÍKY ZAKOUPENÍ VÝROBKU HEUGA

V dnešní době už nestačí jen to, že je výrobek kvalitní, musí také splňovat určité podmínky z hlediska ochrany životního prostředí. Heuga přijala významný úkol: rok 2020 je hranice, aby se firma stala plně udržitelnou společností nemající negativní vliv na životní prostředí. Tato mise, nazývaná mise nula, zahrnuje mnoho kroků, které Heuga již na cestě k dosažení dosahuje. Zelená elektřina, neutrální emise a pečlivé využívání zdrojů jsou jen její součástí. A také volně položené kobercové dlaždice se perfektně hodí do tohoto konceptu: svými rozměry a tudíž snadnou adaptací na místě použití klesá množství odpadu a dokonce škodlivá lepidla mohou být vynechána, aniž by byla ohrožena kvalita Heuga Superflor.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!