Close icon

HEUGA 727 KOBERCOVÉ ČTVERCE – UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ

Kobercové čtverce Heuga 727  jsou k dispozici ve 48 různých barvách, které lze vzá…

Přečtěte si více
MOJE FILTRY: 
50 x 50 cm
x
1 - 20 z 47 Produkty

48 RŮZNÝCH BAREV HEUGA 727 - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Tato sbírka značky Heuga nezanechává nic, co by bylo nežádoucí, a tak nemůžete mít potíže s výběrem z této široké palety barev. Nezáleží na tom, jestli hledáte studené nebo teplé tóny, jasné nebo jemné barvy, Heuga 727 má všechny! V této kolekci najdete skvělou škálu šedých vzorů, stejně jako hnědé a béžové nebo více barevných možností v různých odstínech modré, zelené a červené. Můžete si vybrat mezi tmavšími, jemnějšími barvami pro elegantní vzhled a světlými barvami, které do každé místnosti přinášejí zářící barvu. Kobercové čtverce jsou nabízeny v mnoha odstínech.

HEUGA 727 - KOBERCOVÉ ČTVERCE S MNOHA MOŽNOSTMI DESIGNU

Vzhledem k tomu, že Heuga 727 je modulární podlahový materiál, můžete si vybrat tolik barev, kolik chcete, a kombinovat je, abyste vytvořili jedinečnou podlahu. Kreativita není omezena. Můžete vytvořit pruhy, kostkované vzory nebo zvýraznit konkrétní oblasti místnosti. Aby bylo možné dosáhnout ještě více designových možností, může být Heuga 727 instalována buď monoliticky nebo s „čtvrtinovou zatáčkou“. Jak můžete vidět, vaše kreativita není absolutně nijak omezena, pokud jde o návrh vaší nové podlahy Heuga.

KOBERCOVÉ ČTVERCE, KTERÉ VYDRŽÍ I VELKOU FREKVENTOVANOST

Kobercové čtverce nejen potřebují vypadat dobře, ale musí také něco vydržet - pouze jedna z mnoha vlastností Heuga 727 kobercových dlaždic. Povrch koberců je velmi měkký, a protože příze je vyrobena ze 100 % nylonu, jsou tyto kobercové čtverce extrémně pružné. Kobercové čtverce Heuga 727 jsou perfektní podlaha pro každé domácí i komerční prostředí. Tato kolekce nabízí nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu. Tyto robustní kobercové čtverce jsou vhodné pro použití s ​​kolečkovými židlemi a udržují si jejich moderní vzhled i v oblastech s vysokou dopravou. Můžete také použít kobercové čtverce Heuga s podlahovým topením, které vytváří příjemnou atmosféru. Jelikož tyto volně položené kobercové dlaždice jsou neuvěřitelně odolné, dodávají se se zárukou 7 let od výrobce.

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE V MNOHA BARVÁCH, VZORCÍCH A MATERIÁLECH

Díky velkému výběru různých barev a barevných kombinací jsou kobercové čtverce Heuga extrémně všestranné při jejich použití. Například široká škála odstínů šedé, béžové a hnědé vytváří jemně tlumený vzhled. K dispozici jsou například teplé přírodní tóny jako Heuga Colour Collection „Camel“ nebo pískově zbarvené Heuga Soft Senses „Beach“, ale i chladné tóny jako Heuga Path „Granite“. Dokonce i pastelové barvy se nacházejí v nabídce firmy Heuga, která poskytuje jemné barvy jak v soukromém sektoru i v kanceláři a podnikání. Ale také pro intenzivní barevný zážitek Heuga drží některé trumfy: Opět platí, že existuje celá řada přírodě blízkých tónů, světlé barvy různých druhů ovoce nebo květin. Připravte se na módní růžové a fialové, jasně oranžové nebo modré, zelené kobercové čtverce ... rychle je jasno: tvůrčí možnosti jsou téměř nekonečné.

Ale po výběru barev Heuga jste ještě daleko od konce: Dokonce i textury a materiály jsou k dispozici v mnoha kopiích. Různé typy zajišťují kontrasty nebo jemné rozmanitosti a zvýšenou odolnost proti nečistotám, úzké nebo široké smyčky uvolňují vzhled. Zvláště nadýchané dekorace s otevřenými smyčkami v sametově velurém provedení stejně jako v populární kolekci Heuga SoftSenses najdete v sortimentu Heuga.

Různé materiály poskytují různé typy kobercových dlaždic. Například existují kobercové čtverce vyrobené z robustního a snadno ošetřovaného polypropylenu nebo polyamidu, ale také se používají přírodní materiály, jako je vlna. Různé konstrukční metody dávají různým kobercům Heuga různé vlastnosti ve vzhledu. Například kobercové dlaždice, ve kterých je příze smyčková, jsou extrémně odolné. Prostřednictvím různých typů přízí lze vytvořit různé textury. U místností, ve kterých je požadována obzvláště měkká zem, jsou kobercové čtverce velmi vhodné.

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE JSOU SNADNO A RYCHLE INSTALOVATELNÉ

Kobercové čtverce Heuga jsou velmi přizpůsobivé každému prostoru, a tím poskytují zajímavou alternativu ke konvenčnímu koberci. Dokonce i jejich položení je velmi snadné a rychlé. Postačuje fixovat klíčové dlaždice, protože až do velikosti místnosti 30 m² můžete položit koberec Heuga volně. Křída, měřicí páska, pravítko a nůž dělají zařízení kompletním. Abyste vytvořili ideální podmínky pro váš nový koberec značky Heuga, je nejlepší dlaždice vydělat z obalu pro aklimatizaci předem. Povrch by měl být hladký, tvrdý a čistý.

Existují různé směry, podle kterých se můžete orientovat šipkami na zadní straně koberců Heuga. Nejběžnější způsob kladení se nazývá "monolitický" - všechny šipky směřují stejným směrem. Koberce Heuga samozřejmě nabízejí i další možnosti instalace, které vám umožní živit svou kreativitu a vytvářet individuální vzory a uspořádání. Obrázky produktů firmy Heuga nabízejí spoustu inspirace, jak dát místnostem zvláštní nádech.

Pokládka koberců Heuga začíná určením středu místnosti. S pomocí páskové mezery se měří délka a šířka prostoru a střed, kde se obě linie nacházejí, označené křídou. Umístěte středovou dlaždici v pravém úhlu dvou čar. Z tohoto počátečního bodu položte přímou čáru kobercových dlaždic podél vykreslených čar a vytvoříte kříž. Chcete-li zaručit optimální přilnavost, můžete tyto klíčové kobercové čtverce připevnit. Na okrajích místnosti musí být zkráceny hraniční dlaždice. Vždy krájejte kobercové čtverce ze spodu pomocí nožů a pravítka. Potom můžete zbývající část místnosti naplnit kobercovou dlažbou Heuga ze středu. Mělo by být vždy zajištěno, že směr pokládky je zachován a že kobercové čtverce jsou navzájem propojené. Rozhraní by mělo směřovat ke stěně.

Aby byla zajištěna co nejlepší stabilita, Heuga má také inovativní systém TacTiles. Jedná se o tenké, jednostranné samolepky, které zajišťují soudržnost jednotlivých dlaždic. Podrobnější informace a podrobné pokyny, jak položit Heugu a jiné kobercové čtverce vám poskytuje také jejich výrobce.

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE – UDRŽITELNOST A ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Stále více lidí si dnes uvědomuje svou zodpovědnost za naše prostředí a zdroje, které nám nabízí. Zachování a udržitelnost jsou čím dál důležitější pro naši budoucnost. Společnost Heuga se zabývá ve velké míře se touto problematikou, a zakladatel Heuga Ray Anderson, již řešil udržitelnou podnikovou kulturu, dlouho předtím, než měla takový význam. Nejvyšším závazkem je pracovat směrem k cíli a stát se plně udržitelnou společností v roce 2020 a ještě provést dodatečný příspěvek pro životní prostředí. To je také implementováno společností Heuga jako součást mise.

Tento projekt je realizován, ale ne pouze v malém měřítku při výběru materiálů pro kobercových čtverců Heuga a jejich ideálními vlastnostmi a účinky na vnitřní prostředí a zdraví. Využití zelené energie a bioplynu ve všech evropských závodech, zavedení uzavřených vodních systémech s přepracováním, doprava se sníženými emisemi CO2 a zamezení plýtvání, aby vaše Heuga kobercové dlaždice byly ekologicky obzvlášť nezávadné. Všechny tyto snahy ale mají vliv také na osobní pohodu. Heuga kobercové čtverce jsou také vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který filtruje prachové částice ve vzduchu, a tak poskytují lepší klima v místnosti.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více